Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 Поради щодо оптимізації PDF-файлів для пошуку

  1. 1. Не забудьте вибрати хороше ім'я файлу PDF
  2. 2. Напишіть переконливу назву документа PDF
  3. 3. Використовуйте текстові файли, а не PDF-файли
  4. 4. Додайте альтернативний текст до зображень
  5. 5. Додайте посилання з PDF на свій веб-сайт і навпаки

  PDF є улюбленим у світі форматом для обміну документами, наприклад, звітів, досліджень, результатів опитування, посібників та навчальних посібників, посібників тощо

  PDF є улюбленим у світі форматом для обміну документами, наприклад, звітів, досліджень, результатів опитування, посібників та навчальних посібників, посібників тощо. Як власник веб-сайту, ви, ймовірно, бажаєте демонструвати документи, що стосуються вашого бізнесу, і зробити їх загальнодоступними для завантаження та використання.

  Якщо ви надаєте спільний доступ до PDF-файлів на своєму веб-сайті, ви обов'язково бажаєте, щоб їх легко знайти. Не тільки на вашому сайті, але і через пошукові системи, такі як Google. Наприклад, припустимо, що ви пропонуєте безкоштовно Читки Excel для завантаження у форматі PDF на вашому сайті. Ви хочете, щоб користувачі, які шукали в Інтернеті Комбінації клавіш Excel або Формати формули Excel легко знайти зручні безкоштовні засоби через пошукові системи, такі як Google.

  Щоб допомогти людям знайти ваші PDF-файли, потрібно спочатку полегшити пошукові системи, щоб вони могли їх виявляти і розуміти, щоб вони могли включати їх у свій індекс, а потім показувати їх якомога вище в своїх виданнях (сторінках результатів пошуку) для відповідні запити.

  Тепер питання полягає в тому, як оптимізувати свої PDF-файли для пошукових систем? На щастя, це не ракетна наука, і ми маємо деякі легкі налаштування для того, щоб зробити ваші PDF-файли більш дружніми для пошукових систем.

  Виконайте ці п'ять порад, щоб зробити PDF-файли легкими на очах пошукових систем:

  1. Не забудьте вибрати хороше ім'я файлу PDF

  Це основний, але найчастіше недооцінений крок під час збереження документів, включаючи PDF-файли. Тим не менш, ім'я файлу важливо, коли справа доходить до PDF SEO (пошукова оптимізація). Під час збереження файлу, який ви в кінцевому рахунку завантажуватимете в Інтернеті, подумайте про ключові слова, які найкраще описують його вміст, і що люди впишуться в пошукову систему, щоб знайти її.

  Використовуючи наведений вище приклад "комбінацій клавіш Excel", має сенс використовувати ці слова при назві файлів PDF. Розділіть слова в назві файлу з дефісами (-) або, альтернативно, символами підкреслення (_). Це ім'я файлу буде включено до URL-адреси вашого PDF-файлу, тому користувачі й пошукові системи побачать його.

  2. Напишіть переконливу назву документа PDF

  Заголовок PDF-документа функціонує як тег заголовка HTML. Це дуже важливий елемент SEO. Це клікабельна частина результату пошукової системи, тому не забудьте написати їх для людей і пошукових систем.

  Традиційний SEO підкований радить включати ваші найважливіші ключові слова на початку тега заголовка.

  Ви можете задатися питанням, як додати тег заголовка до вашого PDF-файлу.

  Ось швидкий спосіб: клацніть правою кнопкою миші на піктограмі файлу PDF, а потім виберіть Властивості, щоб відкрити діалогове вікно. На вкладці Загальні введіть назву PDF, як показано на скріншоті нижче.

  Після його налаштування натисніть кнопку " ОК", щоб зберегти зміни та закрити діалогове вікно.

  3. Використовуйте текстові файли, а не PDF-файли

  Пошукові системи читають і розуміють текст набагато краще, ніж зображення. Але проблема з PDF-файлами полягає в тому, що не всі PDF-файли є текстовими. Деякі з них є просто зображеннями тексту. Найчастіше це відбувається з сканованими PDF-файлами. Як тільки ми скануємо документ з великою кількістю тексту в PDF, він стає електронним файлом. Але насправді цей PDF - це лише текст, а не текстовий документ. Ми бачимо це і читаємо, але пошукові системи не можуть. Отже, якщо ви завантажуєте на ваш сайт 100 сторінок довжиною відсканованого PDF-файлу з великою кількістю корисного тексту, може статися, що пошукові системи не зможуть добре читати і розуміти весь цей текст. Google покращує читання зображень, але це не безпечна ставка.

  Як ви можете дізнатися, чи є текст на основі зображення? Ось простий тест: спробуйте вибрати, скопіювати і вставити текст. Якщо ви не можете, це означає, що ви маєте справу з зображенням PDF.

  Це не означає, що потрібно повторно ввести весь вміст з вашого PDF, щоб зробити його текстовим. Ось де Able2Extract Professional приходить на допомогу. Завдяки своїй передовій технології розпізнавання, він точно і швидко перетворює скановані (зображення) PDF-файли у формат файлів, що можна редагувати, наприклад, MS Word, PowerPoint або Excel.

  Перетворення зображень PDF з Able2Extract є простим, 3-х ступінчастим процесом: відкрийте свій PDF-файл в Able2Extract, виберіть All для вилучення тексту з усього документа і натисніть на значок формату, в який ви хочете конвертувати. Наприклад, MS Word.

  Наприклад, MS Word

  Able2Extract визнає, що ваш PDF - це зображення, засноване на зображенні, і автоматично запускатиме на ньому OCR. Все, що вам потрібно зробити після перетворення, - переглянути свій вивід і зберегти файл. Знайдіть покрокове керівництво з перетворення сканованих (зображень) PDF-файлів за допомогою Able2Extract тут .

  Ви можете перетворити його назад в PDF за допомогою Able2Extract створити PDF функція. І все: у вас є рідний, текстовий PDF, який пошукові системи можуть читати з легкістю.

  4. Додайте альтернативний текст до зображень

  Більшість документів містять графіку. Отже, само собою зрозуміло, що разом з текстом ваші PDF-файли зазвичай включають деякі візуальні ефекти. Щоб допомогти Google та іншим пошуковим системам зрозуміти зображення у вашому PDF-файлі, використовуйте альтернативний текст (Alt-текст), щоб описати їх. Переконайтеся, що для кожного зображення у файлі використовується унікальний текст alt. Використовуйте можливість включити важливі ключові слова, які найкраще описують вашу графіку.

  Якщо вам цікаво додати альтернативний текст, ви можете зробити це в Microsoft Word, PowerPoint або Excel ще до створення PDF-файлу. Тут як додати альт-альт до зображень, форм і об'єктів у MS Office.

  Тут  як додати альт-альт до зображень, форм і об'єктів у MS Office

  5. Додайте посилання з PDF на свій веб-сайт і навпаки

  Оптимізація PDF-файлів для пошуку також включає інтеграцію їх у ваш веб-сайт (внутрішня структура зв'язування). Якщо ви посилаєтеся на PDF з іншої сторінки на вашому сайті, ви говорите, що цей документ є важливою частиною веб-сайту, і що вони повинні включити його до свого індексу і показати у своїх виданнях для відповідних ключових слів. Також бажано, щоб посилання на PDF-файл було пов'язане з відповідними сторінками вашого веб-сайту.

  Таким чином, це наші п'ять швидких і простих порад для оптимізації ваших PDF-файлів, щоб допомогти пошуковим системам читати і розуміти їх краще і, у свою чергу, дати їм більше видимості в своїх видачах. Це не повний список або кінцева керівництво по PDF SEO, але налаштування ваших PDF-файлів таким чином підуть довгий шлях у створенні дружніх файлів PDF.

  У вас є PDF SEO поради, які ви хочете поділитися з іншими? Якщо так, будь ласка, поділіться цим у коментарях!

  Тепер питання полягає в тому, як оптимізувати свої PDF-файли для пошукових систем?
  Як ви можете дізнатися, чи є текст на основі зображення?
  У вас є PDF SEO поради, які ви хочете поділитися з іншими?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»