Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  7 просто відмінних заходів для SEO-фахівців

  1. "Лінкбілдінг 80-го лівіла"
  2. "Практика пошукового просування: як правильно робити SEO"
  3. "Актуальні SEO-підходи"
  4. "Налаштування від конкурентів в SEO"
  5. "Чорно-біле SEO для зарубіжних проектів"
  6. Експертна майстер-клас: «Технічне SEO. Нова епоха »
  7. "Як працюють пошукові системи і як це використовувати в просуванні"

  01 Жовтня, 2015 14:00

  2976

  Менше року тому я з хлопцями з "Трионик" запустили SEMPRO.club . Мета була проста - створити найбільша спільнота SEO-фахівців в Україні. Так, я знаю, що в Україні проходить безліч семінарів, конференцій та майстер-класів з маркетингу та пошукового просування, але майже всі вони створені для того, щоб залучати нових клієнтів на свої послуги. А нам хотілося зробити місце, де можна вільно поспілкуватися з колегами, дізнатися щось дійсно нове і де зрозуміють, що таке «рухати на брухті», «АГС» і «сторінка в соплях».

  Тому ми до себе запрошували тільки практиків, які працюють в конкурентних нішах. Були і Гемблери, і ессейщікі, і ті, хто «крутять» мобільні додатки. Один раз до нас навіть приїхали фахівці з Google. Звичайно, були і проколи, так як не всі доповідачі були відмінними ораторами, а багато хто з них взагалі виступали перший раз у своєму житті.

  У підсумку за півроку діяльності ми зібрали трошки понад 1000 живих людей. Зараз на кожну зустріч ходить в середньому 100-150 осіб.

  І так вийшло, що в серпні мені надійшло безліч пропозицій і рекомендацій, і якось сама собою організувалася щільна сітка з дуже цікавих заходів на жовтень-листопад. Тому я і вирішив зробити цей анонс.

  01 Жовтня, 2015 14:00  2976  Менше року тому я з хлопцями з Трионик запустили  SEMPRO "Лінкбілдінг 80-го лівіла"

  Віктор Карпенко
  8 жовтня, Київ

  Вітя на практичних прикладах і кейсах покаже як професійно робити лінкбілдінг (80-го лівіла) і локальне SEO. До речі, по темі Local SEO в російськомовному інтернеті практично немає корисної інформації, тому захід буде вкрай цікавим і корисним!

  "Практика пошукового просування: як правильно робити SEO"

  Дмитро Шахов
  14 жовтня, Київ

  Відомий блогер, «Баблоруб», організатор Baltic Digital Days, автор книги «Сповідь задротом», висококласний SEO-професіонал ... Коротше, людина-легенда. Він вперше буде в Києві проводити свій 5-годинний майстер-клас, в рамках якого будуть розглянуті: стратегії пошукового просування, аудит сайту, збір семантичного ядра, внутрішня оптимізація, робота з поведінковими (і їх накрутка) і комерційними факторами, зовнішнє просування посиланнями, просування соціальними сигналами і безліч іншого.

  Майстер-клас призначений для SEO-фахівців і підприємців, що самостійно займаються просуванням свого сайту, і буде максимально корисним для junior і middle-рівнів.

  "Актуальні SEO-підходи"

  міні-конференція
  15 жовтня, Харків

  У Харкові ми проведемо міні-конференцію, на якій доповідачами будуть: Дмитро Шахов, Денис Наріжний, Олексій Паньшін і Олег Шестаков. Доповіді будуть про просування великих сайтів, накрутку поведінкових факторів, управління проектами в SEO і метрики ефективності SEO.

  Весь вечір після заходу у нас виділено на нетворкінг і спілкування з харківськими друзями.

  "Налаштування від конкурентів в SEO"

  Андрій Гусаров
  22 жовтня, Київ

  Відомий фахівець з Республіки Білорусь розповість, як отсроіться від конкурентів в SEO. Адже все просувають по одним і тим же запитах. Як виділитися? Андрій розповість, як треба створювати додану цінність продукту, планувати рекламну активність і реалізовувати все задумане в умовах обмежених ресурсів.

  Захід розрахований на SEO-фахівців і керівників SEO-компаній, рекламних і digital-агентств, а також всіх, хто «рухає» і рекламує товари і продукти клієнтів.

  "Чорно-біле SEO для зарубіжних проектів"

  Артем Гідіна
  5 листопада, Київ

  Артем розповість про чорно-біле SEO для зарубіжних проектів. Так, саме чорно-біле. Адже в даний час, щоб бути успішним сеошник, не вистачить знань однієї лише «світлої сторони сили». Доводиться стикатися і з чорними інструментами (принаймні захищатися від них точно треба вміти).

  Експертна майстер-клас: «Технічне SEO. Нова епоха »

  Юрій Титков
  12 листопада, Київ

  Це ексклюзивний майстер-клас, в рамках якого ви дізнаєтеся про інструментарій для технічного аудиту сайту, навчитеся працювати з даними (складання графа сайту, оптимізація структури та поліпшення індексації сайту) і посиланнями.

  З майстер-класом ви також отримаєте ряд бонусів: настройки до Excel для розрахунку спрямованого графа для сайтів і калькуляції ваги сторінок і посилань; чек-лист з технічного аудиту сайту; документ зі списком актуальних практичних інструментів.

  Увага! Майстер-клас 4-годинний і розрахований виключно на top-level фахівців. Початківців прохання не турбувати. Кількість місць сильно обмежена - група буде не більше 20-30 чоловік. Серед бажаючих буде проведено попередній відбір на «проф придатність».

  "Як працюють пошукові системи і як це використовувати в просуванні"

  Олег Саламаха
  19 листопада, Київ

  Олег розповість, як працюють пошукові системи, їх алгоритми машинного навчання і як це можна використовувати в просуванні своїх і клієнтських сайтів.

  Увага! Майстер-клас розрахований на фахівців середньої і топ-рівнів і буде містити безліч технічних подробиць.

  Приходьте! Приєднуйтесь до нашої спільноти.

  PS І відразу для любителів викриттів: пост проплачений 🙂

  Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

  Також підібрали для вас

  Як виділитися?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»