Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  6 причин, чому SEO - важливий елемент вашого бізнесу

  1. 1. SEO досі працює
  2. 2. SEO тут, щоб залишитися
  3. 3. Пошукова оптимізація економічно ефективна
  4. 4. Оптимізація під мобільні пристрої підвищать ефективність SEO
  5. 5. Важлива онлайн-репутація вашого бізнесу
  6. 6. Регіональне SEO стає все більш актуальним

  Погуглити термін «SEO померло»
  Погуглити термін «SEO померло». Ви отримаєте декілька мільйонів посилань, в тому числі і цю статтю. Але насправді пошукова оптимізація живіший за всіх живих. Однак концепція SEO змінилася: власники сайтів і менеджери повинні сприймати її не просто як маркетинговий хід, але і як стратегію брендингу.

  Все більше підприємців усвідомлюють ефективність пошукової оптимізації та резонність інвестування в SEO, в тому числі оптимізацію сайту. Ви платите за те, щоб зробити ваш сайт дружнім для пошукової системи. Але потрібно враховувати той факт, що Google і інші пошукові системи регулярно покращують свої алгоритми.

  Отже, ось кілька найважливіших причин, за якими SEO сьогодні актуальна для вашого бізнесу

  1. SEO досі працює

  Методи, які застосовують для поліпшення рейтингу сайту у видачі, як і раніше працюють.
  Цей факт підтверджений багатьма дослідженнями в області оптимізації. SEO буде працювати ефективно, якщо ви зосередитеся на оптимізації користувальницького досвіду в ході пошукової оптимізації. Результати не будуть видні відразу, але в кінцевому підсумку ваш сайт буде краще ранжуватися в пошуку, і ви отримаєте органічний трафік.

  2. SEO тут, щоб залишитися

  З огляду на роботу і тенденції в розвитку пошукових систем, малоймовірно, що SEO найближчим часом перестане працювати. В деякій мірі навіть на пошук аудіо або відео контенту впливають ключові слова, так само, як і при пошуку текстової інформації. Це гарантує, що методи SEO ефективні незалежно від періоду їх існування.

  3. Пошукова оптимізація економічно ефективна

  У порівнянні з вартістю інших маркетингових методів, наприклад, просування в соціальних медіа, PPC або email-маркетинг, SEO відмінно окупається - інвестувати в нього вигідно. Незважаючи на те, що метод PPC може принести більше прибутку, а присутність в соціальних медіа підвищити імідж компанії, органічне SEO залишається базою для вашого успішного просування в пошукових системах.

  Пошукова оптимізація захопила значну частку ринку

  Дослідження показують, що понад 80% клієнтів читають відгуки про товар або послугу перед покупкою. І число таких клієнтів буде тільки рости. Найближчим часом переважна більшість будуть шукати товари і послуги через інтернет. Тому, якщо ви хочете, щоб користувачі знайшли ваш сайт, потрібно подбати про його пошукової оптимізації. В іншому випадку вони підуть на сайти конкурентів, які використовували SEO.

  4. Оптимізація під мобільні пристрої підвищать ефективність SEO

  Все частіше користувачі заходять в інтернет з мобільних пристроїв: смартфонів, планшетів, ноутбуків і т.д. Тому ті власники сайтів, які хочуть, щоб їх сайти добре просувалися в пошуковій видачі, потрібно адаптувати їх під мобільні пристрої .

  5. Важлива онлайн-репутація вашого бізнесу

  Компанія Google постійно змінює способи перегляду сайтів. Деякі SEO фактори, які не існували ще кілька років тому, наприклад, показники соціальних медіа, зараз в пріоритеті в плані впливу на пошукової рейтинг.
  Неякісний і застарілий контент на сайті може завдати шкоди репутації сайту, оскільки це один з головних чинників, які впливають на ранжування сторінок в пошукових системах.

  6. Регіональне SEO стає все більш актуальним

  Є відмінності в потенційному трафіку на сайт, якщо мова йде про загальні ключових слів, наприклад, «пластикові вікна» і регіональних - «пластикові вікна в Санкт-Петербурзі».

  За словами Джо Келлі (Jo Kelly), SEO-фахівця з Ванкувера, «для пошукових систем релевантність - це все».
  Все більше клієнтів використовують місцевий пошук в інтернеті, вказуючи місто при виборі товарів і послуг. Тому рентабельність регіонального та гео-трафіку висока, як ніколи. І далі вона буде тільки рости.

  Текст створений за мотивами публікації «6 Reasons Why SEO Is Important For Your Business» .

  Ще трохи корисної інформації по темі в нашому блозі:

  Рентабельність SEO: як розрахувати вартість органічного пошукового трафіку

  Підвищити конверсію сайту в 9 разів, заощадивши 8 млн на SEO-бюджеті? Легко!

  5 питань, які дістали кожного SEO-фахівця. Як правильно на них реагувати: поради від MagesticSeo


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»