Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  3 міфи про реактивному просуванні постів в Facebook

  1. 1. Для того, щоб збільшити впізнаваність бренду ви повинні просувати кожен пост.
  2. 2. Продвигайте пости, які містять посилання на контент (для того, щоб отримати більше кліків).
  3. 3. Просування постів - це найкраще фінансове рішення для невеликих підприємств, які хочуть розмістити...

  З більш ніж мільярдом щодня активних користувачів і опцією пошуку малих підприємств, Facebook стає ідеальним місцем для власників малого бізнесу. І досвідченим бізнесменам добре про це відомо. З 3 мільйонів підприємств, що використовують Facebook для реклами, більшість складають саме представники малого бізнесу.

  Існують кілька різних способів, завдяки яким компанії можуть рекламуватися на Facebook, але найпростіший спосіб - це просування постів. Напевно ви відчували спокуса натиснути на кнопку "Піднімати публікацію" для просування вашого бізнесу на Facebook . Але перш ніж це робити, давайте поговоримо про міфи просування постів в мережі Facebook.

  1. Для того, щоб збільшити впізнаваність бренду ви повинні просувати кожен пост.

  Навіть якщо ви спробуєте просунути кожен ваш пост, то попередньо він повинен пройти відповідну перевірку. Тому заздалегідь ознайомтеся з правилами розміщення реклами в мережі Facebook.

  Якщо всі ваші пости якимось чином пройдуть процес перевірки, то все-одно використання просування в якості інструменту підняття статусу, не завжди представляє з себе гарну ідею. Існують деякі речі, які ви повинні врахувати, перед тим як просувати пост на Facebook:

  1. Чи є мета у даного поста?
  2. Чи містить пост чіткий заклик до дії?
  3. Чи має пост посилання на цільову сторінку?
  4. Призначений чи пост для генерації продажів?
  З більш ніж мільярдом щодня активних користувачів і опцією пошуку малих підприємств, Facebook стає ідеальним місцем для власників малого бізнесу

  Якщо ви не можете відповісти ствердно, по крайней мере, на один з цих питань, то перегляньте своє ставлення до просування постів. Але в тому випадку коли ви впевнені, що просування постів дає користувачеві причину стати вашим клієнтом, то дотримуйтесь далі і сміливо займайтеся просуванням. Але не простим просуванням постів, так як тут ви платите за можливість публікації важливих оновлень. Припустимо, ви піднімете статус, що вже добре. Тут же ви отримуєте значний приріст "лайків". Але якщо пост створений не для залучення трафіку на ваш сайт, то цілком ймовірно, що ви платите за порожні враження, а користувачі так і не дізнаються про вас.

  Просування в Facebook - це безумовно добре, але в тому випадку коли ви платите за реальну рекламу, а не просто "лайки".

  2. Продвигайте пости, які містять посилання на контент (для того, щоб отримати більше кліків).

  І так, ви створили відмінний блог або відео і дуже цим пишаюся. Напевно ви захочете опублікувати це на Facebook. І тепер, вас спокушає кнопка "Піднімати публікацію", тому що ви хочете отримати більше трафіку на ваш блог. Але давайте на секунду задумаємося про це.

  Перш ніж просувати пост, що містить контент, визначитеся з тим, що він буде робити для вашого бізнесу. Чи буде трафік, отриманий з цього контенту перетворювати передплатників в клієнтів? Оформлений чи контент у вигляді реклами, що містить в кінці чіткий заклик до дії? Якщо це так, то вільно продвигайте пост далі.

  Але не в якому разі не просувайте застарілий контент просто тому, що ви хочете отримати більше лайків або залучити на блог більше трафіку. Напевно ви часто спостерігали красиво оформлені Facebook пости, які в результаті не викликають ніяких реакцій у користувачів. Який тоді сенс витрачати гроші на те, що не приносить віддачі?

  3. Просування постів - це найкраще фінансове рішення для невеликих підприємств, які хочуть розмістити рекламу на Facebook.

  Це досить простий спосіб просунути пост, а способи його реалізації стоять досить дешево, вірно? Ну, не зовсім так. Запитайте вашу команду про платну рекламу і вони скажуть одну і ту ж річ - просування поста це набагато простіше, ніж створення нової реклами, але це не більше рентабельно, в порівнянні з будь-яким іншим типом Facebook-реклами.

  По суті, ви платите за охоплення, який забезпечувався б постом, які пройшли процедуру просування По суті, ви платите за охоплення, який забезпечувався б постом, які пройшли процедуру просування. Це означає, що ви просто платите за людей побачили те, що ви опублікували. Хоча це може здатися гарною ідеєю, але в кінцевому рахунку ви будете платити за людей, які просто переглянуть ваш розкручений пост і продовжать далі гортати стрічку новин. Facebook за замовчуванням задає свої параметри для "прокачаних" постів, а це може легко "спалити" ваш бюджет. З "прокачати" постами, ви витратите весь ваш денний бюджет для Facebook, навіть якщо спочатку цього не планували. Параметри, встановлені за замовчуванням, також спрямовані передплатників і друзів передплатників. Але цілком ймовірно, що друзі передплатників не є вашою цільовою аудиторією, що робить це безглуздим.

  Замість цього, ви можете використовувати такі інструменти, як Facebook's Ad Manager або Power Editor, які допоможуть створити рекламну кампанію. Рекламні кампанії можуть коштувати всього лише один долар в день (до тих пір, поки ваша ціна за клік становить 50 центів або менше). Ви можете налаштовувати необхідні параметри в ручному режимі, щоб в результаті отримати максимальну віддачу від вашого бюджету, платити менше і досягати кращих результатів. Також можете налаштувати рекламу таким чином, щоб отримувати плату за кліки, а не за перегляди.

  Ad Manager і Power Editor спростять таргетингової специфіку Facebook користувачів. Ви можете націлювати під необхідну цільову аудиторію, певну вікову групу (так ваша реклама буде впливати на користувачів, які підходять під профіль покупця) і переваги користувачів.

  Ці параметри доступні і для постів, які пройшли процедуру просування, але їх складніше знайти. Якщо ви хочете просунути пост, то вам потрібно буде покопатися в налаштуваннях (але намагайтеся триматися подалі від параметрів, що встановлюються за замовчуванням!), Для того, щоб націлити під конкретну цільову аудиторію. Або звернутися до професіоналів своєї справи і замовити послугу просування бізнесу в соціальних мережах .

  Так що, яким би привабливим не виглядало просування постів, це не завжди може бути кращим варіантом реклами на Facebook.

  Чи містить пост чіткий заклик до дії?
  Чи має пост посилання на цільову сторінку?
  Призначений чи пост для генерації продажів?
  Чи буде трафік, отриманий з цього контенту перетворювати передплатників в клієнтів?
  Оформлений чи контент у вигляді реклами, що містить в кінці чіткий заклик до дії?
  Який тоді сенс витрачати гроші на те, що не приносить віддачі?
  Це досить простий спосіб просунути пост, а способи його реалізації стоять досить дешево, вірно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»