Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 плагінів для поліпшення вашого WordPress Написання для SEO

  1. WordPress SEO від Yoast
  2. Загальний кеш W3
  3. Авто плакат для соціальних мереж (SNAP)
  4. Google Analyticator
  5. SEO дружні зображення
  6. Висновок

  Будьте готові до деяких простих порад для досягнення чудового WordPress Writing for SEO. Як цифровий маркер або блогери, які прагнуть збільшити трафік і збільшити продажі, ви повинні знати і використовувати право WordPress SEO плагіни . На жаль, існує понад 54 000 цих інструментів. І ви, можливо, не будете мати розкоші часу або ресурсів для перевірки кожного з них. Однак, якщо ви заплутані про ідеальний плагін для поліпшення вашого сайту WordPress, немає необхідності турбуватися. Ми обрали 5 обов'язкових плагінів, які можуть зробити ваш SEO успішним. Читайте далі!

  WordPress SEO від Yoast

  Вам цікаво, чому WordPress SEO Yoast настільки популярний? Плагін існує вже багато років. І це не тільки доступне, але й корисне для пошукової оптимізації. Його використовують сотні початківців і фахівці з цифрового маркетингу. Хороша частина полягає в тому, що навіть якщо ви не знайомі з SEO, плагін Yoast надасть вам правильну інформацію, яка спростить та доповнить вашу оптимізацію.

  Загалом, Yoast SEO допоможе поліпшити оцінку SEO вашого сайту. Просто введіть ключове слово в діалоговому вікні та перегляньте дію плагіна. Він перевірятиме весь вміст, щоб переконатися, що ви націлювали належне ключове слово.

  Плагін також сповіщатиме вас, скільки разів конкретне ключове слово з'явилося у вашій статті. Ви також дізнаєтеся, де він з'являється, і якщо ви використовували його правильно. Безкоштовна версія надає багато можливостей, на які виграє ваш сайт, але преміальна або платна версія дозволить розширити можливості, такі як кілька ключових слів фокусу, соціальні попередження та внутрішні посилання.

  Загальний кеш W3

  Навіть якщо ваш спеціальне написання та повідомлення цікаві для читання, було б важко оцінити високий рейтинг в пошукових системах, якщо ваш сайт має низьку швидкість завантаження. Відвідувачі не мають такого терпіння, щоб чекати, поки поганий завантажувальний сайт відкриється, коли є тисячі інших місць, де вони можуть отримати потрібну інформацію. Дослідження також показують, що другий може зробити велику різницю між відвідувачами, які в кінцевому підсумку залишаються або виїжджають для близького конкурента, коли сайт має низьку швидкість завантаження.

  Це сказало, що W3 Total Cache є одним з кращих кеш-плагінів, які ви можете використовувати для налаштування часу завантаження вашого сайту відповідно до ваших вимог. І кожен, включаючи початківців, які мало або зовсім не знають, як керувати плагіном, може налаштувати свій веб-сайт за допомогою різноманітної допомоги від підтримки користувачів, яскравого форуму та докладних FAQ.

  Авто плакат для соціальних мереж (SNAP)

  Писання само по собі є складним завданням. І розміщення статті є іншим. Але це не закінчується; Вам потрібно поділитися тим, що ви написали, до різних ручок соціальних медіа. Це втомлює робити це вручну, що включає в себе копіювання і вручну розміщення посилання на всіх ваших сторінках соціальних медіа. Але завдяки інструментам, таким як SNAP, ви можете забезпечити дружній та добре оптимізований пост так само швидко, як і звук пальців, коли ви публікуєте статтю на своєму блозі.

  Версія преміум-класу дає змогу користувачам налаштовувати свій пост, як би вони хотіли відображатися. Є також функції, які дозволять вам інтегрувати свій вміст у Google+, LinkedIn і Pinterest.

  Google Analyticator

  Дуже важливе розуміння трафіку та відповіді аудиторії на ваші повідомлення. Важко сказати, якщо ваш WordPress SEO зусилля дають результати, якщо ви не використовуєте будь-які засоби для відстеження таких речей, як показник відмов або перегляд сторінок. Саме тут необхідні такі інструменти, як Google Analyticator від SumoMe; це допоможе надати бізнесу в потрібному напрямку.

  Google Analyticator простий у використанні. Просто встановіть плагін на ваш сайт, зробіть відповідні налаштування, і вам добре йти. Переконайтеся, що ви налаштували його, щоб мати змогу відстежувати деталі, такі як вихідні посилання та посилання для завантаження, щоб дізнатися більше про показники переходів вашого сайту та публікацій.

  Цей інструмент також допоможе вам проаналізувати те, що вам подобається та не подобається аудиторії, способи покращити стратегію, типи веб-переглядачів та іншу важливу інформацію.

  SEO дружні зображення

  Під час написання вміст і зображення повинні задовольняти як читачів, так і пошукової системи. Легше визначити, що ваші читачі хотіли б прочитати, поставивши себе в їх взуття. Але ви не можете зробити те ж саме для пошукових систем. Справа в тому, що багато цифрових маркетологів і блогерів не приділяють достатньої уваги тому, як пошукові системи будуть реагувати на свої повідомлення та зображення.

  Зображення є важливими факторами ранжирування. Таким чином, ви повинні позначити їх належним чином, щоб пошукові системи могли швидко їх ідентифікувати та індексувати. Тим не менш, один з інструментів, які можуть допомогти досягти цього є SEO Дружній образ. Цей інструмент допоможе вам оптимізувати всі зображення на вашому сайті. І цікаво те, що він робить це автоматично, так що вам не доведеться турбуватися про кодування будь-яких тегів або робити що-небудь для оптимізації зображень. Крім того, це легкий у використанні і відмінно підходить для осіб, які шукають високий рейтинг в пошукових системах.

  Висновок

  SEO є важливою частиною будь-якого бізнесу в Інтернеті, який потрібно сприймати серйозно. На відміну від раніше, зараз існує декілька плагінів, які автоматизують процес, щоб полегшити його. Є тонни SEO плагінів там, але це основні, які вам потрібні. Але немає ніякої шкоди тестування інших, щоб мати краще знання того, як вони можуть вплинути на ваш сайт. Дотримуйтесь цих простих порад для досягнення WordPress Написання для SEO на вашому сайті.

  Будьте готові до деяких простих порад для досягнення чудового WordPress Writing for SEO


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»