Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  33 прийому SEO-копірайтингу для створення приголомшливого контенту

  33 прийому SEO-копірайтингу для створення приголомшливого контенту

  SEO-копірайтинг - це мистецтво написання текстів з високими позиціями в пошукових рейтингах. Якщо у вас є досвід, то створювати подібні тексти буде відносно легко. Крім того, це прекрасний спосіб отримання необхідного трафіку без зайвих витрат на платну рекламу.

  Але справа тут не тільки в ранжируванні і трафіку. Створення контенту, оптимізованого під пошукові системи, нерозривно пов'язане з залученням читачів, посиленням впливу на ринку і продажем власної продукції. Зрештою, який сенс привертати увагу до сторінки сайту, що не служить головної мети?

  Ми хочемо допомогти вам зацікавити читачів і уникнути покарань пошукових систем, тому пропонуємо список з 33 кращих прийому SEO-копірайтингу для створення приголомшливого контенту.

  Додаєте статтю в закладки, діліться нею і просто насолоджуйтеся читанням!

  1. Знайте свою аудиторію

  «Знайте, для кого ви пишете», - кращий і самий важливий рада, яку можна дати копірайтер. Ваш Контент не буде високо ранжируватися і не буде сприяти продажу, якщо він створений не для конкретної аудиторії або конкретних споживачів. Вивчіть своїх клієнтів. Ваші труди окупляться.

  2. Придумайте яскравий заголовок

  Блискучий, добре продуманий заголовок - запорука прочитання вашої статті. Він задає тон всьому контенту. Саме заголовок справляє перше, найсильніше враження. Додайте пару ефективних SEO-прийомів - і ось ваш контент захоплює, захоплює, та ще й займає верхні рядки в результатах видачі пошукових запитів!

  3. Чи потрібні кліки? Додайте числа!

  Адже ви хочете, щоб люди насправді читали ваші статті? Використовуйте числа в заголовках. Дослідження показують, що заголовки, що містять числа (особливо непарні), отримують більше кліків. Секрет в психології. Наш мозок любить списки. За ними ховається щось особливе. Крім того, списки легко читаються.

  4. Спробуйте готові формули заголовків

  Збільшуйте кількість кліків і бережіть свій час. Деякі з кращих, самих притягують погляд назв статей - всього лише давно відомі, трохи змінені формули заголовків, що застосовуються в SEO-копірайтингу. Використовуйте їх без вагань і сумнівів.

  5. Використовуйте підзаголовки

  Помітний заголовок привертає читачів. Але як змусити їх продовжити читання? Підзаголовки (заголовні теги - h2, h3 і т.д) спрощують читання статті і «ведуть» читача по тексту. Крім того, підзаголовки описують контент для пошукових систем.

  6. Використовуйте відповідний шрифт

  Правильний шрифт (і його розмір) зробить ваш текст більш доступним для читання і візуально більш цікавим. Саме тому копірайтери і блогери так багато уваги приділяють зовнішнім виглядом текстів.

  7. Працюйте з жирним шрифтом і курсивом

  Використання жирного шрифту і курсиву - хороша SEO-стратегія чи ні, кожен вирішує сам. Зрозумілим є одне. Виділення окремих слів і фраз робить текст більш легким для читання. Чим простіше сприймається ваш текст, тим більше людей його прочитають.

  8. Пишіть більше контенту

  Довгі пости (1500 слів і більше) мотивують на створення більш корисного контенту. Це, в свою чергу, підвищує ваш авторитет і компетентність.

  9. Укорочуйте абзаци

  З точки зору SEO-просування, довгі пости і статті більш ефективні, ніж короткі. Довгі абзаци цьому правилу не підкоряються. Великі фрагменти тексту стомлюють читачів, а часом просто відлякують їх. Це зовсім не те, що вам потрібно. Для досягнення найкращих результатів розбивайте текст на короткі абзаци (2-4 речення).

  10. Не урізати ключові фрази

  Висока ранжування по термінам з великими пошуковими обсягами може бути непростим завданням, особливо якщо ваш веб-сайт створений недавно. Тут на допомогу можуть прийти довгі низькочастотні ключові фрази. Редагування ключових слів і фраз допоможе значно скоротити число конкурентів у видачі, а також підвищити трафік і конверсію.

  11. Дайте людям відповіді

  Це ще одна можливість використовувати переваги довгих ключових фраз. Коли у людини з'являється питання, він зазвичай цілком удруковує його в пошуковий рядок Google. Саме цей порядок дій став основою для створення пошукового алгоритму Hummingbird. Якщо ви детально і достовірно відповідаєте на подібні питання, ваші статті стають цікавими для читачів, займають більш високі рядки в результатах пошукової видачі і допомагають продати вашу продукцію.

  12. Використовуйте «сильні» слова

  Великі копірайтери розуміють важливість використання «сильних» слів при написанні контенту. Такі слова пробуджують емоції. Коли емоційні струни порушені, між вами і читачем з'являється зв'язок, і ви можете впливати на нього. Крім цього, «сильні» слова відмінно доповнюють ключові фрази.

  13. Забудьте про частоту використання ключових слів

  Щільність ключових слів - один з нестаріючих SEO-міфів. Що дійсно важливо, так це використовувати актуальні ключові слова і не «переоптімізірованние» текст. Немає достовірних статистичних даних, що вказують на те, що пошукові системи віддають перевагу текстам з певною щільністю ключових слів. Та й хто захоче читати нісенітницю, складену з ключових слів?

  14. Використовуйте приховане семантичне індексування

  Замість того, щоб повністю зосереджуватися на щільності ключових слів, зверніть увагу на такий параметр, як приховане семантичне індексування . Використання суміжних ключових слів, синонімів і граматичних варіацій не тільки збільшує ваші шанси на високе ранжування на сторінці результатів пошуку, а й виключає надмірність нерелевантною інформації.

  15. Говоріть мовою читача

  Ви говорите як ваші читачі? Якщо, наприклад, ви ведете блог, краще використовувати розмовний стиль, додавати в свої тексти слова і фрази, які знайдуть відгук у цільової аудиторії. Кількість ваших читачів буде рости, і пошукові системи відреагують на це.

  16. Актуальність і новизна

  Регулярне оновлення контенту важливо як для читачів, так і для пошукових систем. Пошукові системи віддають перевагу більш новим і релевантним постам, тому що саме це потрібно користувачам. Ваші читачі і потенційні клієнти хочуть одного й того ж - точної, актуальної інформації.

  17. Висвітлюйте теми, що набирають популярність

  Раз вже ми заговорили про актуальність і новизні ... Розкриття нових, злободенних тем і освітлення галузевих новин - прекрасний спосіб швидко потрапити в топ пошукових результатів. Всі хочуть знати останні важливі новини. Можна навіть піти по шляху пошуку і відбору контенту з різних інтернет-ресурсів. Але не помиліться з вибором.

  18. Створюйте короткі описи сторінок

  Багато з нас просто ігнорують цей пункт, тому що на створення описів йде багато часу. Але навіть шедевр SEO-копірайтингу майже безглуздий, якщо немає короткого опису сторінки, відразу привертає увагу користувача. Опис безпосередньо впливає на кількість переходів на веб-сайт по конкретним пошуковим запитам.

  19. Додайте картинки, і кліків побільшає

  Статті з фотографіями, інфографіка та іншими візуальними елементами отримують на 94% більше переглядів, тому можна з упевненістю сказати, що відсутність візуального контенту - це велика помилка. Візуальні елементи, якщо оптимізувати їх грамотно, можуть зіграти важливу роль для просування в пошукових системах.

  20. Спробуйте використовувати відео

  Відео підходить не всім. Деякі маркетологи вважають, відео ніяк не допомагає SEO-просуванню. І все-таки відеоролики можуть стати чудовим інструментом для збільшення аудиторії, а, отже, і обсягу продажів. Вони також допоможуть підвищити конверсію. У використання відео є свої плюси і мінуси. Їх варто зважити, з огляду на специфіку вашої компанії.

  21. Зовнішні посилання

  Посилання на релевантні ресурси в кінці і в тілі статті підкріплюють основні положення статті і роблять текст більш цінним для читачів. Крім того, для пошукових систем сайти з зворотними посиланнями цінніші.

  22. Внутрішні посилання

  Внутрішні посилання не менш важливі. Велике значення має і внутрішня перелінковка сторінок. Навіщо вона потрібна? Як і у випадку з зовнішніми посиланнями, вона збільшує цінність інформації і розширює межі користувацького досвіду. Структура внутрішніх посилань впливає на ступінь співвіднесеності веб-сайту і пошукових систем.

  23. Довіряй, але перевіряй

  Поширення інформації - вся суть Інтернету полягає саме в цьому. Але якщо ви неправильно діліться інформацією, то рано чи пізно почнете отримувати гнівні листи від вебмайстрів та їх юристів. Крім того, може виникнути ситуація, при якій ви отримаєте покарання від пошукових систем. Навчіться коректно цитувати авторські матеріали та ви зможете уникнути безлічі проблем.

  24. Будьте унікальні

  Плагіат - ще одна причина, по якій пошукові системи можуть заблокувати ваш контент. Не кажучи вже про те, що люди не стануть читати текст, розміщений до цього на багатьох ресурсах. Для того, щоб уникнути ненавмисного дублювання тексту, використовуйте сервіси перевірки на плагіат, наприклад, "ETXT Перевірка унікальності" . Пам'ятайте, дослідження питання не має на увазі крадіжку інформації по ньому.

  25. Використовуйте сервіси перевірки правопису

  Навіщо працювати більше, ніж потрібно? Існує маса онлайн-інструментів, які можуть полегшити роботу зі створення SEO-тексту. Більшість з них безкоштовні. Від вас вимагається лише знайти їх в пошуковій системі.

  26. Використовуйте інструменти SEO-просування

  Крім інструментів перевірки правопису існує безліч безкоштовних інструментів SEO-просування, наприклад, система просування eTXT.ru

  27. Використовуйте всі можливості MS Word

  Ви напевно знаєте, що в MS Word існує функція «Знайти», яка дозволяє виявити слова, використані в надмірній кількості. А чи знаєте ви, що існує функція, яка перетворює друкований текст в мову? ось кілька підказок по роботі з MS Word.

  28. вичитує і правте

  Ви можете створити чудовий, дуже інформативний контент, але варто допустити хоча б одну граматичну помилку, і охоронці лінгвістичного порядку з'їдять вас заживо. Пам'ятайте, помилки знищують довіру до вас. Автоперевірка не знаходить все помилки, а людям властиво помилятися. Попросіть одного віднімати ваш текст або найміть коректора .

  29. Використовуйте метрики

  Розуміння того, наскільки добре користувачі і пошукові системи сприймають ваш контент, можна отримати, відстежуючи кількість переглядів сторінок сайту, відсоток відмов, позиції сайту в результатах видачі пошукових систем, а також кількість лайків і перепис. Зібрана аналітична інформація допоможе вам визначити, в якому з напрямків ще належить попрацювати, а в яке можна сміливо вкладати гроші. Спробуйте скористатися цими інструментами веб-аналітики.

  30. Заведіть файл з вдалими рекламними ідеями

  Кожен професійний копірайтер повинен вести файл зі своїми рекламними знахідками. Стане в нагоді все: шаблони SEO-текстів, інструменти просування, корисні посилання і навіть списки ключових слів. Зберігайте всі, що надихає вас і допомагає вам працювати більш продуктивно. Так ви збережете час, і створювати приголомшливий контент буде простіше.

  31. Не забувайте про заклик до дії

  Хіба можна уявити собі копірайтинг без полум'яних закликів до дії? Саме з їх допомогою ви змушуєте читачів робити те, що вам потрібно, для цього і пишуть рекламні тексти. Заклики, які спонукають до дії, відмінно виходять з високочастотних ключових слів. Від цього все у виграші.

  32. Купуйте публікації для блогів

  Треба визнати, не кожен з нас - письменник. Навіть якщо ви вмієте писати, у вас може не бути часу або бажання. В цьому випадку можна скористатися послугами перевіреного агенства копірайтингу або замовити копірайтинг на eTXT.ru. Тут можна купити не тільки статтю, але і розробку контенту для всього сайту.

  33. Вхідний маркетинг - нова епоха в SEO

  Як насправді ви домагаєтеся того, що SEO-контент працює? Ви просуваєте його! Нехай користувачі роблять це за вас. Попросіть аудиторію читати ваші статті і ділитися ними. Як тільки пошукові системи помітять зрослу активність, вам воздасться за труди. В результаті зростуть продажу.


  Ваша черга. Стаття була корисна для вас? Ми нічого не упустили? Будь ласка, залиште коментар у наших групах ВКонтакте і Facebook .

  Зрештою, який сенс привертати увагу до сторінки сайту, що не служить головної мети?
  3. Чи потрібні кліки?
  Адже ви хочете, щоб люди насправді читали ваші статті?
  Але як змусити їх продовжити читання?
  Та й хто захоче читати нісенітницю, складену з ключових слів?
  Навіщо вона потрібна?
  А чи знаєте ви, що існує функція, яка перетворює друкований текст в мову?
  Стаття була корисна для вас?
  Ми нічого не упустили?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»