Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  50 кращих SEO-практик для швидкого просування і зростання сайту

  1. Оптимізація за допомогою ключових слів
  2. Оптимізація on-site контенту
  3. Оптимізація посилального профілю
  4. Поради для локального SEO
  5. Поради для технічного SEO
  6. Робота з читабельністю контенту

  Чи буває у вас, що за проектом все зроблено, але хочеться більше?

  Саме в цей момент вам знадобляться нові ідеї. Ми підготували 50 кращих практик , Які допоможуть виростити ваш бізнес.

  Поїхали!

  SEO - це не одне завдання або стратегія яку потрібно реалізувати для того щоб вивести сайт в топ видачі результатів. План ефективної оптимізації поєднує в собі безліч кращих SEO-практик які в сукупності повинні допомогти сайту підвищити рівень авторитетності в очах пошукових систем.

  Якщо ви хочете підвищити рівень ранжирування власного сайту, збільшити рівень пошукового трафіку і популярності в інтернеті, вам потрібно впроваджувати якомога більше кращих SEO-практик. Пропоную Вашій увазі повний перелік стратегій які вам в цьому допоможуть.

  Оптимізація за допомогою ключових слів

  Проведіть аналіз ключових слів. Дослідження ключових слів потрібно робити для того щоб дізнатися фрази які шукає ваша цільова аудиторія і знайти ключові слова за якими ваш сайт зможе ранжуватися. щоб знайти кращі ключові слова для свого сайту спробуйте використовувати інструмент " Alexa's Keyword Difficulty Tool ", Щоб також дізнатися популярність цікавлять вас пошукових запитів і конкурентоспроможність ключових слів.

  Додайте на кожну сторінку свого сайту одне основне ключове слово.

  Коли ви знайдете цікаві для вас ключові слова, вам слід додати по одному терміну на кожну сторінку (і тільки по одному терміну на одну сторінку!) Свого сайту. Після виконаної роботи над розміщенням головних ключових слів оптимізуйте ці сторінки використавши фактори оптимізації сторінки, які будуть приведені нижче в цій статті.

  Не додавайте одне і те ж ключове ключове слово на кілька сторінок. Ніколи не додавайте одне і те ж ключове ключове слово на кілька сторінок або постів на своєму сайті. Використання одного і того ж ключового слова на декількох сторінках може привести до його канібалізму , Який може негативно вплинути на ваші можливості ранжирування.

  Додайте основне ключове слово в заголовок сторінки. Список найкращих SEO-методів включає в себе використання основного ключового слова в заголовку сторінки. По можливості розмістіть ключове слово цілком якомога ближче до початкової частини заголовка.

  Додайте основне ключове слово в URL сторінки. На одне важливий для оптимізації URL сторінки , Вам потрібно додати основне ключове слово в довідкову структуру сторінки. Цей метод важливо застосувати і для структури URL-адрес, так як URL сам по собі повинен містити не менше 128 символів.

  Використовуйте головне ключове слово в першому абзаці. Пошукові роботи зрозуміють суть сторінки з самого початку якщо ви додасте основне ключове слово в першому абзаці контенту на вашій сторінці.

  Використовуйте основне ключове слово, по крайней мере, в одному підзаголовку. Продовжуйте розвивати тему сторінки додавши ключове слово, по крайней мере, в один підзаголовок контенту. Цю тактику вважають однією з найкращих і в той же час простих для SEO, оскільки в контенті має бути присутня інформація щодо ключового слова, що і робить цю задачу природною.

  Пропишіть основне ключове слово в мета-заголовок. Мета-заголовки - це заголовки, які відображаються в результатах на сторінці пошуку. Додайте основне ключове слово в цій заголовок і він допоможе пошуковим роботам зрозуміти суть контенту на сторінці, а також знайти релевантні результати в пошуковій видачі. Ваш заголовок повинен містити не більше 65 символів щоб він повністю відображався в результатах. Крім цього, можна вставити основний ключовий термін якомога ближче до початку заголовка щоб залучити до контенту більше уваги.

  Крім цього, можна вставити основний ключовий термін якомога ближче до початку заголовка щоб залучити до контенту більше уваги

  Вставте головне ключове слово в мета-опис. Мета-опис відображається під мета-заголовком в результатах пошуку. Основне ключове слово має відображатися на початку цього рядка.

  Пропишіть головне ключове слово в alt-тезі зображень. Якщо ви вирішите додати медіафайли на свою сторінку, зображення обов'язково повинні ставитися до теми контенту. Все що вам потрібно зробити - це додати основне ключове слово в alt-тег зображень. Він дозволяє відправляти інформацію про вміст сторінки пошуковим роботам і описує зображення якщо графіка не може бути завантажена з якоїсь причини.

  Основні ключові слова повинні зустрічатися в самому тексті. У вашому контенті природно повинні всюди присутній ключові слова. Уникайте надлишку ключових слів в тексті, їх загальна кількість в тексті повинно складати приблизно 2%. Для SEO-фахівців ця рада є одним з головних.

  Додайте вторинні ключові слова на кожну сторінку вашого сайту. За допомогою контенту навколо ключових слів пошукові роботи можуть проаналізувати вашу сторінку. Вторинні ключові слова стануть для них додатковою інформацією про вашу сторінку. Вторинні ключові слова - це ключові слова, які мають безпосереднє відношення до основного ключовим словом.

  Вторинні ключові слова повинні зустрічатися на сторінці, по крайней мере, один раз. після пошуку пов'язаних ключових слів , Використовуйте кожну з них по одному разу на сторінці в якості додаткової інформації про контент для пошукових роботів.

  Оптимізація on-site контенту

  Чи не публікуйте поверхневий контент. для SEO контенту не існує ніякого магічного і точної кількості слів які ви повинні написати. Що стосується кращих порад для SEO, ми радимо вам писати не менше 300 слів. Ваш контент природно буде добре ранжируватися якщо він повністю розкриє і пояснить тему, і цей контент зазвичай можна написати все довжиною в 300 слів. Саме тому завжди пишіть рівно стільки, скільки вам потрібно для того, щоб повністю розкрити тему контенту.

  Публікуйте тільки цінний контент високої якості. Не слід писати порожній контент тільки з метою досягти певної кількості слів. Якщо ви хочете щоб ваш контент ранжирувався, вам потрібно використовувати дані поради з написання контенту щоб створити високоякісний і незмінно актуальний контент , Який добре написаний і надзвичайно корисний. Для пошукових систем важливо показати найкращі результати користувачам, тому унікальний і цінний контент для ранжирування - це одне з основних умов.

  Публікуйте і оновлюйте контент на постійній основі. Для пошукових систем регулярна публікація нового контенту та оновлення старих сторінок на своєму сайті стане підтвердженням того що сайт активний і актуальний. Переконайтеся, що у всьому вашому контенті постійно присутня тільки найкраща і найбільш релевантна інформація якщо ви хочете поліпшити показники ранжирування в пошукових системах.

  Не робіть копії сторінок на сайті. Як показує практика в SEO щодо контенту, робити копії сторінок на одному і тому ж сайті краще не варто. Продубльований контент на вашому сайті ускладнить аналіз сайту пошуковими роботами і ранжування ваших сторінок, а також негативно позначиться на самій оптимізації.

  Чи не крадіть контент з іншого сайту. Запозичувати контент з інших сайтів і публікувати його на своєму сайті - це погана і неетична практика, яка може призвести до санкцій і фільтрів від пошукових систем. Для успішної on-site оптимізації публікуйте тільки актуальний та оригінальний контент.

  Використовуйте тег canonical в разі публікації дубльованого контенту. Якщо вам потрібно опублікувати контент, який вже опублікований на іншій сторінці (будь то на вашому сайті або на іншому), використовуйте тег canonical, який вкаже пошуковим роботам де саме потрібно проігнорувати продубльований контент. Цей тег перенаправляє робота на вихідну версію контенту. Така дія не принесе ніякої користі для вашого сайту, проте допоможе уникнути санкцій від пошукових систем за дубльований контент.

  Не додавайте повторювані теги мета-заголовка і мета-опису. Як і копії сторінок, публікувати копії оптимізованих мета-описів не варто. Придумайте унікальні мета-заголовки і мета-опису для кожної сторінки на вашому сайті. В поле "description" має бути не більше 320 символів без спеціальних символів щоб все ваше опис правильно відображалося в результатах пошуку.

  Додайте зображення і графіки на свої сторінки. Пошукові роботи шукають кращу інформацію щоб надати її користувачу у вигляді кращого результату пошуку. У ролі кращого ресурсу у них найчастіше виступає контент в якому присутній текст з графіками, і тому він краще ранжируется. Отже, я раджу вам додати на свої сторінки такі мультимедійні матеріали як зображення, графіки або відеозапису.

  Придумуйте короткі і описові імена для файлів зображень. Додаючи зображення на свою сторінку раджу звернути увагу на ім'я файлу. Використовуйте коротке ім'я для файлу, яке описує зображення, а також додайте туди головне ключове слово. Як і у випадку з alt тегом зображення, для SEO це дія принесе тільки користь оскільки буде додатковою інформацією для пошукових систем.

  Оптимізація посилального профілю

  Ставте посилання на кожній сторінці свого сайту. Інтернет-спільнота використовують посилання для того щоб переглядати сайти цілком. Поставте посилання на кожній сторінці свого сайту щоб користувачі мали можливість перейти на інший корисний матеріал, а не натискати кнопку "Назад" або покинути ваш сайт.

  Але не варто ставити занадто багато посилань! З іншого боку, надмірна кількість посилань може збити користувачів з пантелику і утруднить їх переміщення по сайту, а також позбавить можливості комфортного пошуку інформації. Таким чином, на кожній сторінці вашого сайту має бути мінімум 100 посилань, але 1000 посилань буде вважатися перебором.

  Робіть внутрішню перелинковку свого сайту. Перелінковка на сайті необхідна для того щоб допомогти користувачам орієнтуватися на сайті і знаходити потрібну їм інформацію. Внутрішні посилання допомагають пошуковим системам аналізувати ваш сайт і краще розуміти суть контенту на сторінках.

  Як анкорного тексту для внутрішніх посилань використовуйте одне з цікавих для вас ключових слів. Щоб внутрішні посилання на вашому сайті стали корисними для пошукових роботів, ви повинні використовувати ключові слова в якості анкорного тексту.

  Посилайтеся на інші авторитетні сайти. Однією внутрішньої перелинковки на своєму сайті вам не вистачить. Ви повинні показати пошуковим системам що ваш сайт пов'язаний з більшими і авторитетними інтернет-спільнотами. Посилайтеся на джерела і ресурси, які додадуть вага і контекст ваших сторінок, але тільки там де це доречно.

  Ще одна порада: ваші витікаючі посилання завжди повинні відкриватися в новому вікні щоб користувачі залишилися на вашій сторінці.

  Виправте всі непрацюючі посилання на сайті. Посилання, які не працюють або генерують помилку замість переходу на очікувану сторінку, файл або зображення, що має негативний вплив на SEO. Переконайтеся, що всі вхідні і витікаючі посилання на вашому сайті працюють справно.

  Уникайте великої кількості редиректів. Поліпшити ситуацію з SEO на вашому сайті допоможе зменшення кількості редиректів з одних сторінок на інші. Разом редиректів раджу ставити прямі посилання. Якщо вам потрібно перенаправити кілька сторінок, налаштуйте 301 редирект або постійний редирект замість тимчасового 302 редиректу.

  Будуйте зворотні посилання на авторитетних майданчиках. Зворотні посилання є не менш важливими (або навіть важливіше) ніж витікаючі посилання. Основним фактором ранжирування є кількість авторитетних сайтів які поставили посилання на ваш сайт. Не забудьте розробити потужну стратегію для залучення високоякісних зворотних посилань на ваш сайт.

  Видаліть зворотні посилання з низькоякісних сайтів. Зворотні посилання можуть завдати шкоди якщо їх джерелами будуть заспамленності і низькоякісні сайти. Тут вам може допомогти інструмент Alexa Site Linking In Tool для того щоб переглянути список сайтів посилаються на ваш сайт. Спробуйте видалити посилання з низькоякісних сайтів зв'язавшись з їх веб-майстрами. Ви також можете видалити ці посилання за допомогою інструменту Google Disavow (Google не любить коли цим інструментом зловживають, тому використовуйте його тільки при необхідності).

  Ви також можете видалити ці посилання за допомогою інструменту  Google Disavow  (Google не любить коли цим інструментом зловживають, тому використовуйте його тільки при необхідності)

  Поради для локального SEO

  Додати сторінку Google Мій бізнес. Одним з кращих порад для локального SEO є створення сторінки Google Мій бізнес . Ця практика особливо важлива для традиційних підприємств з реальними офісами, бо дає змогу просунутися в результатах локальної пошукової видачі Google.

  Додайте свій сайт в релевантні бізнес-директорії. Працюйте над іміджем своєї компанії в інтернеті створюючи профілі в релевантних директоріях. Підберіть список спільних бізнес-директорій (наприклад, Yelp, Yellow Pages, Angie's List і т.д.), а також список директорій у вашій ніші. Завжди ставте в профілі на цих сайтах посилання на свій ресурс.

  Ставте посилання на ваш сайт у всіх профілях соціальних мереж. Створіть профілі в соцмережах для свого бізнесу і поставте там посилання на свій сайт. Ці посилання допоможуть збільшити кількість зворотних посилань і стати джерелом додаткового трафіку.

  Переконайтеся, що всі дані про компанію вірні. Дані NAP (name / address / phone) - це назва, адреса і телефон компанії і часто трапляється, що їх потрібно вводити в бізнес-директоріях. Переконайтеся, що всі дані вашого бізнесу вірні так як даний пункт є одним з обов'язкових для успішного просування бізнесу в локальному пошуку.

  Вкажіть адресу компанії в нижньому колонтитулі вашого сайту. Допоможіть пошуковим системам зв'язати вашу компанію з конкретним географічним регіоном для того щоб поліпшити ранжування сайту в локальному пошуку. Для цього вам буде потрібно всього лише вказати фізичне місцезнаходження своєї компанії (або кілька) в нижньому колонтитулі вашого сайту.

  Поради для технічного SEO

  Встановіть SSL сертифікат на свій сайт. SSL сертифікат є додатковим рівнем безпеки вашого сайту. Він змінює URL вашого сайту з "http" на "https". Якщо у вашого сайту не встановлено SSL сертифікат, пошукові браузери будуть попереджати користувачів про те, що сайт може бути небезпечним, і це може негативно вплинути на ранжування в пошуку.

  Збільште швидкість вашого сайту. Швидкість завантаження вашого сайту впливає на враження користувача про сайт, швидкість перетворення і кількість сторінок, які проиндексируется пошуковими системами. Дана дія допоможе налагодити швидку роботу сайту і поліпшити сприйняття користувачів.

  Двосекундних затримка під час завантаження веб-сторінки збільшує показник відмов на 103 відсотка. (Джерело: Akamai )

  Налаштуйте адаптивний і зручний для мобільних пристроїв дизайн. Такий дизайн дозволить адаптувати ваш сайт під розмір екрану пристрою у користувача. Такий дизайн не тільки допоможе SEO, але і поліпшить сприйняття користувача.

  Розгляньте можливість використання AMP сторінок. Для мобільної версії сайту ви можете використовувати AMP сторінки , Які спростять читання постів в блозі і будуть швидше завантажуватися на портативних пристроях.

  Створіть обліковий запис Google Webmasters і відправте файл Sitemap на розгляд. Дійте таким чином щоб у Google було гарне враження про вашому сайті!

  Створіть обліковий запис Bing Webmasters і відправте файл Sitemap на розгляд. Bing також є популярним інструментом пошуку для користувачів, тому налаштуйте обліковий запис Bing Webmaster і відправте файл Sitemap в їх директорію.

  Правильно налаштуйте файл robots.txt. Файл robots.txt надає інформацію пошуковим системам про те чи можуть вони отримати доступ і право на аналіз певних сторінок вашого сайту. Існують ситуації коли використання цього файлу просто необхідно. Вам напевно захочеться приховати несуттєві сторінки або сторінки з конфіденційною інформацією на сайті. В такому випадку необхідно переконатися, що цей файл не блокує сторінки на вашому сайті з дозволеним доступом для пошукових роботів.

  Додайте розмітку структурованих даних. структуровані дані - це код, який ви можете додати на свій сайт для кращого уявлення вашого контенту пошуковим системам. Ці дані ви можете надіслати безпосередньо пошуковим системам для поліпшення зовнішнього вигляду сайту в результатах пошуку. Структуровані дані або схеми можуть додати додаткову інформацію про сторінку в пошуковій видачі.

  Направте всі домени на один і той же хост. Багато сайтів дозволяють користувачам відвідувати їх за допомогою різних імен хоста (наприклад, як http://domain.com, так і http://www.domain.com).

  Створюйте тільки організовану і природну архітектуру сайту. Сайти з правильним розташуванням сторінок і структурою більш помітні в результатах пошукової системи, оскільки у робота буде можливість проаналізувати більше сторінок. Налаштуйте свій сайт так, щоб він був правильно структурований і об'єднаний.

  Відстежуйте аналітіку пошукових систем и стежте за актівністю сайту. Єдиний спосіб продовжувати поліпшувати SEO - це стежити за активністю користувачів на вашому сайті. Встановіть Google Analytics щоб стежити за інтересами і поведінкою користувачів для поліпшення структури сайту і його оптимізації.

  Робота з читабельністю контенту

  При написанні контенту на сайті використовуйте природна мова. Поряд з технічними факторами і оптимізацією за ключовими словами, структура і якість вашого контенту як і раніше є двома основними факторами ранжування. Читабельність впливає на здатність сторінки відображатися в пошуку, і особливо в голосовому пошуку. Тому пишіть на природному і грамотному мовою щоб користувачам було приємно читати ваш контент і щоб ви змогли поліпшити своє семантичне SEO .

  Пишіть контент на доступній мові. Незрозумілою написані речі можуть зрозуміти далеко не всі. Для SEO найкраще публікувати контент на рівні читання восьмого класу, тому що його легко зрозуміти і проаналізувати.

  Зробіть контент зручним для читання і аналізу. Інший спосіб зробити контент більш читабельним - це відформатувати його щоб він став більш зрозумілим. Завжди користуйтеся короткими параграфами, нумерованими списками, і інтуїтивно використовуйте напівжирний шрифт щоб користувачі змогли легко прочитати і визначити суть контенту.

  Хочете, щоб на ваш проект з'являлися посилання вже сьогодні? Реєструйтеся в нашій системі крауд-маркетингу - http://service.referr.ru/register/

  Поділитися з друзями

  Хочете, щоб на ваш проект з'являлися посилання вже сьогодні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»