Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 кращих Essential WordPress SEO плагінів для установки

  1. Все в одному SEO Pack
  2. WordPress SEO від Yoast
  3. Мапи сайту Google XML
  4. WP соціальної SEO Booster

  Один з важливих плагінів, які ми потребуємо після створення нашого нового блогу, - це хороший плагін seo, який додасть спеціальні назви до сторінок, повідомлень, засобів масової інформації, тегів тощо. Найкращі, з яких ми всі знаємо, їхні імена, все в одному, і yoast seo. Я використовував обидва з них, і все в одному seo є одним я використовував протягом тривалого часу. Тут, на designscrazed я фактично використовую плагін Yoast seo.

  Покращення швидкості веб-сайту - це ще одна настройка, щоб отримати високий рейтинг у google serps, його так просто. Завантаження сторінки може сильно зіпсувати повний досвід веб-сайтів ваших відвідувачів, і вони можуть перестати відвідувати знову. Ми скоро говоримо про деякі важливі Плагіни WordPress щоб підвищити швидкість сайту, стежте за оновленнями. Тут ви знайдете деякі чудові WordPress seo плагіни ви не повинні пропустити, і ми будемо тримати вас в курсі.

  Все в одному SEO Pack

  Поточна версія 2.2.7.2, а загальна завантаженість плагіна зросла до 20 мільйонів. Це seo плагін, який використовується більшістю населення WordPress, оскільки його досить легко налаштувати навіть для новачків. Остання версія всього в одній seo вимагатиме установки WordPress з найменшою версією 3.3 або вище. Плагін також сумісний з WordPress 4.x.

  Цей плагін робить хорошу роботу за рахунок оптимізації Теми блогу WordPress такі, що пошукові системи можуть легко знайти ваші повідомлення, сторінки тощо. Pro версія не для новачків, хоча ви можете отримати її для додаткової підтримки з установкою і великою спільнотою.

  Як і інші плагіни seo, основне завдання полягає в спрощенні роботи оптимізації onpage, яка не може бути виконана лише за допомогою основних параметрів WordPress. Цей плагін має величезну кількість функцій, щоб почати оптимізувати ваш сайт. Одним з кращих варіантів є автоматичне додавання мета-заголовків, описів, тегів до веб-сайту. Опис "Автоматичне створення" - це розширене налаштування в пакунку seo-пакета "все в одному", оскільки дані буде додано автоматично, перевіряючи вміст вашої публікації, але є можливість перевизначити її та вручну додати назву публікації, опис, теги відповідно до ваших потреб . Великий плагін загалом з дивовижним набором функцій.

  Джерело

  Джерело

  WordPress SEO від Yoast

  Після установки ви знайдете нову панель під назвою SEO в панелі інструментів WordPress. Ви починаєте з Yoast WordPress SEO: Загальні налаштування при натисканні на цю панель seo. Під загальними налаштуваннями можна додати коди підтвердження для різних програм Інструментів для веб-майстрів, таких як Google і інструменти для веб-майстрів Bing. Є опції для перезапису назв, тому налаштування в yoast seo буде вибрано за замовчуванням замість використання налаштувань WordPress, знайдених під загальними параметрами.

  Плагін Yoast дозволить вам легко додавати власні шаблони, такі як заголовок і метаси до вашої публікації, сторінок, тегів, авторів, категорій. Ви можете використовувати їх для всіх постів вашого сайту, сторінок і як все-в-одному seo pack, плагін yoast seo також надає можливість вручну додати заголовок і мета для окремих повідомлень. Цей плагін використовується багатьма технологічними гігантами, оскільки дозволяє багато розширених функцій.

  Існує 34 змінні, які можна вибрати для автоматичного створення метазмісту для веб-сайту. Можна також встановити деякі налаштування для сайту, щоб додати конкретні мета-теги або видалити деякі непотрібні індексації. Існує генератор XML Sitemap інтегрований з yoast WordPress SEO і він завжди оновлюється, коли ви додаєте або редагувати повідомлення. Якщо у вас є вбудовані інструменти для веб-майстрів з yoast seo (у загальних налаштуваннях), вміст мапи сайту буде автоматично оновлено на інструменті веб-майстра Google. Улюбленою особливістю їх усіх є розбиття бази категорій (веб-сайт / категорія / wordpress) з URL-адреси категорії. Внутрішні зв'язки можуть бути виконані належним чином з підтримкою сухарів, наданої плагіном, і це дуже легко. Редагування файлів .htaccess та robots.txt можна здійснювати з інтерфейсу плагінів, який є досить цікавою функцією.

  Вона надає огляд onpage seo для вашої посади, яку ви можете перевірити перед розміщенням статті, з нею ви можете оптимізувати статтю, використовуючи цілеспрямоване ключове слово. Плагін буде оцінювати вашу публікацію відповідно до вмісту від низького до хорошого. Додайте орієнтоване ключове слово, зробіть перевірку seo у публікації, а плагін покаже області для покращення статті. Загальний класичний seo плагін, повинен спробувати і повинен мати один. Поточна версія плагіна випущена нещодавно.

  Джерело

  Джерело

  Мапи сайту Google XML

  Цей плагін використовується виключно для створення XML-мапи сайту, і ви можете додати створені мапи сайту на сайт, як Google, Bing, Yahoo, попросити і т.д., які зроблять ваш сайт видимим для пошукових систем належним чином. Гарна річ, що ви можете використовувати цей плагін по стороні все-в-одному SEO Pack, Yoast WordPress SEO, а також інші плагіни SEO там, і не буде ніяких конфліктів. Ви просто повинні відключити функцію XML Sitemap в yoast seo, щоб зменшити загальну навантаження сервера (дуже низький у будь-якому випадку) до речі.

  Плагін дуже потужний, оскільки він створить повну структуру вашого сайту для веб-сканерів. Вона навіть виявить користувацькі сторінки, повідомлення, як сторінки продукту, які використовуються темами електронної комерції, і додасть їх до карти сайту. Вона також надає повну гнучкість при створенні мапи сайту, оскільки ви можете вибрати, які поштові типи повинні бути дозволені для індексування, а також має функцію виключення певних категорій, повідомлень, щоб уникнути публічного розміщення.

  Встановіть, як індексувати вміст мапи сайту за допомогою параметра частоти. Ви можете встановлювати частоту і пріоритет домашньої сторінки, повідомлень і т.д. щодня, оскільки вони часто оновлюються і повинні отримувати повідомлення про послуги індексації. Перебудував карту сайту і використовував його на блискавці, щоб подати до Google, Bing і т.д., щоб зменшити пропускну здатність. Ви можете скористатися цим плагіном очима закритими, як це буде робити все інше після його встановлення. Версія 4.0.8 є останньою та сумісною з WordPress 4.x.

  Джерело

  Джерело

  WP соціальної SEO Booster

  Тепер всі знають, що соціальні медіа відіграють важливу роль у отриманні відвідувачів, що мають відношення до ніші. Підвищення загальної кількості переглядів сторінок може бути досягнуто тільки з відвідувачами, які зацікавлені в нашій ніші. Відвідувачі, які потраплять на ваш сайт із соціальних мереж, збільшуватимуть дохід від реклами та продають, якщо ви продаєте будь-які послуги. Збереження мережі соціальних медіа оновлюється, які останні тенденції, надихаючи їх раз у раз прохолодною тематикою, завжди дуже важливо, і веб-майстер це добре знає. Версія 1.2.0 є останньою, вона також має підтримку інтегрованого набору фрагментів у повідомленнях.

  Плагін дозволяє інтегрувати систему оцінювання, яка дозволить бачити багатий фрагмент на сторінці результатів пошуку Google. Перевірка авторства в Google з домену є істотною, а wp social дозволить вам це зробити.

  Джерело
  Джерело


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»