Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  6 Кращі поради про те, як знайти ключові слова для SEO. Кроки досліджень ключових слів

  1. Як знайти ключові слова для SEO
  2. 1. Зробити Brainstorm список специфічних для вашої аудиторії
  3. 2.Термінові пошукові пошукові терміни
  4. 3. Використовуйте баланс довгохвостої ключової слова Vs. Головні умови
  5. 4. Проаналізуйте конкурс
  6. 5. Використовуйте інструмент дослідження ключових слів
  7. 6. Проаналізуйте та уточніть список
  8. Це обгортання!

  Як знайти ключові слова для SEO  Ключові слова  грати вирішальну роль у всьому нашому житті, і з цим виникає важливість розвитку навичок дослідження ключових слів

  Як знайти ключові слова для SEO

  Ключові слова грати вирішальну роль у всьому нашому житті, і з цим виникає важливість розвитку навичок дослідження ключових слів. Якщо вам цікаво знайти ключові слова для SEO , продовжуйте читати.

  Незалежно від того, чи ми шукаємо найкраще місце для піци в цьому районі, або досліджуючи нову пару зимових чоботів, все це зводиться до слів, які ми вводимо в панелі пошуку.

  Ці вибіркові слова, які ми вводимо, визначають долю того, яку цільову сторінку ми натрапляємо в Інтернеті. Магічне право?

  Це підсвідоме рішення може призвести до перетворення одного з інтернет-браузера на потенційного покупця.

  Тепер давайте подивимося на бізнес за панеллю пошуку. Як працює ваш SEO агентство знайти кращі ключові слова для вашого сайту SEO стратегії?

  Можливість писати переконливий вміст це одна половина битви за успіх маркетолога.

  Але для того, щоб принести користь вашому контенту, ви повинні мати можливість проводити дослідження для реалізації ключових слів, щоб покращити вашу пошукову оптимізацію (SEO).

  Зрештою, це рівняння:

  Ефективний вміст + Правильне дослідження ключових слів = SEO УСПІХ!

  Тепер, коли ви розумієте важливість ключових слів у цифровому світі, настав час поглянути на кроки, які потрібно виконати, щоб дістатися до них.

  Ми створили список з 6 кроків, які можна виконати, щоб допомогти вам отримати найцінніші ключові слова для вашого веб-сайту.

  1. Зробити Brainstorm список специфічних для вашої аудиторії

  Найкращий спосіб розпочати дослідження ключових слів - захопити шматок паперу або відкрити слово doc і скласти список. Важливо, на цій ранній стадії, ви добре розумієте аудиторію, яку ви намагаєтеся досягти. Основні питання, які ви повинні задати собі про цільові демографічні групи:

  • Скільки років моя аудиторія?
  • Чи обидва вони чоловіки / жінки?
  • Де вони живуть?
  • Які їхні інтереси?
  • Який їхній дохід?

  Якщо у вас є базові знання про Вашу персону клієнта, поставте себе в їх взуття. Уявіть, що ви людина з кінцевою метою посадки на ваш сайт. Подумайте про пошукові терміни, які ви б ввели, щоб дістатися.

  На цій початковій стадії часто зустрічається список коротких і ширших ключових слів. Тут немає ні правильного, ні неправильного, і немає ніяких обмежень щодо того, скільки термінів ви записуєте. Це початковий мозковий штурм обробляє його, щоб отримати власне розробку узагальнених дескрипторів.

  Це початковий мозковий штурм обробляє його, щоб отримати власне розробку узагальнених дескрипторів

  2.Термінові пошукові пошукові терміни

  Тепер, коли у вас є список загальних тем для пошуку, добре підключити їх до пошукової системи. На цьому кроці ви перевіряєте релевантність терміну. Якщо ви користуєтеся Google, перейдіть до нижньої частини сторінки пошуку та з'явиться згенерований список відповідних пошукових термінів. Ці ключові слова дають уявлення про те, що шукають користувачі, пов'язані з вашим терміном. Це творчий спосіб додати більше ключових слів до списку. Це також хороший спосіб знайти модифікатори пошукових термінів.

  І це не зупиняється на цьому. Тепер ви можете скористатися цими новими відповідними пошуковими термінами та повторно ввести їх у пошуковій системі, щоб переглянути відповідні терміни. Це нескінченний цикл, який може викликати у ваших ідей ідеї інших ключових слів, які потрібно враховувати.

  На цьому кроці ви можете зрозуміти, що ви склали список довших термінів пошуку та більш коротких термінів. На наступному кроці ми поринемо у важливість обох.

  3. Використовуйте баланс довгохвостої ключової слова Vs. Головні умови

  Наявність балансу як ключових слів із довгим хвостом, так і головного слова є важливим для вашого вмісту. Якщо ви ніколи не чули про ці терміни, дозвольте мені пояснити:

  Ключові слова з довгим хвостом - це більше ключові фрази, що містять близько 3-5 слів. Загальними прикладами таких результатів є пошук результатів "Як ..." і "Що це ..". Якщо ви думаєте про це, більшість пошуків ведеться в цій структурі пропозиції, коли шукач намагається знайти відповідь, щоб вирішити свою проблему. Ці довші ключові слова дозволяють отримати більш точний обсяг пошуку.

  Ключові слова на головному терміні - це коротші пошукові терміни, часто 1-2 слова та більш загальні. Вони подібні до тих, які ви зробили на кроці # 1.

  Впровадження довготермінових ключових слів і умов голови допоможе вам досягти довгострокових цілей і короткострокових перемог. З точки зору аналізу результатів пошуку, які ми розглянемо на кроці 5, обидві необхідні для розвитку гарного пошукового ландшафту.

  Більш довгі фрази, як правило, мають менший обсяг пошуку, ніж широкі ключові слова. Проте, з огляду на це, конкретні фрази, які спрямовані на вашу точну потребу, значно частіше перетворюються.

  4. Проаналізуйте конкурс

  Щоб зробити цей крок, просто перевірте свої ключові слова в рядку пошуку. Проаналізуйте, які продукти з'являються на першій сторінці, і подивіться, як вони порівнюються з вашими. Питання, які потрібно задати собі, такі:

  • Чи подібні до цих продуктів і послуг?
  • Чи є великі бренди в першій десятці?
  • Де б містився мій продукт / послуга в цьому списку?

  Порада Pro: Ви навіть можете виконати пошук Google, набравши в "Allintitle: keyword " ключове слово, де ключове слово є ключовою фразою. Це покаже вам, як багато веб-сторінок містять цей точний термін у назві.

  Після складання всіх цих даних ви зможете побачити, наскільки ваші ключові слова збігаються у відповідних галузях. Якщо ваші слова занадто загальні і залучають тільки великі бренди, продовжуйте їх модифікувати.

  Якщо ваші слова занадто загальні і залучають тільки великі бренди, продовжуйте їх модифікувати

  5. Використовуйте інструмент дослідження ключових слів

  Цей наступний крок допоможе вам зробити крок вперед і надасть вам конкретні результати. Чудовим інструментом є Планувальник ключових слів Google Adwords.

  Цей інструмент дозволяє підключати ключові слова та переглядати дані, наприклад, скільки людей шукають його за місяць, і наскільки важкою є конкуренція. Існує навіть опція, яка дозволяє знайти інші ключові слова за релевантністю та переглядати дані для них.

  Цей процес дозволяє виключити ті ключові слова, які просто просто мають високий рівень конкуренції і розробку більш дружнього списку SEO.

  6. Проаналізуйте та уточніть список

  Важка робота зроблена! Ви зробили велику кількість досліджень щодо характеру ключових слів, які оточують ваш вміст, і наскільки добре вони перевіряються в Інтернеті.

  На цьому останньому кроці вам пропонується перейти до ключових слів і переконатися, що вони були спеціально розроблені та специфічні для потреб бізнесу.

  На цьому останньому кроці вам пропонується перейти до ключових слів і переконатися, що вони були спеціально розроблені та специфічні для потреб бізнесу

  Це обгортання!

  Ключові слова можуть бути складними, але вони в кінцевому рахунку мають право зробити або розірвати ваш бізнес. Як тільки ви отримаєте базове розуміння того, що шукає і оптимізує ваша аудиторія, з балансом довгого хвоста і почутими термінами, ви будете професіоналом.

  Якщо вам все ще потрібна допомога з ключовою або SEO-гру, VPDM може отримати вас на правильному шляху.

  Зв'яжіться з нами сьогодні для консультації .

  Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче

  Магічне право?
  Чи обидва вони чоловіки / жінки?
  Де вони живуть?
  Які їхні інтереси?
  Який їхній дохід?
  Чи є великі бренди в першій десятці?
  Де б містився мій продукт / послуга в цьому списку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»