Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 плагінів для стиснення зображень в WordPress

  1. 1. WP Smush
  2. 2. EWWW Image Optimizer
  3. 3. TinyPNG / TinyJPG
  4. 4. Resize Image After Upload
  5. 5. ShortPixel Image Optimizer
  6. 6. Kraken Image Optimizer
  7. 7. Imagify

  Стиснення зображень дозволяє заощадити дисковий простір, трафік, а також прискорити ваш сайт для відвідувачів. Нижче наведено список деяких корисних плагінів, для стиснення зображень в WordPress.

  Всі згадані плагіни знаходяться в офіційній директорії WordPress.org, і поширюються безкоштовно під ліцензією GPL. Незважаючи на це, деякі з них використовують зовнішні платні сервіси для стиснення зображень, або платні версії плагіна з додатковим функціоналом, які можуть поширюватися під іншими ліцензіями.

  1. WP Smush

  Стиснення зображень дозволяє заощадити дисковий простір, трафік, а також прискорити ваш сайт для відвідувачів

  Стиснення зображень за допомогою WP Smush

  плагін WP Smush розроблений компанією WPMU DEV, і використовує зовнішній сервіс для стиснення зображень. Відразу після активації плагін пропонує стиснути всі існуючі файли в медіатеці, а також починає автоматично стискати нові завантажені зображення. На момент написання у даного плагіна понад 400 тисяч активних установок.

  Врахуйте, що в безкоштовній версії плагіна є деякі обмеження, наприклад максимальний розмір файлів для стиснення всього 1 мегабайт, стиснення декількох зображень тільки за 50 штук за раз. Платну версію ви можете придбати за підписки WPMU DEV вартістю $ 49 в місяць.

  завантажити версія Pro

  2. EWWW Image Optimizer

  Налаштування плагіна EWWW Image Optimizer

  EWWW Image Optimizer використовує optipng, pngquant, jpegtran, і інші безкоштовні утиліти для ефективного стиснення зображень в WordPress. Ці утиліти включені в дистрибутив плагіна у вигляді виконуваних файлів і запускаються плагіном через функцію PHP exec (), яка у багатьох хостинг-провайдерів відключена в цілях безпеки.

  Є також платна версія EWWW Image Optimizer Cloud, яка так само як і WP Smush, використовує зовнішній сервіс для стиснення і оптимізації, що більш сумісне з хостинг-майданчиками і не створює додаткового навантаження на ваш сервер. Вартість стиснення - 0.5 центів за зображення за перші 1000 штук.

  завантажити версія Cloud

  3. TinyPNG / TinyJPG

  сервіс TinyPNG

  Від самого початку TinyPNG з'явився як онлайн сервіс та API для розробників, що дозволяє стискати PNG зображення. Потім розробники TinyPNG створили версію для JPEG зображень, і плагіни для WordPress і Magento що дозволяють автоматично стискати всі завантажені зображення за допомогою їх онлайн сервісу.

  Для роботи плагіна досить отримати API ключ з сайту TinyPNG. Він дозволяє стискати до 500 зображень на місяць безкоштовно, що як правило, з урахуванням всіх мініатюр, вистачає на 100 медіафайлів в WordPress. Вільний доступ до API починається від $ 0.009 за зображення.

  завантажити

  4. Resize Image After Upload

  Конфігурація плагіна Resize Image After Upload

  плагін Resize Image After Upload автоматично зменшує розмір завантажених зображень в WordPress, і зберігає замість оригіналів. Це дозволяє істотно заощадити дисковий простір тим, хто часто використовує файли з цифрових фотоапаратів, розміри яких сягають 20 мб і більше.

  Не забудьте збільшити максимальний розмір файлів , Якщо ви хочете завантажувати великі зображення в медіатеку WordPress.

  завантажити

  5. ShortPixel Image Optimizer

  Стиснення зображень з ShortPixel

  ShortPixel Image Optimizer є плагіном і сервісом для стиснення зображень в WordPress. Безкоштовний план включає в себе стиснення до 100 зображень на місяць, і не відрізняється якістю стиснення від платних версій, які починаються від $ 5 за 5000 файлів в місяць. Плагін також дозволяє відновити оригінали в будь-який час.

  завантажити

  6. Kraken Image Optimizer

  Результати стиснення за допомогою Kraken.io

  сервіс Kraken.io відрізняється високою швидкістю і дуже гарною якістю стиснення зображень, як з втратою якості (lossy), так і без (lossless). їх плагін інтегрує сервіс з медіатекою WordPress, дозволяє легко стискати нові, і вже існуючі зображення.

  Безкоштовна версія даного плагіна / сервісу дозволяє лише його протестувати в рамках квоти в 100 мегабайт. Платні підписки починаються від $ 5 за 500 мегабайт на місяць.

  завантажити

  7. Imagify

  Стиснення зображень з Imagify

  Imagify це сервіс від творців популярного плагіна кешування WP Rocket, і добре інтегрується в WordPress. Пробна версія Imagify має квоту в 25 мегабайт, платні підписки від $ 5 за 1 гігабайт даних на місяць, що за словами розробника вистачає приблизно на 10,000 зображень.

  завантажити

  Варто також згадати, що деякі хостинг і CDN провайдери, або зворотні проксі (наприклад CloudFlare, Incapsula і т.д.) автоматично стискають передані зображення та інші файли на льоту.

  Чи користуєтеся ви засобами стиснення зображень на вашому сайті WordPress? Якщо так, то якими? Діліться вашою думкою в коментарях.

  Чи користуєтеся ви засобами стиснення зображень на вашому сайті WordPress?
  Якщо так, то якими?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»