Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  7 глобальних SEO-трендів, з якими зіткнеться e-commerce в 2016 році

  1. 1. Коробкові рішення для SEO отримають заслужене визнання
  2. 2. Контент - король, але важливий зміст
  3. 3. Соціальні медіа - робочий інструмент маркетолога
  4. 4. Відеоконтент - двигун торгівлі
  5. 5. Мобільна оптимізація виходить на перший план
  6. 6. Голосовий пошук і персональні асистенти - вірні супутники користувачів
  7. 7. Результати локальної видачі виходять на перший план в комерційній тематиці
  8. Підведемо підсумки

  Aвтор: Джейсон де Мерс (Jayson DeMers) - засновник і керівник SEO-агентства AudibleBloom .

  Сьогодні жодна комерційна компанія не може впевнено вибудовувати свій бізнес в інтернеті, повністю ігноруючи пошукову оптимізацію. Вміла робота в області інтернет-маркетингу забезпечує продають ресурсів додаткові цільові переходи як з мобільних, так і з десктоп-пристроїв. Грамотне SEO дозволяє оптимізувати картки товарів і успішно перенаправити трафік на цільові сторінки сайту.

  Однак підходи до пошукового просування в цілому і проектів e-commercе зокрема мають властивість змінюватися з року в рік. Еволюція технологій і стратегій просування, нові способи вимірювання показників, розвиток напрямку технічного SEO - ці аспекти сьогодні виходять на перший план і помітно трансформують ринок.

  Що ж змінитися в 2016 році для e-commerce? Розглянемо докладніше.

  1. Коробкові рішення для SEO отримають заслужене визнання

  Не секрет, що SEO-рішення еволюціонують слідом за пошуковими системами. І це відбувається набагато швидше, ніж ми можемо собі уявити. Під технологічними рішеннями, зазвичай мають на увазі сторонні розробки, віджети, плагіни, скрипти, інструменти для автоматизації роботи вебмайстрів і різного роду програми, які дозволяють ефективно оптимізувати сайт і досягати максимальних результатів при мінімальних затратах ручної праці.

  Насправді, більшість подібних рішень з'явилося ще на зорі розвитку веб-дизайну: вже тоді провідні CMS дозволяли вебмайстрам за все в кілька кроків оптимізувати сайти для просування в пошуку. Так з'явилися плагіни WordPress, які до сих пір не втрачають своєї актуальності і здатні надати масу переваг сайтам в плані оптимізації. Yoast SEO - один з таких.

  У найближчому майбутньому затребуваність подібних продуктів і розробок буде тільки рости. Однак, поклавши руку на серце, варто відзначити, що сьогодні на ринку автоматизації SEO немає єдиного універсального інструменту, який би вирішував повний комплекс завдань оптимізатора. Багато розробок потребують додаткового налаштування перш, ніж представник комерційного ресурсу зможе почати повноцінну роботу з ними.

  Нерідко навіть при використанні спеціалізованих SEO-рішень вебмайстру доводиться вручну перевіряти вміст тегів <title>, опису для розширених фрагментів, настройки навігації на сайті та інші критично важливі елементи.

  2. Контент - король, але важливий зміст

  До недавнього часу картки товарів на сайтах інтернет-магазинів відрізнялися відносною стислістю. На сторінці в обов'язковому порядку повинні були бути присутніми наступні елементи: заголовок, опис товарної категорії, зображення продукту, відгуки покупців. Тепер же ситуація змінилася. Користувачі зацікавлені в набагато більш докладних і змістовних описах товару. Як результат, аналогічного підходу вимагають і пошукові системи.

  Більш об'ємний і змістовний контент сторінки надає потенційним покупцям більше подробиць про цікавить їх товар. Це провокує більше переходів на сторінку по низькочастотних запитах. Якщо ж текст написаний простою і зрозумілою мовою, користувачі отримують можливість знайти сторінку інтернет-магазину, використовуючи в запитах прості формулювання, а не опису з технічних специфікацій. Це ще одна прекрасна можливість виділитися серед конкурентів і дістати додаткові цільові переходи. тренди , Які все виразніше простежуються в пошуку, сприяють цьому.

  Автор публікації настійно рекомендує представникам e-commerce працювати над об'ємними описами товарів в картках, а бренд-менеджерам компаній-виробників публікувати розгорнуті статті в корпоративних блогах. Корисно надати своїй аудиторії вичерпну інформацію про продукт, розкрити переваги бренду, розповісти про компанію та додаткові послуги та можливості, які вона здатна надати на відміну від конкурентів.

  Важливо не випустити з уваги лише одне: всі публіковані матеріали повинні бути змістовними. Не варто плодити контент заради контенту. Сьогодні це нікому не потрібно.

  3. Соціальні медіа - робочий інструмент маркетолога

  Оскільки соціальні медіа не втрачають актуальності серед користувачів, в найближчі роки вони продовжать залишатися найважливішим інструментом просування дли інтернет-маркетологів. В ході останнього дослідження «Що працює в онлайн-маркетингу» автор статті вивчив думки 357 провідних фахівців в області інтернет-маркетингу. Трохи більше половини (52%) експертів відзначили, що в даний час спостерігають позитивний ефект від вкладень в SMM. При цьому 65% учасників опитування впевнені в тому, що в найближчі роки на важливості роботи з просування в соцмедіа буде тільки рости. Нарешті, фахівці одноголосно зізналися в тому, що планують збільшувати бюджети на SMM в найближчий рік.

  Сьогодні аудиторія Facebook продовжує зростати. Більш юні користувачі активно освоює сервіси Instagram і SnapChat. Соціальні медіа стали універсальними площадками для просування товарів і послуг і давно грають не останню роль з точки зору SEO. Пошукові системи враховують кількість посилань на сайт з соціальних мереж, а також аналізують цілий ряд інших соціальних сигналів. Чим активніше користувачі соцмедіа діляться посиланнями на конкретний продукт, марку або онлайн-магазин, тим більше цільових переходів отримає сайт.

  Власникам комерційних ресурсів як і раніше доведеться приділити увагу соціальним чинникам. Зокрема, постійно стимулювати активність користувачів. Важливо, щоб люди ділилися в соціальних мережах інформацією про товари і послуги; робили репости оглядів і статей; публікували в своїх стрічках інформацію про надходження товарів в продаж. Такий підхід дозволить підвищити видимість ресурсу в пошукових системах і залучити на сайт цільову аудиторію з соцмедіа.

  4. Відеоконтент - двигун торгівлі

  Мобільний інтернет відкрив перед людьми безмежні можливості перегляду відео, а технологічні рішення дозволили представникам бізнесу миттєво створювати відеоконтент і ділитися ним з цільовою аудиторією. Сьогодні формат онлайн-відео переживає пік своєї популярності: користувачі активно шукають подібний контент в мережі.

  Прев'ю відеороликів показується в розширених сниппета. Пошук по відео виділений в окрему вертикаль. І це неспроста: формати відео дозволяють створювати так званий вірусний контент, який користувачі будуть поширювати в інтернеті з неймовірною швидкістю.

  Якщо власники інтернет-магазинів не розміщують відеоконтент на сторінках товарів, а маркетологи комерційних компаній не публікують відео-огляди в корпоративному блозі, можна сміливо стверджувати, що вони безповоротно відстали від життя. У найближчі роки популярність відео серед інтернет-користувачів буде тільки зростати, і не рахуватися з цим не можна.

  5. Мобільна оптимізація виходить на перший план

  запуск алгоритму Google mobile friendly , Який багато представників галузі іменували не інакше як «мобайлгеддон», заклав основи мобільного оптимізації на глобальному рівні і буквально змусив власників сайтів адаптувати свої ресурси з урахуванням ще однієї сформувалася потреби користувачів.

  Кожна епоха диктує свої правила, і сьогодні для успішного просування в мобільному пошуку компаніям уже недостатньо дотримання формальних вимог Google. Мобільна оптимізація не обмежується лише технічними аспектами. Це і надання користувачеві пристрою актуального контенту, який задовольняє поточним запитом, і забезпечення високої функціональності і зручності при взаємодії з мобільним ресурсом. Більш того, в найближчі роки кількість мобільних користувачів інтернету буде тільки рости.

  Поняття мобільного оптимізації також включає в себе і створення функціональних додатків. До слова, цього аспекту Google сьогодні приділяє чимале значення. Не за горами той день, коли всім власникам більш-менш великих комерційних сайтів доведеться розробляти власні мобільні додатки, щоб забезпечити своїй компанії хорошу видимість в результатах пошуку на різних пристроях.

  6. Голосовий пошук і персональні асистенти - вірні супутники користувачів

  Всього кілька років тому персональні мобільні асистенти були марними іграшками, які постійно допускали помилки, намагаючись розпізнати команди і запити. Сьогодні ситуація в корені змінилася: мобільні асистенти і голосовий пошук впевнено висунулися на перший план.
  Все більше людей регулярно звертається до функціоналу голосового пошуку і активно користується персональними помічниками в мобільних. Власні розробки в цій галузі є у кожній великій технологічній корпорації: Siri, Alexa, Cortana і Google Now - найпопулярніші.

  Далекоглядні інтернет-маркетологи вже вловили тренд і починають оптимізувати свої ресурси, використовуючи природну мову спілкування в запитах. Просунути свій сайт в результатах пошуку за допомогою голосу можна, наприклад, працюючи з низькочастотними запитами. Корисно також створювати змістовні тексти, це надасть сайту більше шансів опинитися в топ-видачі по голосовим запитам.

  7. Результати локальної видачі виходять на перший план в комерційній тематиці

  В останні роки значимість регіональної видачі для e-commerce помітно зросла. Багато в чому це обумовлено тим, що користувачі все частіше вводять запити з мобільних пристроїв і wearable. На жаль, до сих пір багато власників і менеджери продають сайтів не приділяють достатньої уваги розробці стратегій локального просування своїх ресурсів. Великі компанії і зовсім вважають за краще орієнтуватися на національні ринки.

  І все-таки сьогодні важливо розвивати стратегії локального просування. Особливо, якщо мова йде про невеликі інтернет-магазинах. Такий підхід дозволить комерційним компаніям не тільки «окреслити ореол свого проживання», а й «відбудуватися» від конкурентів, знайти власну аудиторію і націлитися на більш дрібну, але максимально релевантну нішу, якої досі не зуміли заволодіти інші.

  Чим швидше e-commerce «зловить» тренд, тим більш упорядкованим і організованим стане ринок в цілому. Це позитивно відбитися і на доходах продають компаній, і на задоволеності їхніх клієнтів.

  Підведемо підсумки

  Перераховані вище тренди допоможуть представникам комерційних ресурсів намітити чіткі орієнтири і розробити грамотні підходи до онлайн-просування. Залежно від кінцевих цілей бізнесу і того, яку роль SEO відіграє в його загальної стратегії, рекомендації автора дозволять грамотно спланувати бюджети на просування і маркетинг.

  Безперечно, в найближчі роки на розвиток комерційних компаній буде впливати і безліч інших чинників. Щоб уберегти себе від помилок і прорахунків, краще розробляти гнучкі і комплексні стратегії інтернет-маркетингу, приділяючи увагу найрізноманітніших аспектів.

  Нарешті, важливо постійно залишатися в тренді, щоб не упустити появи нових і значущих для просування бізнесу факторів.

  Що ж змінитися в 2016 році для e-commerce?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»