Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 WordPress SEO поради кожна агенція повинна реалізувати

  1. Порада № 1: додайте мета назви та описи на кожній сторінці
  2. Порада № 2: Введіть теги Alt Image як завантажені до WordPress
  3. Порада №3: ​​Реалізуйте 301 перенаправлення при переміщенні сторінок
  4. Порада № 4: Оптимізація швидкості та продуктивності сайту
  5. Порада №5. Запустіть сайт за допомогою Google Mobile-Friendly Test
  6. WordPress + SEO = Прекрасні сайти, які бачать

  Веб-агентства розробки є майстрами свого мистецтва в розробці красивих сайтів WordPress з функціональністю, що вражає. Ці твори технологічного мистецтва дивовижні, але без хорошого SEO вони можуть стати віртуальними покинутими будівлями.

  На щастя, WordPress дозволяє легко слідувати кращим практикам SEO. Маючи кілька надійних плагінів і трохи додаткової уваги, ви можете оптимізувати сайти WordPress для домінування в пошукових системах. Як і у будь-якому WordPress, існують нескінченні опції, доступні для досвідчених користувачів. Для цієї посади ми зосередимося на легких перемогах, які кожне агентство має здійснити. Ось деякі з наших улюблених підказок WordPress SEO тут, в Pantheon:

  Порада № 1: додайте мета назви та описи на кожній сторінці

  Ці поля є абсолютно необхідними для SEO. Вони повинні бути включені до ваших сторінок верхнього рівня як мінімум, але бажано, щоб вони знаходилися на кожній сторінці та в блозі. Метазаголовки та описи подаються на сторінки результатів пошуку Google (SEPR), і є ключовими для переходу на веб-сайт компанії.

  Тримайте мета-заголовки від 30 до 60 символів, після чого пошукові системи скорочують назву. Хороша мета-назва - це різниця між “Ви не вірите цих 10 абсолютно дивовижним Wo…” та “10 Amazing WordPress SEO Поради”.

  Мета описи допомагають пошуковим системам відповідати вашому вмісту з метою користувача. Він часто буде відображатися в видачах як фрагмент тексту під назвою Meta, хоча Google іноді виділяє відповідний розділ сторінки. Тримайте мета-описи під 160 символами, щоб уникнути їх обрізання, і переконайтеся, що слово "лаконічне" є лаконічним і привабливим для читачів.

  Хороший плагін для всіх речей WordPress SEO Yoast . Вона дозволяє встановлювати шаблон для назви посади та мета-опису, при цьому все ще дозволяючи користувальницьку оптимізацію кожної сторінки.

  Порада № 2: Введіть теги Alt Image як завантажені до WordPress

  Теги зображення alt були спочатку призначені як допомога для людей з вадами зору. Хорошу ідею зберегти цю оригінальну функцію під час позначення зображень. Але пошукові системи також використовують альт-текст для пошуку зображень, тому варто додати ключові слова, коли це доречно.

  Теги Alt зображення повинні бути довжиною 2-5 слів, описувати зображення і пов'язувати його з ключовими продуктами або послугами сайту клієнта. Якщо у вас виникли труднощі, пов'язані з зображенням з його метою SEO, це може бути ознакою, що зображення не має відношення до вашої публікації.

  Порада №3: ​​Реалізуйте 301 перенаправлення при переміщенні сторінок

  SEO-експерти використовують термін «рейтинг справедливості» для накопичених сторінок авторитетів зі зворотних посилань, акцій та часу на сторінці. Під час переміщення сторінки пошукові системи індексують її як нову сторінку без участі в капіталі. Ще гірше, стара сторінка буде вказана як 404 не знайдена, що може бути великим ударом для загального рейтингу вашого сайту та досвіду користувачів.

  Перенаправлення 301 дозволяє пошуковим системам знати, що це та сама сторінка, і зберігає існуючий капітал. Крім того, пошукові системи та кінцеві користувачі збігаються з 404 помилками.

  Порада № 4: Оптимізація швидкості та продуктивності сайту

  Лише кілька років тому продуктивність і SEO були двома повністю окремими проблемами. Тепер Google об'єднує двох, прагнучи забезпечити найвищу якість результатів пошуку. Швидкі сайти допомагають покращити роботу користувачів, Google це знає, і тепер вони беруть до уваги реагування на SERP.

  Щоб стиснути більше продуктивності з налаштування WordPress:

  Ми рекомендуємо консультувати Google PageSpeed ​​Insights інструмент для швидкого занурення у можливості покращення продуктивності сайту на робочому столі та мобільному телефоні

  Порада №5. Запустіть сайт за допомогою Google Mobile-Friendly Test

  Пам'ятаєте торік Mobilegeddon, коли Google додав мобільності до свого алгоритму? Це була постійна зміна, яку помітили веб-розробники. А оскільки є більше мобільних веб-пошуків ніж робочий стіл, оптимізація для мобільних пристроїв має сенс для органічного пошуку та користувальницького досвіду.

  Навіть у найсміливіших, чуйних сайтах часто є налаштування, які не добре відображаються для перевірок бота Google. Переконайтеся, що ваш сайт проходить Мобільний тест Google .

  WordPress + SEO = Прекрасні сайти, які бачать

  Оскільки алгоритми пошуку стають більш складними, хороший дизайн користувача та хороший SEO все більше накладаються. Вам не потрібно бути агентством SEO, щоб збільшити органічний трафік на сайти WordPress ваших клієнтів. Зробіть ці п'ять порад звичкою, і ви можете залишитися в хорошій милості пошукових систем, одночасно покращуючи свій досвід роботи з користувачами.

  Готові до більш глибокого занурення у оптимізацію продуктивності сайту WordPress? Читати 5 Must-Haves для високошвидкісних сайтів .

  Теми:

  Готові до більш глибокого занурення у оптимізацію продуктивності сайту WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»