Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  4 Незвичні (але потужні!) Поради з пошуку ключових слів

  1. Пошук найкращих ключових слів на вашому веб-сайті потребує інструментів, терпіння та знань про продукти...
  2. Порада № 1: витягуйте ключові слова з веб-сайтів ваших конкурентів
  3. Порада №2. Запустіть звіт про ключове слово на веб-сайті, який стосується галузі
  4. Я згадував раніше, що дослідження ключових слів вимагає терпіння. Ця підказка вимагатиме від вас практики.
  5. Дізнайтеся більше про блоги та SEO
  6. Порада №3: ​​Google "Пов'язані пошуки" внизу сторінки результатів пошуку
  7. Порада № 4: Використовуйте Google Suggest
  8. Google Запропонуйте розширений відгук
  9. Ти можеш подобатися
  10. Дослідження ключових слів вимагає декількох методів та інструментів

  Пошук найкращих ключових слів на вашому веб-сайті потребує інструментів, терпіння та знань про продукти та послуги.

  Процес може бути захоплюючим ( багато ключових слів на вибір) або бути вичерпними ( кілька ключових слів на вибір).

  Початковий рівень SEOers покладаються на одну загальну техніку: використовуючи основи інструменту дослідження ключових слів. Вони шукають ключові слова, швидко вибирають ті, які мають найбільший обсяг, і без сумніву переходять до оптимізації веб-сайту з цими ключовими словами.

  Більш досвідчені SEOers оснащують себе багатьма іншими технологіями. Вони знаходять ключові слова за допомогою різноманітних інструментів і ресурсів, ретельно оцінюють ці ключові слова і повільно йдуть до оптимізації.

  Вони знаходять ключові слова за допомогою різноманітних інструментів і ресурсів, ретельно оцінюють ці ключові слова і повільно йдуть до оптимізації

  Якщо ви ще не експериментували за межами основних функцій інструменту SEO, ці поради з дослідження ключових слів призначені для вас.

  Вони незвичайні і потужні.

  Використовуйте деякі з цих порад під час наступного пошуку ключових слів, і ви знайдете ідеальний баланс кількості і якості, щоб оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем.

  Корисні думки про ці поради дослідження ключових слів

  Так само, як і пиво, слід експериментувати з інструментами дослідження ключових слів.

  Два з чотирьох наведених нижче порад вимагатимуть використання інструмента дослідження ключових слів.

  я використовую SEMRush для майже всього (вимагає платної реєстрації). Але, Є багато інших інструментів там, як Google Планувальник ключових слів (безкоштовно), Wordtracker, і Keyword.io.

  Я рекомендую вам експериментувати з різноманітними інструментами, оскільки всі вони трохи відрізняються від даних, які вони надають.

  SEMRush швидко дає мені зрозуміти для виконання порад 1 і 2. Поради 3 і 4 не вимагають використання інструменту ключових слів і просто залежать від використання Google у спосіб, який ви, напевно, забули.

  Тепер давайте більш детально вивчимо ці 4 методики.

  Порада № 1: витягуйте ключові слова з веб-сайтів ваших конкурентів

  Якщо ви не можете перемогти їх, приєднайтеся до них.

  Багато разів я був застряг у розумі-numbing процес дослідження ключових слів. Ми працюємо з багатьма нішевими підприємствами, тому можна знайти складні ключові слова щодо їх спеціалізованих продуктів і послуг.

  Поки ми не подивимося на рейтинг своїх конкурентів.

  Якщо веб-сайти ваших конкурентів мають пристойну владу і були певною увагою до свого SEO, ці дані можуть швидко перетворити безнадійну бесіду на дуже цікаву.

  Якщо ProtoFuse був конкурентом, я міг би швидко витягнути їх рейтинг і отримати ідеї щодо ключових слів для мого власного веб-сайту.

  Головне - зосередитися на ключових словах, які не є фірмовими. Ключові слова, пов’язані з назвою конкурента або з фірмовими продуктами, очевидно, не корисні для вашого веб-сайту.

  Порада №2. Запустіть звіт про ключове слово на веб-сайті, який стосується галузі

  Я люблю цю техніку, коли придумую ідеї для моїх клієнтів.

  Веб-сайти, пов’язані з галузями, такі як онлайн-журнали або асоціації, зазвичай створюють багато контенту на регулярній основі для задоволення вимог рекламодавців.

  Оскільки їхній двигун контентного маркетингу підвищений, ці типи веб-сайтів зазвичай мають високі показники для багатьох різних ключових слів. Ключові слова, які можуть бути надзвичайно релевантними для вашого веб-сайту.

  Але будьте готові до сортування даних LOT з ключовими словами. Більшість цих веб-сайтів, що мають відношення до галузі, мають рейтинг за тисячі ключових слів.

  Я згадував раніше, що дослідження ключових слів вимагає терпіння. Ця підказка вимагатиме від вас практики.

  Нехай цей лося надихне вас.

  Дізнайтеся більше про блоги та SEO

  6 SEO причини, чому ваші блоги не є рейтингом і рухом трафіку

  Ваші блоги не класифікуються? Немає органічного пошукового трафіку? SEO-блог вашого блогу може бути проблемою. Дізнайтеся, чи є один із цих шести причин злочинцем.

  Порада №3: ​​Google "Пов'язані пошуки" внизу сторінки результатів пошуку

  Припустимо, що я готуюсь до стартового НФЛ 2016 року (що за 63 дні, якщо вам цікаво).

  На честь свіжого сезону з високими прагненнями, я вирішив, що прийшов час придбати якийсь новий одяг. Отже, я Google Google:

  Якщо я потім перейду до самого дна Google, я знайду розділ "Пов'язані пошуки".

  Якщо я потім перейду до самого дна Google, я знайду розділ Пов'язані пошуки

  Отже, що означають ці дані?

  Google представляє інші подібні ключові слова на основі мого оригінального терміну пошуку. Я почав з «chicago bears apparel» і вони показують мені інші довгі ключові слова, які можуть допомогти мені звузити веб-сайти, більш специфічні для моїх потреб (наприклад, chicago несе урожай одягу).

  В основному, ви орієнтуєтеся на Google (що не погано), щоб допомогти вам вивчити ідеї щодо ключових слів. Це кричить можливість. І це швидко. І безкоштовно!

  Примітка. Ця вправа вимагає, щоб ви почали з конкретного ключового слова. Якщо у вас вже є кілька ключових слів і хочете більше, цей метод допоможе вам швидше зібрати.

  Порада № 4: Використовуйте Google Suggest

  Google Suggest (так званий "Автозаповнення") був введений у 2007 році і швидко став основною функцією. Ви побачите щось подібне щоразу, коли ви Google:

  Ви побачите щось подібне щоразу, коли ви Google:

  Google намагається запропонувати найкращі відповідні пошукові запити для того, що ви вводите в режимі реального часу. Як правило, ви побачите 3-5 пропозицій, іноді навіть до 10 відображаються. Ось офіційний опис Google:

  Крім допомоги пошуковим системам, Google Suggest може бути можливим для пошуку великих ключових слів для вашого веб-сайту.

  Якщо ваш бізнес пропонує продукт, запустіть пошук навколо своїх продуктів і подивіться, чи посилаються вони різними способами (наприклад, пивні кружки та пивні кружки).

  Якщо ваш бізнес пропонує продукт, запустіть пошук навколо своїх продуктів і подивіться, чи посилаються вони різними способами (наприклад, пивні кружки та пивні кружки)

  Якщо ви пропонуєте послугу, додайте до свого запиту "службу" або "послуги" і подивіться, що відображається.

  Якщо ви пропонуєте послугу, додайте до свого запиту службу або послуги і подивіться, що відображається

  Якщо ви бажаєте створити корисний вміст у своєму блозі, використовуйте "how" у своєму пошуковому запиті та визначте запитання, які запитують користувачі ... потім дайте відповідь на них у своїх блогах!

  потім дайте відповідь на них у своїх блогах

  Google Suggest - це чудова методика, щоб почати імпульс у дослідженні ключових слів. Якщо ви застрягли і не досягнете успіху, скористайтеся цим наконечником, щоб активізувати себе.

  Google Запропонуйте розширений відгук

  Якщо ви бажаєте отримати супер-нерозумних, використовуйте дикі карти в пошукових термінах, наприклад, підкреслення (_), щоб отримати більше пропозицій у середині ключової фрази.

  Якщо ви бажаєте отримати супер-нерозумних, використовуйте дикі карти в пошукових термінах, наприклад, підкреслення (_), щоб отримати більше пропозицій у середині ключової фрази

  Завдяки Wordstream для цього дослідження ключових слів . Дикі карти в Google Suggest є бомбою!

  Зауважте, що не кожен пошуковий запит буде діяти. Іноді не вистачає об'ємного вмісту, а за замовчуванням Google використовує звичайні пропозиції.

  Ти можеш подобатися

  Загальні помилки SEO - стратегія і структура (п. 1 з 2)

  Щоб уникнути поширених помилок SEO, візьміть підхід 80/20 (принцип Парето). 80% питань припадає на 20% помилок. Ось 5, щоб уникнути з вашою стратегією & структурою.

  Дослідження ключових слів вимагає декількох методів та інструментів

  Як говориться, "Є більше ніж один спосіб шкіри кота".

  Дуже рідко єдиний інструмент дослідження ключового слова буде достатнім для роботи. Я постійно використовую кілька інструментів і методів, щоб знайти потрібні дані для оптимізації веб-сайтів мого клієнта. Коли ви почнете експериментувати і ознайомитися з цими методами, ви почнете вивчати сильні сторони кожного з них.

  Пам'ятайте, однак, дослідження ключових слів починаються з розуміння аудиторії сайту в першу чергу. Не захоплюйтеся сексуальними ключовими словами, які мають високий обсяг пошуку. Мета - залучити кваліфікований трафік. Не тільки трафік.

  Зосередьтеся на потрібних ключових словах.

  Щасливі дослідження!

  Немає органічного пошукового трафіку?
  Отже, що означають ці дані?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»