Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  30 днів до кращого SEO

  1. Базова статистика трафіку для carryils.com
  2. День 1
  3. День 2
  4. Елемент сьогоднішньої дії:
  5. День 3 - Частина 1
  6. День 4
  7. День 5
  8. День 6
  9. День 7

  Я хотів би поділитися з вами моєю поїздкою в режимі реального часу Ребекка Гілл Курс навчання SEO: На початок: посилюйте себе знаннями реального світу SEO .

  Тепер, у дусі повного розкриття, ви повинні знати, що я вважаю Ребекку дорогим другом, а також тим, кому я дуже захоплююся. Таким чином, перш ніж я навіть пішов, хоча курс, я впевнений, що значення я отримаю. Крім того, я філія, так обережно, де ви клацаєте!

  Я запрошую вас прийти зі мною, коли я працюю через SEO курс , застосуйте уроки тут на carryils.com і проаналізуйте результати.

  30 днів - це випадковий (але гарний і круглий) номер, який я вибрав. Курс триває більше 8 годин і повністю самостійний. З середньою інвестицією 16 хвилин на день, я повинен пройти курс протягом 30 днів.

  Базова статистика трафіку для carryils.com

  По-перше, давайте припустимо кілька припущень:

  • Я знаю, що потрібно більше 30 днів, щоб по-справжньому проаналізувати переваги будь-яких змін, які я роблю для кращого SEO.
  • Зростання трафіку тут на carryils.com можна віднести до чинників, відмінних від змін у SEO, як, наприклад, я частіше займаюся блогами або (сподіваюся) покращує соціальний обмін.

  З урахуванням цих припущень наведені деякі базові статистичні дані:

  Наведена нижче таблиця відображає 2 роки трафіку на carryils.com, порівнюючи з 2014 по 2015 рік. У порівнянні з минулим роком спостерігається помірне зростання, але нічого не можна написати додому. Я думаю це справедливо сказати що перевезення навколо у нас є досить послідовне над часом (крім березня, коли людей unelicably люблять зупиняюче більш часто).

  Я думаю це справедливо сказати що перевезення навколо у нас є досить послідовне над часом (крім березня, коли людей unelicably люблять зупиняюче більш часто)

  У січні 2016 року я провів 27651 сесію, 21 429 користувачів і 38 708 переглядів сторінок.

  Добре, давайте зробимо це. Це довга посада вперед, так що отримайте свою каву і зробіть себе комфортно.

  День 1

  Мені подобається починати м'яко, тому я дивився відео і читав вміст перших двох фільмів: курс Введення і Вступ до SEO.

  Мені подобається, що ми будемо копатися в чому SEO, а не тільки як.

  Ніяка земля-руйнуюча інформація у цьому пункті, але тоді я беру само собою зрозуміле, що я виробляю веб-вміст над десятиріччям та SEO не нові для мене.

  Там прогрес бар відзначення моєї подорожі, яка приємно. Мені подобається відчувати почуття благополуччя.

  Мені подобається відчувати почуття благополуччя

  День 2

  Ну мій рейтинг не трохи поліпшився. Це дерьмо.

  Просто шуткую.

  Я відразу розумію, що в моєму 30-денному розриві часу, щоб закінчити курс, я зовсім не зміг включити час для того, щоб реалізувати те, що я дізнаюся. Отже, вчіться у мене: Якщо ви вирішили взяти курс, переконайтеся, що ви вирізаєте час, щоб і споживати вміст, і вносити відповідні зміни.

  Також:

  Я завершив 2 модулі сьогодні: Чому SEO є життєво важливим для вашого сайту або блогу і анатомії результатів пошукової системи (SERP) . Як бік, модулі курсу не є секретом - ви можете перегляньте їх тут натиснувши посилання "Розгорнути все".

  Те, що застряг сьогодні в моєму зові, - це досить просто - сторінка або мета-описи. Я користуюся безкоштовним Yoast SEO плагін , але треба визнати, що я рідко намагаюся налаштувати мета описи. Це було моє прозріння, яке може або не має відношення до вас (або, можливо, моє кінцеве подорож до BETTER SEO):

  У мене дуже високий рівень відмов (75% -іш). Мені прийшло в голову, що, можливо, я отримую хороший перелік SEO для деяких посад (я), але що щось насправді не те, що людина, яка натискає на посилання очікує знайти. Тому вони відскакують.

  Маючи кращий мета-опис, потенційний відвідувач може самостійно судити про те, чи хочуть вони натискати.

  Чому б я не хотів, щоб ВСІХ ЛЮДЕЙ натискали? Це просто:

  1. Я не хочу витрачати час на людей (що нічого не робить для мого бренду)
  2. Тільки відвідувачі, які коли-небудь перетворюватимуться на потенційного абонента або клієнта, - це ті, хто перейшов до вмісту, якого вони з радістю знайшли.

  Елемент сьогоднішньої дії:

  У мене занадто багато вмісту і занадто мало часу, щоб пройти через кожну публікацію і додати мета опис. Те, на чому я шукаю, - це «плоди, які не висять». *

  * Я ненавиджу цей термін, але це дійсно хороший опис найменших речей, які ви можете зробити, щоб зробити найбільший вплив.

  Отже, мої завдання:

  Створіть звіт Google Analytics, щоб показати мені:

  Ті сторінки, які отримують найвищі перегляди сторінок, відсортовані за найвищим показником відмов, що враховує тривалість часу на сторінці (я вважаю, що вони витрачають більше 2 хвилин, вони, ймовірно, сподобалися вмісту, але не мали підстав залишатися на цій сторінці вирішити проблему на інший день).

  Візьміть топ-5 з цих результатів і додайте мета-описи.

  Це насправді звучить надзвичайно легко, за винятком того, що я всмоктую користувацькі звіти в аналітиці Google. Якщо ви хочете залишити коментар з інструкціями, ви більш ніж вітаєте. 😉

  День 3 - Частина 1

  Або я думаю, це може бути День 2 - Частина 2. Так чи інакше, мій мозок був смажений вчора ввечері, тому я збираюся сьогодні вранці, коли я зупинився.

  Я, нарешті, зрозумів, що користувальницький звіт Google Analytics. Ось підручник з створення власних звітів, з якими я зіткнувся. Пам’ятайте, мої цілі полягали в тому, щоб відкрити повідомлення з:

  • Високі перегляди сторінок
  • Високий показник відмов
  • Низький час на сторінці

  Я визначив наступні сторінки у моїх топ-5 «злочинців» і додав до них мета-описи. Моя мета? Допоможіть користувачам визначити, чи хотіли б вони навіть вміст, перш ніж натискати на нього

  Я хочу дозволити Капітанові Очевидному вступити і сказати щось:

  SEO питання Керрі не обов'язково ваші питання SEO. - Капітан очевидність

  Я вказую це тому, що я беру вас разом на мою подорож через до вершини. Ваші подорожі та дії будуть виглядати по-іншому, але я сподіваюся, що все-таки буде корисним винос з того, що я намагаюся.

  Добре, я піду на роботу. Ще пізніше.

  День 4

  Проклинайте вас, Ребекка Гілл, за ваш коментар на цю посаду.
  Сьогодні я повністю пропускаю школу, тому що я зайнята копанням через гори цікавих даних Консоль пошуку Google . (Так - я просто використовував "цікаві" і "дані" в тому ж реченні. Якщо ви навіть читаєте це, ви знаєте, що вам це подобається, теж)

  Вчора я згадав про свій високий показник відмов, і я підозрював, що люди можуть потрапити на мій сайт, сподіваючись на інформацію, яку вони насправді не знаходять. Ну, як сказала Ребекка, GSC показує, які саме ключові слова я показую в результатах пошуку, для яких мій пошукової позиції, а також по кліку.

  Серйозно, я міг загубитися протягом годин у цьому. Але я не маю годин, так ще раз я після смачний-дивлячий низько-висячий плід. Використовуючи GSC разом з Google Anayltics, я виявив повідомлення, яке відповідало наступним критеріям:

  • високі перегляди сторінок (за моїми стандартами сайту)
  • високий показник відмов
  • видимість на сторінці 1 результати пошуку для одного або декількох ключових слів
  • пошуковий запит, який мене здивував

  Ця публікація є такою: Знаєте, що таке жахлива ідея? Змішування хостингу з електронною поштою.

  Швидка статистика для цієї сторінки за останні 30 днів:

  • Переглядів сторінки: 3,295
  • Рейтинг відмов: 75,24%
  • 10 + довгострокових ключових слів, які ставлять цю публікацію на сторінці 1
  • Я перейду до дивовижної частини за секунду

  Тепер, я не Ребекка Гілл, але я знаю, що перебування на сторінці 1 не означає нічого, якщо ніхто не шукає з цими ключовими словами. Маючи це на увазі, я заточив на сторінці 1 ключові слова, які мали пристойні враження (знову ж таки, вільні дані GSC роздають як цукерки).

  Я знайшов один. І це дивовижна частина: ключове слово - це провайдери хостингу електронної пошти .

  Чому це дивує? Це дивно, тому що ця посада має дуже мало спільного з провайдерами електронної пошти, але воно викликає трафік на мій сайт для людей, які шукають цю інформацію.

  Так що я буду робити?

  Я збираюся оформити цю сторінку з кращою інформацією про провайдерів електронної пошти! Дайте людям те, чого вони хочуть! І, можливо, викинути там деякі партнерські посилання, тому що я так роллю.

  День 5

  Добре, так що я ніколи не обіцяв ці 30 днів будуть послідовними днями…

  Сьогодні я читав більше часу, ніж роблю. Я все ще в Початок роботи з SEO модуль, який закладає основу знань. В той час, як я різновид не люблю “читання посібника” та віддаю перевагу стрибнути у дію, я оцінюю що курс не бере попереднє знання для гарантованого та лежить тверда фундація.

  Ребекка поділяє смішне успішне дослідження SEO, навчає на чорному капелюсі проти білого капелюху SEO, розповідає про роль контент-маркетингу, і обговорює різницю між органічним пошуком і PPC.

  Я закінчив сьогоднішнє читання з уроком про безкоштовні інструменти SEO . Деякі з них я вже був знайомий з (наприклад, Google Analytics і Alexa), але там були деякі там я ніколи не чув про (можливо, тому, що я не отримую багато). Я піду, щоб вивчити деякі з цих інструментів, починаючи з http://www.similarweb.com/ .

  Знання - це сила, і я озброюю себе.

  День 6

  Сьогодні я завершив Початок роботи з модулем SEO і я радий, що ключове дослідження і вибір наступного на палубі. Перш ніж рухатися далі, хотілося б замислитися над деякими основами, які я взяв у цьому першому модулі:

  • SEO, що призводить до великого органічного трафіку, не є короткочасною грою. Я знаю це, але я повинен визнати, що навіть з невеликими змінами, які я зробив на цьому тижні, я повинен дозволити пошуковим системам просочитися, перш ніж я побачу помітний результат. (Так, я перевіряв Google Analytics щодня з надіями, які Санта-Клаус відвідав.)
  • Не весь трафік є хорошим трафіком. Я можу займати позицію на високій позиції (навіть з пристойним рейтингом кліків), але якщо люди не знайдуть вміст, який вони очікують знайти, вони не залишатимуться на моєму сайті досить довго, щоб досліджувати, не кажучи вже про підписку до мого списку або меандра до одного з моїх пропозицій продукту за межами майданчика.
  • Це дерьмо приймає планування і намір. Це, мабуть, найважче для мене. У мене немає редакційного календаря. У мене немає жодної стратегії вмісту. Чорт, я навіть не маю на увазі ключові слова, які я хотів би піти після цього. Я сорта просто "робити те, що я роблю," писати про те, що на моїй думці і публікації, коли пост закінчений. Хоча це не служило мені погано (взагалі), я думаю, що з ще трохи більше намір я міг бачити значні результати.

  Поки ми говоримо про результати, дозвольте мені розповісти про те, що я хотів би бачити:

  • Зростання в моєму списку абонентів.
  • Значно знизився показник відмов.
  • Вища конверсія філії.
  • Покращити послідовність продажів до мого курсу та продуктів.

  Деяка частина мене відчуває себе злегка незграбною, навіть кажучи, що це мої цілі, але якщо ви знаєте мене, ви знаєте, що за ним немає жодного розуму. Якщо ви не мені, то зменшіть ваш відмов і залишитися! 😉

  Серйозно хоч, цей сайт дійсно почав як 10% спосіб дозволити людям знати, що вони могли б найняти мене, щоб зробити і 90% тільки в блозі мого навчального шляху. З часом я дізнався, що мій сайт відіграє значну роль у моїх доходах. Деякі з цих доходів є матеріальними (тобто продажів філіалів), але більшість з них нематеріальні (авторитет у моєму просторі, перенаправлення, вступ, інтерв'ю тощо).

  Все, що сказано, я буду цитувати мою маму поза контекстом про мої зусилля з SEO:

  Не може зашкодити, може допомогти. - Мама

  Я радий продовжувати вивчати, як я можу покращити ситуацію навколо carryils.com. Вперед.

  День 7

  О хлопчик, куди пішов цей тиждень? Мені довелося відпочити від курсу через інші, більш нагальні питання (один з сайтів мого клієнта потрапив з деякою неприємною шкідливим програмним забезпеченням, і мене потрапила мігрень).

  Але я повернувся. Я зробив це 3 уроки в модулі досліджень ключових слів і вибору, що становить менше 15 хвилин читання, але, можливо, 15-30 хвилин домашньої роботи.

  Я люблю домашнє завдання, тому що це дійсно. Я ненавиджу домашню роботу, тому що це означає, що я мушу вкладати в неї зусилля. Для сьогоднішніх домашніх завдань я зробив (записав!) 4 речі:

  1. Відповідайте на деякі запитання про себе та мої пропозиції (це схоже на спроби написати власну біографію - я її ненавиджу)
  2. Створюйте грубі особистості з тих, хто є моїми відвідувачами сайту (мої відповіді: початківці веб-розробників, веб-фольклори, зрозумілі власники бізнесу. Перші два читають мій вміст і купують одну з моїх продуктів.
  3. Визначте болючі точки для цих 3 персон
  4. Мозковий штурм «списку насіння» ключових слів

  Існував п'ятий заклик, але я збираюся заощадити це на інший день: перегляньте мій існуючий вміст, щоб побачити, які інші ключові слова з'являються.

  Ледача частина мене не хоче цього робити. Але не ледача частина мене знає, що Ребекка має рацію, коли каже, що не пропускати кроки або приймати ярлики в ході - вигода від SEO виходить від того, що я навмисний щодо мого вмісту.

  Продовжити на тиждень 2 з 30 днів, щоб краще SEO

  Чому б я не хотів, щоб ВСІХ ЛЮДЕЙ натискали?
  Моя мета?
  Чому це дивує?
  Так що я буду робити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»