Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 прийомів чорного SEO

  1. Наскільки небезпечно використовувати чорне SEO Дуже часто веб-оптимізаторами, які не бажають довго...
  2. Використовувати чи ні?

  Наскільки небезпечно використовувати чорне SEO

  Дуже часто веб-оптимізаторами, які не бажають довго чекати, використовуються чорні методи просування сайту (так зване чорне SEO), що насправді досить ризиковано.

  Що ж таке чорне SEO (black SEO)? Це способи просування, засновані на масовості, високого ступеня автоматизації та порушення всіх можливих правил, встановлених пошуковими системами. При цьому основна переслідувана мета - прискорений «жорсткий» захоплення позицій в топах пошукових видач.

  Звичайно ж, чорні методи SEO можуть стати причиною попадання під фільтри пошукових систем . Але ті, хто їх використовують, вважають подібні ризики цілком виправданими з огляду на можливий прибуток в разі, якщо вдасться провернути чорні методи розкрутки і при цьому не попастися «на гарячому».

  Але ті, хто їх використовують, вважають подібні ризики цілком виправданими з огляду на можливий прибуток в разі, якщо вдасться провернути чорні методи розкрутки і при цьому не попастися «на гарячому»

  Основні чорні способи просування

  1. Прихований текст, наповнений величезною кількістю ключів. Використовується занадто дрібний шрифт і / або однаковий колір тексту і фону, що робить його невидимим для людей, але доступним для індексації пошуковими роботами.
   Подібні чорні методи оптимізації відносяться до класичних. Пошукові системи давно навчилися успішно їх виявляти і карати винних.
  2. Клоакинг (Англ. Cloaking - маскування). Цей метод також відноситься до black SEO і має на увазі відображення декількох видів контенту: один (цікавий, корисний) - для користувачів, інший (корявий, з ключовими запитами) - для пошукових роботів. При цьому кожен з них бачить тільки призначений йому текст.

   Це дуже небезпечний чорний метод просування сайту, за який карають баном, причому майже завжди довічним.
  3. Невидимі посилання, анкором яких є розділові знаки (крапки, коми). Також до black SEO відноситься використання посилань, прив'язаних до невидимих для людського ока картинкам розміром 1х1.
   використовуються для нарощування посилальної маси . Причому не завжди в статичному контенті, а й в коментарях користувачів також.
   Можуть ставитися до категорії «Протиправні чорні методи оптимізації веб-ресурсів» в разі, якщо розміщуються на чужих сайтах без відома власника шляхом їх злому і отримання доступу.

   Подібні чорні методи SEO вже практично не використовуються на увазі майже 100% -го розпізнавання ботами пошукових систем.
  4. Створення дорвеев (від англ. Doorway - вхідні двері) - чорне SEO, що використовує одностранічнікі або повноцінні веб-ресурси, часто автоматично згенерували, наповнені низькоякісним, безглуздим контентом з високою щільністю НЧ і СЧ запитів, за якими вони швидко просуваються в ТОП. Далі налаштовується перенаправлення трафіку (автоматично або за допомогою посилань і банерів) на веб-ресурс, «заточений» вже під людей і приносить основний прибуток.

   Такі чорні методи розкрутки досі активно використовуються на увазі ефективності та рідкісних випадків застосування санкцій пошукових систем до основного сайту через складнощі встановлення самого факту шахрайства.
  5. Лінкфармінг (від англ. Link farm - ферма посилань) - чорні способи просування, засновані на створенні мережі веб-ресурсів з метою «розведення / вирощування» посилань, що вказують один на одного. Таким чином відбувається взаємне нарощування маси. Елементи мережі зазвичай не мають чіткої змісту.
   У разі «розкриття злочинної» мережі в бан відправляються всі її елементи.
  6. Метод сателітів (від англ. Satellite - супутник). Подібне black SEO грунтується на будівництві мережі веб-ресурсів, кожен з яких посилається на основний просувний сайт. Вся мережа просувається з метою розміщення основного сайту на першому місці і захопленням всіх позицій в ТОП 10 сателітами (по певних запитах, найчастіше комерційним).
   У разі ідеального втілення цієї схеми, конкуренти виштовхуються далеко за межі першої сторінки пошукової видачі.

   Якщо сателіти створюються не автоматично, а вручну оптимізуються і заповнюються якісним контентом , То це вже не зовсім чорне SEO. У цьому випадку метод виявляється досить ефективним, але трудомістким.
  7. Автоматичний прогін по каталогах і бірж посилань. Чорні методи SEO, які використовують автоматичне просування , В результаті насичують контрольний профіль продукту, що просувається веб-ресурсу величезною кількістю платних , Неякісних, тимчасових посилань .

  У більшості випадків пошукові системи виявляють подібні факти шахрайства і відповідним чином «карають винних», що використовують чорне SEO.

  Використовувати чи ні?

  Насправді тут кожен вирішує сам. Адже чим приваблюють чорні методи просування сайту? Тим що це швидко. Але, з іншого боку, це досить ризиковано і носить короткочасний ефект (за винятком 6 способу). Якщо пошуковики помітять чорне SEO, в більшості випадків про який потрапив під фільтри сайті можна буде забути.

  З огляду на сучасний рівень розвитку боротьби пошукових систем проти тих, хто використовує чорні методи SEO, все більше оптимізаторів не хочуть ризикувати і звертають свій погляд на білі і сірі методи просування сайтів.

  Використовувати чи ні?
  Що ж таке чорне SEO (black SEO)?
  Використовувати чи ні?
  Адже чим приваблюють чорні методи просування сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»