Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  4 причини до кроку до відео співпраці

  1. 1. Більш тісні відносини
  2. 2. Невербальні сигнали
  3. 3. Збільшення взаємодії
  4. 4. Природні бесіди

  Я працюю з Медісона, штат Вісконсін, і один з моїх найближчих колег знаходиться в Клівленді. Ми рідко знаходимося в одній кімнаті разом. Але коли ми бачимо один одного на події, ми не проходимо через все, "Це було час, як ви були?" Рутиною. Замість цього, ми тільки збираємо бесіду ми мали день раніше.

  Причина: Під час всієї нашої роботи ми маємо передається через відео .

  Зі зростанням дистанційної роботи, більша частина бізнесу сьогодні ведеться по електронній пошті або по телефону. Але ми втрачаємо щось, коли не бачимо наших колег і клієнтів лицем до лиця.

  Нижче наведено чотири бізнес-переваги інструментів співпраці у відео.

  1. Більш тісні відносини

  Відносини є запорукою успіху в бізнесі. Але подумайте про найкращі відносини в особистому житті. Чи проводяться вони повністю по телефону? Напевно, ні, і ваші відносини бізнесу не повинні бути. За останні роки якість інструментів співпраці з відео значно зросла, що робить цей досвід менш схожим на "відео-телефонний дзвінок" і більше схожий на особисту взаємодію. Це особливо важливі для організацій зі значною кількістю віддалених працівників . Засоби відеоспостереження змушують цих співробітників відчувати себе справжньою частиною команди, а не просто безплідним голосом на телефонній лінії.

  2. Невербальні сигнали

  На думку деяких експертів, менше половини впливу повідомлення надходять від слів і голосових сигналів, таких як тон і перегин. Решта передається невербальними сигналами, такими як мова тіла і контакт з очима. Можливість читати чиїсь невербальні сигнали - і реагувати на них належним чином - міг би зробити всі різниці в продажах чи дзвінок на обслуговування клієнтів . Якщо ви не бачите, як люди посміхаються або борозть їх брови, набагато складніше налаштувати ваше повідомлення, щоб вирішити їхню проблему або довести їх до “так”.

  3. Збільшення взаємодії

  Коли на конференційному дзвінку є більше, ніж декілька людей, деякі учасники неминуче припиняють свою лінію, залишаючись мовчазними для всієї розмови і наздоганяючи їх електронною поштою (або, можливо, складання білизни, якщо вони працюють вдома). Рішення про співпрацю у сфері відео заохочують людей звертати увагу та займатися таким же чином, як під час зустрічі на місці.

  4. Природні бесіди

  Чи читали ви коли-небудь розшифровку конференц-дзвінка? Є багато цього:

  - Хто тільки приєднався?

  - Чи говорив Сем, чи Джон?

  - Хто-небудь має щось додати?

  [Вісім секунд тиші, слідом за трьома людьми, які розмовляють відразу.]

  Хоча голосові дзвінки, як правило, мають свої незручні моменти, інструменти співпраці з відео дозволяють розмовам знаходити свій природний ритм. Учасники можуть грати один з одним, замість того, щоб вгадати, коли може бути відповідним часом, щоб зробити точку або поставити питання. Деяка кількість відео рішення мають функції дошки що дозволяє учасникам малювати стилусом (на відміну від миші). Далі такі інструменти як SpeakerTrack від Cisco Systems зосередити камеру на зустріч на того, хто активно говорить.

  Коротше кажучи, відео-співпраця - це близька річ, ніж бути там, крім того, щоб бути там. І це важливіше, ніж розуміють багато людей.

  Дізнайтеся більше про те, як рішення та послуги CDW можуть забезпечувати кращі зустрічі та більш продуктивну співпрацю з вашою організацією.

  Ця публікація в блозі доступна вам:

  Я працюю з Медісона, штат Вісконсін, і один з моїх найближчих колег знаходиться в Клівленді

  Але коли ми бачимо один одного на події, ми не проходимо через все, "Це було час, як ви були?
  Чи проводяться вони повністю по телефону?
  Чи говорив Сем, чи Джон?
  Хто-небудь має щось додати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»