Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
  • Новости
  • Новости
  • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
    логин
    пароль
       
    Новости

    7 плагінів для стиснення зображень в WordPress

    1. 1. WP Smush
    2. 2. EWWW Image Optimizer
    3. 3. TinyPNG / TinyJPG
    4. 4. Resize Image After Upload
    5. 5. ShortPixel Image Optimizer
    6. 6. Kraken Image Optimizer
    7. 7. Imagify

    Стиснення зображень дозволяє заощадити дисковий простір, трафік, а також прискорити ваш сайт для відвідувачів. Нижче наведено список деяких корисних плагінів, для стиснення зображень в WordPress.

    Всі згадані плагіни знаходяться в офіційній директорії WordPress.org, і поширюються безкоштовно під ліцензією GPL. Незважаючи на це, деякі з них використовують зовнішні платні сервіси для стиснення зображень, або платні версії плагіна з додатковим функціоналом, які можуть поширюватися під іншими ліцензіями.

    1. WP Smush

    Стиснення зображень дозволяє заощадити дисковий простір, трафік, а також прискорити ваш сайт для відвідувачів

    Стиснення зображень за допомогою WP Smush

    плагін WP Smush розроблений компанією WPMU DEV, і використовує зовнішній сервіс для стиснення зображень. Відразу після активації плагін пропонує стиснути всі існуючі файли в медіатеці, а також починає автоматично стискати нові завантажені зображення. На момент написання у даного плагіна понад 400 тисяч активних установок.

    Врахуйте, що в безкоштовній версії плагіна є деякі обмеження, наприклад максимальний розмір файлів для стиснення всього 1 мегабайт, стиснення декількох зображень тільки за 50 штук за раз. Платну версію ви можете придбати за підписки WPMU DEV вартістю $ 49 в місяць.

    завантажити версія Pro

    2. EWWW Image Optimizer

    Налаштування плагіна EWWW Image Optimizer

    EWWW Image Optimizer використовує optipng, pngquant, jpegtran, і інші безкоштовні утиліти для ефективного стиснення зображень в WordPress. Ці утиліти включені в дистрибутив плагіна у вигляді виконуваних файлів і запускаються плагіном через функцію PHP exec (), яка у багатьох хостинг-провайдерів відключена в цілях безпеки.

    Є також платна версія EWWW Image Optimizer Cloud, яка так само як і WP Smush, використовує зовнішній сервіс для стиснення і оптимізації, що більш сумісне з хостинг-майданчиками і не створює додаткового навантаження на ваш сервер. Вартість стиснення - 0.5 центів за зображення за перші 1000 штук.

    завантажити версія Cloud

    3. TinyPNG / TinyJPG

    сервіс TinyPNG

    Від самого початку TinyPNG з'явився як онлайн сервіс та API для розробників, що дозволяє стискати PNG зображення. Потім розробники TinyPNG створили версію для JPEG зображень, і плагіни для WordPress і Magento що дозволяють автоматично стискати всі завантажені зображення за допомогою їх онлайн сервісу.

    Для роботи плагіна досить отримати API ключ з сайту TinyPNG. Він дозволяє стискати до 500 зображень на місяць безкоштовно, що як правило, з урахуванням всіх мініатюр, вистачає на 100 медіафайлів в WordPress. Вільний доступ до API починається від $ 0.009 за зображення.

    завантажити

    4. Resize Image After Upload

    Конфігурація плагіна Resize Image After Upload

    плагін Resize Image After Upload автоматично зменшує розмір завантажених зображень в WordPress, і зберігає замість оригіналів. Це дозволяє істотно заощадити дисковий простір тим, хто часто використовує файли з цифрових фотоапаратів, розміри яких сягають 20 мб і більше.

    Не забудьте збільшити максимальний розмір файлів , Якщо ви хочете завантажувати великі зображення в медіатеку WordPress.

    завантажити

    5. ShortPixel Image Optimizer

    Стиснення зображень з ShortPixel

    ShortPixel Image Optimizer є плагіном і сервісом для стиснення зображень в WordPress. Безкоштовний план включає в себе стиснення до 100 зображень на місяць, і не відрізняється якістю стиснення від платних версій, які починаються від $ 5 за 5000 файлів в місяць. Плагін також дозволяє відновити оригінали в будь-який час.

    завантажити

    6. Kraken Image Optimizer

    Результати стиснення за допомогою Kraken.io

    сервіс Kraken.io відрізняється високою швидкістю і дуже гарною якістю стиснення зображень, як з втратою якості (lossy), так і без (lossless). їх плагін інтегрує сервіс з медіатекою WordPress, дозволяє легко стискати нові, і вже існуючі зображення.

    Безкоштовна версія даного плагіна / сервісу дозволяє лише його протестувати в рамках квоти в 100 мегабайт. Платні підписки починаються від $ 5 за 500 мегабайт на місяць.

    завантажити

    7. Imagify

    Стиснення зображень з Imagify

    Imagify це сервіс від творців популярного плагіна кешування WP Rocket, і добре інтегрується в WordPress. Пробна версія Imagify має квоту в 25 мегабайт, платні підписки від $ 5 за 1 гігабайт даних на місяць, що за словами розробника вистачає приблизно на 10,000 зображень.

    завантажити

    Варто також згадати, що деякі хостинг і CDN провайдери, або зворотні проксі (наприклад CloudFlare, Incapsula і т.д.) автоматично стискають передані зображення та інші файли на льоту.

    Чи користуєтеся ви засобами стиснення зображень на вашому сайті WordPress? Якщо так, то якими? Діліться вашою думкою в коментарях.

    Чи користуєтеся ви засобами стиснення зображень на вашому сайті WordPress?
    Якщо так, то якими?

     

    Найди свой район!

    Восточный

    Западный

    Зеленоградский

    Северный

    Северо-Восточный

    Северо-Западный

    Центральный

    Юго-Восточный

    Юго-Западный

    Южный

    Поиск:      


     
    Rambler's Top100
    © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»