Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 кращих плагінів WordPress 2011 року

  Цей список був написаний у 2011 році Цей список був написаний у 2011 році. Для більш оновленої версії натисніть тут: 10 кращих плагінів WordPress 2014 року

  WordPress - це найкращий веб-сайт і програмне забезпечення для блогів, доступне в даний час. Але коли ви починаєте використовувати багато доступних плагінів WordPress, це стає одним з найбільших творінь людини.

  Тепер я використав тисячі плагінів WordPress, але є лише 5, які я рекомендую кожному користувачеві WordPress. Ось вони, у порядку важливості, починаючи з числа 5.

  Просто вгору, ви будете здивовані # 1.

  Якщо ви хочете, щоб ваш сайт виглядав вищим у пошукових системах, вам потрібно почати оптимізувати пошукові системи. Тим не менш, пошукова оптимізація є дуже складним і трудомістким.

  Scribe SEO робить процес простим і швидким. Scribe SEO схожий на 3 плагіна в одному, кожен з яких обробляє інший аспект SEO. По-перше, це допоможе вам знайти ключові слова для пошуку, на які слід орієнтуватися. Потім він аналізує вашу сторінку і робить рекомендації SEO. Нарешті, він пропонує високоякісні веб-сайти для зворотних посилань.

  Scribe SEO робиться тими самими хлопцями, які приносять вам Copyblogger і Studiopress, так що це вищої якості. Його також використовують більшість провідних інтернет-підприємців. Але не дозволяйте це впливати на ваше рішення.

  Коли ви спробуєте, ви будете підключені. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Scribe.

  Я наткнувся на цей плагін рік тому і миттєво закохався в нього. На поверхні, Гравітаційні форми виглядає як ще один плагін для контактної форми. Але, як ви копаєте глибше, ви побачите, що він пропонує набагато більше.

  По-перше, на відміну від безкоштовних плагінів контактних форм, Gravity Forms проста у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. По-друге, він легко інтегрується з різними маркетинговими програмами електронної пошти (наприклад, Aweber і Mailchimp), що дозволяє зафіксувати адреси електронної пошти та миттєво додати їх до списків. Нарешті, існують дві надзвичайно розширені функції. Одна з них полягає в тому, що ви можете дозволити користувачам подавати гостьові повідомлення через контактну форму. По-друге, і це дійсно здорово, ви можете використовувати його для електронної комерції. Чи можуть ваші безкоштовні плагіни для контактних форм це робити?

  Примітка: Я рекомендував цей плагін для блогу Tyrant не так давно. Він отримав його і любить. Я впевнений, що вам також сподобається.

  Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Gravity Forms.

  Обидві плагіни коментують системи, які доповнюють систему коментарів, вже вбудовану в WordPress. На мій погляд, ці два плагіни роблять більш-менш однакові речі.

  Я використовував і як обидва. Дійсно, це зводиться до переваги. Вони пропонують вашим коментаторам безліч додаткових можливостей, таких як декілька варіантів входу (наприклад, вхід у Facebook або Twitter), а також можливість розміщувати свої коментарі до Twitter і Facebook (чудово для розповсюдження слова про свій блог). На моєму попередньому блозі я використовував інтенсивні дебати, але перейшов на Disqus для цього блогу, просто тому, що я бачив все більше і більше блогерів, які його використовували (і мені подобається відповідність).

  Спробуйте і те, і інше.

  Цей плагін абсолютно необхідний для SEO. Коли ви більше займаєтеся SEO (і, як розповість Scribe), ви повинні мати можливість змінювати теги заголовків (заголовки у верхній частині вікна веб-переглядача) і мета-опис (що зазвичай відображається як опис в пошукові системи). За замовчуванням WordPress не надає вам цю опцію. Але Платиновий SEO пакет дає вам таку здатність.

  Знову ж таки, якщо ви зацікавлені в SEO, Платиновий SEO пакет - ПОВИННА. Натисніть тут для отримання додаткової інформації про Platinum SEO Pack .

  Так що тепер прийшов час для номера 1. Як я обіцяв, ви будете здивовані.

  Цей незрозуміло названий плагін є фактично одним плагіном, який я використовую найбільше. Під час редагування сторінок і повідомлень ви побачите панель інструментів, яка надає такі параметри, як напівжирний шрифт і додавання зображень. TinyMCE Advanced розширює це і надає вам більше можливостей. Наприклад, він дозволяє змінювати розмір і тип шрифту. Можна додавати таблиці. Горизонтальні правила. І більше.

  Ось що я вважаю ще більш вигідним. Якщо ви коли-небудь додавали подвійний пробіл після абзацу, ви помітите, коли ви зберігаєте, що він повертається назад до одного простору. Є варіант в межах TinyMCE Advanced що зупинить це.

  Таким чином, цей плагін не настільки сексуальний або гламурний, як інші в цьому списку, але це один плагін, який значно покращить те, що WordPress може зробити для вашого бізнесу.

  Натисніть тут, щоб розпочати роботу з TinyMCE Advanced.

  Ось так. Мої топ 5 плагінів WordPress. Погляньте на них.

  Якщо існують плагіни, які, на вашу думку, мають бути в цьому списку, не потрібно, поділіться ними в коментарях нижче.

  Дякую.

  Обов'язкове розкриття інформації: Я є філією як для Scribe, так і для Gravity Forms. Це означає, що якщо ви вирішите придбати або, я отримую комісію. Однак, перш ніж я був партнером, я рекомендував ці плагіни. І якщо я коли-небудь перестану бути філією, я все одно рекомендую їх. Іншими словами, комісія не впливає на мою рекомендацію. Це просто приємний бонус.

  Кредит на зображення: Кредит на зображення:   Деякі права захищені  від  jeffk Деякі права захищені від jeffk

  Пов'язані

  Чи можуть ваші безкоштовні плагіни для контактних форм це робити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»