Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 способів PRодвіженія інтернет-магазину в офлайні БЕЗ використання реклами

  Чи існують методи просування інтернет-магазину в офлайні без використання реклами?
  У цій статті ви знайдете відповіді на дане питання.
  Ви відкрили інтернет-магазин і вирішили просувати його в офлайні. Припустимо, що з якихось причин Вам потрібна цільова аудиторія конкретного міста. Ви використовуєте всі відомі методи просування в офлайні: холодні дзвінки, роздача візиток, реклама на білбордах, рекламні оголошення в місцевій газеті. А толку нуль. Приплив нових клієнтів - шиш цілих, хрін десятих. І така ситуація Вас, м'яко кажучи, пригнічує. До того ж, у всіх доступних джерелах пишуть про способи просування інтернет-магазину в онлайні, а оффлайновими методами нехтують.

  Невже більше немає інших способів просування, крім реклами, думаєте Ви? Є. І я обов'язково з Вами поділюся ними. Але спочатку я хочу, щоб Ви зрозуміли одну річ: використовуючи ті методи, про які я Вам скажу, Ви досягнете воістину приголомшливих результатів в просуванні свого інтернет-магазину.
  Невже більше немає інших способів просування, крім реклами, думаєте Ви

  І так, цей фокус дуже простий:

  Ви просунете свій інтернет-магазин в офлайні тільки в тому випадку, якщо відмовитеся від стандартних методів реклами, і почнете впроваджувати PR-технології.

  Ймовірно, цей факт Вас здивує, але далі Ви побачите, що піар - це зброя, яка набагато могутніше звичайної реклами.

  Отже, які способи можна використовувати для просування в офлайні без реклами?
  5 способів PRодвіженія інтернет-магазину в офлайні БЕЗ використання реклами

  1. Семінари, конференції, виставки, тематичні форуми. Напевно, в Вашому місті періодично проводяться Форуми підприємців, семінари відомих експертів, в яких беруть участь представники влади та бізнесу. На таких заходах можна завести багато нових корисних знайомств, знайти партнерів і клієнтів. Головне - заздалегідь підготувати візитки, не боятися вступати в контакт з новими людьми і піарити свій бізнес.

  2. Статті про Ваш інтернет-магазині в місцевій пресі. У невеликих містах журналісти постійно полюють за новинами і шукають «смачні» інформаційні приводи. Чому б Вам не дати їм їжу для своїх публікацій? Якщо Ви - молодий підприємець, то пресі буде цікаво написати про те, як Ви досягли успіху в такому молодому віці. якщо Ваш бізнес показує фантастичні результати, наприклад, Ви швидко розвиваєтеся, виходьте за межі Вашого регіону, журналістам також буде це цікаво висвітлити. Ваше завдання - забезпечити велику кількість згадувань у пресі Вашого інтернет-магазину.

  3. Проведення офлайнових промо-семінарів. На цих семінарах Ви можете розповісти про історію створення Вашого магазину, як і чому Ви вирішили його відкрити, презентувати свою продукцію, продемонструвати результати, які дає Ваша продукція, і в кінці семінару зробити пропозицію присутнім купити Ваш товар.

  4. Проведення піар-акцій. Наприклад, якщо Ваш інтернет-магазин торгує дитячими речами і товарами, то Ви змогли б виступити спонсором екскурсії або будь-якого іншого пізнавального заходу учнів будь-якої школи, а ще краще, припустимо, дитячого будинку. До речі, ця подія також послужить відмінним інформаційним приводом для освітлення в пресі. Крім того, в ході таких заходів інтернет-магазин стає для цільової аудиторії більш «помітний».

  5. Візитні картки інтернет-магазину, вкладені в книги. Тут все просто: розмістіть інформацію про Ваш інтернет-магазині на візитній картці, підіть в книжковий магазин і непомітно вкладіть її в книги по Вашому напрямку! Наприклад, якщо в асортимент інтернет-магазину входить косметика, то візитки можна вкласти в тематичну літературу про красу і здоров'я.
  Джерело: сайт a-amelina.ru

  Чи існують методи просування інтернет-магазину в офлайні без використання реклами?
  Невже більше немає інших способів просування, крім реклами, думаєте Ви?
  Отже, які способи можна використовувати для просування в офлайні без реклами?
  Чому б Вам не дати їм їжу для своїх публікацій?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»