Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 Top SEO питання, які чуми більшість веб-сайтів (і як їх можна уникнути)

  Існує причина, чому ваш веб-сайт існує. Таким чином, ваш веб-сайт - це вікно для вашого бізнесу. Саме через ваш сайт ваші клієнти знаходять вас і ваші пропозиції. Ваш веб-сайт є для того, щоб виховувати ваших клієнтів і допомагати їм взаємодіяти з вами. Тому, як власник веб-сайту, він повинен залишатися вашою метою з'являтися перед потенційними клієнтами, коли вони шукають продукт або послугу, яку ви пропонуєте. Що погано чи ні SEO робить ваш сайт, це робить ваш сайт невидимим. Як невидимий "як ніс на чоловічому обличчі або флюгері на шпилі".

  Як невидимий як ніс на чоловічому обличчі або флюгері на шпилі

  Поганий SEO підштовхує ваш сайт до тих темних камер Інтернету, де ваш бізнес залишається осторонь і відрізаний від цільової аудиторії. Отже, які саме ці питання SEO, що мар більшість веб-сайтів (швидше за все, в тому числі ваш)? І як нам обійти їх? Ось ваші 7 питань SEO, які морочать більшість веб-сайтів

  1. Дубльований вміст

  Дубльований вміст

  Згідно з дослідженням, проведеним SEMrush на 100 000 веб-сайтів і 450 мільйонів сторінок, 50% аналізованих сайтів мали дубльований вміст. Тепер це величезна кількість сторінок з повторюваним вмістом. Google постійно прагне надавати користувачам найкращий досвід пошуку. Ось чому Google запрограмований на ранжування унікального та оригінального вмісту вище, ніж на дубльований вміст. Незважаючи на те, що за дублювання контенту може не бути штрафу, він, безперечно, висуне дві або більше сторінок - з однаковим вмістом - один проти одного в битві SERP. Повторюваний вміст також призводить до сторінки канібалізація - щось, чого ви дійсно хотіли б уникнути. Fix Виправлення цієї проблеми досить просте. Уникайте дублювання вмісту будь-якою ціною. Перейти до автентичного вмісту що забезпечує цінність та розуміння. Як ви, так і я, пошукові системи копають щойно приготовані речі. Хочете знати, чи має будь-яка ваша сторінка повторюваний вміст? Просто запустіть аудит веб-сайту. Поряд з дубльованим контентом, звіт аудиту веб-сайту розгадає багато питань, пов'язаних з SEO, які б'ють ваш сайт.

  1. Не вистачає міток Alt, зламаних зображень

  Контент-продюсери все частіше оцінюють роль зображень у їхньому змісті і використовують їх (зображення) ліберально Контент-продюсери все частіше оцінюють роль зображень у їхньому змісті і використовують їх (зображення) ліберально. Хоча немає ніяких сумнівів, що зображення роблять чудеса для вашого SEO, важливо, щоб ваші зображення нести Alt теги з ключовим словом фокус в ньому. Це пов'язано з тим, що теги alt, а також атрибути alt, є тим, як Google приписує текстовому контексту зображення і відповідно класифікує їх. Відповідно до a Стаття Raventools , оптимізація зображень карликів кожен інший питання SEO в вплив рейтингу. Крім пропущених тегів alt, ви повинні бути обережні, маючи зламані зображення на вашому сайті. Розбиті зображення мають тенденцію створювати негативний досвід користувачів, що Google не цінує. Виправлення Щоб виправити пропущені теги Alt, все, що вам потрібно зробити, це вручну додати теги alt у зображення, де вони відсутні. А щоб виправити пошкоджені зображення, спочатку переконайтеся, що додане зображення насправді існує, і переконайтеся, що шлях до файлу, ім'я файлу та розширення є правильними.

  1. Теги заголовків і мета описи

  Це те, про що я маю на увазі: Це те, про що я маю на увазі:

  Так, я зізнаюся, я - присоска для старих фільмів! Мій фільм зміщення один від одного, назви тегів і мета опису важливі для SEO. Вони не тільки допомагають пошуковим системам (тегам назви та метаописам), як, наприклад, Google і Bing, розуміти, що таке ваш сайт, розумне формулювання тегів заголовків і метаописів, а також підвищує рейтинг кліків. Занадто довгі або занадто короткі довжини заголовків, відсутність цільових ключових слів у тегах заголовків, відсутніх або повторюваних тегів заголовків є одними з найбільш поширених питань SEO, які впливають на рейтинги. Дубльовані або нерелевантні мета-описи можуть призвести до душі для вашого CTR. Для позитивного SEO також важливо, щоб ваші мета описи містили ваші цільові ключові слова та мають оптимальну довжину. Fix Переконайтеся, що теги заголовків знаходяться в межах 50-60 символів (в ідеалі). Використовуйте автентичні теги назв, які містять ваші цільові ключові слова. Використовуйте оригінальний вміст для ваших метаописів. Переконайтеся, що мета-описи включають цільові ключові слова. Також обмежте довжину мета-описів до 140-160 символів.

  1. Структуровані дані

  Незалежно від того, наскільки високо ви думаєте про пошукові системи, навіть вони потребують деяких показників, щоб дійсно зрозуміти і класифікувати ваш сайт. Структуровані дані допомагає пошуковим системам сканувати ваш сайт і захоплювати важливу інформацію, яку вони потім відображають у результатах пошуку. Структуровані дані або розмітка схем (як це загальновідомо) допомагає в індексації, виявленні вмісту пошукової системи і тим самим органічною видимістю пошуку. Виправити використання Google Структуровані помічники розмітки даних структурувати дані веб-сайту. Так, це трохи біт технічний і вимагає деякого кодування, але нічого, що ви не можете зробити; не тоді, коли у вас є сторонні служби, такі як schema.org і Google Webmasters Tool.

  1. Порушені посилання

  Хоча кілька випадкових розірваних посилань ігноруються пошуковими системами, маючи занадто багато непрацюючих посилань, можна записати кошмар SEO для вашого сайту. Непрацюючі посилання - це в основному мертві посилання, які переносять вас на безплідну сторінку з повідомленням про помилку. Хоча кілька випадкових розірваних посилань ігноруються пошуковими системами, маючи занадто багато непрацюючих посилань, можна записати кошмар SEO для вашого сайту

  Неправильне посилання може виникнути через низку причин: відсутність пов'язаної сторінки / веб-сайту, розміщення неправильної URL-адреси в текстових посиланнях, зміна структури URL-адреси веб-сайту тощо. Оскільки Google бажає, щоб його користувачі мали найкращий пошук можливо, він має негативне сприйняття до сторінок, які мають більше, ніж лише кілька порушених посилань. Виправлено пошук і виправлення порушених посилань періодично. Це можна зробити за допомогою інструмента аудиту веб-сайту. Окрім виявлення непрацюючих посилань, інструмент аудиту веб-сайту також виявляє мета-проблеми, проблеми з HTML та оптимізацією файлів, проблеми вмісту та соціальні показники.

  1. Змінює файл robots.txt під час і після редизайну сайту

  txt під час і після редизайну сайту

  Коли сайт перебуває на реконструкції або редизайні, веб-майстри часто запобігають індексуванню сайтів під будівництво, роблячи необхідні зміни у файлі robots.txt. Після завершення веб-сайту та його готовності до роботи веб-майстри повинні скасувати зміни, внесені до файлу robots.txt, і дозволити сканування нового сайту. Невиконання цього запобігає індексуванню оновленого сайту - і, отже, - ранжування на видачах. Виправити поновлення сайту, перевірити файл robots.txt вашого сайту за допомогою tester robots.txt і перевірте, чи індексується новий сайт.

  1. Ключове слово набивання

  Ключове слово набивання

  Наповнення ключового слова стосується практики заповнення вмісту цільовим ключовим словом з наміром високо оцінювати результати пошуку для цього ключового слова. Google ідентифікує веб-сторінки з незвично високою щільністю ключових слів як спам і запобігає ранжуванню таких веб-сторінок. Дізнайтеся, що Google має сказати про "заповнення ключових слів": Наповнення ключового слова стосується практики заповнення вмісту цільовим ключовим словом з наміром високо оцінювати результати пошуку для цього ключового слова

  Виправити Не вдаватися до ключових слів. І хоча не існує жорстких правил щодо питомої ваги ключових слів (3% є оптимальними), це завжди гарна ідея, щоб зберегти звук природним. Крім того, обов'язково також зосередитися на ключових словах довгого хвоста забезпечити одне з перших місць у висококонкурентних пошукових рейтингах. Отже, у вас є - 7 питань SEO, які впливають на більшість веб-сайтів. Є й інші питання SEO, які також мають негативний вплив на веб-сайти, як, наприклад, накладання посилання, високий коефіцієнт Text-to-HTML, а також зручність мобільного зв'язку. Уникайте цих проблем SEO і бути на вашому шляху до підйому, що SERP сходи. Якщо ви знаєте про більше питань SEO, згадайте їх у розділі коментарів нижче. Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів і думок.

  Отже, які саме ці питання SEO, що мар більшість веб-сайтів (швидше за все, в тому числі ваш)?
  І як нам обійти їх?
  Хочете знати, чи має будь-яка ваша сторінка повторюваний вміст?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»