Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 тенденцій SEO в 2016 році

  1. 1. Підйом контекстної SERP
  2. 2.Мобіл - це майбутнє (але воно не вб'є робочий стіл)
  3. 3. Повернення контенту довгої форми
  4. 4. Трафік трафіку набагато складніший
  5. 5.SEO буде об'єднано з цифровим маркетингом

  2015 рік був дуже важким для Google, і… о, ні, чекайте… Частка ринку Google в 2015 році в усьому світі досі становить близько 91% у всьому світі, і король пошукових систем залишається передніми дверима майже кожного пошуку через Інтернет.
  SEO працівники - пошукова оптимізація - слідують за кожним кроком Google, щоб спробувати досягти і залишитися на першому рангу на сторінці результатів. Але що зміниться в 2016 році? Чи будуть секретні рецепти досі актуальні? Давайте спробуємо передбачити SEO для 2016 року.

  1. Підйом контекстної SERP

  SEO завжди була про те, щоб бути першим на SERP (сторінці результатів пошуку). Вперше було легко перевірити, оскільки кожна сторінка результатів виглядала однаково, і лише 10 класичних результатів.

  Кілька років тому компанія Google тестувала нові способи відображення результатів, залежно від вашого пристрою, місцезнаходження та вашого запитання. Це називається « універсальним пошуком» . Тепер на сторінці результатів можна отримати кілька фотографій, відео YouTube, посилання на програму, карти, цитати Вікіпедії, новини тощо.

  Тепер на сторінці результатів можна отримати кілька фотографій, відео YouTube, посилання на програму, карти, цитати Вікіпедії, новини тощо

  Мета Google - бути більш точним, ніж будь-коли, і ми маємо працювати з контекстними видачами, залежно від потреб та дій клієнта. Розуміння досвіду користувача буде визначальним.

  Шукаєте відео? Давайте спробуємо мати ідеальне відео для вас. Шукаєте останню інформацію? Давайте спробуємо опублікувати деякі останні новини. І так, голосовий пошук, підключений телевізор і носінні пристрої тепер є частиною цього: нові пристрої, означають нові сторінки результатів.

  2.Мобіл - це майбутнє (але воно не вб'є робочий стіл)

  Ми чуємо про використання мобільних пристроїв для вбивства на робочому столі, про стратегію «мобільний перший», але чи станеться це у 2016 році? Використання мобільних пристроїв з кожним роком зростає, і найголовніше, що він дозволяє використовувати нові можливості (слід перевірити теорія “мікро-моменти” про це). Так, так, ви повинні мати мобільний дружній сайт, або Google заборонить вас. Але, крім того, ви повинні перевірити, які користувачі мобільного зв'язку просять до Google про вашу фірму. Розклад? Миттєві новини? Довідник «How-to»? Посилання на вашу програму?
  У нас є нові способи отримати користувачів… або їх втратити.

  А як щодо використання комп'ютера? Навіть якщо мобільні пристрої дійсно знищують використання планшетного ПК , я вважаю, що мобільні та настільні пристрої є двома додатковими пристроями, які залишаться там. Використання буде коливатися залежно від нових пристроїв, які вийдуть на ринок (апаратне забезпечення та ОС), і, так, мобільний важливий. Але і мобільний і настільний залишаються основними пристроями для роботи.

  Ми бачили це протягом декількох років, мобільні пристрої насправді не їдять час нашого робочого столу, це додатковий час: ми витрачаємо більше вільного часу на мобільний. Так що мобільний вбиває… наш вільний час, а не використання інших пристроїв.

  Тому працюйте на мобільному телефоні, але не забувайте про використання настільного ПК для SEO, він все ще існує.

  Використання у Франції Використання у Франції. Джерело: Споживчий барометр

  3. Повернення контенту довгої форми

  Мені дуже шкода, але в Інтернеті так багато статей, що вміст у 350 слів більше не є «глибокою статтею» . Це роблять усі, навіть за останні новини. Щоб зробити зміну, тепер нам доведеться писати статті довгої форми. Більше вмісту буде означати більше трафіку, більше цитат, і так більше людей, які поширюють слово.

  Якщо це добре зроблено і цікаво, звичайно. Тому ми не можемо більше нічого писати, треба робити деякі дослідження, досліджувати. Ми станемо експертами перед публікацією твору… але хіба це не те, чого хоче Google? Топ, епічний зміст. Так що я думаю, що це буде SEO.

  Приклад довгого змісту форми з неймовірного
  і багато цікавого веб-сайту "Чекайте, але чому".

  4. Трафік трафіку набагато складніший

  Google не любить того факту, що ми працюємо і експериментуємо з його результатами, тому вони не можуть допомогти зробити все важче.

  Чи буде рейтинг на 1-й позиції все ще отримувати всі кліки? Більше не впевнений. За допомогою універсального пошуку (зображення, оголошення тощо) ваші органічні кліки залежать від способу відображення сторінки. І це змінюється при кожному пошуку.

  Чи можу я досі бачити, звідки мій трафік? Не весь час. Google зараз приховує ключові слова, введені нашими відвідувачами, а також багато випадків, коли ваші аналітики не бачать, звідки походить трафік (від пошуку зображень, додатків, Facebook, Snapchat тощо). Це називається "темний трафік".

  Як я можу працювати над ним? Роблячи глобальні дії… і цифровий маркетинг.

  5.SEO буде об'єднано з цифровим маркетингом

  SEO ніколи не була такою тенденцією, але контури цього поля ніколи не були так розмиті. Щодня Google закликає нас створювати більш точний вміст (без спаму), щоб задовольнити наших користувачів (уникнути показника відмов), щоб вони поділилися нашими сторінками (зворотні посилання та популярність). -Гека-дисципліни в… цифровий маркетинг.
  Ми говоримо про вміст або SEO? PR або SEO? UX або SEO? SEO полягає в тому, щоб бути поміченим і добре зрозумілим, наприклад, цифровий маркетинг. Так що не намагайтеся робити «тільки SEO» цього року. Якщо ви все ще займаєтеся SEO в 2016 році, ви маркетолог.

  Але що зміниться в 2016 році?
  Чи будуть секретні рецепти досі актуальні?
  Шукаєте відео?
  Шукаєте останню інформацію?
  Розклад?
  Миттєві новини?
  Довідник «How-to»?
  Посилання на вашу програму?
  А як щодо використання комп'ютера?
  Ми станемо експертами перед публікацією твору… але хіба це не те, чого хоче Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»