Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  6 секретів SEO потребує кожного блогера в мережі PWN сьогодні

  1. Абсолютна необхідність найкращого місця в Google
  2. Змінення алгоритмів Google
  3. 6 секретів SEO, які потребує кожен блогер, щоб розповсюдити сьогоднішній Google
  4. У вас є історія SEO?

  Отримати свої публікації в блозі в рейтингу в Google важче, ніж будь-коли раніше.

  Більше конкуренції, і алгоритми Google стають складнішими з кожним оновленням.

  Але дозвольте розпочати з кількох визначень:

  • PWN: свідоме неправильне написання слова " власний ". Зазвичай використовується в ігрових колах як дієслово для опису побиття чи успіху в чомусь. Наприклад, блог-тиран викрив цього зомбі .
  • Сьогоднішній Google: Ми говоримо про все після оновлення Panda .
  • Оновлення панди: читайте нижче. Ти такий нужденний.

  У цій публікації я покажу вам кілька секретів SEO, які кожен блогер повинен знати, щоб вижити та досягти успіху в сучасних результатах пошуку Google.

  Абсолютна необхідність найкращого місця в Google

  Одна з речей, яку багато хто з блогерів не усвідомлює, - це те, що перше місце в Google означає набагато більше, ніж де-небудь ще.

  Одна з речей, яку багато хто з блогерів не усвідомлює, - це те, що перше місце в Google означає набагато більше, ніж де-небудь ще

  Зображення: Пошуковий годинник

  Подивіться на графік вище, і ви побачите, що перше місце отримує майже 40% кліків, а друге місце - близько 12%. І це, на мій погляд, дуже консервативна оцінка.

  Щоб отримати це заповітне перше місце, потрібно зробити багато справ правильно. Ви просто не потрапите туди випадково.

  Роки тому, коли я вперше продали блог за 20 000 доларів це було набагато простіше, ніж зараз - напишіть кілька дописів, зробіть кілька карнавалів в блозі… що за чорт - це Twitter?

  Тепер ми насправді мусимо звернути увагу і зрозуміти, що Google шукає за допомогою змінних алгоритмів.

  Змінення алгоритмів Google

  Кожні кілька місяців старий добрий Google вносить зміни в спосіб індексації результатів у своїй пошуковій системі. Іноді це незначні зміни, а іноді - капітальний ремонт.

  Іноді це незначні зміни, а іноді - капітальний ремонт

  Сучасний результат пошуку Google

  Кілька років тому результати Google були лише переліковими посиланнями на відповідні статті. На сьогодні будь-який пошук у Google покаже вам:

  • Відео
  • Переміщення результатів поточних подій у Twitter
  • Попередній перегляд веб-сайту, який ви збираєтеся відвідати
  • Результати на основі місцезнаходження
  • Персоналізовані результати
  • І т.д.

  Це зовсім інше місце.

  Але що все це стосується змін алгоритмів?

  Щоразу, коли вони переосмислюють те, як користувачі Google бачать та використовують пошукову систему, вони змінюють спосіб індексації статей та публікацій блогу та відео. Вся мета Google - повернути відповідні та актуальні результати при боротьбі зі спамом та видаленням тих, хто «грає» в систему.

  То про що було оновлення Panda?

  Оновлення Panda - це останнє оновлення, яке повністю змінило спосіб роботи Google. Я чув, що він мав назву "Panda", тому що зараз всі веб-сайти під загрозою зникнення, але насправді його названо по інженеру Google під назвою Navneet Panda, який переписав, як Google робить деякі важливі речі.

  Існує багато історій людей, у яких цілий фінансовий світ перетворився на ноги цим оновленням. Мій друг мав сайт для фітнесу, який відвідував від 2000+ відвідувачів на день до 200 на день протягом ночі після цього оновлення.

  Вся суть цього оновлення полягає у тому, щоб видалити неякісні веб-сайти з найвищих результатів пошуку Google.

  Пам’ятайте, раніше ви могли створювати невеликі сайти з нішею з невеликим вмістом і кількома чудовими зворотними посиланнями та займати вершину. Це буде все менше і менш вірогідно, хоча я все ще знаю, що кілька хлопців мають такий великий успіх.

  Ось повідомлення від супер приємного Метт Куттс ( @mattcutts ), керівник Google Spam:

  Це оновлення призначене для зниження рейтингів для низькоякісних сайтів - сайтів із низькою цінністю для користувачів, копіювання вмісту з інших веб-сайтів або сайтів, які не дуже корисні. У той же час він забезпечить кращі рейтинги для високоякісних сайтів - сайтів з оригінальним змістом та інформацією, такими як дослідження, поглиблені звіти, продуманий аналіз тощо.

  Проблема тут полягає в тому, що багато операцій «мами і тата» були вбиті на користь великих, багатих сайтів, таких як Експерт Вілдж, у яких тисячі людей працюють на них.

  Друга проблема полягає в тому, що часто ці сайти не є найкращим джерелом якості інформації.

  Багато оновлених блогерів потрапили в це оновлення. Ще одна вагома причина для не покладатися на Google .

  6 секретів SEO, які потребує кожен блогер, щоб розповсюдити сьогоднішній Google

  Ідея тут полягає в тому, щоб дати вам кілька невеликих порад, які можуть допомогти вам збільшити свій SEO-потенціал, а також захистити його від удару типу Panda.

  Це величезна тема і є цілих експертних фірм присвячена допомозі іншим великим фірмам орієнтуватися в цій новій науці. Зважаючи на це, ви повинні вважати цю публікацію дуже малою відправною точкою для власних досліджень.

  1. Соціальні - це нові посилання

  Якщо ви деякий час були навколо гри в SEO, ви дізнаєтесь, що це все було зворотні посилання . Google бачив це як відмінний спосіб визначити повноваження сайту: чим більше людей, які посилаються на ваш сайт, тим надійнішими ви є.

  І коли було виявлено, що ви можете маніпулювати своїм рейтингом за допомогою зворотних посилань, це все пішло на думку.

  Люди купували їх, крали, продавали, прокрадали їх у безкоштовні теми WordPress (це вагомий привід Перевір це ) та кілька чесних душ (як я!) заробляли їх законно за допомогою вбивчого вмісту і корисні коментарі .

  Але зараз, схоже, новим головним показником довіри є соціальні медіа та зокрема Twitter та Facebook .

  Подумай над цим.

  Якщо нова публікація в блозі отримає нульовий твіт і нульову частку, є ймовірність, що вона мала значення. Повідомлення, яке отримує 10 000 твітів, з іншого боку, може бути дуже корисним для читачів.

  Акції в соціальних мережах майже як фокусна група для рейтингу Google.

  Якщо його поділяють, він буде індексований.

  Отже, що ти можеш зробити?

  • Створіть свої соціальні профілі
   Переконайтеся, що ви продовжуєте створювати свої Facebook і Twitter профілі поряд із вашим блогом.
  • Тренуйте своїх читачів
   Хороша ідея періодично згадувати читачам, що це дійсно допоможе вам, якщо вони твітнуть або поділяться вашими речами. Підказка.
  • Щебетати інші матеріали блогерів
   Переконайтеся, що ви блокуєте інші статті, які вам подобаються, від блогерів у вашій ніші. Вони повернуть прихильність. А твіт від Брайана Кларка може творити чудеса.

  Почніть думати про соціальні медіа як спосіб допомогти вашому SEO, а не лише реферальному трафіку. Це важливо.

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Очевидним стає питання, чи не будуть люди просто «грати» на сцені соціальних медіа? Так. Вони вже є. І Google вже їх фільтрує. Якщо ваші твіти та акції не є законними, незабаром ви можете очікувати штрафу.

  2. (Деякі) зворотні посилання все ще мають значення

  Наступне, що я мушу зазначити, - це те, що зворотні посилання все ще мають значення. Багато.

  Як я вже згадував, я знаю декількох хлопців, які дуже добре працюють з невеликих сайтів із дійсно сильним профілем зворотного зв’язку. Це просто доводить, що Google все ще дійсно вважає, що посилання з надійного блогу є одним із найкращих способів оцінити якість сайту.

  То який урок після панди?

  Не купуйте зворотні посилання та не створюйте їх із блогів низької якості. Ми давно знаємо, що покупка зворотних посилань суперечить правилам Google і дурній ідеї, але реальна новина зараз полягає в тому, що неякісні зворотні посилання просто не коштують стільки.

  Ось річ. Якщо ви можете розібратися з способом "грати" в Google за допомогою зворотних посилань, ви можете зробити ставку на те, що Google працює на цей метод. Якщо ви намагаєтеся створити довгостроковий, стійкий дохід, ви хочете уникати будь-якого методу, який може бути скасований з майбутнім оновленням.

  Переконайтеся, що ви отримуєте свої посилання із якісних блогів та веб-сайтів. Абсолютний найкращий спосіб зробити це - створити інструменти, ресурси та контент, на які люди посилаються. Нудно, я знаю.

  3. Зараз відмітний показник - великий показник

  Ваша Коефіцієнт відмов це статистика, яка показує, скільки людей залишають ваш блог, не відвідуючи жодних інших сторінок.

  Наприклад, якби у мене був один відвідувач, і він прийшов на сторінку, а потім закрив вікно, не переглядаючи жодних інших сторінок, я мав би показник відмов у 100%.

  Ви хочете знизити цей показник якомога нижче.

  То що мало? Ну це залежить від багатьох речей.

  Якщо у вас багато трафіку, який надходить від пошуку Google, у вас зазвичай високий показник відмов, оскільки люди, які приїжджають, шукають лише одне. Реферали із пов’язаних сайтів зазвичай мають значно нижчу BR.


  Реферали із пов’язаних сайтів зазвичай мають значно нижчу BR

  BR минулого тижня. Реферали проблоггера нижче, ніж Twitter та Facebook.

  Якщо ви можете отримати показник відмов у блозі нижче 60%, у вас все добре. Все, що нижче 50% - це чудово.

  Це завжди було важливим фактором для Google, але багато людей зараз вважають це ще більш важливим. Якщо люди довго не затримуються на вашому сайті, це, ймовірно, не дуже цінно.

  Тож як знизити показник відмов?

  • Отримайте гарний дизайн
   Дизайн - це дійсно важливий фактор. Ви хочете отримати можливість довіри людей. Я запускаю кілька гарненьких сексуальні теми скоро або ви можете перевірити Studio Press якщо ви хочете щось, в що Google закоханий.
  • Майте пов’язані повідомлення
   Переконайтеся, що ви використовуєте плагін "Пов’язані публікації", щоб додати деяке "подальше читання" внизу ваших публікацій або бічної панелі.
  • Рекомендувати повідомлення
   Є Популярні повідомлення розділ у верхній частині свого блогу (люди люблять клацати на ньому) або переконайтесь, що ви рекомендуєте публікації іншим статтям.
  • Поверніться та підгортайте старі статті
   Час від часу ви повинні повертатися назад і переробляти старі статті, щоб дати людям та уявити про пов’язану тему. Подивіться, що я зробив у вступному параграфі тут .
  • Закрутіть над складкою
   Над складкою - це все те, що ви бачите перед прокруткою. Він повинен бути максимально ефективним.

  Це дійсно важливо бути актуальним. Переконайтеся, що люди, які приїжджають на вашу посаду, отримують саме те, що шукають. Тобто, зрештою, те, чого намагається досягти Google.

  4. Дубльований вміст переробляється

  Щось я дізнався нещодавно - це те, що дублюючий вміст не стосується лише копіювання робіт інших людей. Він також стосується розділів на вашому веб-сайті, які мають однаковий вміст.

  Наприклад, деякі блоги, як цей, мають теги та категорії, за якими люди можуть переглядати та знаходити старі публікації. Вони також можуть це зробити за допомогою Пагинація система стилів, як у мене внизу.

  Що ж, як виявляється, усі ці різні навігаційні контури представляють дублюючий вміст. Тобто, якщо ви показуєте повні повідомлення на кожному.

  Спробуйте скористатися тегом БІЛЬШЕ, щоб обмежити публікації витягами, використовуйте заголовки публікацій лише на сторінках категорій або реструктуруйте, як працює навігація вашого сайту. Я на 100% впевнений у цьому, але думаю, що Google може захотіти, щоб ми почали використовувати теги або категорії, а не обидві.

  Один невеликий секрет, який я помітив, - це те, що результати мого тегу зараз індексуються в Google швидше, ніж навіть деякі публікації.

  5. Читачі, що повертаються, вказують на безпеку

  Так само, як і урок про показник відмов, ми зараз бачимо, що показник "Читачі, що повертаються" стає важливішим як ніколи.

  Знову ж таки, це все в тому, що Google бачить, що ваш сайт є безпечним і корисним місцем для надсилання своїх клієнтів.

  Це не монітор. Якщо ви хочете, щоб люди поверталися на ваш сайт, вам потрібно:

  • Випускайте дивовижний вміст
   Я дійсно почав би звучати невеликі "оновлення" публікацій і просто випускати великі красиві статті з великою кількістю корисної інформації.
  • Зосередьтеся на абонентах електронної пошти
   Продовжуйте зростати цей список електронної пошти. Це не лише захищає ваш блог від штрафу від Google, але також дає вам змогу зв’язатися з читачами та повернути їх у свій блог, коли захочете.
  • Спробуйте серію
   Один із способів повернути людей - створити ряд публікацій на одну і ту ж тему. Даррен Роуз зробив той, що пішов цілий місяць . Утримання, мабуть, було дивовижним.
  • Взаємодійте з людьми скрізь
   Мене часто дивує те, як небагато менших блогерів-початківців взаємодіють зі своїми читачами. Вони не відповідають на коментарі, твіти або повідомлення у Facebook. Моя політика полягає у тому, щоб спробувати відповісти на них, і це працювало для мене дуже добре протягом багатьох років. Подружись зі своїми читачами, і вони повернуться.

  Тенденція, яку ви можете помітити до цього часу, полягає в тому, що якщо ви зробите всі ці секрети SEO, є хороший шанс, що ви побудуєте справді дивовижний блог. У цьому суть проблеми.

  5. Побудуйте мультимедійний бренд з багатоплатформою

  Щось я вже давно кажу про те, що вам справді потрібно почати звертати увагу на дві речі; мобільний та медіа-контент.

  Коли Google придбав Youtube, вони сигналізували багатьом людям, що збираються відійти від лише статей у своїх результатах пошуку. І вони зробили.

  Вони також багато зробили, щоб переконатися, що вони з’являються на смартфонах (думаю, Android).

  Сенс у тому, що Google знає, що майбутнє Інтернету - це планшети та телефони . Люди збираються віддалятися від персонального комп’ютера та до більш мобільного середовища. Ви повинні переконатися, що ваш блог рухається з цією тенденцією.

  Отже, що вам потрібно зробити, щоб продовжувати працювати на PWN Google?

  • Зробіть додаток
   Пат зробив додаток iPhone для свого блогу. Гарна ідея.
  • Зробіть відео
   Ви просто ДОБРИМ, щоб почати робити відео. Один день вони будуть такими ж великими, як письмовий вміст. Я згадав? Я на Youtube ?
  • Подкаст
   Підкаст - це дуже класний спосіб поговорити зі своєю аудиторією, а також показати роботам, що ви серйозно ставитеся до свого вмісту. Ось ось як зробити подкаст .

  Почніть думати про свій блог як про бренд. Це більше, ніж просто замовлені публікації на веб-сайті. Ви пропонуєте послугу, і вам потрібно підтримувати та розвивати цю марку на різних платформах і носіях, якщо ви хочете залишатися сильними в Google.

  6. Майбутнє SEO стосується психології користувачів

  Це може здатися трохи смішним для деяких, але майбутнє SEO буде менше стосуватися створення зворотних посилань і більше про розуміння того, як користувачі взаємодіють з веб-сайтом.

  Я натякав на це вже, коли говорив про чистий дизайн, низький показник відмов, багато користувачів, які діляться вашим вмістом і т. Д. Вам дійсно потрібно почати дізнаватися, як поводяться люди, відвідуючи веб-сайт. Що вони шукають? Що змушує їх залишатися довше? Що змушує їх ділитися вмістом?

  Ранд Фішкін від SEOmoz є однією з моїх улюблених особистостей в Інтернеті та провідним експертом з SEO. Нещодавно він сказав в відео :

  Отже, вид Panda означає щось нове та інше для SEO. Як SEO, ви довго займаєтесь класичними речами. Ви будуєте хороший контент, робите його доступним для пошукових систем, робите гарне дослідження ключових слів, вводите ці ключові слова, а потім намагаєтесь отримати деякі посилання на нього. Але ви, як SEO, нам ніколи насправді не доводилося думати так багато чи широко: " Який досвід цього веб-сайту? Це створення бренду, який люди люблять і ділитимуться, нагороджувати і довіряти ? "Тепер нам належить думати над цим.

  Найсмішніше, що люблять розумні (і успішні) хлопці Даррен Роуз і Брайан Кларк говорять про це роками.

  Не створюйте блог, не створюйте цілий веб-сайт із цінним вмістом. І зрозумійте, як поводяться люди.

  • Спільноти мають значення для людини
   Людям необхідно відчувати себе частиною спільноти. Він буквально вбудований у нашу ДНК. Вивчіть способи створення свого блогу відчувати себе групою .
  • Переконайтеся, що люди вам довіряють
   Якщо ви хочете, щоб люди підписалися на ваш список вам потрібні, щоб вам довіряли . То які сигнали ви надсилаєте своїм читачам?
  • Зрозумійте колір та зображення
   Зрозумійте роль, яку колір і образність грає в тонких рішеннях, які приймають люди. Наприклад, у нашій культурі червоний колір символізує зупинку, спам та небезпеку.
  • Пропонуйте ексклюзивність
   Ексклюзивний контент - це один із способів змусити людей повернутися та бути лояльними. Люди люблять відчувати, що вони є частиною чогось особливого.
  • Вирішуйте фінансові та емоційні проблеми
   Коли ви пишете допис у блозі, ви не просто вирішуєте практичну проблему. Ви вирішуєте фінансовий чи емоційний. Переконайтеся, що ваш вміст змінює життя людей, а не лише їх дні.

  Я дуже рекомендую всім моїм читачам почати цікавитися психологією та психологією, яка займається маркетингом. Це те, на що ми витратили багато часу в коледжі, але не так багато блогерів, здається, наголошують на цьому все так сильно.

  У вас є історія SEO?

  То як ти пішов у світ після панди? Ви витрачаєте багато часу, працюючи над SEO або це щось зовсім над головою? Я дуже хотів би дізнатися про всі ваші запитання чи історії щодо практик та порад щодо SEO, тому, будь ласка, залиште мені коментар та повідомте мене, особливо якщо ви помітили щось, що дуже змінило ваш рейтинг.

  Але що все це стосується змін алгоритмів?
  То про що було оновлення Panda?
  Отже, що ти можеш зробити?
  То який урок після панди?
  То що мало?
  Тож як знизити показник відмов?
  Отже, що вам потрібно зробити, щоб продовжувати працювати на PWN Google?
  Я згадав?
  Що вони шукають?
  Що змушує їх залишатися довше?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»