Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  3 Основні Стратегії Pinterest Швидко Рости Ваш Трафік на автопілоті

  1. 1. Створіть дошки, які ваша цільова аудиторія хоче слідувати.
  2. 2. Додайте до дощок описи, багаті на ключові слова.
  3. 3. Додайте стратегічні описи до ваших контактів.
  4. Отже, внизу для Pinterest SEO?

  Якщо ви були навколо цих частин на деякий час, тоді ви певно знаєте що I.am.obsessed.with.Pinterest.

  Але не так, як ви думаєте.

  Я не використовую Pinterest, щоб знайти рецепт для обіду (ну, іноді). Я не використовую його для розвідки нових проектів DIY. В основному, я не використовую Pinterest у тому, що більшість людей думає, що ви повинні використовувати Pinterest.

  Тому що це: Pinterest є однією з найбільш малозабезпечених, але ефективних маркетингових платформ прямо зараз. І недостатньо людей використовують його для розвитку свого блогу або бізнесу. О, людство!

  Використовуючи Pinterest стратегічно, я зміг подвоїти мій трафік веб-сайту (за три місяці) і експоненціально збільшити мій список електронної пошти.

  Перш ніж використовувати стратегії Pinterest, у мене було близько 2 000 абонентів. Через 12 місяців впровадження моєї стратегічної системи Pinterest Я мав до 40 тисяч абонентів. Тепер, через 2 роки, я наближаюсь до 200 000 абонентів! Це наче божевілля.

  І цей новий сплеск трафіку, і абоненти стрімко розвивали мій бізнес. Протягом одного року використання моїх стратегій Pinterest, я буквально 5x-е мій дохід! Серйозно, Pinterest - це моя таємна зброя, і тепер я хочу зробити її своєю.

  У цій статті, я поділяю три основні стратегії Pinterest, які допоможуть вам перетворити цю часто занедбану платформу у власну маркетингову електростанцію (незалежно від того, в якій ніші або галузі ви перебуваєте).

  Готові почати роботу з 3 суттєвими стратегіями Pinterest? Давай зробимо це.

  І, до речі, якщо ви на ходу, то ось аудіо версія цього блогу, яку ви можете прослухати і завантажити!

  Коли ви спочатку створюєте блог або бізнес, що це за перше, що більшість експертів скажуть вам зробити?

  Визначте, хто ваша цільова аудиторія.

  (Докладніше про те, як це зробити тут).

  Ваш обліковий запис Pinterest нічим не відрізняється.

  Однією з поширених помилок, які люди роблять на Pinterest, є те, що вони не пристосовують свій профіль і вміст до цільової аудиторії. Якщо ви хочете бачити великі результати на Pinterest, то вам необхідно створити обліковий запис, спеціально розроблений для залучення ПРАВИХ людей.

  Ось як ...

  По-перше, почніть з біообласті. У цій області потрібно виконати три речі:

  1. Коротка біографія, яка пояснює, кому ви допомагаєте, як ви допомагаєте їм, і дає людям можливість відмовитися.
  2. Дружнє фото на бренд.
  3. Ключові слова в імені вашого профілю.

  Давайте поглибимося в цих поняттях.

  У самому тексті біографії ви не повинні робити все про себе. Перш ніж люди піклуються про Вас, вони будуть дбати про те, як Ви можете допомогти Йому. Ось швидка формула, яку можна використовувати:

  Я допомагаю (кому ви допомагаєте?) Робити / ставати / вчитися (з чим ви їм допомагаєте?).

  Легко, чи не так? ( Читайте про людей, які отримали швидкі та помітні результати з цих стратегій!)

  Після цього речення, у якому вже відвідувачі вашого профілю займаються тим, що ви робите, ви хочете спокусити їх закликом до дії. Заклик до дії - це просто спосіб для них зробити щось, як, наприклад, включення до вашого списку електронної пошти. Я хотів би направити їх на якусь безкоштовну пропозицію, наприклад, безкоштовний курс електронної пошти, веб-семінар або PDF-файл.

  Тепер поговоримо про фотографію вашого профілю. У цьому випадку я рекомендую вирушити в якесь природне світло і взяти усміхнену фотографію вашої кружки. Вам не потрібно фантастичне обладнання камери зробити це, як більшість камер стільникового телефону + сонячне світло доброго справи.

  Нарешті, вам слід додати ключові слова до свого профілю. Таким чином, ваш профіль має вищу ймовірність виникнення, коли хтось шукає одне з цих ключових слів у Pinterest або навіть у Google.

  Наприклад, я створюю вміст для підприємців і блогерів, тому моє ім'я Pinterest каже: «Мелісса Гріффін» Підказки для підприємців + блоги. - Таким чином, якщо хтось шукає одну з цих тем, у мене є шанс з'явитися в їхніх результатах пошуку. Крім того, це робить його надзвичайно простим для людей, щоб побачити те, що я маю на увазі, коли вони приземляються на моєму профілі Pinterest.

  Об'єднуючи все це, ось приклад мого профілю Pinterest, з усіма переліченими вище місцями:

  Зрештою, створюючи потужний профіль Pinterest, ми переконуємося, що коли ПРАВО людина відвідує ваш профіль Pinterest, вони залишаються Зрештою, створюючи потужний профіль Pinterest, ми переконуємося, що коли ПРАВО людина відвідує ваш профіль Pinterest, вони залишаються.

  Навіть якщо ви маєте невеликий Pinterest, зараз, мабуть, сотні людей переглядають ваш профіль щомісяця. Ви хочете, щоб ці люди бачили ваш профіль, негайно відгукувалися про те, що ви робите, і натискали "слідувати", або ви хочете, щоб вони були збентежені і мирні?

  Відповідь на це питання - чому ваш профіль настільки важливий.

  Хочете отримати безкоштовний посібник + книгу, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від Pinterest? Тут, yo:

  Після того, як ви створили солодкий профіль на Pinterest, настав час поринути у ВЕЛИКІ речі, як реалізація Pinterest SEO.

  Pinterest SE-whaaaat?

  Багато людей пускають Pinterest в інші соціальні медіа-платформи, такі як Facebook і Instagram. Але Pinterest не є сайтом соціальних медіа! Замість цього Pinterest - це пошукова система, подібна до Google.

  Оскільки Pinterest є пошуковою системою, ми повинні реалізувати пошукову оптимізацію або SEO. SEO - це незвичайний термін, який по суті означає "оптимізувати вміст, щоб він з'являвся як один з перших в результатах пошуку".

  Якщо зараз ви переходите до Google і вводите слово або фразу, ви отримаєте список статей і веб-сайтів, які ви можете прочитати, які призначені для ранжування в порядку їх корисності та відповідності темі, яку ви шукали.

  Pinterest діє на EXACT так само. Що Pinterest, який ви бачите? Це не сталося помилково. Pinterest використовує алгоритм для ранжирування своїх контактів у порядку, який вони вважають найбільш релевантними їх користувачам.

  Тому подумайте про це так: якщо ви входите в Pinterest і ваш канал повний тонн шпильок, які не мають відношення до вас і ваших інтересів, що буде?

  Зрештою, ви перестанете користуватися Pinterest.

  І якщо люди перестануть користуватися Pinterest, то Pinterest втрачає гроші, користувачів, інвесторів і в кінцевому підсумку всю свою марку. Тому в їх інтересах використовувати алгоритми, які показують вам вміст, який вони знають, що вам сподобається.

  Що це означає для вас? Це означає, що ви повинні переконатися, що Pinterest класифікує ваш вміст у їхньому каналі (і бажано на одній з найвищих позицій - де ви будете знайдіть нових клієнтів! )

  Наприклад, коли я ввійшов до Pinterest і подивився на свій канал, ці повідомлення були на самому верху:

  Ці посади оцінюються вище, ніж посади в нижній частині мого каналу (після того, як я прокручую вниз) і, отже, отримаю більше повторів і кліків. (І насправді, принаймні один з цих людей взяв мої Pinfinite Growth Звичайно!).

  Добре, добре. Ви дізнаєтеся, чому Pinterest SEO робить таку монументальну різницю, але як ви можете застосувати його до власних контактів і облікових записів? Давайте зануримося.

  1. Створіть дошки, які ваша цільова аудиторія хоче слідувати.

  У своєму блозі ви, ймовірно, маєте "категорії" для організації вмісту. Якщо ви є блогером подорожі, чи маєте Ви категорію на своєму блозі для "безглютенових рецептів"? Напевно, ні.

  Те ж саме з Pinterest.

  Отже, видаліть будь-які дошки, які не мають відношення до ідеальної аудиторії, і додайте нові плати, які шукатимуть ваші цілі. Загалом, я рекомендую мати принаймні 20 дощок у вашому профілі.

  Попередження: якщо ви вилучите цільну дошку, вона також видалить всіх послідовників, які тільки йдуть за певною дошкою. Не злякайтеся, k? Це нормально, щоб втратити послідовників, які не цікавляться вашим основним повідомленням або нішею.

  Плюс, звужуючи вашу увагу на Pinterest, ви тільки збираєтеся залучити більше правильних послідовників (і зазвичай набагато швидше, теж!). Створення дошок, які дуже специфічні для ваших основних тем, допоможуть вам досягти своєї ідеальної аудиторії so.much.faster і допомогти своїм контактам набрати обертів, тому вони знімаються, як лісова пожежа!

  2. Додайте до дощок описи, багаті на ключові слова.

  Не залишайте ці описи дошки пустими, мій друг! Це цінне місце для вас, щоб додати ключові слова, які шукає ваш погляд на Pinterest. Погляньте на додавання ключових слів у описі дошки нижче:

  Це важливо з кількох причин Це важливо з кількох причин. По-перше, ваші дошки самі можуть класифікуватись на Google. Це означає, що якщо хтось вводить фразу в Google, ваш PINTEREST BOARD може з'явитися як найкращий результат пошуку. Whoa! Це може прирівнювати до тонни нових послідовників, відвідувачів веб-сайту та користувачів електронної пошти.

  По-друге, на Pinterest, користувачі можуть сортувати за "дошками", коли вони щось шукають. Додавши до дощок опис, багатий на ключові слова, розмовний, ви збільшуєте ймовірність того, що ваша дошка буде класифікована в цих результатах.

  Отже, що це за розмовний опис? Для прикладу див. 🙂 Включити та включити декілька ключових слів природним чином, щоб дати потенційним послідовникам уявлення про те, що ви будете закріплювати на регулярній основі (PS - я поясню, як автоматизувати багато цього нижче з Tailwind !)

  3. Додайте стратегічні описи до ваших контактів.

  Мабуть, найважливішим з них є SEO з самих себе. Ваші шпильки дійсно є воротами до решти вашого бренду, тому вони вимагають найбільших зусиль.

  Ось що робити ...

  На кожному шпигу, який ви ділите з вашого веб-сайту, ви повинні написати опис, багате на ключове слово.

  Я не рекомендую вам писати або змінювати описи інших людей з кількох причин. По-перше, whoooaaa. Це займе багато часу, і цей час буде краще проведено роботу над вашим бізнесом . Як кажуть, «залишайтеся у вашій власній смузі» і зосередьтеся на оптимізації ваших контактів, дозволяючи іншим стопорам оптимізувати їх, як вони вважають за доцільне.

  Якщо ви пишете описи для інших речей, які ви прикріплюєте чи ні, то написання описів для вашого вмісту є абсолютно необхідним.

  Що ви включаєте в цей опис? Ключові слова.

  Давайте розіб'ємо його.

  Одним з найважливіших принципів SEO є використання ключових слів для залучення потрібних людей. Що б хтось шукав для того, щоб знайти цей конкретний штифт? Зробіть список з 5-10 ключових слів із довгим хвостом, а потім додайте найкращі в опис вашого PIN-коду розмовним способом.

  «Що таке ключове слово« довгий хвіст », - запитаєте ви? Ну, це ключове слово, яке має не менше 2-3 слів. Дивіться, якщо ви заповнюєте описи шпильок загальними термінами, такими як "фітнес" і "здоровий", тоді ви конкуруєте з мільйонами інших людей, використовуючи ці прості терміни.

  Крім того, коли люди шукають речі в пошукових системах, вони рідко шукають загальні слова. Замість цього вони приходять до пошукових систем з певними проблемами, які вони хочуть вирішити, а це означає, що вони використовують конкретні, описові ключові слова для пошуку потрібної інформації.

  Ви також повинні.

  Отже, якщо ви закріпили частину змісту про “Як стати вегетаріанцем у 5 простих кроках”, то ваші ключові слова не будуть такими, як “вегетаріанські” або “вегетаріанські”. Замість цього, ви можете використовувати такі слова, як "Як стати веганцем" або "Легкі вегетаріанські рецепти". Пам'ятайте: використовуйте типи фраз, які шукає ваша аудиторія.

  Не впевнені, що люди шукають у Pinterest? Ну, на щастя Pinterest робить це дуже легко для вас, щоб з'ясувати! Просто перейдіть до Pinterest, введіть деякі загальні ключові слова (наприклад, "vegan"), натисніть "enter" і подивіться, що пропонує Pinterest!

  Наприклад, на зображенні вище, Pinterest запропонував такі терміни, як «Vegan Lifestyle» і «Vegan Recipes». Ви можете навіть піти далі (зробити свої ключові слова ще більш конкретними), а потім шукати ці терміни (наприклад, «Vegan Lifestyle»). ”), Щоб побачити, як Pinterest може зробити їх ще довшими, пропонуючи більше пропозицій.

  Як тільки у вас є 3-4 відмінні ключові слова / фрази, створіть розмовний опис, який включає їх і запрошує читача натискати!

  Ось приклад опису дупу:

  - Чи думаєте ви про вегани, але не знаєте з чого почати? Я створив просте керівництво, яке допоможе вам стати веганським у 5 простих кроків! Я поділюся з вами своїми улюбленими легкими вегетаріанськими рецептами, щоб ми могли негайно приготувати смачну веганську їжу! Прочитайте статтю, щоб дізнатися їх і почати свою веганську подорож правою ногою! #veganfood #vegan #easyveganrecipes #govegan "

  Зараз ви певно дивуєтесь… “oooh… hashtags!”

  Так. Hashtags є вашим другом на Pinterest! To Обов'язково вкажіть 4 або 5 досліджених хештегів для кожного штифта! Hashtags нещодавно повернулися до Pinterest і ви повинні використовувати їх. Чому? Хештаг-канали впорядковані в хронологічному порядку, що означає, що ваші контакти можна побачити багатьма людьми, коли ви вперше закріплюєте їх. Так само, як я б сказав вам для Instagram, будьте стратегічними. Виберіть хештеги які є помірно активними і не дуже популярними, інакше ваш шпильку буде відкинуто до каналу, перш ніж хтось зможе його побачити.

  Підсумок: Подумайте про хештеги як про короткий спринт, що забезпечує швидку перемогу, і SEO як марафон. Hashtags дасть вашим висновкам тонну тяги в перший день, але швидко розсіюється, як тільки штифт штовхається вниз. SEO дає ваш висновок тяги в довгостроковій перспективі, і якщо ваш контактний ряди високо в результатах пошуку, він може залучити трафік на ваш сайт на довгі роки. Woohoo для довгострокових перемог!

  Опис розбіжних розмов з ключовими словами + досліджувані хеш-теги = успіх.

  Дивіться, якщо ваші шпильки використовують ключові слова, то ви різко збільшуєте ймовірність того, що ваша ідеальна аудиторія побачить ваш шпильку, коли вони щось шукають у Pinterest.

  Pinterest також має те, що називається "підібраний для вас", які є шпильками, які Pinterest буквально підбирає для вас, виходячи з ваших інтересів, і входить до вашого каналу Pinterest. Якщо ви НЕ використовуєте ключові слова, які шукають користувачі, то Pinterest буде важко знайти ваші шпильки і рекомендувати їх людям, які можуть стати відданими послідовниками, побачивши ваш шпильку як статтю "обрану для вас".

  Отже, внизу для Pinterest SEO?

  • Створіть дошки, націлені на вашу ідеальну аудиторію. Чим конкретніше, тим краще.
  • Додайте до описів дошки об’яви, багаті на ключові слова.
  • Додайте стратегічні ключові слова, розмовні описи до самих контактів і включіть до 5 досліджених хештегів.

  І наш третій і остаточний суттєвий відгук - це…

  Тепер, коли все робиться, потрібно створити систему, в якій ви регулярно обмінюєтеся вмістом на своєму обліковому записі Pinterest. Нижче наведено кілька порад для початку роботи:

  Я особисто використовую і люблю Тил.

  На Tailwind, це дуже легко запланувати нові контакти на ваші дошки.

  Під час розкладу рекомендую включити суміш власного вмісту та вмісту інших людей. Часто, якщо ви не бачите багато трафіку від Pinterest, це тому, що ви не закріплюєте достатню кількість власних матеріалів.

  Ви повинні закріпити від 20 до 30 контактів на день (навіть менше, якщо хочете!). Прагніть принаймні 50% власного вмісту та 50% інших.

  Якщо ви починаєте роботу і не маєте власного вмісту, ви можете почати з інших.

  Важливо: Ви можете виявити, що деякі з ваших контактів підійдуть до декількох дощок (які вони повинні!). Тому обов'язково використовуйте функцію "Інтервал" Tailwind, щоб виділити їх щонайменше 3-5 днів кожен, так що вони не будуть заплановані на 4 або 5 дощок одночасно. Це допоможе запобігти позначанню облікового запису спамом.

  Це допоможе запобігти позначанню облікового запису спамом

  Чому послідовне закріплення допоможе вам випередити?

  Ну, не тільки ви щоденно викладаєте свій контент перед новими користувачами, але ви також наповнюєте свій Pinterest. Якщо ви використовуєте SEO для Google або для Pinterest, одним з найбільш поширених "законів" SEO є те, що ви повинні регулярно ділитися великим вмістом.

  Підшиваючи вміст до дощок щодня, ви збільшуєте шанси на те, що ваші контакти відображатимуться у верхній частині чиїх-небудь каналів більше послідовників, трафік і абоненти! ). * кулак! *

  Якщо ви впровадите ці три концепції на Pinterest, ви будете на своєму шляху до зростання ривка для вашого бренду.

  Хочете більше Pinterest? У мене є безкоштовна онлайн-майстерня, яка глибше заглиблюється в деякі з найважливіших стратегій P-інтересів. Натисніть тут, щоб зареєструватися!

  Тепер скажіть мені в коментарях нижче - що таке Єдина річ, яку ви збираєтеся робити сьогодні, щоб максимізувати вашу досяжність до Pinterest?

  Отже, внизу для Pinterest SEO?
  Готові почати роботу з 3 суттєвими стратегіями Pinterest?
  Коли ви спочатку створюєте блог або бізнес, що це за перше, що більшість експертів скажуть вам зробити?
  Кому ви допомагаєте?
  З чим ви їм допомагаєте?
  Легко, чи не так?
  Ви хочете, щоб ці люди бачили ваш профіль, негайно відгукувалися про те, що ви робите, і натискали "слідувати", або ви хочете, щоб вони були збентежені і мирні?
  Хочете отримати безкоштовний посібник + книгу, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від Pinterest?
  Pinterest SE-whaaaat?
  Що Pinterest, який ви бачите?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»