Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  35 функцій iPhone, про які ви могли не знати

  1. сполучення клавіш 1. Створення знімків без допомоги сенсорного екрану
  2. 2. Екстрена перезавантаження
  3. 3. Потрійне натискання на кнопку Home
  4. 4. Подвійне натискання на сенсор кнопки Home
  5. 5. Використання 3D Touch
  6. 6. Перепризначення кнопок гучності
  7. Робота з текстом
  8. 8. Швидке введення домену
  9. 9. Видалення піктограми мікрофона з клавіатури
  10. 10. Прослуховування тексту
  11. Безпека
  12. 12. Підвищення точності Touch ID
  13. 13. Створення прихованих фотографій
  14. 14. Гід-доступ
  15. Siri
  16. 16. Чоловічий голос Siri
  17. дзвінки
  18. 18. Швидкий доступ до вибраних контактів
  19. 19. Визначення вхідного дзвінка в навушниках
  20. повідомлення
  21. 21. Економія трафіку в «Повідомленнях»
  22. 22. Час відправки повідомлень
  23. будильник
  24. 24. Відстрочка будильника
  25. Safari
  26. 26. Нещодавно закриті вкладки
  27. 27. Конвертація сторінки Safari в PDF-файл
  28. 28. Відкриття посилань у фоновому режимі
  29. Інші базові додатки і сервіси
  30. 30. Конвертація уповільненої відео в звичайне
  31. 31. Рівень
  32. 32. Оптимізація сховища Apple Music
  33. 33. Нагадування по геолокації
  34. батарея
  35. 35. Безшумне підключення зарядки

  сполучення клавіш

  1. Створення знімків без допомоги сенсорного екрану

  Просто викличте Siri довгим дотиком до кнопки Home і попросіть включити камеру. Щоб зробити фотографію, натисніть на будь-яку кнопку гучності на смартфоні або навушниках.

  2. Екстрена перезавантаження

  У тих рідкісних випадках, коли iPhone зависає або потрібно звільнити оперативну пам'ять пристрою, допоможе екстрена перезавантаження. Просто 10 секунд утримуйте кнопку Home і кнопку блокування.

  3. Потрійне натискання на кнопку Home

  Зайдіть в пункт «Універсальний доступ» в основних налаштуваннях iPhone. Відмотати вниз до вкладки «Поєднання клавіш» - перед вами відкриється список функцій. Потрійним натисканням на кнопку Home можна запускати VoiceOver, інверсію кольору (знадобиться для читання), деякі настройки відображення, екранне збільшення, а також Switch Control або AssistiveTouch.

  Щоб включати лупу потрійним натисканням кнопки Home, просто виберіть відповідний пункт в «Універсальному доступі».

  4. Подвійне натискання на сенсор кнопки Home

  Мабуть, всі користувачі iPhone знають, що подвійне натискання на механічну кнопку Home відкриває вікно вибору додатків. Але не кожен в курсі, що подвійний тап по сенсора кнопки трохи «опускає» екран, дозволяючи власникам великих смартфонів з легкістю дотягуватися до верхніх іконок.

  5. Використання 3D Touch

  Використання 3D Touch

  Якщо у вас iPhone 6s або новіше, використання 3D Touch може здорово спростити вам життя і зекономити час. Ця технологія прискорить переміщення між додатками, зробить набір текстів більш зручним і не тільки .

  6. Перепризначення кнопок гучності

  В iPhone передбачені дві настройки гучності: перша - для дзвінків і повідомлень, друга - для музики і додатків. Вимкнення в налаштуваннях звуку тумблера «Зміна кнопками» зафіксує гучність дзвінка в поточному положенні і передасть боковим кнопок управління виключно музикою і додатками.

  Робота з текстом

  7. Скасування останньої дії

  Просто струсіть смартфон, і iOS запропонує скасувати останню дію, будь то набір, вставка або ж, навпаки, видалення тексту.

  8. Швидке введення домену

  У тих випадках, коли клавіатура пропонує вам швидке введення домену .com, затримайте палець на цій кнопці. Перед вами відкриється список популярних доменів, де ви зможете швидко перемкнутися на заповітний .ru.

  9. Видалення піктограми мікрофона з клавіатури

  Іконка мікрофона між пропуском і кнопкою зміни мови призначена для голосового введення тексту. Прибрати значок можна, перемістивши в налаштуваннях клавіатури повзунок «Включити диктовку» в неактивний стан.

  10. Прослуховування тексту

  iOS підтримує функцію «Екран вголос». Для її включення активуйте повзунок в настройках мови: «Налаштування» → «Основні» → «Універсальний доступ». Щоб iPhone промовив текст на екрані, проведіть двома пальцями зверху вниз в будь-якому додатку.

  Безпека

  11. Створення літерного пароля для розблокування

  Якщо ви не довіряєте чотирьох- або шестизначним паролів і не любите технологію Touch ID, ви можете встановити довгий пароль з букв і цифр .

  Зайдіть в налаштування код-пароля і виберіть пункт «Змінити код-пароль». Система зажадає ввести спочатку стару комбінацію, а потім нову. Під час створення нового пароля натисніть на «Параметри код-пароля» і виберіть прийнятний варіант.

  12. Підвищення точності Touch ID

  Щоб iPhone більш впевнено і швидко розпізнавав вас, створіть кілька відбитків одного і того ж пальця.

  13. Створення прихованих фотографій

  Якщо робити фотографії в стандартному додатку камери, то вони збережуться в медіатеці. Щоб захистити фото паролем, необхідно вдатися до хитрощів. Вимкніть експорт фотографій і встановіть пароль в налаштуваннях програми «Нотатки». Щоб зробити секретний знімок, перейдіть до створення нової замітки і тапніте по значку камери. Після того як фотографія буде зроблена, натисніть на «Експорт» і виберіть «Заблокувати замітку».

  14. Гід-доступ

  Ми часто віддаємо смартфон в чужі руки «рівень в грі пройти», «статтю почитати» або «відео на YouTube подивитися». Якщо ви не довіряєте тому, хто буде користуватися вашим iPhone, включите гід-доступ в налаштуваннях: «Основні» → «Універсальний доступ» → «Гід-доступ».

  Передаючи iPhone комусь, тричі натисніть на кнопку Home для включення гід-доступу, і людина зможе користуватися тільки відкритим додатком.

  Siri

  15. «Чий це iPhone?»

  »

  Якщо ви знайшли втрачений iPhone, зв'язатися з його власником без введення пароля допоможе Siri. Запитайте у неї «Чий це iPhone?» Або «Кому належить цей iPhone?», І перед вами відкриється вікно з ім'ям господаря гаджета.

  Щоб знайшов ваш iPhone міг відшукати вас цим способом, зайдіть в настройки Siri і у вкладці «Дані» призначте контакт з інформацією про себе.

  16. Чоловічий голос Siri

  Не всі знають, але наш вірний електронний асистент може розмовляти приємним чоловічим голосом. Ця опція доступна в налаштуваннях Siri.

  дзвінки

  17. Виклик останнього набраного номера

  Щоб повторити останній виклик, не обов'язково заходити у вкладку «Недавні». Натисніть на зелену трубку на екрані з клавішами, і iPhone запропонує передзвонити за останнім набраним номером.

  18. Швидкий доступ до вибраних контактів

  Швидкий доступ до вибраних контактів

  Для швидкого набору важливих номерів додайте їх у вкладку «Вибрані» в стандартному додатку «Телефон». Свайпом вправо на робочому столі перейдіть до панелі віджетів. Відмотати вниз і натисніть «Змінити», а потім тапніте по плюса у віджета «Вибране». Тепер ви можете дзвонити улюбленим швидше і навіть при заблокованому екрані.

  19. Визначення вхідного дзвінка в навушниках

  Відповідати на дзвінки з навушників іноді набагато простіше, ніж тягнутися за телефоном. Щоб дізнатися, хто вам телефонує, не дістаючи iPhone з кишені, включіть тумблер «Оголошення викликів» в настройках телефону.

  повідомлення

  20. Видалення старих повідомлень

  Видалення неактуальних повідомлень допоможе навести порядок в листування і звільнити дорогоцінні мегабайти пам'яті. Знайдіть пункт «Залишати повідомлення» в настройках і задайте необхідний час, після закінчення якого меседжі будуть видалятися.

  21. Економія трафіку в «Повідомленнях»

  Щоб не витрачати трафік на важкі вкладення, включіть режим низької якості в налаштуваннях повідомлень.

  22. Час відправки повідомлень

  Час відправки повідомлень

  Одна з неочевидних функцій «Повідомлень» - перегляд точного часу відправлення. Просто проведіть пальцем від правій частині екрана.

  будильник

  23. Установка дзвінка з Apple Music

  Можливість встановити улюблену пісню на будильник - хитрість, а базова функція iPhone, про яку багато хто не знає. Створюючи новий будильник, натисніть на вкладку «Звук». Відмотати список до самого початку, перед стандартними рингтонами знайдіть панель зі знайомими назвами і натисніть на «Вибір пісні».

  24. Відстрочка будильника

  Щоб перенести дзвінок будильника на більш пізній час, не обов'язково шукати відповідну кнопку на екрані. Натисніть на будь-яку бічну кнопку, і iPhone розбудить вас знову через дев'ять хвилин.

  Подібний інтервал вибраний невипадково: старі механічні будильники не могли відрахувати рівно 600 секунд. Вони не враховували поточну хвилину і починали відлік вже дев'яти хвилин з наступною.

  Safari

  25. Пошук по слову на сторінці

  Введіть потрібне слово в адресному рядку. У меню під пропозиціями пошукача виберіть пункт «На цій стор.»

  26. Нещодавно закриті вкладки

  Перехід до екрана Safari , В якому показуються прев'ю відкритих сторінок, і затримайте палець на кнопці «+». Перед вами відкриється список недавно закритих вкладок. Це корисно, якщо ви випадково закрили давно відкриту сторінку, яку важко знайти в історії браузера.

  27. Конвертація сторінки Safari в PDF-файл

  Відкрийте вкладку, яку хочете перевести в PDF-документ, натисніть кнопку «Поділитися» і відправте сторінку на друк. У відкритому вікні попереднього перегляду виберіть необхідну сторінку і розведіть два пальця в сторони від її центру. У вікні Safari відкриється PDF-файл.

  28. Відкриття посилань у фоновому режимі

  Якщо ви часто клікаєте на посилання, а відриватися від читання довгого тексту не хочеться, поставте режим відображення нових вкладок у фоновому режимі. Включити цю опцію можна, вибравши пункт «Посилання» в настройках Safari.

  Інші базові додатки і сервіси

  29. Spotlight як конвертер

  Spotlight як конвертер

  Свайп вниз на будь-якому екрані iPhone відкриває Spotlight. Його використання помітно скорочує час на пошук чогось в смартфоні. Spotlight видає результати з багатьох додатків: допоможе знайти потрібний випуск подкасту, повідомлення за ключовим словом або людини в Twitter. Також стандартний пошуковик може виступати в ролі конвертера. Просто введіть запит «1 usd» або «15 дюймів в см».

  30. Конвертація уповільненої відео в звичайне

  Конвертація уповільненої відео в звичайне

  Якщо ви загралися з функцією сповільненої зйомки і випадково зняли в slow motion те, що краще виглядало б з природною швидкістю, привести відео до оригінального темпу легко без додаткових додатків. Відкрийте розділ редагування відео і подкорректируйте значення на смузі швидкості. Ця смуга розташована над полем таймінгу, де ми зазвичай ріжемо ролики.

  31. Рівень

  Рівень

  Компас в базовій комплектації додатків практично не потрібен в місті. Але якщо свайпнуть екран вліво, можна отримати рівень - незамінний пристрій для ремонту і монтажу.

  32. Оптимізація сховища Apple Music

  Увімкніть функцію оптимізації сховища в налаштуваннях музики, і iPhone буде автоматично видаляти пісні, які ви рідко слухаєте. Відбуватиметься це тільки тоді, коли буде закінчуватися пам'ять пристрою.

  Щоб задати мінімальну кількість музики, яка з iPhone не сумнівайся, можна призначити розмір сховища.

  33. Нагадування по геолокації

  Нагадування по геолокації

  Таск-менеджери в App Store пропонують безліч функцій, але на багато здатні і стандартні «Нагадування». Наприклад, базове додаток може нагадати вам купити молоко не тільки о 15:00, але і при відвідуванні магазину. Для включення цієї функції виберіть пункт «Нагадати за місцем» і знайдіть потрібну геолокацію в параметрах завдання.

  батарея

  34. Включення режиму енергозбереження

  Якщо у iPhone залишилося більше 20% заряду, але до найближчої розетки ще дуже далеко, є сенс перейти в режим енергозбереження. Для включення режиму просто попросите про це Siri або знайдіть відповідний пункт у налаштуваннях акумулятора. У цих настройках ви також можете виявити список найбільш енерговитратних додатків і своєчасно закрити їх.

  35. Безшумне підключення зарядки

  Вібрації при підключенні зарядки до iPhone можна уникнути, відкривши додаток «Камера» перед приєднанням Lightning-кабелю. Пристрій почне заряджатися, а ваші чуйно сплячі родичі не будуть розбуджені несподіваним звуком.

  15. «Чий це iPhone?
  Запитайте у неї «Чий це iPhone?
  » Або «Кому належить цей iPhone?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»