Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 корисних хаков для локального SEO

  <Мобільна версія або адаптивний дизайн - що вибрати?

  20.07.2018 16:11 Давність: 303 days
  Категорія: Маркетинг та продажу

  2018 16:11 Давність: 303 days  Категорія: Маркетинг та продажу

  Завзята боротьба за онлайн видимість ведеться на полі битви локальної видачі Google. На жаль чи на щастя, але моментального способи залучення в блок локальної видачі немає. Але є успішні способи по лінії SEO, які допоможуть компанії зайняти своє місце під сонцем.

  У даній статті ми розберемо 5 хаков для локального SEO, поїхали.

  1. Хороший спеціаліст по SEO, регулярно аналізує ключові слова. Цей аналіз можна провести за допомогою Планувальника ключових слів Google. З деякого часу цей ресурс видалив можливість настройки місцеположення пошуку. Але є кілька лазівок, завдяки додаванню параметра:

  a. «Near» до URL;

  b. «Uule»;

  c. Використання ПЗ для орієнтування на певні GPS-координати.

  Після всіх маніпуляцій, заповнюємо сайт якісним контентом з підібраних ключових слів і не забуваємо регулярно штурмувати конкурентів, а також ринок надання послуг вашої сфери.

  2. Лінкбілдінг! Посилальне просування дозволить збільшити трафік вашого ресурсу в очах пошукових роботів, і в подальшому для користувачів.

  Тут головне не перестаратися, а й «побудова посилань» справа не легка і трудомістка. Основним фактором лінкбілдінга в тому, щоб посилання на ваш сайт, розташовувалася на інших веб-сайтах з вашою цільовою аудиторією.

  За опитуванням SEO-спеціалістів, такий метод приносить користь і досить ефективний і просто в отриманні нових посилань.

  3. Використовуйте дослідження конкуруючих фірм. Займіться пошуком доменів, з посиланням на конкурентів. Моніторити можна наступним чином:

  a. знаходимо сайт з посиланнями на конкурентів і без посилання на вас;

  b. проаналізуйте конкурента на авторитетність ресурсу;

  c. складаємо список кращих з кращих;

  d. зв'язуємося з власниками ресурсів.

  4. Дружіть з компанією, в рядах лідерів якої ви хочете бути. Google Мій бізнес - це прямий шлях до локальної видачі на даному ресурсі. Зареєструйтеся та додайте дані про компанію, включаючи і посилання на свій ресурс. Не забувайте про оптимізацію на даному ресурсі, регулярно перевіряйте відгуки і згадки про організацію.

  5. Додайте позначку про структурованих даних. Це буде черговим шляхом до локальної видачі. Не забувайте що для різних Плотформа, використовується своя розмітка. Наприклад для Google - Schema. org, для соцмереж (Facebook, LinkedIn, Google +) - Open Graph.

  Основна частина результативного локального SEO тримається на перерахованих методах. Якісний контент, використання ключових слів, Посилальне просування, ранжування конкурентів, а також звернення до Лабораторії програмування дозволить вашому бізнес сайту завжди залишатися прибутковим.

  Lt;Мобільна версія або адаптивний дизайн - що вибрати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»