Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  60 шаблонів для блогу WordPress, актуальні в 2019 році

  1. 1. Root - російський шаблон від російських розробників
  2. 2. JournalX
  3. 3. Cook It
  4. 4. Yelly
  5. 5. Contentberg
  6. 6. Publisher
  7. 7. Newspaper - кращий для журналу або контентного сайту
  8. 8. TheBlogger
  9. 9. Gillion - красивий і естетичний
  10. 10. Soledad
  11. 11. Rosemary
  12. 12. Voice
  13. 13. Typology - блог без картинок
  14. 14. Bridge
  15. 15. Authentic
  16. 16. Buzzblog
  17. 17. BoomBox
  18. 18. Salient
  19. 19. Atomlab
  20. 20. Pearl
  21. 21. LeadEngine
  22. 22. MagPlus
  23. 23. Ronneby
  24. 24. Jevelin
  25. 25. Stockholm
  26. 26. Jannah News
  27. 27. Norebro
  28. 28. Monstroid2
  29. 29. Starmile
  30. 30. JNews
  31. 31. Herald
  32. 32. Vlog - відеоблог
  33. 33. TheGem
  34. 34. The-voux
  35. 35. Bimber
  36. 36. Ink
  37. 37. Noemi
  38. 38. Anemos
  39. 39. Hawthorn
  40. 40. 15Zine
  41. 41. Bjorn
  42. 42. Ebullient
  43. 43. Blogman
  44. 44. Pluto
  45. 45. Uncode
  46. 46. ​​CheerUp
  47. 47. Amory - Преміум wordpress блог тема
  48. 48. The7 - має багато гнучких налаштувань
  49. 49. Admania
  50. 50. Look
  51. 51. Flexblog
  52. 52. M.Williamson
  53. 53. Narratium
  54. 54. Vanda
  55. 55. Zeen
  56. 56. Saxon
  57. 57. Reco
  58. 58. Rosalinda
  59. 59. Katelyn
  60. 60. Neralbo - блог формату Pinterest

  Поділіться? дякую :)

  Привіт. Надумали робити блог? Відмінно. Вас чекають попереду різні захоплюючі настройки - захист, сео і тд :) Але насамперед вам потрібно підшукати хороший шаблон WordPress блогу, встановити і налаштувати його. З цим пунктом давайте розберемося прямо зараз.

  Що відрізняє платні адаптивні шаблони блогів WordPress від сотень безкоштовних пропозицій? Головна особливість преміум тим - висока якість і безпеку, тому вони орієнтовані на тих, хто готовий за це платити. Дизайн і архітектура платних тим створені професіоналами, а код повністю валідний і не містить вірусів. Преміум продукти наділені таким важливим для 2019 року властивістю, як респонсівность, що гарантує гарну картинку на екранах з будь-яким дозволом. Розробники платних шаблонів надають покупцям техпідтримку і надають безкоштовні оновлення протягом існування теми.

  Розробники платних шаблонів надають покупцям техпідтримку і надають безкоштовні оновлення протягом існування теми

  1. Root - російський шаблон від російських розробників

  Ідеальна для пошукового просування російська тема Вордпресс. Вона повністю адаптивна і підтримує інтеграцію з рекламою, соціальними мережами, системою коментування. Основний тип сайту, на яку орієнтований шаблон - російський блог. Як демо запропоновані жіночий журнал і 2 блогу - універсальний і будівельний. Особливу увагу приділено контент блокам і чистоті коду.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  2. JournalX

  Відмітна особливість - подгрузка постів в міру того, як користувач гортає сайт. Це зручно для блогу, оскільки не навантажує трафік відвідувача, ресурс завантажується набагато швидше. Естетична сітка розташування, яку можна змінювати на свій смак, підкреслюючи якісь найцікавіші публікації. У шаблоні вже заздалегідь проведено SEO-аудит, кожна нова публікація автоматично індексується і в короткий термін стає «видимої» для пошукових систем.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  3. Cook It

  Апетитна кулінарна тема для фуд-блогинга, також можна використовувати для сайту рецептів або порад з приготування їжі, правильному харчуванню. Вже є приємний дизайн. Розробка російськомовна, тому не потрібно додаткової адаптації шрифтів або мов, все вже повністю готове до використання та встановлення. SEO-настройки автоматично генерують «зрозумілі» пошуковим роботам посилання за назвою заголовків.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  4. Yelly

  Автори сміливо заявляють, що саме на цьому Темпл буде створювати «вірусний» контент. Інструменти для реалізації цієї ідеї дійсно є. Пропонується оцінити такі можливості:

  • використання відео в ролі тізерів - при цьому, подгрузка економічна, не навантажує трафік;
  • можливість поділитися, лайкнути в соцмережах;
  • готові UTM-мітки;
  • можливість встановлювати рекламу і заробляти на блозі.

  Дизайн досить простий, але його легко поміняти, до того ж навіть у «демо-версії» виглядає привабливо.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  Детальний опис всіх 4-х шаблонів від WPShop читайте тут .

  5. Contentberg

  Сучасна тема на основі популярного в 2019 плагіна Gutenberg, що дозволяє проводити дуже тонкі настройки. Потужний зовнішній вигляд - яскравий дизайн, простий і справляє враження. За рахунок плагіна Gutenberg немає як такої адмін-панелі, можна редагувати кожен елемент прямо «як він виглядає на сайті». Незалежно від налаштувань, завжди зберігається мобільна адаптивність.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  6. Publisher

  AMP тема для новинних порталів і онлайн журналів з вбудованою системою розміщення реклами. Publisher працює з Facebook Instant Articles, що дозволяє транслювати статті в цю соцмережу. Завдяки плагіну Smart List Pack у вас є 20+ стилів для оформлення многостраничной статті. Blockquote Pack надає 15 стилів для розміщення цитованого тексту. Доступні вдосконалені лічильники фоловерів і кнопки для репостінга.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  7. Newspaper - кращий для журналу або контентного сайту

  Newspaper - самий купується шаблон для блогу wordpress. Сторінки блогу, піднятого на цьому шаблоні, можна розбити на категорії і, застосувавши на кожній креативний інтерфейс для навігації, спростити читачам доступ до цікавого контенту. Щоб створити чіпляє пост, потрібно не тільки підібрати відповідні слова, але і оформити текст відповідним чином. Один і той же дизайн не буде працювати з кожним текстом, тому в Newspaper передбачено 14 унікальних стилів для постів. В тему включений віджет для додавання останніх фото з інстаграма в сайдбар сторінок.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  8. TheBlogger

  Адаптивний профільний шаблон блогу WordPress від Pixelwars. Вбудований Live Customizer дозволяє змінювати і налаштовувати кожну деталь дизайну. Тема оснащена оптимізованої мобільною версією. Доступно по 4 варіанти хедера для світлої і темної колірної схеми. Ви економите $ 40 на плагінах ConvertPlug і Easy Social Share Buttons, вони вже інтегровані в шаблон.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  9. Gillion - красивий і естетичний

  Gillion - мультіконцептуальний темплейт, розроблений спеціально для блогів. На базі теми представлено 7 скінів, які відразу ж можна використовувати для блогу wordpress, вдавшись лише до легкої кастомізації. Заголовні фото і назви останніх або найбільш популярних публікацій можна винести в слайдер на головну сторінку. Доступно 4 види слайдера: карусель, превью поста по ширині поля контенту, превью поста по ширині сторінки, креативний слайдер, карусель із слайдами різного розміру.

  Розкладка для списку постів має 6 модифікацій:

  • сітка
  • "цегляна кладка"
  • мозаїка - назва то перед, то після фото
  • «Список» - фото і назва розташовані один під одним і займають весь внутрішній блок
  • «Список» - фото зліва від назви
  • «Список» - фото праворуч від назви

  Пости можна додавати в закладки, ставити їм оцінку, бачити час на прочитання і кількість переглядів. Варіанти оформлення одиночних постів:

  • картинка по ширині тексту (стандартний варіант)
  • велика картинка при збільшеній ширині тексту
  • картинка у всю ширину сторінки
  • блок контенту + сайдбар зліва
  • блок контенту + сайдбар справа

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  10. Soledad

  Soledad - тема, яка отримала статус найбільш продаваного шаблону для блогів і журналів за поточний рік. Опції, представлені в шаблоні, відображають результати великих досліджень потреб блогерів. Контент сторінок може займати всю ширину або сусідити з сайдбарі, використання останнього також є в тілі тексту. Серед елементів, розміщення яких передбачено в сайдбарі: інформація про автора блогу, посилання на його сторінки в соцмережах, кнопка підписки, список останніх публікацій, теги. Додавання слайдеров в тему можливо з Revolution Slider.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  11. Rosemary

  Rosemary - світла і яскрава тема для блогерів. Тема доповнена такими популярними опціями, як: стрічка фото з інстаграм в футере, що чіпляє око слайдер у верхній частині сторінок і безліч стилів для оформлення постів і головної сторінки блогу. У Rosemary немає мети наздогнати преміум шаблони блогів wordpress за кількістю опцій, в дизайні основного скіна теми присутні: слайдер, обраний пост поверх списку публікацій, посилання на статті по 2 в рядок, сайдбар з фото автора блогу і коротким резюме, кнопка підписки, кнопки соцмереж, інстаграм-фото, категорії, банери, показані останні публікацій.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  12. Voice

  Voice - шаблон, створений з прицілом на сайти, які містять авторські статті. Комбінуючи 7 основних розкладок для переліку посад і 3 блоки з посиланнями на пов'язаний з ними контент, можна створити близько 150 унікальних стилів для головної сторінки. Висновок постів за певними критеріями і в потрібній розкладці регулюється модулями. До кожного посту, сторінці або категорії може бути призначений унікальний сайдбар, його також можна «приклеїти», щоб при скролінгу він залишався на тому ж місці.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  13. Typology - блог без картинок

  Typology - мінімалістичний тема для блогу, головний інструмент впливу якого - текст. Посилити враження від тексту без картинок допоможе спеціально підібрана типографіка. Користувачам Typology легко підтримувати в актуальному стані шаблон особистого блога wordpress - завантажити оновлення для нього можна в один клік, підключившись до офіційного API Envato. Секція публікацій може містити великі фото постів, посилання на статті йдуть по одній або по дві в ряд.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  14. Bridge

  Креативний темплейт Bridge може бути використаний як шаблон особистого блога за рахунок своєї універсальності. Їм підтримується 5 форматів публікацій: стандартний, цитата, відео, галерея, аудіо, посилання. Дизайнери підготували безліч розкладок для стрічки постів, в тому числі Masonry і Vertical Loop. Іконки шаблону виконані у високій роздільній здатності, тому він відмінно виглядає на Retina екранах.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  15. Authentic

  Authentic ідеальний для lifestyle блогу або електронного журналу. Стиль шаблону підходить під визначення «нічого зайвого», що полегшує навігацію відвідувачам сайту. Кожен пост і розділ категорії може бути стилізований по-своєму, в дизайні дозволено використовувати правий і лівий сайдбарі. Кращі шаблони wordpress, включаючи Authentic, дотримуються правила «Рішення, а не опції», тому настройка стилів для блогу на базі цих шаблонів не вимагає від користувача годин роботи.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  16. Buzzblog

  Buzzblog - тема для персонального блогу з простим дизайном. В сайдбарі можна розмістити коротку інформацію про блогер, останні публікації в instagram, календар, теги, які об'єднують пости категорії, рекламні банери, віджети соцмереж, останні новини та інші елементи. 12 розкладок сторінок з сайдбарі і без дозволяють створити унікальний дизайн, що відповідає стилю автора. Завантажити шаблон з такими характеристиками буде одним з кращих рішень для блогу wordpress.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  17. BoomBox

  Трендовий шаблон сайту блогу чи спільноти, орієнтованого на вірусний контент. Схеми розкладки сторінок не тільки підлягають всебічної кастомізації, а й упаковані вірусними «пляшками» і ексклюзивними опціями. Наповнюйте сайт новинами, лістингами, тестами і голосуваннями, поширюйте контент через кнопки соціального шеринга, підключайте рейтинг систему, ведіть інтернет спільнота і монетизує блог через рекламу.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  18. Salient

  Різнобічний респонсівний темплейт, що працює в тандемі з Visual Composer і повністю сумісний з WooCommerce. Блог, створений на Salient, може публікувати контент на всю ширину сторінки або використовувати сайдбар. Стрічка постів оформляється як мінімалістський список, класичний список або як різновид Masonry (класика, метро, ​​розширений). Варіанти оформлення одиночній сторінки з текстом: класичний, мінімалістський, «на весь екран».

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  19. Atomlab

  WordPress темплейт для бізнес сайтів та стартап проектів, сумісний з Bootstrap 3 і 4 версій. У пакеті 61 готова внутрішня сторінка і демо шаблони головних сторінок, на сьогоднішній день їх 24, 2 з них - для блогу. Для перегляду стрічки онлайн журналу опціонально підключається нескінченна подгрузка. Для окремих сторінок з публікаціями створено 10 стилів оформлення, для блогу - 9.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  20. Pearl

  Мультінішевая тема Вордпресс для корпоративних сайтів, що не має аналогів по продуктивності. При необхідності завантажити блог шаблон WordPress з респонсівним дизайном Pearl - одна з кращих тем. На кожен з її демо сайтів додано розділ з AMP ready блогом. Для списку публікацій представлено 9 розкладок, можна підключити і відключити висновок мета даних для розміщених постів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  21. LeadEngine

  Універсальна Вордпресс theme з Page Builder покликана значно спростити процес створення сайту. Шаблон включає 30+ демо і понад 200 оригінальних готових блоків для додавання на сторінки. Кожен шорткод доповнений власною вкладкою з настройками для персоналізації контенту і дизайну. Як покупець теми ви отримуєте плагіни WPBakery, IconsMind Pack, Slider Revolution безкоштовно.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  22. MagPlus

  Адаптивний AMP шаблон для медіа сайтів (блоги, журнали, газети, отзовікі). MagPlus має вбудовану систему кешування, seo оптимізований і WPML сумісний. З ним ви отримаєте понад 160 елементів і модулів, незліченна кількість розкладок і 6 преміум плагінів безкоштовно. Особливу увагу приділено типографике. Більше 40 готових нішевих сайтів йдуть додатком до теми.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  23. Ronneby

  Багатофункціональний WordPress шаблон з високою продуктивністю. Ronneby відомий неймовірно потужною панеллю нескінченних опцій. Шаблон блогу, категорії можуть використовувати 4 стилю оформлення: Masonry з вирівнюванням, стандартний, картинка праворуч, картинка зліва. Є вбудовані фільтри по авторам, тегами і категоріям. Серед демо сайтів 2 блогу: класичний і з дизайном по ширині екрану.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  24. Jevelin

  Преміум темплейт WordPress з адаптивним дизайном. Його блогінг функціонал не поступається тим наборам опцій, які мають кращі шаблони блогів. Вам доступні 6 схем розкладки журналу, 5 форматів публікацій (галерея, відео, цитата, посилання, аудіо), повністю кастомізіруемая сторінка автора. Читачі можуть ділитися посиланнями на пости в соц. мережах через вбудовані кнопки для репостінга.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  25. Stockholm

  Мультіконцептуальная у всіх проявах тема Вордпресс з Retina Ready якістю. Stockholm дозволяє встановити віджети стрічки twitter і instagram, застосувати шорткод twitter фида, використовувати відео фони для секцій і слайдерів. Дозволяється налаштувати показ стрічки постів в стилях Pinterest, Masonry, в шаховому порядку, з центруванням, з анімацією, з великим заголовних фото. Хедер має гнучкі налаштування дизайну, може бути вертикальним, фіксованим і залипати.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  26. Jannah News

  AMP BuddyPress темплейт для новинних порталів і персональних блогів. Виводите оповіщення для відвідувачів в нижній частині сайту, заповнивши просту форму в адмінці. Jannah News використовує вбудоване мега меню на ajax, в яке можна додати всі категорії сайту або обрані пости з картинками. З 25 демо 3 відведено під блоги, 2 - під креативні проекти, демо сайти журналу охоплюють безліч тематик - від їжі до відео ігор.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  27. Norebro

  Креативний шаблон, що дозволяє робити будь-які сайти. Для блогу Norebro може запропонувати: 9 видів розкладки, 7 способів міксувати число стовпців і сайдбар, 3 варіанти заголовка для сторінки поста, 3 типи пагінацію, 8 різних ефектів для виведення зображень. В наявності демо сайти з професійним піксель перфект дизайном, серед яких кулінарний сайт, новинний журнал, отзовік.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  28. Monstroid2

  WordPress темплейт, розрахований на універсальне використання. Основні принципи Monstroid2 - послідовність у дизайні і зрозуміла навігація. Блог може застосувати будь-який з чотирьох варіантів стилів - сітка, Masonry, список, вирівнювання. Сім настроюються стилів хедера дозволяють експериментувати з положенням логотипу. Для установки в один клік доступні 2 демо: новинний портал і сайт з публікаціями про моду.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  29. Starmile

  Адаптивна AMP тема для блогів, що робить сильний акцент на монетизації. Вона поставляється разом з такими віджетами партнерського маркетингу, як карусель «купи товари зі статті», «купи товар на картинці», купони, схожі товари, обрані товари. Ви зможете розміщувати на сайті партнерські посилання і отримувати комісію з кожної покупки по ним, публікувати спонсорські статті, продавати підписки.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  30. JNews

  Неймовірно швидкий новинний темплейт для журналів і блогів. Він видає відмінний seo результат для мобільного і деськтопной версій. JNews дозволяє заходити на сайт через обліковий запис соцмережі, додавати коментарі під учеткой facebook, має вбудований функціонал лайків. Для залучення користувачів застосовуються push повідомлення, форма розсилки, кнопка підписки на аккаунт.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  31. Herald

  Herald являє собою сучасний темплейт, орієнтований на новинні портали та інтернет-журнали. За рахунок повністю адаптується до розмірів екрану дизайну, шаблон однаково добре виглядає на комп'ютерах, планшетах і телефонах. Herald пропонує користувачам понад 500 варіантів розкладки сторінок і необмежену кількість сайдбарі, в тому числі «прилипають».

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  32. Vlog - відеоблог

  Vlog - темплейт, що став відповіддю на питання користувачів WordPress: «Який шаблон вибрати для блогу, основним контентом якого є відеотрансляції, відеоуроки і« вірусні »ролики?». Відвідувачі ресурсу на Vlog зможуть додати відео в список відкладеного перегляду, активувати режим відображення «на весь екран», поділитися посиланням на публікацію з друзями в соціальних мережах і навіть завантажити своє відео. Для сторінок теми зі списком відео доступне 200+ варіантів розкладки, для окремих посад - 8 основних і 5 з додатковими елементами.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  33. TheGem

  Вісокопродуктівній template Вордпресс з креативним дизайном. Специфічні блогінг опції, які пропонує TheGem, здатні вразити навіть досвідченого автора. В наявності 14 гнучких стилів оформлення блогу. Як фонів дозволені html5 відео, а також ролики з youtube і vimeo. Для фонових картинок є 3 паралакс ефекту з накладенням кольорових шарів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  34. The-voux

  The-voux - стильна, легка, професійна тема для онлайн журналів і інтернет-версій друкованих видань. Особливу увагу шаблон приділяє «соціальним» кнопках - читачі мають можливість поділитися посиланнями на матеріал. За рахунок нескінченного скролінгу відвідувач блогу, закінчивши читати одну статтю, може перейти до наступної, не залишаючи сторінки. Як і багато шаблонів преміум блогів, даний темплейт пропонує унікальне оформлення для статей різної тематики, слідуючи логіці, що, якщо тексти відрізняються, їх візуальна подача також може бути різною.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  35. Bimber

  Bimber - перший по затребуваності серед шаблонів WordPress для «вірусного» контенту. Застосувавши його, можна за 24 години отримати робочий сайт з кнопками для «розшарювання», трендовим дизайном і безліччю місць для розміщення реклами. Особливість темплейта - інструмент для створення тематичних і особистісних тестів. Форма інформаційної підписки на статті доступна для розміщення як в секції зі списком статей, так і в сайдбарі. У бічному блоці також виділено місце для рекламних банерів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  36. Ink

  Ink - тема з простим функціоналом, призначена для блогу, акцент в якому зроблений на історії, обговорювані автором з відвідувачами його веб-ресурсу. Торкаючись в них кращі теми, автор може домогтися відгуку від читачів і стати популярним, що важливо для блогу wordpress. За допомогою плагіна Restrict Content Pro можна налаштувати платний доступ до статей. Розкладкою статей керують віджети - задаючи в них потрібні налаштування, користувач домагається бажаного зовнішнього вигляду сторінок. Для додавання сайдбарі в шаблон використовується плагін Stag Custom Sidebars.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  37. Noemi

  Noemi ідеальний як шаблон особистого блога WordPress про моду і стиль життя. У розпорядженні теми 10+ креативних схем для блогу, кастомниє шрифти та кольори, підтримка RTL, інтеграція кастомних віджетів соціальних мереж. Серед встановлених стилів 3 варіанти хедера (біо автора, важливі пости, важливі категорії) і 2 варіанти футера - з квадратної стрічкою інстаграма 3 × 3 або горизонтальної стрічкою по ширині сторінки.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  38. Anemos

  Anemos служить для створення різнопланових блогів. Варіанти розкладок секції статей (сітка, плитка, дрібні або великі блоки) дозволяють вибрати стиль, відповідний спрямованості статей сайту. По боках від основного контенту можуть бути додані сайдбар, в тому числі фіксований, або розміщений вертикально хедер. Тема допускає пости в форматах: текст, галерея, аудіо, відео, цитати, посилання.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  39. Hawthorn

  Hawthorn - представник категорії «Шаблони преміум блогів і інтернет магазинів». З ним ви отримаєте естетично оформлений блог з розширеним функціоналом. Для стилізації журналу передбачено 7 схем: класична, список, сітка і їх варіації. Блок з повним текстом поста може займати всю ширину сайту або сусідити з сайдбарі. Дозволені формати постів: текст, галерея, музика, відео.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  40. 15Zine

  Заслужив вищу оцінку на Themeforest преміум шаблон блогу WordPress в HD якості. Ексклюзивна опція теми - мега меню з превью трендових публікацій. Кожній секції можна задати світлий або темний варіант фону. Допускається абсолютно унікальне оформлення постів заголовних фото - без обрізки за форматом, у вигляді фото галереї, у вигляді посилань на відео / аудіо.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  41. Bjorn

  Створити трендовий, що запам'ятовується персональний онлайн журнал дуже просто. Досить купити даний шаблон особистого блога WordPress, скачати його, інсталювати один з шести демо сайтів і кастомизировать під свій проект. У комплект входять 7 стилів для списків посад, 10 варіантів слайдера для рекомендованих статей, альтернативна версія Revolution Slider, 650 шрифтів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  42. Ebullient

  Сучасна блоговая тема WordPress для сайтів з публікаціями. Вона вмістила всі необхідні складові успішного медіа сайту: привертають увагу стартові сторінки, готові структурні блоки, які можна комбінувати, адаптивний дизайн, функціонал соціального шеринга. Також є можливість інтеграції стрічок акаунтів twitter і instagram на сайт. Вибирайте з 9 готових стилів для стартової сторінки або створіть ексклюзивний варіант.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  43. Blogman

  Все, що потрібно покупцям, які вибирають тему під простий журнал, переглядаючи мінімалістські шаблони блогів - завантажити Blogman. Цей темплейт - перший серед мінімалістських згідно зі статистикою Themeforest. Він інтегрований з важливими інструментами блогінгу Disqus, MailChimp і Contact Form 7. На сайті можна використовувати залипання для хедера і спонсорських постів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  44. Pluto

  Як і мінімалістськи простий шаблон блогу, який використовує популярну розкладку Masonry. Встановивши прапорець в адмінці, ви можете заборонити збереження фото з вашого сайту. Щоб полегшити монетизацію блога, на сторінках виділені місця, які є найбільш ефективними для розміщення реклами - в хедері, сайдбарі, в сітці списку постів. Дозволено 8 форматів публікацій.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  45. Uncode

  Стартуємо нашу добірку з теми, яка підійде більше для фототематиці або подорожей. Тим, хто любить публікувати великі фото. Чистий акуратний шаблон, я б навіть сказав - елегантний.

  Має дуже високий рейтинг 4.86 / 5. Шаблон адаптивний, але також під кожний дозвіл адаптується зображення і зменшує свій розмір, завдяки чому сайт буде відкриватися швидко на будь-якому пристрої. Має гнучкі настройки, зможете налаштувати під себе практично все. 6 стилів меню, 16 варіантів портфоліо, плагін visual composer в комплекті, відео-уроки і туторіали по налаштуванню, 30+ демо варіантів на різні тематики - ось що таке UNCODE.

  ДЕТАЛЬНІШЕ / СКАЧАТИ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  46. ​​CheerUp

  Легкий і витончений, орієнтований на жіночі тематики - Lifestyle, Б'юті блог, блог для подорожей, будь жіночої тематики він підійде відмінно. Miranda відрізняється від схожих варіантів тим, що дизайн розробляли з професійними дизайнерами, кожен елемент має значення і стоїть не просто так.

  CheerUp має унікальні елементи, які роблять його видатним для сучасного блогера, наприклад, понад сто різних шаблонів макета блогу, які ви зможете легко налаштувати. Окрім краси шаблон повністю оптимізований під СЕО, що буде допомагати вам у просуванні. Тема виразно з розділу «luxury», зробіть правильний вибір - завантажуйте її зараз же.

  ДЕТАЛЬНІШЕ / СКАЧАТИ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  47. Amory - Преміум wordpress блог тема

  З Amory можна зробити і жіночий і чоловічий блог.

  Ось що пишуть розробники: «Аморі - Сучасна WordPress тема, зосереджена на дизайні, який підкреслює ваш стиль. Ідеально підходить для моди, творчих напрямків і фотографії. У пакет входить підтримка протягом 6 місяців. »

  Чистий акуратний шаблон, за допомогою якого ваш сайт буде виділятися з тисячі інших.

  ДЕТАЛЬНІШЕ / СКАЧАТИ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  48. The7 - має багато гнучких налаштувань

  The7 - вибір блогерів, які мріють про особливий дизайні для свого онлайн журналу. З 750 опціями теми можливі будь-які стильові рішення, які тільки можна захотіти. Більшість користувачів одноголосно вважають шаблон ідеальним для роботи з плагінами. Інші фактори, які роблять The7 популярним:

  • Відповідність теми seo стандартам і якість мобільної версії сертифіковані Google;
  • Необмежена кількість хедерів як в деськтопной, так і в мобільній версії;
  • Повний контроль над стилем сайдбара і футера - для будь-якої сторінки можна призначити індивідуальний дизайн;
  • Безліч розкладок для блогу: «цегляна кладка» Masonry, нескінченний скролл, лінива подгрузка, настройка кількості стовпців в рядку і їх мінімальної ширини.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  49. Admania

  «Високий рівень» шаблон, що дозволяє робити фронт-енд розробку блогу. Призначений для комерційного ведення, але може бути і особистим. Серед зручних особливостей:

  • кілька готових дизайнів в стилі «журналів»;
  • є варіанти «під Інстаграм»;
  • багато опцій для хедерів і футер;
  • легкий, висока швидкість завантаження.

  Є спеціальний віджет для вбудовування банерів, що дозволяє монетизувати блог.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  50. Look

  Приголомшлива добірка дизайнерських тем для фуд-блогів, фешн-блогів, подорожей. Ретельно опрацьовані кольорові гами і яскраві картинки гарантовано змусять відвідувача розглядати їх. Будь-контент стане виглядати привабливіше в цьому красивому стильному оформленні. Можна вбудовувати відео і галереї картинок. Всього на вибір пропонується 6 варіантів хоумпейдж.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  51. Flexblog

  Простий і зрозумілий шаблон, рекомендований для новачків, які хочуть створити блог, але як можна менше возитися з настройками. Готовий дизайн виглядає універсально, завжди добре відображається на будь-яких пристроях. Встановлено плагін кастомайзера, який допоможе в будь-який момент внести зміни до смаку власника в «живому» режимі.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  52. M.Williamson

  Ще один симпатичний варіант WordPress theme, розрахованої на журнал, блог. У комплект входять:

  • візуальний редактор;
  • плагін слайдеров з різноманітними ефектами;
  • власна графіка;
  • Google-шрифти.

  Можна оцінити демо: світлий дизайн з приємною головною картинкою виробляє відмінне враження. Будь-які настройки замінні.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  53. Narratium

  Дуже незвичайне «книжкове» оформлення, яке можна порекомендувати не тільки блогерам, але і мережевим письменникам: відразу створить атмосферу казки, пригод. Приємна колірна гамма, що нагадує про класичну «паперової» книзі. Темплейт респонсівен, можна буде читати всі матеріали на мобільних телефонах. Кілька колірних схем уже заздалегідь передбачені авторами.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  54. Vanda

  Креативний шаблон для блогу, який поєднує елегантність і ефект «винтажа» з сучасними можливостями. пропонується:

  • Кілька варіантів показу постів - вид таблиці налаштовується конструктором;
  • Шість варіантів хедерів;
  • П'ять варіантів відображення тексту і картинок.

  Публікації завжди будуть виглядати стильно, особливо добре підійде для рецептів, фешн-оглядів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  55. Zeen

  Новинка - шаблон 2019 року, створений під керівництвом архітектора Elementor. Темні і світлі дизайни в модному «плоскому» стилі вибираються власником і без праці налаштовуються в адмін-панелі, причому, можна змінювати в повному обсязі, а лише окремі елементи або ефекти. Бездоганно виглядає в будь-яких браузерах, операційних системах. Орієнтований на формат демонстрації картинок і відео крім текстів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО  ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  56. Saxon

  Цікава підбірка для блогерів, що пропонує оцінити:

  • один з 26 готових варіантів сторінок;
  • можливість будь-якій комбінації блоків;
  • плагін Gutenberg для онлайн-роботи;
  • швидке завантаження.

  Шаблон постійно оновлюється, додаються нові теми і варіанти оформлення сайту. Підтримується можливість підключення інтернет магазину.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  57. Reco

  Дуже проста мінімалістичний тема. Автори спеціально обумовлюють, що роблять упор на простоту і основний функціонал - додавання текстів, картинок, відео з YouTube. За рахунок цього досягається «легкість», блог буде завантажуватися частки секунди навіть на слабких машинах або при поганій якості зв'язку у відвідувача. Підтримуються кириличні шрифти. На основі простого шаблону можна зробити великий ресурс за допомогою просунутої адмін-панелі.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  58. Rosalinda

  Апетитна фуд-блогерського тема, що поєднує елементи «плоского» дизайну і ефектних «hero image». Розробники пропонують використовувати стандартне оформлення, або створити на його основі власне. Всередині шаблону багато опцій, що набудовуються, за рахунок яких можна домогтися бажаного результату. Є спільні карти Google, власні іконки. Виглядає стильно, в тому числі, адаптоване під дисплеї Retina.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  59. Katelyn

  Блог на основі плагіна Gutenberg, який вважається зараз «золотим стандартом» WordPress за рахунок зручності роботи. додатково:

  • просунуті можливості настройки блоків;
  • приємний сучасний дизайн з красивими картинками і чіткої типографікою;
  • розташування постів блоками або в стилі Інстаграм, плиткою.

  Установка по одному кліку, при необхідності, розробники гарантують швидку відповідь на питання. Проведена SEO-оптимізація з автоматичною генерацією адрес сторінок.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон  ДИВИТИСЯ ДЕМО

  60. Neralbo - блог формату Pinterest

  Універсальна респонсівная тема, в розпорядженні якої 15 демо (серед них - блог, магазин і портфоліо). Висока продуктивність Neralbo гарантує, що ваш сайт буде швидше багатьох інших шаблонів. Тема включає в себе набір чудових шорткодов і функцій, які були спеціально розроблені, щоб дозволити кожному користувачеві красиво відобразити свої роботи і вести блог. Створіть свій сайт без будь-яких знань в області програмування вже сьогодні.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО шаблон ДИВИТИСЯ ДЕМО ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ

  Можливо вам буде цікаво: 25 варіантів тим з підтримкою Gutenberg 2019 року

  Який шаблон вам більше сподобався? Напишіть в коментарях. Також напишіть яка у вас тематика сайту?


  Поділіться? дякую :)

  Надумали робити блог?
  Що відрізняє платні адаптивні шаблони блогів WordPress від сотень безкоштовних пропозицій?
  Також напишіть яка у вас тематика сайту?
  Поділіться?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»