Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 перевірених способів заробітку на Фейсбук

  1. 1. монетизує свою соціальну активність (заробіток на лайок, репоста і т.д.)
  2. 2. Заробіток на своїй сторінці Facebook
  3. Можливості, які відкриває вам сторінка на Фейсбук:
  4. 3. Заробіток на тематичній групі
  5. 4. Створення свого інтернет-магазину
  6. * Сервіси для створення і просування інтернет-магазину в Facebook:
  7. 5. MLM-маркетинг
  8. 6. Залучення трафіку на власний інтернет-ресурс
  9. 7. Заробіток на відео
  10. Ніколи не пізно почати діяти

  Глобальний тренд розвитку інформаційних технологій - це перетворення соціальних мереж з розважальних сервісів в джерела доходу користувачів і бізнес-інструменти. Компанія «LookFreedom» прогнозувала таку тенденцію і навіть розробила власну систему заробітку в соц. мережах, яка вже на практиці відмінно зарекомендувала себе і знайшла позитивний відгук від читачів нашого блогу.

  Що ж стосується Facebook, то багато аналітиків сьогодні відзначають: це вже не стільки соціальна мережа, скільки глобальна платформа взаємодії між бізнесменами, рекламодавцями та іншими учасниками ринку. Ми вибрали для вас найбільш цікаві та перспективні способи, які дозволяють заробляти гроші на Фейсбуці і постійно збільшувати свій дохід.

  1. монетизує свою соціальну активність (заробіток на лайок, репоста і т.д.)

  Чим займається пересічний користувач, переглядаючи стрічку Фейсбуку
  Чим займається пересічний користувач, переглядаючи стрічку Фейсбуку? Зазначає, що сподобалися публікації, ділиться ними з друзями, спілкується в коментарях. Це все робиться для розваги і не вимагає зусиль. Однак ті ж дії можна здійснювати і за гроші.

  На просторах інтернету є чимало сервісів, які платять за:

  • оцінку (Like) до публікацій, постам, фотографій, які вказує у завданні замовник;
  • комментінг (складання і розміщення коментарів, зміст яких визначає замовник);
  • вступ до групи і рекомендацію їх своїм друзям;
  • репост публікацій (функція «Поділитися»);
  • відгуки (на офіційних сторінках компаній безпосередньо на Фейсбук або на сторонніх ресурсах від імені зареєстрованого користувача мережі).

  Щоб заробляти, потрібно зареєструватися на одному з майданчиків (ФорумОк, SmmOk, Likee і ін.) І виконувати завдання, отримуючи гонорар на електронний гаманець. Величезних грошей це не принесе, але як джерело додаткового заробітку підійде будь-якому користувачеві.

  У замовників набагато більше затребувані активні та «живі» профілі з великою кількістю друзів і передплатників.

  2. Заробіток на своїй сторінці Facebook

  Попередній варіант заробітку ідеально підходить для особистого профілю
  Попередній варіант заробітку ідеально підходить для особистого профілю. Однак персональний аккаунт має ряд обмежень, наприклад, за кількістю друзів. Але, головне, що він не може бути використаний для бізнес-цілей. Це саме грубе порушення правил даної соціальної мережі, яке призводить до блокування користувача.

  Тому отримувати прибуток за допомогою власної бізнес-сторінки (інша назва - фан-сторінка) - це більш перспективний і прибутковий метод. переваги:

  • Передбачає комерційну діяльність: реклама (в тому числі і цільова), продажу, просування бренду;
  • Необмежена кількість друзів і передплатників;
  • Доступ до статистики;
  • Створення додаткових вкладок, що перетворює сторінку в мінісайт;
  • Надання доступу до редагування іншим людям (модератору, адміністратору).

  Можливості, які відкриває вам сторінка на Фейсбук:

  • Продаж власних продуктів або послуг.

  Воістину «золоте дно» для багатьох, оскільки аудиторія Фейсбуку відрізняється своєю платоспроможністю. Копірайтери, фахівці з Seo, таргетингу та налаштування рекламних компаній, SMM, адміністратори акаунтів можуть спеціалізуватися і стабільно заробляти тільки в межах мережі Facebook.

  На сторінці потрібно регулярно розміщувати інформацію, яка підтверджує вашу компетентність, і збирати відгуки. Ефективною рекламою є участь в бесідах і коментарях на тематичних майданчиках соціальної мережі, щоб в ненав'язливій формі розповісти про себе і запропонувати послуги.

  • Робота за партнерськими програмами.

  Якщо ваша сторінка на Фейсбуці має стабільну аудиторію, то заробляти можна і на  партнерських програмах
  Якщо ваша сторінка на Фейсбуці має стабільну аудиторію, то заробляти можна і на партнерських програмах . Ви розміщуєте інформацію про продукт на сторінці, розповідаєте про переваги, по можливості діліться досвідом і розміщуєте посилання. Зацікавлений користувач переходить по ній, і після покупки вам перераховують певний відсоток прибутку.

  • Консультування, коучинг, навчання.

  Збирати майстер-групи, проводити платні вебінари в прямому ефірі, консультувати клієнтів, вести переговори - далеко не повний перелік дій на Facebook, які принесуть вам гроші. для інфобізнесменов сторінка - найактивніший канал для просування своїх розробок.

  Рекламою власного бренду за допомогою Фейсбуку можуть займатися і фахівці, які працюють оффлайн. Організатори свят, фотографи, фахівці з ремонту і навіть лікарі розповідають про себе і свої послуги, шукають нових клієнтів, проводять попередні консультації і заробляють. Однак тут варто робити поправку на геолокацію. Якщо ви здійснюєте свою діяльність поза мережею, то буде дуже дивно, коли користувачеві з Москви, наприклад, пропонує послуги косметолог з Краснодара.

  Зверніть увагу, що бізнес-сторінка стане ефективним інструментом і приверне широку аудиторію (отже, і заробіток) лише при грамотній стратегії роботи з контентом. Це означає:

  • регулярний постинг нових матеріалів;
  • чергування форматів (тексти, картинки, фото, відео);
  • тісний контакт з аудиторією (відповіді на коментарі, опитування, створення тем для обговорення).

  3. Заробіток на тематичній групі

  Група на Facebook відрізняється від бізнес-сторінки
  Група на Facebook відрізняється від бізнес-сторінки. Фактично, це онлайн спільнота, об'єднання людей за певними принципами або інтересам (група фрілансерів, мам в декреті, любителів риболовлі тощо). Вони призначені для спілкування і обміну інформацією. На відміну від сторінки, групи складно рекламувати, просувати, неможливо масштабувати бізнес з їх допомогою.

  Проте, групи можуть приносити серйозний прибуток, так як є ефективними рекламними майданчиками. Наприклад, група об'єднує мандрівників. Отже, це ідеальна цільова аудиторія для турфірм, сервісів з бронювання квитків, готелів, продавців туристичного спорядження.

  Щоб почати заробляти необхідно:

  • Вибрати тематику і створити групу;
  • Постійно наповнювати її цікавою інформацією. Регулярно публікувати нові матеріали;
  • Завжди намагатися залучити якомога більше нових учасників;
  • Стимулювати їх спілкування в коментарях (активні групи більш затребувані рекламодавцями).

  Це вимагає певного часу, проте всі зусилля окупляться грошима, які буде приносити реклама.

  Щоб комерційна інформація не викликала негативну реакцію учасників групи, необхідно:

  • по-перше, дотримуватися балансу між корисними матеріалами та рекламними;
  • по-друге, для продажу використовувати методи нативной реклами (органічний контент) і сторітеллінга (storytelling). Тобто розповідати про продукти від імені учасників групи, радити і рекомендувати їх, ділитися особистим досвідом використання товару або послуги. Це дозволяє уникнути відкритих продажів і підвищити довіру.

  Деякі творці груп заробляють на продажу своїх спільнот. Групи, в яких велика кількість учасників і обрана затребувана тематика (здоров'я, саморозвиток, виховання дітей і т.д.), користуються попитом. Однак необхідно пам'ятати, що офіційні правила Фейсбук дозволяють зміну власника тільки за згодою адміністрації.

  4. Створення свого інтернет-магазину

  Якщо ви власник невеликого бізнесу або хендмейдер *, і вирішили відкрити інтернет-магазин, то необов'язково для цього витрачати час, кошти і створювати окремий ресурс
  Якщо ви власник невеликого бізнесу або хендмейдер *, і вирішили відкрити інтернет-магазин, то необов'язково для цього витрачати час, кошти і створювати окремий ресурс. Онлайн торгівлю можна запустити безпосередньо на сторінці Facebook.

  * Handmader (англ. Hand made - робота руками). Мається на увазі людина, яка продає продукцію, зроблену своїми руками.

  переваги:

  • Створити магазин можна самостійно за допомогою спеціальних сервісів (в тому числі безкоштовних) *;
  • За продаж не потрібно перераховувати відсотки даної соціальної мережі;
  • Продавати лояльно налаштованим передплатникам легше, ніж постійно займатися пошуком клієнтів.

  недоліки:

  • У безкоштовної версії є обмеження по кількості товарів, тому для великого проекту Фейсбук «затісний»;
  • Щоб розширити коло клієнтів потрібно займатися не тільки над оновленням асортименту, але регулярно працювати над контентом.

  * Сервіси для створення і просування інтернет-магазину в Facebook:

  Ecwid - найпопулярніший і простий конструктор для створення вебмагазіна
  Ecwid - найпопулярніший і простий конструктор для створення вебмагазіна. Дозволяє будь-якій людині без спеціальних навичок за короткий термін розмістити і запустити інтернет-магазин на сторінці Фейсбук, який потім можна перенести і в іншу соціальну мережу, і на свій сайт. Безкоштовна версія має обмеження за кількістю товарів.

  Shopify - сервіс з широкими функціональними можливостями. Добре оптимізований під мобільні пристрої. Має безкоштовний двотижневий тестовий період.

  Shop - Script - дозволяє одночасно створити магазин і на окремому сайті. Інтерфейс буде повністю адаптована під дизайн Facebook. Має безкоштовний період використання - 30 днів. Далі - 399 руб. / Міс.

  Bigcommerce - пропонує понад 100 безкоштовних дизайнерських шаблонів, має безліч налаштувань, в тому числі можливість рекомендувати товари друзям. Більше підійде для середнього бізнесу, який буде згодом рости.

  5. MLM-маркетинг

  Для незалежних агентів, які займаються не тільки реалізацією продукції певних брендів, а й залучають в систему продажів нових партнерів, Фейсбук відкриває найширші можливості:
  Для незалежних агентів, які займаються не тільки реалізацією продукції певних брендів, а й залучають в систему продажів нових партнерів, Фейсбук відкриває найширші можливості:

  • Демонструвати на сторінці товари, розміщувати їх опис (інакше кажучи, рекламувати), розповідати про новинки в текстовому і відеоформаті;
  • У коментарях до постів надавати послуги консультанта, відповідати на питання і перетворювати відвідувача сторінки в покупця;
  • Розміщувати інформацію про можливості та перспективи співпраці;
  • Систематично взаємодіяти з клієнтами;
  • Постійно розширювати свою цільову аудиторію і клієнтську базу.

  6. Залучення трафіку на власний інтернет-ресурс

  У розділі з перевіреними методами ми вже розповідали про те, як заробляти за допомогою свого сайту. Однак будь-який ресурс для успішної і продуктивної роботи вимагає постійного припливу нових користувачів. Особливо, якщо сайт приносить прибуток за рахунок контекстної реклами (оголошення показують користувачам відповідно до тематики його запитів в пошукових системах).

  На сторінці Фейсбуку крім будь-якого іншого контенту ви можете розміщувати анонси або найбільш яскраві фрагменти статей з вашого сайту. Зацікавлені друзі або передплатники за посиланням переходять на сайт, читають матеріал, дивляться ілюстрації, відео. Їх увагу також приверне інформація рекламних банерів, а це значить, хтось зробить покупку, пройде реєстрацію, залишить свої дані і т.д., все залежить від поставленої вами мети.

  7. Заробіток на відео

  Кількість відеоконтенту на Фейсбуці можна порівняти з текстами
  Кількість відеоконтенту на Фейсбуці можна порівняти з текстами. Щодня користувачі переглядають близько 100 млн. Годин різноманітних роликів і інтерес до них тільки збільшується.

  Марк Цукерберг ще в минулому році зробив амбітну заяву, що планує зрушити відеохостінговую компанію «YouTube» з лідируючих позицій на ринку. Однак багато хто не поспішали розміщувати результати своєї творчості на Facebook через невиразних способів монетизації. Тому власниками мережі було вирішено вставляти рекламу в ролики довжиною понад 90 секунд і віддавати 55% від прибутку авторам. Таким чином, у вас з'являється ще більше можливостей для гарного заробітку.

  Відеоблогерам і тим, хто постійно викладає візуальний контент на Ютубі, варто подумати, якщо не про зміну майданчика, то, по крайней мере, про розширення сфери діяльності за рахунок сторінки на Фейсбуці. Тим більше, поки ця можливість знаходиться на стадії обкатки, конкуренція, буде нижче, ніж на просунутому відеохостингу.

  Ніколи не пізно почати діяти

  У цій статті ми розповіли про найбільш надійні та перевірені способи заробітку за допомогою Facebook
  У цій статті ми розповіли про найбільш надійні та перевірені способи заробітку за допомогою Facebook. Пам'ятайте, що у вас завжди є можливість використовувати кілька напрямків одночасно, проте доведеться приділити цьому просто трохи більше часу.

  Кількість активних користувачів цієї соціальної мережі стрімко наближається до 2 мільярдів. У Росії і країнах СНД цей сайт за популярністю знаходиться на 3-му місці, що не може не радувати. Розширення комерційного функціоналу сторінок відкриває для заробітку в інтернеті багато нових прогресивних можливостей, які ви зможете з легкістю використовувати.

  Якщо ви шукайте інші способи поліпшити фінансове становище за допомогою всесвітньої павутини і не хочете стати жертвою шахраїв, зверніть увагу на корисну інформацію про перевірених способи заробітку в мережі. На нашому сайті ми розміщуємо тільки достовірні відомості і попереджаємо своїх читачів про сумнівні он-лайн проектах і сервісах. З усіх питань ви можете звернутися в службу підтримки нашої компанії.

  Ця стаття була вам корисна?

  Підпишіться на розсилку і поділіться з друзями вивченої інформацією, натиснувши на одну з кнопок соціальних мереж!

  ПОДИВІТЬСЯ ЦЕ ВІДЕО:

  Ця стаття була вам корисна?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»