Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  30 ідей для просування стоматологічної клініки і стоматологічних послуг

  Рекламувати приватну стоматологічну клініку непросто, тому що найчастіше цю функцію бере на себе керівник, у якого і без того безліч обов'язків. Більшість маркетингових кампаній обмежується пошуком нових клієнтів і утримуванням старих, однак в дійсності маркетинг включає широкої коло інструментів.

  Нижче представлені 30 різноманітних ідей для просування клініки. Можливо, ви про більшість з цих ідей знаєте, але, освіживши після прочитання статті свої знання, ви зможете придумати щось нове саме для своєї клініки.

  1. Листівки із запрошенням «Приходьте в нашу клініку».

  Необхідно друкувати рекламні листівки і розносити їх по поштових скриньках сусідніх будинків, особливо це стосується новобудов. Цей спосіб дозволить людям дізнатися про існування вашої клініки.

  2. Займіться громадською діяльністю.

  Люди дізнаються і почнуть довіряти вашій практиці, якщо ви створите правильне враження про себе. Подивіться, чим ви можете допомогти в своєму районі, де розташована ваша клініка. Це може бути новий дитячий майданчик, допомога в організації нових паркувальних місць для мешканців і багато іншого. Головне, щоб це помітило як можна більше людей, а також вони повинні дізнатися хто це зробив.

  3. Заведіть блог в інтернеті (блогом може бути і своя сторінка в соціальних мережах).

  Не варто недооцінювати силу інтернету, блог допоможе вам встановити спілкування з потенційними пацієнтами, які будуть дізнаватися цікаву інформацію і корисні поради з вашого блогу.

  4. Р еклама клініки в інтернеті в агрегаторах клінік

  Поширюйте інформацію про вашій клініці і її послуги в агрегаторах клінік, які збирає велику кількість пацієнтів за допомогою різних способів. Якщо раніше були актуальні каталоги сайтів в інтернеті, то зараз, по суті, на їх заміну прийшли агрегатори. Одним із прикладів розділ Клініки на сайті Клуб стоматологів (Докладніше написано тут ).

  Агрегатор також зацікавлені в пошуку пацієнтів, тому нехай не тільки ваш сайт буде джерелом пацієнтів. "Розставте мережі" в інтернеті, щоб постаратися захопити більше пацієнтів.

  5. SEO-оптимізація сайту

  Слід звернути увагу на якість і наповнення сайту вашої клініки. Даний тип просування дозволить вашому сайту зайняти високі позиції в пошукових системах.

  6. Запропонуйте знижку або безкоштовну процедуру з гігієни порожнини рота

  Хто не любить безкоштовних послуг або знижок? Таку пропозицію приверне нових клієнтів, але перш ніж запускати його, вивчіть акції ваших конкурентів. Щоб привернути увагу пацієнта, ваша пропозиція повинні бути унікальним.

  7. Запропонуйте 5% знижку при попередній оплаті процедури

  Це дозволить не тільки залучити нових пацієнтів, а й не турбуватися про те, що пацієнти пропустять прийом, оскільки він вже оплачений.

  8. Використовуйте соціальні мережі

  На сьогоднішній день соціальні мережі - це не допоміжна опція, а один з головних елементів реклами. Платформи ВКонтакте, Однокласники, Facebook, Instagram і інші дозволять вам підтримувати постійний контакт з пацієнтами. При цьому варто переконатися, що публікується контент цікавий і ставитися до стоматології. Добре використовувати жарти і цитати відомих людей. У будь-якому випадку, головне створити такий контент, яким користувачі будуть ділитися з друзями, тим самим, рекламуючи ваші послуги.

  9. Використовуйте таргетовану рекламу в сервісах соціальних мереж ВКонтакте, Однокласники і Facebook

  Дані сервіси публікують рекламні оголошення c посиланням на сайт. Вартість такої реклами невелика в порівнянні з іншими рекламними каналами, при цьому в місяць ми можете отримати додаткову кількість переходів з соціальних мереж на сайт клініки, де потенційний пацієнт може прочитати відгуки і вирішити записатися на прийом. Крім того, реклама буде нагадувати вашим поточним пацієнтам про те, що необхідно приходити на стоматологічні огляди.

  10. Перехресний маркетинг

  Домовтеся з керівниками інших приватних медичних установ або з власниками іншого бізнесу про взаємну рекламу. Перш ніж вибрати цю стратегію, потрібно перевірити якість послуг, що надаються вашим потенційним партнером, інакше може статися так, що ви порадите пацієнтові клініку або магазин партнера, де йому нададуть недоброякісну послугу. Природно, подібна ситуація також згубно позначиться на вашому бізнесі.

  11. Щомісячні електронні (email) розсилки

  Підтримуйте постійний зв'язок з пацієнтами і потенційними пацієнтами за допомогою електронної розсилки, в якій будуть поради по догляду за зубами, статті про нові медичні технології або кумедні історії, пов'язані з вашою тематикою. Це спосіб ненав'язливо нагадати пацієнту про наступний візит або навіть підштовхне його до походу в клініку.

  12. Попросіть ваших пацієнтів залишати коментарі та рекомендації

  Відгуки - один з ключових чинників вибору в процесі пошуку стоматологічної клініки. Тому ввічливо попросіть ваших пацієнтів залишити відгук в інтернеті або на вашому сайті, і обов'язково дайте відповідь на нього, незалежно від оцінки пацієнта. Також варто і стежити за відгуками про вашій клініці, які люди залишили без вашого прохання.

  13. Створіть мобільну версію сайту клініки

  Багато людей переглядають сайти клінік з мобільного телефону або планшета, тому слід переконатися, що формат вашого сайту зручний для його вивчення з компактного пристрою. Слід звернути увагу на навігацію і можливість швидко знайти інформацію на сайті як на екрані мобільного телефону, так і на комп'ютерному моніторі.

  14. Проведіть акцію «Приведи друга і отримай бонус»

  Запропонуйте пацієнтам привести друга або родича для отримання знижки, подарункової карти або бонусу. Також запропонуйте бонус і самому пацієнту, що підвищити його мотивацію рекомендувати вашу клініку іншим.

  15. Станьте експертом

  Люди хочуть довіряти своє здоров'я професіоналам. Наприклад, опублікуйте свою роботу або вашого лікаря докладно з усіма етапами на професійному сайті «Клуб стоматологів», як це роблять вже досить багато лікарів ( подивитися ). Далі розмістіть частина статті на сайті своєї клініки і дайте посилання на першоджерело для підтвердження. Побачивши статтю, у пацієнта створиться враження про лікаря, як про досвідченого експерта.

  16. Чітко визначте коло ваших потенційних пацієнтів

  Неможливо орієнтувати рекламу на всі групи населення, тому потрібно чітко уявляти, хто входить в вашу аудиторію (портрет клієнта) і направляти маркетингові пропозиції на дану групу людей.

  17. Використовуйте відеоматеріали

  Можна з упевненістю сказати, що перегляд відео цікавіше читання рекламного тексту. Відеоролик на головній сторінці сайту - відмінний спосіб познайомити відвідувачів з вашою клінікою. Ви навіть можете записати віртуальний тур по клініці, розповівши про лікарів і технічному оснащенні. Як відомо, візуальна реклама працює краще за інших видів реклами.

  18. Придумайте і використовуйте один логотип і один рекламний слоган

  Можливо, ця порада не здасться вам чимось новим, але створення впізнаваного бренду - одна з важливих завдань успішної маркетингової кампанії, в результаті якої до вас будуть приходити нові пацієнти.

  19. Не забувайте розміщувати «заклик до дії»

  Завжди публікуйте фрази, що включають заклик до дії, поряд з номером телефону і на сторінках сайту, де це буде логічно, а також в кожному маркетинговому матеріалі.

  20. Говоріть про результат, а не описувати послуги

  Звичайне опис послуг, наприклад: ми лікуємо карієс і виконуємо гігієнічну чистку зубів, не притягне нових клієнтів. Необхідно писати про результат вашої роботи: «ви хочете мати білосніжну усмішку? Вам подобаються ідеально рівні зуби? »І ін. Потрібно скласти правильний рекламний текст, який буде спонукати людину до дзвінка, це дуже важливо.

  21. Платна (контекстна) реклама в пошукових системах (Яндекс.Директ, Google Adwords)

  Даний вид реклами дозволить отримати максимальну віддачу від проведеної рекламної кампанії. Вона передбачає платне розміщення реклами вашого сайту в результатах пошукової видачі на сайтах пошукових систем і на інших сайтах, плата стягується за кожен клік і перехід по рекламному посилання. Перевага даної реклами - швидке зростання відвідуваності сайту, завдяки новим відвідувачам.

  Люди щодня шукають в пошукових системах стоматологічні послуги з різними видами запитів (лікування карієсу, відбілювання зубів і т.д.). Будьте ближче до них і відповідайте своїм оголошенням на їх запит.

  Більш того, ви можете налаштувати рекламу таким чином, щоб вона з'являлася тільки у тих людей, хто раніше вже відвідував ваш сайт (ретаргетінг). Уявіть: людина зайшла на ваш сайт, а потім повернувся на сайт пошукової системи, щоб пошукати сайти інших клінік. Користувач набирає ключове слово і спочатку списку знову бачить посилання на ваш сайт, над якою написано: «Ви тільки що відвідали наш сайт. Ми пропонуємо вам 10% -знижку на послуги, якщо ви зателефонуєте нам прямо зараз ». У більшості випадків, така реклама спрацьовує, і ви отримуєте нового клієнта.

  22. Зовнішня реклама

  Зовнішня реклама

  Ще одним варіантом реклами стоматологічної клініки є зовнішня реклама на білбордах і всіх інших вуличних форматах. Цей варіант не тільки підвищує впізнаваність, але і працює над іміджем вашої клініки. При грамотному розміщенні така реклама може давати хороший потік первинних пацієнтів (наприклад, реклама поруч з Бізнес-центром, в якому знаходиться ваша клініки).

  23. Реклама стоматологічних послуг в кінотеатрі

  Вченими доведено, що найефективніше залишається реклама в голові людини, яку він бачив у кінотеатрі перед початком сеансу. А доказ цьому дуже просте - в приміщенні темно, пульта від телевізора немає, а значить ні переключити, ні відволіктися не вийде.

  24. Реклама на асфальті

  Ідея звичайно ж на межі і реакція на таку рекламу завжди 50/50, але при належному креативний підхід і правильному виборі локацій можливо і такий спосіб залучення нових пацієнтів.

  25. Станьте спонсором події

  У кожному місті постійно проходять будь-які події (змагання, конкурси та інші заходи) і навіть незалежно від сезону. Прийміть участь в них в якості спонсора і подаруйте учасникам від вашої клініки сертифікати на лікування зі знижкою.

  26. Реклама клініки в газетах і журналах

  Так, реклама в друкованих виданнях вже не так ефективна, як це було раніше, але тим не менш ще є ефективні видання, а також з'явилося і багато нових способів співпраці. Наприклад, домовтеся з газетою або журналом про розміщення банера зі знижкою у вашій клініці, а далі за всіх пацієнтів, які прийдуть з таким зниженими купоном, заплатите. Це буде свого роду оплата за фактом за залучених пацієнтів.

  27. Реклама стоматології на транспорті

  Реклама стоматології на транспорті

  Ще одна непогана ідея зробити креативну рекламу вашої стоматологічної клініки, розмістивши її на автобусі або маршрутному таксі. Вона буде працювати, але тільки якщо буде незвичайною. Подумайте, як можна, наприклад, розмістити зуби на автобусі і може бути ваша ідея стане унікальною, а люди ще будуть фотографуватися на тлі автобуса і викладати фотографії в інтернет, а ви отримаєте ще більший охоплення.

  Також не варто забувати про рекламу і всередині автобуса або маршрутного таксі. Особливо якщо маршрут часто стоїть в пробках, то у вас більше шансів зловити увагу людей на своїй рекламі.

  28. Реклама на радіо

  Досить дієвий спосіб запам'ятатися вашим потенційним пацієнтам. Вам потрібно лише правильно вибрати радіостанцію, щоб рекламу вашої клініки почуло якомога більше саме вашої цільової аудиторії.

  29. Реклама в Інстаграм (Instagram)

  Дуже молодий спосіб просування стоматологічних послуг і клініки, але вже непогано себе зарекомендував, тому що це візуальна реклама, а найголовніше прекрасна можливість показати свої роботи До і Після, що так добре впливає на вибір пацієнта в яку клініку йому піти.

  30. Реклама на телебаченні (на ТВ)

  Просування клініки по тв досить уже старий (в порівнянні з рекламою в інтернеті) і класичний метод. Звичайно ж, метод дорогий, але спробувати все ж варто. Знову таки найголовніше - це вибрати потрібний канал і час виходу вашої реклами. Спробуйте не просто зробити рекламу вашої стоматології, а підійдіть до питання з фантазією - навіть додавши трохи гумору в ваш відеоролик, він вже краще запам'ятається.

  Підведемо підсумки

  Сподіваємося, дані ідеї допоможуть вам у просуванні вашої стоматологічної клініки і отриманні нових пацієнтів.

  Якщо ви знаєте ще якісь ідеї і способи, то пишіть в коментарях до цієї статті і ми обов'язково додамо їх до загального

  Необхідно писати про результат вашої роботи: «ви хочете мати білосніжну усмішку?
  Вам подобаються ідеально рівні зуби?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»