Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  7 компаньйонів Google Analytics

  1. 1. SEO Spider Tool.
  2. 2. Google Analytics Debugger.
  3. 3. Table Booster.
  4. 4. SEO Tools для Excel.
  5. 5. Chartelligence.
  6. 6. URL Builder.
  7. 7. Google Analytics Configuration Tool.

  Система Google Analytics є практично досконалий інструмент сучасної веб-аналітики. Але бувають ситуації, коли одних налаштувань Google Analytics недостатньо, і доводиться шукати помічників, в ролі яких, як правило, виступають ефективні програми, плагіни або розширення, які заточені під роботу Google Analytics. Отже, нижче будуть наведені сім «компаньйонів» Google Analytics, які значно полегшать роботу як фахівців з просування інтернет-проектів, так і веб-майстрів або самих власників сайтів, які хочуть контролювати роботу свого ресурсу.

  1. SEO Spider Tool.

  Багато хто не з чуток знають, що собою являє падіння трафіку в Google Analytics, що відбувається за такою банальної причини, як поломка або випадкове видалення коду відстеження, розміщеного на певній сторінці. Причин, які призвели до настільки жалюгідного результату, може бути безліч, але підсумок завжди один і той же - повна втрата не тільки статистичних даних, а й контролю над сайтом. Щоб уникнути подібних, м'яко кажучи, неприємностей, необхідно встановити SEO Spider Tool або, як його ще називають, «сеошний павук».

  Установка SEO Spider Tool досить проста: в меню необхідно вибрати Configuration / Custom і вписати адресу сайту, після чого встановити необхідні фільтри, тобто вказати сторінки, що містять або не містять конкретний UA-код, і запустити пошук. Після завершення роботи даної програми, з'являється повний список сторінок, що відображає інформацію про те, які сторінки справно передають дані в акаунт Google Analytics, а які потребують доопрацювання. Єдиний мінус SEO Spider Tool полягає в тому, що в безкоштовній версії ця програма має ряд обмежень, серед яких і обмеження на 500 URL-адрес.

  Єдиний мінус SEO Spider Tool полягає в тому, що в безкоштовній версії ця програма має ряд обмежень, серед яких і обмеження на 500 URL-адрес

  2. Google Analytics Debugger.

  Google Analytics Debugger представляє собою розширення, яке призначене для Chrome. На практиці це розширення завантажує отладочную версію Google Analytics Javascipt, яка застосовується для кожного проглядається веб-ресурсу, крім цього, особливість даного розширення полягає в тому, що вся корисна інформація відображається на консолі Javascript. Як «корисної інформації» виступають: попередження про різні помилки, які можуть виникнути в результаті невірно встановленого коду відстеження; докладні статистичні дані, що стосуються роботи UA-коду.

  3. Table Booster.

  Table Booster являє собою «просунуте» додаток для Chrome, здатне абсолютно по-новому відображати дані з облікового запису Google Analytics. Для того щоб істотно полегшити сприйняття статистичних даних аналітичної системи, користувачеві на вибір надається декілька варіантів відображення метрик, серед яких є також і теплові карти, які максимально візуалізують зібрану системою статистику.

  4. SEO Tools для Excel.

  SEO Tools для Excel - одне з найбільш функціональних додатків для Microsoft Office Excel. Без сумніву, функціонал цього додатка величезний, але, що стосується інтеграції з Google Analytics, то їх гармонійне «співпраця» дає можливість складати найбільш актуальні звіти, і при цьому не залишати програми. Що ж стосується практичної реалізації, то тут не знадобляться спеціальні скрипти або коди, які необхідно «доопрацьовувати», оскільки всі дані відображаються легко і безперешкодно за замовчуванням. Після завершення роботи SEO Tools для Excel, дані, які залишаться в Google Analytics можуть бути використані на розсуд користувача. Крім усього іншого, ці дані можна перетворити в будь-який формат, в тому числі і для надання звітності замовнику.

  5. Chartelligence.

  Chartelligence - це спеціальний плагін для Chrome, він є незамінним рішенням, яке допомагає адаптувати ресурс під функціонування таких пошукових алгоритмів, як «Пінгвін» або «Панда». Chartelligence порівнює дані облікового запису Google Analytics з даними оновлень пошукових алгоритмів, таким чином, надаючи можливість досить швидко і легко визначати вплив того чи іншого поновлення на веб-ресурс. Розширені можливості даного плагіна дозволяють фіксувати свої знаменні події і дати, наприклад, акції, що проводяться на сайті, зміна дизайну і так далі.

  6. URL Builder.

  URL Builder - це додаткова таблиця в Google Drive. Оскільки створення і реалізація рекламних кампаній є постійним і безперервним процесом, кожен окремий момент якого необхідно аналізувати, то найчастіше «компонувальником URL», який надає Google, недостатньо. Звичайно, з невеликими проектами «Компоновщик URL» цілком справляється, але коли справа стосується великих обсягів інформації, що стосується джерел трафіку, великої кількості робочих посилань і іншого, то краще створити допоміжну таблицю в Google Drive.

  7. Google Analytics Configuration Tool.

  Google Analytics Configuration Tool - це справжня знахідка для початківців користувачів. Без сумніву, розробники Google Analytics намагалися зробити цю аналітичну систему максимально простий і інтуїтивно зрозумілою, але, незважаючи на це, у багатьох початківців користувачів на перших порах виникають складнощі з розумінням роботи системи. Відмінним рішенням в обставинах, що склалися стане впровадження Google Analytics Configuration Tool. Наприклад, для того, щоб знайти необхідний скрипт-код, досить вибрати показник, який потрібно відстежувати, і тут же Google Analytics Configuration Tool надасть необхідний код.

  Звичайно, це далеко не повний список «компаньйонів» Google Analytics, існує ще ряд корисних помічників в нелегкій роботі фахівців з просування інтернет-проектів і веб-аналітиків, серед яких окремо можна виділити Google Analytics Query Explorer 2 і Paditrack - незамінний при побудові «воронок », головна перевага якого полягає в можливості перегляду даних в ретроспективі. З цього списку кожен користувач обов'язково для себе підбере ті інструменти, які зможуть максимально полегшити збір і подальшу обробку даних.

  Автор: Олександр Фіонін


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»