Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  3 Безкоштовні заходи SEO для поліпшення вашого рейтингу - Частина 1: Оптимізація ключових слів

  1. Які безкоштовні заходи SEO можуть покращити свій рейтинг?
  2. 1. Встановіть основний набір ключових слів, а потім оптимізуйте свій веб-сайт
  3. Дослідження ключових слів для основного набору ключових слів
  4. Як ви оптимізуєте свій сайт відповідно до основного набору?
  5. URL
  6. Панель
  7. Рубрики
  8. Текст
  9. Старий атрибут
  10. Мета опис
  11. Як сайт, оптимізований для ключових слів, допомагає поліпшити ваш рейтинг?

  Понад 90% користувачів Інтернету в Німеччині звертаються до Google за запитанням. Як це часто буває, SEO в основному асоціюється з Google, тому одна з цілей - або навіть кінцева мета - цих заходів полягає в поліпшенні рейтингу Google.

  Як це часто буває, SEO в основному асоціюється з Google, тому одна з цілей - або навіть кінцева мета - цих заходів полягає в поліпшенні рейтингу Google

  При цьому, коли я досліджував цю статтю, я помітив, що автоматичне заповнення ключового слова "поліпшити рейтинг" пропонує "вільне" друге. Здається, важливо, щоб компанії знаходилися легше і швидше і частіше з'являлися в результатах пошуку - але вони не хочуть брати гроші в свої руки. (За винятком зарплати, яку ви сплачуєте особі, відповідальній за зміст веб-сайту та / або онлайн-маркетинг.)

  )

  До речі: Звичайно, SEO заходи також допоможуть вам краще оцінити Bing, Yahoo або DuckDuckGo. Таким чином, дії, які я вводжу в цій міні-серії, також стоять, якщо ваш Покупець Persona використовує одну з менш популярних пошукових систем.

  Які безкоштовні заходи SEO можуть покращити свій рейтинг?

  Перш ніж я перейду до порад, я хотів би ще раз підкреслити, наскільки важливо, що Ви знаєте свого Покупця Персона: Це неймовірно важливо!

  Добре продумана Покупець Persona дає вам підказки який вибір слова ви повинні зробити. Який формат слід вибрати для своїх дій. Де, крім Google, потрібно розміщувати інформацію.

  У наших міні-серіях я познайомлю вас з наступними 3 заходами:

  1. Оптимізація ключового слова веб-сайту
  2. Створити та вести блог компанії
  3. Створіть зворотні посилання для своїх сторінок

  1. Встановіть основний набір ключових слів, а потім оптимізуйте свій веб-сайт

  Ключові слова - це терміни, які ми вводимо в пошукових системах - те, що сюрприз 😉 Щоб ваша сторінка з'явилася в результатах пошуку відповідно до цих слів або комбінацій слів, ви повинні розмістити їх у текстах на вашій сторінці. Для цього потрібен набір ключових слів.

  У цьому базовому наборі ви знайдете ключові ключові слова у розмірі 10-15 для вашого бізнесу. Перш за все, ви повинні переконатися, що ви не чіпаєте надто багато жаргону або технічних термінів. Це повинні бути умови, які використовує ваш покупець.

  Дослідження ключових слів для основного набору ключових слів

  Ви можете легко знайти свій основний набір використовувати одну з безкоштовних опцій у мережі , Більшість інструментів працюють однаково:

  Ви вводите ключове слово в полі пошуку - наприклад, "інструкції з в'язання" - і інструмент надає вам огляд відповідних пошукових запитів. Тепер ви можете вибрати терміни та комбінації, які потрібно використовувати для однієї зі своїх сторінок.

  джерело
  джерело

  Окрім умов, у більшості випадків ви також побачите обсяг пошуку та вартість за клік. Обсяг пошуку - це щомісячна кількість запитів на цей термін. Витрати на клік - це витрати, які ви несете, наприклад, якщо ви створили об’яву Google для цього ключового слова, а хтось має натиснути на нього.

  Інструмент, який я використовував для нашого прикладу, також показує, наскільки важливо перераховувати перераховані ключові слова. Отже, чи існує багато сайтів, які хочуть бути ранжовані чи ні.

  Оскільки ця стаття присвячена покращенню вашого рейтингу безкоштовно, слід враховувати ціну за клік при виборі ключових слів. Замість цього подивіться на зв'язок між обсягом пошуку та конкуренцією.

  1. Приклад "в'язання в'язання": ключове слово з надзвичайно високим обсягом пошуку, очевидно, дуже популярне і, на перший погляд, є гарним вибором - особливо, коли він не настільки конкурентоспроможний. Однак при такому високому обсязі пошуку ви все ще можете припустити, що відповідно існує багато сторінок, які хотіли б знайти для цих термінів. Ви можете почати з оптимізованої сторони з правильною обробкою голок. Або з вибором вовни для конкретного проекту. Або навіть з першим стібком. Або з описом конкретного проекту.

   Початковий стан ваших потенційних відвідувачів не дуже зрозумілий. Отже, як ви хочете запропонувати їм те, що насправді їх цікавить?

  2. Приклад "в'язання стібків": він виглядає інакше з більш конкретним ключовим словом. Тут ви можете точно оцінити, які зацікавлені люди хочуть вивчати і будувати свій вміст відповідним чином. Злегка оскаржене ключове слово з об'ємом пошуку 1300 обов'язково має бути включено до основного набору, а також, як варіант ключового слова, слід використовувати списки "в'язати правильні стібки" і "в'язати початок" на тій самій сторінці, яку шукаєте. в'язання стібків »для оптимізації. Співвідношення обсягів пошуку та конкуренції є гарним, а змінна написання тієї ж діяльності робить текст більш різноманітним та читаним.

  Як ви оптимізуєте свій сайт відповідно до основного набору?

  Оптимізація веб-сайту для кращого рейтингу полягає не тільки в розміщенні ключових слів для алгоритмів пошукової системи. Але перш за все, розробити сайт для відвідувача. Так що, за заголовком або pagetitle, якщо ви перебуваєте на стороні в'язання шкарпеток себе, не починайте говорити про футболку візерунки.

  Як правило, слід пам'ятати наступне:

  Тільки одне ключове слово на веб-сторінці.

  І, звичайно, з веб-сайту, я також маю на увазі кожну сторінку тут. Тому, якщо у вас є сторінка, яка стосується рукоділля, ваше дерево тематичних зображень може виглядати так:

  Тому, якщо у вас є сторінка, яка стосується рукоділля, ваше дерево тематичних зображень може виглядати так:

  Таким чином, ви можете оптимізувати кожну підсторінку для певного ключового слова (і відповідних варіантів). Це збільшує ймовірність того, що один з ваших (суб) сайтів буде знайдений, а також збільшить вашу видимість в мережі. Для того, щоб досягти кращого рейтингу, ви повинні поширювати свої ключові слова - як я вже говорив, лише на одну сторінку на сторінці - на всій сторінці.

  Є 7 місць, де ви повинні розмістити ключові слова так, щоб відвідувачі отримали те, що вони очікують, а пошукові системи розуміють, що ваша сторінка.

  URL

  Існує два типи URL-адрес: не читаються і читаються. І я впевнений, що ви вже зіткнулися з обома видами. Перша складається з, здавалося б, випадкової комбінації літер і цифр і не виявляє ні відвідувачів, ні пошукових систем, про що йде сторінка.

  www.IhreSeite.de/joiejb78083vkd834h

  З іншого боку, читабельні URL-адреси чітко повідомляють тему відповідної сторінки.

  www.IhreSeite.de/stricken/socken-selbst-stricken

  Розміщення ключових слів у вашій URL-адресі здебільшого є цікавим для алгоритмів пошуку. Адже вони не тільки дивляться на зміст вашої сторінки, а й на атрибути. Читається URL-адреса безпосередньо надає інформацію про вміст.

  Не всі бачитимуть вашу URL-адресу, але ті, хто її робить, можуть краще запам'ятати читається. Шанси повернення на ваш сайт, безпосередньо ввівши URL-адресу, набагато вищі. Якщо ваш вміст є переконливим.

  Інші способи оптимізації URL-адреси.

  Панель

  Pagetitle - це те, що знаходиться на вкладці браузера, коли відвідувач відвідує ваш веб-сайт.

  Він служить керівництвом для відвідувачів веб-сайту, якщо вони викликали кілька вкладок. Наприклад, якщо ім'я вашої компанії існує, а не "в'язання шкарпеток", це може заплутати відвідувачів. Зрештою, можливо, ви навіть не знаєте свою компанію і закриваєте її, не переглядаючи вміст.

  Так само, як ви повинні помістити ключове слово для сканерів у URL-адресу, воно не повинно бути відсутнє в Pagetitle. Зрештою, він також технічно включає в себе назву сторінки, на якій розташований глядач. Таким чином, це чудовий показник, для якого ключового слова ця сторінка відповідає.

  Рубрики

  В ідеалі ваша сторінка має заголовок і один або кілька підзаголовків. Вони служать орієнтацією і резюме окремих розділів тексту. І це не можна нехтувати, оскільки багато читачів літають тільки над веб-сайтами. У них немає часу (або немає бажання) читати все і шукати інформацію, що стосується їх. Підзаголовок може точно сказати вам, де знайти потрібну інформацію.

  Існує система рівнів для заголовків, якими ви повинні керуватися: заголовок H1 повинен бути найважливішим на вашій сторінці; наприклад, назва цієї статті. Якщо ви подивитеся на HTML-версію цієї публікації, вона буде позначена тегом H1.

  Якщо ви хочете використовувати підзаголовки, вам слід продовжити теги відповідно до послідовності з H2, а потім з H3, заголовком H4 і т.д. До цих пір, наприклад, я використовував тег H2 в цій статті двічі для "Які безкоштовні заходи SEO є, то?" І для "1. Створіть основний набір ключових слів ... ". "Як ви оптимізуєте свій сайт ..?" Це заголовок H3.

  Для другої поради про те, як поліпшити свій рейтинг, я буду використовувати тег H2 знову. Це дозволяє читачам бачити, який вміст відокремлюється різними розмірами заголовків. А пошукова система також може зрозуміти контекст різних рівнів.

  Ось чому ви завжди повинні поставити ваше ключове слово в H1 і принаймні один з H2 заголовків. Як підтвердження відвідувачам, що вони знаходяться на правій сторінці і, так би мовити, як підтвердження ключових слів для пошукових систем.

  Текст

  Звичайно, ваше ключове слово не повинно бути відсутнє в тексті відповідної сторінки. Як ви хочете написати текст про в'язання шкарпеток без в'язання слів і використання шкарпеток ?!

  Однак дуже важливо, щоб ключове слово було включено до тексту тексту. Розміщення його в кожному реченні не тільки робить його нечитаним - є також ризик того, що Google буде карати вас за наповнення ключових слів.

  Наповнення ключового слова - це часте повторення ключового слова в тексті. Чудовим прикладом - і я використовував його кілька разів - це:

  Я думаю, що це не потребує подальшого пояснення

  Алгоритми пошукових систем зараз настільки далеко, що вони можуть розпізнавати семантичні зв'язки. Це означає, що у вас теж є Використовуйте синонім, відповідні слова або іншу формулю ключового слова може. Замість "в'язання шкарпеток себе", ви також можете використовувати "в'язати панчохи" або "зробити шкарпетки себе" у вашому тексті. Ви не тільки можете уникнути попередження (яке також застосовується тут у поміркованості), але й робить його більш читабельним для відвідувачів.

  Старий атрибут

  Або також називається старий текст. Ви повинні обов'язково використовувати їх, якщо ви використовуєте фотографії на вашій сторінці. До речі, візуально привабливий дизайн вашого сайту неминучий через те, що 80% свого оточення люди сприймають своїми очима. Ось кілька прикладів візуального вмісту.

  Сканери пошукових систем дійсно можуть прочитати ім'я файлу зображення, але не розпізнають, що можна побачити на ньому.
  (Підказка: Відповідно, ви також повинні оптимізувати ім'я файлу зображення.)
  Саме ця функція приймає так сказати альт-текст. Тут ви можете зробити веб-сайт невидимим, а пошукова система читає опис зображення і в той же час включити ваше ключове слово. Просто не пишіть романів у цьому рядку; достатньо описового опису.

  Мета опис

  Так само, як альт-альт ваших фотографій абсолютно не має відношення до відвідувачів веб-сайту, сканер не виконує мета-опис. Проте він може непрямо нести відповідальність за залучення більшої кількості відвідувачів на ваш сайт.

  Мета-опис - це те, що ви сприймаєте в результатах пошуку як опис сторінки. Добре сформульований текст може переконати зацікавлені сторони переглянути вашу сторінку замість іншої. Якщо ключове слово не відображається в цьому описі, можливо, ті, хто цікавиться, не впевнені, чи ви дійсно звертаєтеся до теми, яка вас цікавить, тому вони вибирають іншу сторінку.

  Якщо ключове слово не відображається в цьому описі, можливо, ті, хто цікавиться, не впевнені, чи ви дійсно звертаєтеся до теми, яка вас цікавить, тому вони вибирають іншу сторінку

  Як сайт, оптимізований для ключових слів, допомагає поліпшити ваш рейтинг?

  Припустимо, що перед оптимізацією на кожній вашій сторінці було оброблено три або чотири ключові слова. Ручної роботи в Pagetitle, в'язати або в'язання гачком з вовною в заголовку H1 і малюнком для футболок в підзаголовках. Для алгоритмів пошуку не було зрозуміло, що ви хочете зробити з окремими сторінками. Якщо ви зацікавлені в пошуку шаблонів для футболок, ваша сторінка повинна показати.

  Не кажучи вже про те, що такий потік інформації на одній сторінці, безумовно, заплутав відвідувачів.

  Після оптимізації чітко визначено, яка сторінка є релевантною для запиту і пропонує тематично відповідний вміст.

  Точка.

  Ваші сторінки будуть класифіковані індивідуально відповідно до ключових слів. Тому вони можуть бути чітко відокремлені.

  Хтось шукає шаблони, може знайти цю сторінку. Без посадки на сторінку, на якій він повинен спочатку зібрати інформацію. Крім того, ті, хто хоче навчитися в'язати або потребує допомоги, в'яжуть капелюх.

  Для мене все ще дуже важливо: немає гарантії, що Google або будь-яка інша пошукова система включить ваш сайт у свій індекс - навіть якщо він оптимізований за ключовими словами. Але з добре оптимізованою і структурованою сторінкою ймовірність безпеки обмежена. Нарешті, було б нелогічно для сканерів ранжувати вашу сторінку рук для плаваючих ключових слів.

  Якщо ви готові до оптимізації ключових слів на своєму сайті, ви зустрінете частину 2 міні-серії. У ньому я поясню Як і чому корпоративний блог може поліпшити ваш рейтинг ,  У ньому я поясню  Як і чому корпоративний блог може поліпшити ваш рейтинг  ,

  Вас також можуть зацікавити ці статті:

  Які безкоштовні заходи SEO можуть покращити свій рейтинг?
  Які безкоштовні заходи SEO можуть покращити свій рейтинг?
  Отже, як ви хочете запропонувати їм те, що насправді їх цікавить?
  Як ви оптимізуєте свій сайт відповідно до основного набору?
  До цих пір, наприклад, я використовував тег H2 в цій статті двічі для "Які безкоштовні заходи SEO є, то?
  Як ви хочете написати текст про в'язання шкарпеток без в'язання слів і використання шкарпеток ?
  Як сайт, оптимізований для ключових слів, допомагає поліпшити ваш рейтинг?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»