Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 секретів просування і розкрутки інстаграм аккаунта 2019 безкоштовно!

  1. Почнемо з самої фотографії
  2. Складаємо список хештегів для публікації
  3. секрет №1
  4. Відео урок по роботі з таблицею хештегов
  5. Публікація фотографії в інстаграм
  6. секрет №2
  7. Редагуємо опис фотографії в інстаграм
  8. секрет №3
  9. Йдемо в ТОП інстаграм
  10. секрет №4
  11. секрет №5
  12. підсумок
  13. Як спростити ведення аккаунта?

  Оновлення: 2019-02-08.

  навчання Instagram

  Якщо в пошук вбити запит "як розкрутити інстаграм", "розкрутка instagram", то ви знайдете 100500 способів чесного відбирання ваших грошей, а так само банальщину типу - вам потрібно навчитися фотографувати для інстаграм так само як фотографи National Geographic, ну або для початку стати знаменитістю, щоб ваші фотографії почали лайкати тисячі, сотні тисяч шанувальників.

  Якщо ви вже знамениті, у вас в портфоліо є десятки премій за кращі знімки, то вам ця стаття не потрібна, а з усіма іншими я можу поділитися інструкцією як просунути особисту сторінку в інстаграм самостійно і головне безкоштовно! Поїхали.

  Коротка інструкція по самостійній і безкоштовної розкрутки instagram.

  • секрет №1 - збираємо і сортуємо правильні хештеги;
  • секрет №2 - взаємодіємо з лояльними користувачами;
  • секрет №3 - оцінюємо параметри аккаунта перед фолловінг;
  • секрет №4 - включаємо тактику "котики / собачки в інстаграм";
  • секрет №5 - активно контактуємо і фолловіть в суміжних тематиках.

  Почнемо з самої фотографії

  Беремо саму звичайну фотографію, не супер яскраву картинку з яскравими представниками флори і фауни екзотичних країн, а саму звичайну фотографію самої звичайної московської чайки, зняту в сумній сірої Москві недалеко від "Червоного Жовтня", а не на пляжних сонячних курортах. Звичайна ця фотографія у всіх сенсах, окрім кольорової палітри, яка її може виділити на тлі інших фото в інстаграм.

  Визначаємо для цієї фотографії тематику, як це описано в моїй статті " Як підбирати хештеги для Instagram ". До тематиці даного фото можна віднести: птахів (bird, oiseaux, vögel,鳥類), колір (color, couleur, farbe,カラー) і природу (nature, natur,自然). Мною були використані мови: англійська, французька, німецька і японський. Таким чином, включаючи російські та іноземні фрази вдалося вже зібрати 14 основних хештегів для цієї фотографії по трьом обраним тематиками. При бажанні кількість тем і мов можна розширити.

  аудит Instagram

  Складаємо список хештегів для публікації

  Далі знаходимо в списку Сервісів для instagram посилання на найкорисніший сервіс для розкрутки в інстаграм "Websta" і починаємо підбір хештегів з урахуванням їх популяних - це цифрові значення, які відображають кількість фотографій, опублікованих з цим хештегом в інстаграм на даний момент. Хештеги, що не належать до наших тем виключаємо, на скрині це тег "#colorado", який нам швидше за все не підійде.

  Збираємо все хештеги в Ексель, помічаємо кожну категорію хештегів окремим кольором для сортування, генерітся посилання на видачу в інстаграм по картинках для візуальної оцінки правильності обраного хештег, щоб там не було сміття, спаму або порно і сортуємо по крайньому правому стовпчику - популярності хештегів по всім трьом категоріям так, щоб вони все вишикувалися по спадаючій, найпопулярніші вгорі, а не популярні внизу.
  * Намагайтеся не використовувати хештеги з популярністю більш 1-3 мільйонів, інстаграм посилив свої алгоритми і тепер фішка з хешамі мільйонниками не працює.

  секрет №1

  Необхідно зібрати і впорядкувати в Ексель мінімум 60 хештегів, а краще, щоб їх було більше 100, тоді можна буде вибрати найбільш підходящі, тобто найбільш тематичні, а так же вибрати такий масив хештегів, який буде містити теги близькі за популярністю. Це дасть шанс гарантовано завести фотографію в ТОП по декільком Хешам і отримати додаткові Like / Follow. У статті " Як підбирати хештеги для Instagram "Я детально описував, що таке час життя хештег і як це потрібно використовувати.

  Відео урок по роботі з таблицею хештегов

  До речі! Хештеги потрібно ще правильно ↓ підібрати ↓ см. Відео ↓


  Повернутись до початку


  купити хештеги

  Публікація фотографії в інстаграм

  Фотографія є, теги зібрані, можна приступати до публікації самій фотографії в Instagram. Копіюємо з таблички Ексель перші 30 найпопулярніших хештегів і розміщуємо наше фото (маються на увазі хештеги, популярність яких обчислюється сотнями і десятками мільйонів). Як тільки це буде зроблено стежимо за активністю в стрічці подій. Зазвичай на найпопулярніші хештеги йде миттєва реакція і народ починає лайкать ваше фото - це перша хвиля, тут важливо не ловити гав! Перша хвиля дає найшвидшу і саму швидкоплинну порцію лайків на свіжу фотографію. За перші 2 хвилини можна отримати від 20 до 100 лайків, потім ця активність йде на спад і через 4-5 хвилин припиняється зовсім.

  секрет №2

  Користувачі першої хвилі - найбільш лояльні з усіх користувачів, які лайкають ваші фото. Як показала практика вони дуже охоче йдуть на взаінмий фолловінг. Іншими словами необхідно по стрічці подій за ці 2-3 хвилини відстежити кожного і кожному встигнути поставити 1-2 лайка і зафоловив. Відгук взаємності часом досягає 60-70%!

  Повернутись до початку


  КУРСИ Instagram

  Редагуємо опис фотографії в інстаграм

  Як тільки потік перший хвилі йде на спад, це буває після закінчення 2-3 хвилин після публікації фото, відразу необхідно видалити перші 30 хештегів з опису під фотографією і опублікувати другі 30 хештегів в коментарях під фото, не в описі, а саме в коментарях під власним фото.

  І слідом за цим третю порцію з 30 хештегів необхідно вставити в опис під фотографією, відредагувавши публікацію вже вдруге. Як тільки закінчите редагування, відразу ж піде друга хвиля лайків, не така як перша, більш розмірене і спокійна, трохи менше лояльна, але все ж. Тут вже можна не поспішати і вибирати кого лайкать і фолловить, а кого пропускати і не витрачати час даремно. Користувачі другої хвилі більш вибагливі і вибагливі, вони можуть відповісти взаємністю на ваші лайки, але у відповідь follow зробить з них далеко не кожен.

  секрет №3

  З другою хвилею користувачів є одна психологічна особливість, якщо вибирати тих у кого не дуже багато друзів, а вони самі прагнуть подружитися з багатьма, то такі користувачі з більшою охотою підуть на взаємний контакт, ніж ті, у яких друзів більше. Так само важливо враховувати і сама кількість друзів, з їх зростанням ймовірність взаємного фолловігна падає. Оптимальний варіант коли друзів у користувача від 200 до 2000.

  Повернутись до початку


  аудит Instagram

  Йдемо в ТОП інстаграм

  Отже, ви відпрацювали першу хвилю з 30 хештегів по точці графіка "А", зібрали частину лайків, які стануть в нагоді для виведення в ТОП кращих інстаграм фото і отримали 60 хештегів по точках графіка "В" і "С", за якими фото може потрапити в ТОП за наявності від 100 до 800 лайків.

  Тепер добираємо залишки другої хвилі, вибудовуємо паралельно взаємну дружбу з новими користувачами і перевіряємо ТОП по найслабшим хештег точки "С" - це останні 5-7 хешів з третьої партії. Через 20-30 хвилин з моменту публікації фото і набору 150-200 лайків фото повинно вже потрапити в ТОП кращих по найслабшим хештегом.

  секрет №4

  Якщо вам не вдається набрати потрібної кількості лайків для потрапляння в ТОП кращих фото навіть з самим слабким хештег, тоді включаємо план "Інста Котики" і йдемо прокачуватися за рахунок самої мі-мі-Мишной аудиторії. Заходимо в зону кошкофото і з тактики "Секрету №3" починаємо лайкать все свіжі фоточки кошатніков. Вони вам за 15-20 хвилин доберуть відсутні лайки легко, але не забувайте при цьому, що фотографії повинні бути свіжими, старі фотки немає жодного сенсу лайкать, автора може не бути в мережі, а так само не забувайте про Секрет №3, серед кошатніков теж є прівереди!

  Повернутись до початку


  Котиків багато не буває! Вони захопили весь інстаграм :)

  Котики нескінченні, але якщо у вас на них алергія або вони вже вам набридли, то можна переключитися на собачок та ін. Живність.

  секрет №5

  А якщо серйозно, то не намагайтеся шукати підтримки і взаємності серед користувачів в тих категоріях і тематиках, де самі претендуєте на ТОП, люди заздрісні всюди. Якщо ваше фото об'єктивно якісне, то набрати яких бракує для ТОП лайків швидше за все в сусідніх тематиках, так як ви з ними не конкуруєте, а допомагаєте один одному.

  Повернутись до початку


  Курси Instagram

  Після нетривалих зусиль, фото все ж потрапляє в ТОП і тут починається третя, сама млява, але і найдовша хвиля, яка може тягнутися від декількох годин, до декількох діб, тут вже все залежить від інтересу користувачів до фотографії і від того на скільки фотографія виглядає привабливо на фоні інших. Нагадаю, що моя фотографія була звичайнісінька і виконала вона шлях теж самий звичайний для просування фото і аккаунта в інстаграм, провисівши в ТОП трохи менше доби, що власне і не дивно, якщо порівнювати моє фото з фотографіями конкурентів, то воно явно їм програвало.

  підсумок

  В результаті фото зібрало трохи менше 400 лайків, провисіла в ТОП кращих фото по 12 хештег менше доби, за цей же час додалося близько 70 нових фоловерів і був здійснений один перехід на сайт.

  До речі! Посилання на сайт потрібно правильно ще ↓ оформити ↓ см. Відео ↓

  Скептики скажуть: - Не густо!

  - Але це була звичайна фотогарфии! Заперечу я їм.

  За умови, що майже весь цей процес у мене автоматизований, а акаунтів у того ж інтернет-магазину, наприклад, може бути не один десяток або навіть не одна сотня, то процес може стати цілком привабливим в тих випадках, де цільова аудиторія живе в інстаграме, а для молодого сайту 10-20 внепоіскових відвідувачів в день - взагалі за щастя.

  Загалом InstaSMM і Media Content Marketing (MCM) в дії.

  Важливі доповнення: як тільки всі три хвилі закінчилися і фотографія більше не відображається в ТОП кращих, зазвичай це відбувається через 3-5 днів, то видаляйте ВСЕ хештеги під вашими публікаціями! Чи не публікуйте нове фото, поки у вас є хвильові хештеги (60шт) у старих фото.

  Як спростити ведення аккаунта?

  Безумовно, все розказані вище секрети дадуть вам можливість позитивно вплинути на просування в Instagram окремих постів зокрема і всього інстаграм-аккаунта в цілому. Але слідувати їм усім непросто - на це у вас буде йти чимало часу, а тому будьте готові до тривалої роботи над розкруткою сторінки. Втім, спростити собі задачу можна: в цьому допомогу нададуть сервіси для просування в Instagram. Як приклад ефективної та зручної платформи, що займається розкруткою інстаблогов, можна привести проект Instapromo. Попрацюйте з цим сервісом (тим більше, що новим клієнтам надається безкоштовний доступ на 3 дні) і ви самі побачите, що аналіз хештегів, робота з лояльними користувачами і висновок постів в ТОП проходять набагато швидше і простіше.

  Автор: Сергій Сморовоз , Професійний фотограф інстаграм, інтернет-маркетолог.

  Виступ на конференції "Digital Відлига" в Нижньому Новгороді 08 квітня 2016 року зі доповіддю про роботу з Інстаграм, розповідав про метриці, аналізі трафіку і про просування в Instagram.

  аудит Instagram

  Як спростити ведення аккаунта?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»