Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  301 Перенаправлення: Перенаправлення Joomla проти .htaccess

  1. Компонент перенаправлення Joomla
  2. Масові перенаправлення
  3. Компонент перенаправлення Joomla: припиніть реєстрацію нових URL-адрес
  4. Створити перенаправлення з .htaccess
  5. Розширення переадресації

  Написав Тьєррі Тардіф.

  Як пояснювалося в попередній статті, слід уникати 404 помилок (сторінка не знайдена) максимально. Звичайно, не все це можна очікувати, наприклад, користувач вводить помилку в URL, але в більшості випадків їх можна легко уникнути.
  Якщо ви перенесли старий сайт до нової версії, ви, швидше за все, зіткнетеся зі змінами URL.
  В інших випадках, коли користувач не оновлює свої закладки, він має хороші шанси закінчити старі URL-адреси, які більше не існують.
  З іншого боку, індексу Google може знадобитися деякий час для оновлення, що може призвести до того, що користувачі будуть спрямовувати URL-адреси, які більше не існують.
  Все це може мати значний вплив на ваше позиціонування в результатах пошуку!

  Вирішення цієї проблеми досить просте: визначте старі URL-адреси та перенаправте їх на новини. Це перенаправлення має здійснюватися за допомогою перенаправлення 301 . Таке перенаправлення супроводжується HTTP-кодом: 301 Постійно переміщено. Це повідомляє Google та інші пошукові системи, що стару адресу більше не потрібно використовувати, а означає нову URL-адресу. Якщо ви природно ледачі, ви можете перенаправити всі застарілі URL-адреси на домашню сторінку. Ви, принаймні, поінформували Google про те, що вони перенаправлені, але ви можете втратити SEO, яку ви створили спеціально для цих сторінок. Найкраще рішення - перенаправити всі ці старі URL-адреси на новини, тобто на сторінку за сторінкою.

  Найкращий підхід полягає в тому, щоб визначити ці URL-адреси, перш ніж оновлювати або змінювати свій сайт, однак, якщо ви перенаправляєте їх швидко, як тільки вони зміняться, ви не зіткнетеся з проблемами.

  Компонент перенаправлення Joomla

  Для невеликого сайту його можна легко вирішити. Переконайтеся, що знаєте старі URL-адреси та вводьте їх у компонент перенаправлення. Або почекайте 1 або 2 дні, щоб користувачі могли їх використовувати, тому ці сторінки (старі URL-адреси) будуть збережені в Joomla: перейдіть до Компоненти > Перенаправлення, і ви побачите, що вони відображаються в Менеджері перенаправлення (іноді може знадобитися 'Активувати раніше плагін "Система - Перенаправлення" з менеджера плагінів). Ви побачите список URL-адрес, які генерували 404 помилки.

  Натисніть одну з застарілих URL-адрес:

  Редагуючи кожну з цих застарілих URL-адрес, ви зможете ввести нову URL-адресу (відносну або абсолютну) і активувати переадресацію.

  Масові перенаправлення

  описаний вище метод дозволяє створювати перенаправлення один за одним (як детально описано на Журнал Joomla ). Але є опція, яка дозволяє перенаправляти декілька сторінок на одну URL-адресу. Для цього виберіть застарілі URL-адреси, які потрібно перенаправити, натисніть у нижній частині сторінки посилання " Цільова URL-адреса", щоб відобразити поле введення та введіть URL-адресу перенаправлення:

  Цей метод може заощадити багато часу. Зверніть увагу, що ці переадресації відразу ж не потрібно робити це окремо.

  Компонент перенаправлення Joomla: припиніть реєстрацію нових URL-адрес

  Існував невеликий недолік використання компонента перенаправлення Joomla: до тих пір, поки плагін перенаправлення був включений, компонент продовжував реєструвати всі помилки 404. Деякі сайти потерпали від 404 помилок на постійній основі, помилки на дивних URL (часто через дії хакерів або ботів), що має ефект заповнення журналів компонента, тому стежте за його вмістом. Насправді це може мати ефект збільшення розміру вашої бази даних до її межі! Ви можете, звичайно, вручну видалити всі ці неправильні записи, але це досить складна задача. Єдиним рішенням, яке було доступно, було вимкнути плагін перенаправлення, але це також призвело до відключення будь-яких введених переадресацій. Але з моменту виходу Joomla 3.4 з'явилося нове налаштування, доступне в плагіні System - Redirection (доступне через Extensions> Plugin Management ), яке було створено Віктор Фогель , Це функція Збирати URL-адреси :

  Поки цей параметр увімкнено, він продовжуватиме збирати URls, якщо його вимкнути, колекція URL припиниться, але перенаправлення, які ви раніше ввели, залишатимуться активними. Цей параметр відсутній у цьому компоненті, що робить його дуже корисним, тому я почну його використовувати!

  Існує також інша установка, прихована в компоненті перенаправлення: кнопка Увімкнути додатковий режим (доступ до якої можна отримати за допомогою Компоненти> Перенаправлення , потім Параметри). Цей параметр не дуже чіткий, але він дозволяє вказувати код відповіді HTTP для кожного з ваших переадресацій. За замовчуванням це перенаправлення 301, але ви можете вибрати будь-який тип перенаправлення. Я не бачу безпосередньо необхідності цього параметра, але він доступний:

  Я не бачу безпосередньо необхідності цього параметра, але він доступний:

  Альтернативою використання компонента перенаправлення є створення вручну їх у вашому htaccess:

  Створити перенаправлення з .htaccess

  Щоб створити перенаправлення, можна зробити це просто в прямому файлі .htaccess , визначити оригінальні та цільові URL-адреси та ввести наступний приклад коду:

  RewriteRule ^ oldpage1 $ "http://newsite.com/newpage1" [R = 301, L]
  RewriteRule ^ oldpage2 $ "http://newsite.com/newpage2" [R = 301, L]
  і т.д.

  Перевагою цього методу є те, що він дозволяє вам обробляти точно кожен з ваших переадресацій, з іншого боку, вам не потрібно ніякого розширення для цього. А продуктивність вашого сайту менше постраждала, оскільки ці перенаправлення виконуються сервером Apache, навіть до того, як Joomla отримала запит.

  Розширення переадресації

  Є, звичайно, відмінні розширення, які дозволяють створювати і керувати перенаправленнями. Такі як redj яка дозволяє створювати досить складні перенаправлення, використовуючи макроси і регулярні вирази. Альтернативою є Динамічний 404 від Yireo, яка створює автоматичні перенаправлення, вона може перенаправляти 404 сторінки помилок на найбільш релевантні сторінки.

  Саймон Клоостра - автор статті: 301-перенаправлення (ядро Joomla проти .htaccess) , чий переклад авторизований joomlaseo.com ,


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»