Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 SEO порад по оптимізації відео. Як ранжуються відео і як їх просувати

  1. Як Google ранжує відео?
  2. Транскрипція для відео контенту
  3. Оптимізуйте мета дані для відео
  4. Застосуйте Schema розмітку
  5. Створіть відео sitemap
  6. Знайдіть ключові слова, які популярні
  7. Найважливіший фактор при ранжируванні відео

  Відео контент стає все більш важливим в B2B маркетингу. Компанії мають стратегії в плані відео маркетингу генерують набагато більше лидов, відповідно отримують більший дохід і насолоджуються в результаті приголомшливою узнаваемостью бренду.

  Компанії мають стратегії в плані відео маркетингу генерують набагато більше лидов, відповідно отримують більший дохід і насолоджуються в результаті приголомшливою узнаваемостью бренду

  ВКонтакте, Facebook і YouTube це відмінні місця для перегляду і пошуку відео контенту, але необов'язково відвідувачі будуть купувати щось, переглядаючи ваш контент на цих платформах.

  Ми знаємо, що 90% прийнять рішень в сегменті B2B приймаються під час пошуку відповіді на будь-яке питання. І відповідно, щоб почати пожинати плоди з відео маркетингу, ваші відео повинні бути оптимізовані під пошук. Слідуючи декільком корисних порад в плані оптимізації SEO для відео, ви буквально відразу помітите результати, які принесуть більше трафіку і якісних лідів - прямо на ваш відео контент.

  Як Google ранжує відео?

  Пошуковик ранжує відео, застосовуючи в основному ті ж фактори ранжирування, які прописані для контенту. Це якості контенту, кількість зворотних посилань і RankBrain - це три найосновніших сигналу. Коли ви розміщуєте відео на вашому сайті, оптимізація відео контенту мало чим відрізнятиметься від тих же завдань, виставлених для контенту або ж зображень.

  В принципі, суть цих завдань та ж! АЛЕ! Чи не ідентична! У цій статті ми описали кроків, які вам слід зробити, щоб поліпшити ваші пошукові позиції і зробити так, щоб ваші відео виділялися в пошукових результатах.

  Транскрипція для відео контенту

  Показуючи, як відео, так і транскрипцію на одній сторінці, дає подвійні плюси. По-перше, це догоджає різним вимогам користувачів, по-друге це робить відео контент більш привабливим для пошукових систем, що само собою змусить їх з'являтися якомога вище і частіше в пошукових ведучих.

  Відео транскрипції можуть бути оптимізовані для пошуку в тому ж ключі, що і контент, заснований на тексті. У той час як це може здатися порушенням правил, в плані дублювання контенту, транскрипції насправді покращують досвід взаємодії користувача з сайтом, йдучи на догоду різним стилям вивчення матеріалу. Просто деякі відвідувачі можуть віддавати перевагу відео, а деякі можуть любити читання. Але по факту, 85% людей вважають за краще читати, замість перегляду відео, особливо перед прийняттям рішення про покупку або ж іншим, не менш важливим рішенням.

  Виробляючи транскрипцію відео матеріалу, дотримуйтесь двох важливих правил. 1) Робіть повну, слово-в-слово транскрипцію. 2) Робіть розмітку по темам подкасту, виділяючи основні як заголовки.

  Повні транскрипції залучають більше людей і надають більше SEO можливостей. А виділення основних тем добре для довгих подкастів і може залучити більше переглядів, залучаючи читачів цікавим контентом, який більш детально розглядається в відео. Взагалі, застосовуйте те, що вважає за краще ваша аудиторія. Ви навіть можете провести опитування серед них або провести А / Б тестування, щоб побачити які підходи до реалізації контенту приносять велику залученість.

  Оптимізуйте мета дані для відео

  Як і для всіх пошукових результатів, заголовки і описи показуються в відео пошуку. Поки Google буде шукати те, що показувати на цьому місці, якщо ці дані не надані, ви будете отримувати більше переглядів і ранжуватися вище якщо ці дані в мета оптимізовані.

  Заголовки і опису для відео повинні складати по декільком правилам. 1) Бути захоплюючими і змушувати хотіти клікнути на них. 2) Бути релевантними і застосовними до контенту. 3) Включати ключові слова, які збігаються з намірами користувачів. 4) Заголовки повинні бути не більше 55 символів. 5) В мета описі повинно бути не менше 155 символів.

  До того ж Google показує мініатюри в відео видачі. Вибір хорошої мініатюри - це дуже важливо. Більшість відео програм виберуть мініатюру використовуючи тільки один кадр з відео, але вам варто підійти до цього питання більш ґрунтовно і створити унікальну мініатюру, яка буде ілюструвати відео контент, привертати увагу і будити інтерес з перших миттєвостей.

  Застосуйте Schema розмітку

  У той час як користувачі проводять пошук відео в самому Google Video, є ті хто користуються основним пошукачем для даних цілей. Щоб допомогти відео виділятися в основних результатах пошуку, використовуйте Schema розмітку, щоб видати інформацію, яку вимагають пошуковики. З цієї розміткою, відео буде з'являтися так само як і звичайні результати пошуку, показуючи мініатюрку відео і його тривалість.

  Мінімум, що вам потрібно зробити це додати розмітку для заголовка, опису, мініатюрки і вставляється посилання для кожного відео. Ви також можете включити в цей список тривалість відео, дату завантаження і розміри висоти і ширини відео файлу. У Google є сторінка, на якій описується, чого вони очікують від Schema розмітки для відео і також є сервіс на якому ви можете перевірити правильність цієї розмітки.

  Створіть відео sitemap

  Поки боти пошукових систем вивчатимуть відео на вашому сайті, ви можете прискорити цей цей процес, заливши sitemap для відео в Google Search Console. Краще створіть окремий sitemap для відео, ніж додавати нові записи в існуючий sitemap.

  Записи в sitemap відео повинні включати в себе заголовки, підписи, посилання на сторінку програвання і посилання на необроблений файл. І пам'ятайте, що вся ця інформація повинна збігатися з інформацією, викладеною на ваш сайт. Так само є кілька типів даних, які теж варто включити - це тривалість відео, рейтинг, лічильник переглядів, категорія. Але ці дані не обов'язково включати в sitemap, хоча вони дадуть додаткову інформацію, яку пошуковики можуть використовувати для правильної індексації файлів.

  Знайдіть ключові слова, які популярні

  Кращий спосіб дізнатися воліють користувачі відео контент по певних запитах це провести самому пошуки за цими ключовими словами. Якщо відео результати з'являються на першій сторінці результатів, це сигналізує про те, що користувачі зазвичай задоволені відео контентом на цей запит. Наприклад, проведемо пошук за запитом «Twitter tutorial», YouTube відео знаходиться на другій позиції, відразу після офіційної сторінки Twitter.

  Ставте в пріоритет створення відео по ключових з пошукових запитів і створюйте відео, які вище за якістю або більш всеохоплюючі, ніж ті, які вже ранжуються за релевантними ключовими словами.

  Найважливіший фактор при ранжируванні відео

  Відео контент дотримується тих же стандартів, що і текстової в пошуковій видачі - все зав'язано на високій якості. Звертаємо увагу, що оптимізація нецікавих відео - це марна трата часу і сил, тому що контент і залучення - це основні чинники, найважливіші. Якщо люди дивляться тільки кілька секунд вашого відео і потім залишають його, ваш показник залучення буде жахливий і пошуковик прийме рішення, що ваше відео нерелевантні запиту або ж низкокачественно саме по собі.

  Відео контент нехай догоджає намірам користувачів, надавати цінність для переглядають і бути сам по собі високої якості. Це не означає, того, що ви повинні наймати акторів, малювати анімацію, немає. Це означає те, що ваші відео повинні бути в фокусі, аудіо потік повинен бути чистим і зайві моменти повинні бути вирізані. Після того, як ви створите високоякісне, цікаве відео - завантажте його на сайт, додайте транскрипцію і оптимізуйте його мета дані, schema розмітку і sitemap. Завершивши ці завдання, ваші відео будуть набагато більш затребувані пошуковими системами і будуть вище ранжуватися в результатах пошуку по вашій темі.

  Як Google ранжує відео?
  Як Google ранжує відео?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»