Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  4 Прості тактики для підвищення SEO Вашої роботи

  1. 1. Дослідження ключових слів
  2. 2. Оптимізуйте свою цільову сторінку
  3. 3. Не забувайте про мобільний
  4. 4. Використовуйте відео для залучення кандидатів

  Якщо ви працювали в індустрії підбору персоналу протягом деякого часу або тільки почали, ви швидше за все, почули термін Пошукова оптимізація (SEO) і як він може потенційно принести користь вашій стратегії підбору персоналу

  Якщо ви працювали в індустрії підбору персоналу протягом деякого часу або тільки почали, ви швидше за все, почули термін Пошукова оптимізація (SEO) і як він може потенційно принести користь вашій стратегії підбору персоналу. Багато рекрутерів відчувають себе несподіваними думкою про SEO, оскільки вони починають піддаватися технічній термінології, такій як набивання ключових слів, подання файлів sitemaps і rel = canonical links (…. Що?). Інші, можливо, прочитали, як невелике коригування вмісту може мати дуже негативний вплив на пошуковий рейтинг вашого веб-сайту.

  SEO - це область, яку не можна і не можна уникнути! Кожному зрозуміло, що за останні 15 років різко змінилася купівельна поведінка людей, де все більше і більше людей проводять час в Інтернеті. Це також стосується кандидатів, які все частіше вивчають і подають заявки на доступні ролі в Інтернеті. Насправді, нещодавнє опитування SHRM показав, що кількість онлайн-шукачів роботи зросла вдвічі з 2005 року! Що це означає для рекрутерів? Це означає, що існує величезна можливість для них, щоб отримати більше очей на свої оголошення про роботу, оптимізуючи їх для SEO. Але що вражає те, що величезні 32% джерел по всьому світу все ще визнають, що не роблять ніяких зусиль, щоб оптимізувати свої оголошення про роботу, які будуть знайдені потрібними людьми (ознайомтеся з нашими безкоштовними послугами) документ на кінцевому керівництві по Job Advertising для більш прохолодної статистики).

  SEO - це процес поліпшення видимості веб-сайту або веб-сторінки в пошукових системах. Це означає, що SEO відіграє величезну роль як критичні зв'язки між вашою компанією та потенційними кандидатами. Ось 5 кроків, щоб отримати хорошу сторону пошукової системи і підвищити SEO у вашій об'яві:

  1. Дослідження ключових слів

  Дослідження ключових слів - це перший крок, який ви приймаєте при публікації своїх оголошень про роботу. Ключове слово - це термін, який використовується для відповідності запиту, який людина вводить у пошукову систему, щоб знайти певну інформацію. Для того, щоб отримати більш високий ранг в списках пошукової системи, вам потрібно буде вибрати правильні ключові фрази для вашого оголошення про роботу. Так як ви йдете про пошук кращих ключових слів, щоб покласти в ваші оголошення про роботу? Існує декілька методів:

  Існує декілька методів:

  Google Trends for Keyword Research

  Google Trends for Keyword Research

  Інструмент добору ключових слів Google для дослідження ключових слів

  Використовуючи ці методи, можна швидко визначити ключові слова, які користувачі вводять у Google, коли шукають вакансії. Важливо відзначити, що в той час як ключові слова можуть значно підвищити рейтинг пошуку, важливо уникати упаковки ключових слів, які також називаються ключовим словом "наповнення", у назву, мета-опис і цільову сторінку, оскільки ваш веб-сайт може бути покараний за допомогою пошуку двигунів.

  2. Оптимізуйте свою цільову сторінку

  Тепер, коли ви завершили дослідження ключових слів, настав час створити оголошення про роботу з новим знайденим ключовим словом інтелекту! Ваше оголошення про роботу - це цільова сторінка, на яку потенційні кандидати потраплять після натискання на посилання у списках пошукової системи. Вставляючи ваші ключові слова в певні елементи вашої рекламної роботи, є великий шанс, що ви будете представлені високо в рейтингах пошукових систем. Деякі з цих елементів:

  • Заголовок сторінки : заголовок вашої сторінки є найважливішим елементом, який можна оптимізувати. Заголовок сторінки повідомляє як користувачам, так і пошуковим системам, яка тематика конкретної сторінки, включаючи найбільш релевантну інформацію, наприклад, Content Marketing Executive Dublin, Ireland [Social Talent]. Немає обмеження символів для тегів заголовків, але найкраща практика полягає в тому, щоб зберегти його від 50 до 60 символів.
  • Мета опис: Хоча ваш заголовок сторінки надає пошукові системи темою вашого оголошення про роботу, мета опису надає пошуковим системам резюме про те, про що йде сторінка. Знову ж таки, немає меж символів для метаописів, але найкраща практика полягає в тому, щоб зберегти їх між 150-160 символами.
  • URL: Прості для розуміння URL-адреси, які легко передають інформацію, частіше скануються пошуковими системами. Іншими словами, переконайтеся, що ви вставляєте ключові слова в URL-адресу, а не використовуєте той, який запропонував ваш CMS під час створення сторінки.
  • Теги заголовків: теги заголовків допомагають надати структурі на сторінці оголошень про роботу кандидатам і виступати в якості візуальних підказок, щоб вказати, які області важливі для оголошення про роботу. Існує шість розмірів тегів заголовків, починаючи з <h1>, найбільш важливих і закінчуючи <h6>, найменш важливими. Типовими тегами заголовків, які може використовувати рекламодавець для оголошення про роботу, будуть опис компанії, опис роботи та кваліфікація.

  Типовими тегами заголовків, які може використовувати рекламодавець для оголошення про роботу, будуть опис компанії, опис роботи та кваліфікація

  3. Не забувайте про мобільний

  Значне збільшення використання мобільних телефонів стало явищем останніх років, і ця тенденція продовжуватиметься. Відбулося масове збільшення потужності та використання мобільних та інших бездротових пристроїв, що дає користувачам можливість доступу до інформації в будь-який час. Це має багато наслідків для рекрутерів, оскільки мобільні пристрої відіграють все більшу роль у середньому пошуку роботи.

  Щоб переконатися, що оголошення про вакансії відображатиметься в пошуках мобільних пристроїв, спершу необхідно забезпечити відправку свого мобільного сайту в Google за допомогою Google Webmaster Tools, щоб переконатися, що він індексований. Ваш наступний крок полягає в тому, щоб переконатися, що ваша фактична цільова сторінка оголошень про роботу оптимізована для мобільних пристроїв. Однією з рекрутерів є включення даних про багате місце розташування до оголошення про роботу, оскільки Google, як відомо, відображає результати пошуку на основі місця розташування користувача.

  Потужність мобільного: на ваших пальцях

  4. Використовуйте відео для залучення кандидатів

  За даними Cisco, на відео буде припадає близько 70% всього споживчого інтернет-трафіку до 2017 року. За останні кілька років, онлайн-відео швидко стало ключовим способом для людей задовольнити свої інформаційні та розважальні потреби. І Google відгукнувся, швидко віддавши перевагу сторінкам, які містять відео в результатах пошуку. По суті, нове дослідження від Росії Ongig показали, що кандидати витрачають в середньому 55 секунд перегляду текстових оголошень, тоді як шукачі роботи витрачають 5 хвилин і 23 секунди на перегляд відеооб'яви. Так чому б не ввести відео у ваші оголошення про роботу?

  Можливо, ви думаєте, який тип відео ви включаєте у ваші оголошення про роботу. Чи зробимо це професійним? Чи потрібно нам підходити? Добре, ми знайшли в Social Talent, що вербування відео працює найкраще, коли ви показуєте веселу і спонтанну сторону вашої компанії! Доведіть себе на землю і не сприймайте себе серйозно. Це дозволяє кандидатам формувати розуміння культури компанії і відчувати зв'язок з персоналом. Ви можете ознайомитися з прикладом відео, яке ми зробили нижче, з нашим директором з продажів Дейвом, щоб залишити вакантну роль у продажу, щоб дати вам уявлення про те, як це може виглядати.

  Нагадаємо, важливо, щоб ви не виключали SEO при оптимізації вашої роботи. Якщо це не відбудеться, це негативно позначиться на послідовності підбору персоналу з меншою кількістю заявок та інтерв'ю, що ускладнює здійснення прокату. Тому почніть вивчати ключові слова, почніть оптимізувати цільову сторінку і не забувайте мобільний або відео!

  Що?
  Що це означає для рекрутерів?
  Так як ви йдете про пошук кращих ключових слів, щоб покласти в ваші оголошення про роботу?
  Так чому б не ввести відео у ваші оголошення про роботу?
  Чи зробимо це професійним?
  Чи потрібно нам підходити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»