Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 Швидкі кроки SEO для кращого рейтингу і більше трафіку

  1. Крок 1.
  2. Крок 2.
  3. Рада Крістоффера:
  4. Крок 3.
  5. Рада Крістоффера:
  6. Крок 4.
  7. Рада Крістоффера:
  8. Крок 5.
  9. На закінчення

  Оскільки кількість веб-сайтів у всьому світі продовжує зростати неймовірно швидкими темпами, а перегони на вершині сторінок результатів пошуку, стають все більш і більш конкурентоспроможними, SEO оптимізація навряд чи є питанням вибору. Якщо ви хочете збільшити обсяг трафіку на ваш сайт - а не будь-який трафік, але відвідувачів, які унікально налаштовані та шукають саме ті послуги та продукти, які ви пропонуєте, то знайдіть час для оптимізації свого веб-сайту - це безкоштовно, легко робити, і головне, якщо ви робите це правильно, ви можете побачити реальні і відчутні результати протягом декількох місяців, або навіть раніше.

  На відміну від більшості веб-інструментів і систем управління контентом, Joomla! пропонує набір простих у використанні інструментів, які дозволять вам швидко оптимізувати свій сайт і зробити його більш дружньою до пошукової системи.

  Ось короткий 5-ступінчастий посібник, який легко слідувати, і який надасть вам безвідмовну, випробувану віддачу від ваших зусиль у сфері SEO. Він був складений разом з «маленькою допомогою» від Кристоффера Сандвена, експерта з SEO та засновника компанії Joomla! Blogger.net

  Хоча Кристоффер говорить, що, коли мова йде про SEO, не існує "швидких виправлень", він впевнений, що "будуть довгострокові нагороди для тих, хто підходить до нього серйозно." Як приклад, він поділяє цей графік, що показує поліпшення трафіку, з часом, для одного з його клієнтів.

  - Попередній сайт, який вони мали, був невидимий у пошукових системах. Після перенесення сайту на Joomla! і FlexiContent трафік стабільно покращувався і досі. Як ви можете бачити, зростання було стійким, але все ж, потрібно було кілька місяців, щоб дістатися до того, де ми знаходимося сьогодні. Отже, будьте терплячі, і ваша робота буде винагороджена. "

  Крок 1.

  Використовуйте дружній інтерфейс керування контентом Joomla !, щоб оптимізувати тексти, зображення та посилання.

  Рада Крістоффера:

  Як ви знаєте, на екрані глобальної конфігурації Joomla є поля метатегів! що багато з вас будуть спокушені заселяти і використовувати. Спочатку це може здатися гарною ідеєю. Так як на відміну від Joomla! 1.6, Joomla! 1.5 не підтримує мета-теги на сторінках розділів і категорій, весь список розділів і категорій і сторінки блогу автоматично "успадковують" глобальний опис вашого сайту. Те ж саме відбуватиметься з будь-якою вашою сторінкою, яка не має унікальних тегів опису. Хоча дублікати мета-тегів не зроблять вас безпосередньо "покараними" Google і іншими пошуковими системами, вони негативно вплинуть на ефективність і рейтинг SEO окремих сторінок.

  Крок 2.

  Використовуйте вбудований в SEO Joomla! SEO або розширення третьої сторони (якщо ваш сайт досить складний), щоб генерувати зручні URL-адреси для пошукових систем.

  Пошукові пошукові механізми допоможуть вам підвищити рейтинг ваших сторінок, якщо ви використовуєте їх правильно. Оскільки URL-адреса має вказувати як двигунам, так і користувачам, про що йдеться на цій сторінці, переконайтеся, що ваш URL-адреса багата за ключовими словами, під час підсумовування вмісту сторінки. Якщо можливо, уникайте використання спеціальних символів ($, #, @) і не забувайте про прості.

  Рада Крістоффера:

  Використання вбудованої в SEO функції Joomla! Легко налаштувати і вимагає мінімальних інвестицій. Сторонні розширення SEO дають вам більше контролю та гнучкості, особливо якщо ви використовуєте компоненти, які є обов'язковими для вашого сайту, але не мають власного SEO. Оскільки все приходить з ціною, хоча, будьте готові втратити деяку швидкість.

  Крок 3.

  Витратьте час на ефективне керування вмістом.

  Важливо розуміти, що багато SEO має відношення до індивідуальної оптимізації сторінок. Ви не матимете автоматично великих рейтингів для всіх сторінок, навіть якщо ви маєте його для одного. Однак, якщо ви звернетеся до SEO на цілісному рівні, включивши його у все, що ви робите, сума всіх факторів покращить вашу загальну видимість сайту.

  Рада Крістоффера:

  Сума і якість вашого вмісту
  Представлення відповідного контенту є головною метою Google. Таким чином, чим більше вмісту ви маєте про певну тему, тим більш релевантними вам будуть пошукові системи. Якщо у вас вже є багато контенту, який ви хочете опублікувати, я хотів би опублікувати його з часом, щоб отримати користь від регулярного оновлення вмісту (див. Наступний пункт).

  Частота оновлення вмісту
  Як часто ви повинні оновлювати вміст, залежить від типу сайту. Але всі сайти потребують регулярних оновлень, щоб бути привабливими для пошукових систем. Регулярні оновлення є однією з причин того, що блоги мають такі хороші рейтинги для багатьох ключових слів і фраз.

  Крок 4.

  Зробити ваш сайт індексується Google і Yahoo!

  Індексація дозволяє додавати ваш веб-сайт до пошукових систем і є першим кроком до їх позицій.

  Рада Крістоффера:

  Зареєструйтеся та додайте свій веб-сайт Yahoo! Провідник сайтів і Інструменти Google для веб-майстрів . Це безкоштовні послуги для веб-майстрів, які не тільки дозволять поліпшити видимість пошукової системи вашого сайту, але й нададуть відповідні та живі відгуки про зворотні посилання, помилки сканування, найпопулярніші ключові слова для пошуку, найпопулярніші сторінки тощо.
  Далі створіть карту сайту для свого веб-сайту, використовуючи такий інструмент, як XMap. Просте встановлення та використання, це розширення створить ваші XML файли мапи сайту за лічені секунди. Надішліть карту сайту як для Yahoo! Провідник сайтів та Інструменти Google для веб-майстрів.

  Крок 5.

  Витратьте час на просування свого сайту

  Початок створення зворотних посилань на свій веб-сайт - це посилання або зовнішні посилання, які вказують на ваш сайт - шляхом додавання його URL-адреси до відповідних онлайн-каталогів, обміну посиланнями з партнерами тощо.

  Якщо у вас немає часу на це твіт , створити обліковий запис з деякими популярними сайтами спільного доступу, зокрема Del.icio.us і StumbleUpon.com та надішліть посилання на свій веб-сайт. Зробіть звичку "ділитися" своїми останніми новинами, оголошеннями та новими сторінками. Не забудьте скористатися Flickr , YouTube і Слайди - розміщення ваших відео, зображень та відповідних презентацій, безумовно, сприятиме підвищенню рейтингу.

  На закінчення

  Щоб перевірити, чи ви досягаєте успіху, додайте свій сайт до Google Analytics - вільний і простий у використанні. Вона надасть вам важливу інформацію про загальні відвідування та їхню зміну з часом, а також інші релевантні відомості про відвідувачів, тривалість перебування на веб-сайті тощо.

  Ви також можете розглянути можливість використання безкоштовного інструменту оптимізації SEO для Firefox робити дослідження ключових слів і відстежувати свої позиції в рейтингах Google, Bing і Yahoo.

  І останнє, але не в останню чергу, майте на увазі, що оптимізація не є одноразовою діяльністю - це постійна робота, результати якої ви можете і повинні регулярно вимірювати, якщо ви хочете, щоб ваші зусилля, пов'язані з SEO, були успіху.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»