Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  301, 302, 303, 307? Скільки переадресацій є?

  Як SEO, я витрачаю багато свого часу на обговорення переадресацій, зокрема 301 перенаправлення та 302 перенаправлення

  Як SEO, я витрачаю багато свого часу на обговорення переадресацій, зокрема 301 перенаправлення та 302 перенаправлення. Говорячи про перенаправлення з менеджерами з маркетингу та директорами електронної комерції, це може бути повний привід для всіх учасників. Були часи, коли я дійсно бачив, як око хтось перетнувся, коли я базікав про тимчасове це і постійне.

  Непросто пояснити переадресацію без втрати аудиторії, оскільки коди статусу заголовка та переадресації не є найбільш привабливими темами. Щоб уникнути цих страшних сценаріїв, більшість оптимізаторів просто скажуть своїм клієнтам: «301 перенаправлення хороші, а 302 перенаправлення погані». 99,99% часу, це все, що потрібно знати. І незалежно від того, чи дійсно хтось дійсно знає міркування за цим твердженням, той факт, що все майже завжди краще працює для SEO, використовуючи 301 перенаправлення.

  Але я кажу, що ми не можемо зупинитися на цьому. Навіщо обмежувати нудний характер переадресації лише на словесні розмови? Я кажу, що ми повинні взяти цю виснажливу тему до блогу! Ми повинні мати його в письмовій формі! Ми повинні глибше зануритися в тему переадресацій! Ось що я кажу. Тому, без будь-яких подальших труднощів, я хотів би розпочати роботу над такою довгоочікуваною темою: HTTP Status Codes, зокрема, серія 3xx. Ось короткий виклад 8 кодів статусу HTTP з серії 3xx:

  • 300 варіантів вибору
   Вказує на кілька варіантів ресурсу, за яким може йти клієнт. Це, наприклад, може бути використано для представлення різних варіантів формату для відео, файлів списків з різними розширеннями або неоднозначності сенсу слова.
  • 301 Переміщено Постійно
   Це та всі майбутні запити повинні бути спрямовані на вказаний URI.
  • Знайдено 302 (aka Object Moved, тимчасово переміщено )
   Це найпопулярніший код перенаправлення, але також приклад промислової практики, що суперечить стандарту. Специфікація HTTP / 1.0 (RFC 1945) вимагала, щоб клієнт виконував тимчасове перенаправлення (оригінальна описуюча фраза була "перенесена тимчасово"), але популярні браузери реалізували його як 303 See Other. Таким чином, HTTP / 1.1 додав коди станів 303 і 307 для неоднозначності між двома поведінками. Тим не менш, більшість веб-додатків і фреймворків як і раніше використовують код стану 302, як якщо б він був 303.
  • 303 Див
   Відповідь на запит можна знайти під іншим URI за допомогою методу GET. Коли отримано у відповідь на PUT, слід припустити, що сервер отримав дані, і перенаправлення повинно бути видане окремим повідомленням GET.
  • 304 Не змінено
   Вказує, що ресурс не був змінений з моменту останнього запиту. Як правило, клієнт HTTP надає заголовок, подібно заголовку If-Modified-Since, щоб надати час, на який порівнювати. Використовуючи це, зберігається пропускна здатність і повторна обробка як на сервері, так і на клієнті, так як тільки дані заголовка повинні бути відправлені і отримані в порівнянні зі всією сторінкою, що повторно обробляється сервером, після чого повторно передається з використанням більшої пропускної здатності сервера і клієнта.
  • 305 Використання проксі-сервера
   Багато клієнтів HTTP (наприклад, Mozilla [4] і Internet Explorer) не коректно обробляють відповіді з цим кодом статусу, в першу чергу з міркувань безпеки.
  • 306 Перемикач проксі
   Більше не використовується.
  • 307 Тимчасове переспрямування
   У цьому випадку запит повинен бути повторений з іншим URI, але майбутні запити можуть використовувати оригінальний URI. На відміну від 303, метод запиту не повинен змінюватися при переоформленні початкового запиту. Наприклад, запит POST повинен бути повторений з використанням іншого запиту POST.

  Як про те, що? Б'юся об заклад, ви не знали, що насправді існує вісім унікальних кодів статусу для переадресацій. Якщо ви прочитали цей список, ви, можливо, помітили, що з технічної точки зору 307 є тимчасовим перенаправленням . Фактично 302 відображається як Знайдено або Переміщено . Крім того, вони повинні були створити 303 і 307 відповіді після того, як різні браузери інтерпретували 302 по-різному. Захоплюючий, чи не так? Цікаво, скільки SEO насправді знають про тонкі відмінності між 302 і 307.

  Але не будемо зупинятися на цьому. Очевидно, схоже, що 303 насправді те, що більшість SEO говорять про те, коли вони говорять про 302 тимчасового перенаправлення. Ян Маканерін дуже добре описує його в своєму блозі, тому я взяв з нього наступну частину:

  Насправді, 302 просто означає "Об'єкт переміщений", або "Знайдено", який, якщо супроводжується цільовим URL, браузери і сервери інтерпретують як перенаправлення. Але без цільової URL, вони з радістю залишаться там, і це не помилка.

  Насправді, 303 це те, що більшість SEO думають, що 302 є. A 303 означає "Див. Інше". 307 - це фактичне тимчасове перенаправлення. Це дійсно означає тимчасовий, тому що вже в наступному запиті також має бути зроблено старий URL, а новий не повинен навіть кешуватися. Зазвичай це використовується тільки для екстрених переадресацій (наприклад, коли основний сервер вимкнений) і т.п.

  302 не диктує переадресацію, це просто говорить, що те, що ви шукали, перемістилося, і його знайшли там. Зазвичай ви переадресовуєтеся лише як люб'язність та для зручності. Технічно, ви повинні використовувати 303, який дійсно виконує роботу належним чином.

  Як про те, що? Ти можеш у це повірити? Ви навіть чули про перенаправлення 303? Це божевільний, а?

  Якщо ви все ще зі мною, я знаю, що ця інформація, можливо, є новиною для вас. Або ваші очі засклені натхненною інформацією на цій посаді. Я маю на увазі, що ця штука, очевидно, є ракетною наукою. У будь-якому випадку, хороша новина полягає в тому, що вам дійсно не потрібно мати глибокі знання про ці перенаправлення (ну, якщо ви не зіткнетеся з людиною, яка може звільнити вас, тому що ви не знаєте цього матеріалу), тому що це правда 301 перенаправлення займаються всім 99,99% часу. Інша гарна новина полягає в тому, що тепер ви знаєте про всі коди статусу перенаправлення. Тепер вийдіть і 303. Ер, ну, я маю на увазі 301. Або це 307? 🙂

  Навіщо обмежувати нудний характер переадресації лише на словесні розмови?
  Як про те, що?
  Захоплюючий, чи не так?
  Як про те, що?
  Ти можеш у це повірити?
  Ви навіть чули про перенаправлення 303?
  Це божевільний, а?
  301. Або це 307?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»