Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 трендів в SEO-просуванні інтернет-магазинів в 2016 році

  1. «SEO з коробки» стало краще
  2. Багато контенту - це важливо
  3. «Рулит» те, чим діляться
  4. Відео-контент попереду всіх
  5. Оптимізуйте сайт під мобільні пристрої, пора!
  6. Голосовий пошук і цифрові помічники набирають обертів
  7. Геозалежні пошукової видачі стає все більш помітною
  8. висновок
  9. думка експерта

  дата публікації оригінальної статті : 14 июня 2016
  Автор: Джейсон ДЕМЕРС (Jayson DeMers)
  Переклад: Олена Годулянова

  Спеціаліст по пошуковому просуванню Джейсон ДЕМЕРС дав низку порад тим, хто оптимізує сайти інтернет-магазинів і не хоче відставати від конкурентів. Менеджер відділу пошукового просування агентства i-Media Олена Годулянова перевела для E-pepper цю статтю.

  Мало хто в інтернет-комерції здатний використовувати пошукову оптимізацію настільки ж ефективно, як інтернет-магазини, які працюють безпосередньо зі споживачами. Засобами SEO вони можуть залучати трафік з пошукових систем, оптимізувати картки товару і каталожні сторінки так, щоб направляти відвідувачів на найбільш вигідні і популярні сторінки, і ще багато всього.

  Але SEO (і електронна комерція в цілому) постійно розвивається. З'являються нові технології, ідеї та інструменти, і кращі веб-майстри намагаються не відставати від конкурентів і впроваджують новинки в роботу.

  Я склав список з семи важливих тенденцій пошукового просування для інтернет-магазинів, на які варто звернути увагу.

  «SEO з коробки» стало краще

  SEO-технології розвиваються настільки ж швидко, як і живлять їх пошукові системи. Під SEO-технологіями я маю на увазі сторонні додатки, віджети і інструменти для веб-майстрів, які можна використовувати для оптимізації з мінімальними затратами.

  Деякі продукти «з коробки» з'явилися в індустрії шаблонного веб-дизайну: вони дозволяють веб-майстрам оптимізувати сайт відразу після запуску і всього за кілька кроків. Модулі WordPress теж непогано справляються з «автоматичним SEO», наприклад, можна згадати Yoast SEO.

  Такі інструменти зручні і корисні, але на сьогоднішній день немає комплексного вирішення, яке автоматично вирішувало б всі необхідні завдання. Щоб досягти результату, вам доведеться самостійно проставити теги title, «хлібні крихти», налаштувати привабливі сніппети та інше.

  Багато контенту - це важливо

  До недавнього часу картки товарів в інтернет-магазинах були однаковими і короткими: заголовок, короткий опис, галерея фотографій і кілька відгуків покупців. Однак під впливом вимог користувачів і алгоритмів пошукових систем з'явилася тенденція детально описувати всі особливості товару в кожному з пунктів.

  Коли у вас багато контенту, можна розширити опису, включити в текст розмовні фрази (це релевантні пошукові запити!) І внести інші моменти, які відрізняють вас від конкурентів.

  Я рекомендую наповнювати сайт докладними розповідями про ваші продукти і послуги, ідеями компанії, статтями по вашій тематиці, але без «води».

  «Рулит» те, чим діляться

  Соціальні мережі популярні багато років, але їх значення продовжує зростати. Нещодавно я провів опитування 357-ми інтернет-маркетологів. 52% опитаних заявили, що спостерігають позитивну ROI від інвестицій в SMM, і 65% вважають, що важливість соціальних мереж буде зростати протягом наступних п'яти років. 96% заявили, що запланували збільшити або зберегти незмінним бюджет на маркетинг в соціальних мережах в наступному році.

  Все більше користувачів реєструються на Facebook, але Instagram і Snapchat також розвиваються і можуть стати основними майданчиками для нового покоління.

  Один із способів поліпшити видимість і збільшити вплив зовнішньої оптимізації (наприклад, зовнішніх посилань і соціальних сигналів) - стимулювати людей ділитися вашим контентом в соціальних мережах протягом усього часу перебування на ваш сайт.

  Зробіть так, щоб користувачі ділилися інформацією про ваші продукти і своїми відгуками. Підключіть можливість спільно стежити за надходженням товарів. Утримуйте клієнтів за допомогою соціальних мереж, і ваша видимість в пошукових системах і соціальних медіа-каналах буде рости.

  Утримуйте клієнтів за допомогою соціальних мереж, і ваша видимість в пошукових системах і соціальних медіа-каналах буде рости

  Також читайте: « Що робити, якщо контент-маркетинг не допомагає вашому SEO »
  Успіх вашого SEO-просування залежить від грамотного контент-маркетингу. Але як зрозуміти, чи правильно ви поєднуєте ці інструменти? Читати далі

  Відео-контент попереду всіх

  Користувачі вимагають все більше відео: доступність Wi-Fi і можливостей обмінюватися відео роблять цей вид контенту все більш популярним. Відеоконтент може відображатися в результатах пошуку, якщо він розміщений на YouTube. Він більш вірален і підходить для вірусного маркетингу краще будь-якого іншого.

  Ситуація наступна: якщо ви не використовуєте відеоконтент на сторінках товарів або в блозі компанії, то ви вже відстали від конкурентів. Відео тільки набирає обертів.

  Оптимізуйте сайт під мобільні пристрої, пора!

  Основи мобільного оптимізації стали каноном завдяки «Мобайлгеддону» від Google , Але просто дотримуватися рекомендацій щодо мобілопрігодності - вже недостатньо, щоб виділитися в світі пошукового маркетингу.

  Оптимізуватися під мобільні - це значить дати користувачам смартфонів кращий контент і функціональність, оскільки їх число зростає з кожним днем.

  У мобільну оптимізацію також входить оптимізація додатків, яку Google цінує особливо високо в зв'язку з розробкою потокової моделі додатків. Так що скоро інтернет-магазинах доведеться розробляти власні мобільні додатки, просто щоб підвищити видимість в пошукових системах.

  Голосовий пошук і цифрові помічники набирають обертів

  Всього кілька років тому цифрові помічники здавалися непотрібними: вони не могли точно розпізнати мова, і навіть якщо розпізнавали, видавали далеко не блискучий результат. Зараз все більше людей покладаються на голосовий пошук. Так що мало не всі технологічні гіганти створили собі по цифровому помічнику з особливими фичами. У їх числі Siri, Alexa, Cortana і Google Now.

  Досвідчені інтернет-маркетологи навчилися отримувати користь з цієї тенденції. Вони використовують більш розмовні формулювання, які підходять для оптимізації під довгі ключові слова, і пропонують розширені відповіді на запити, які працюють в зв'язці з цифровими асистентами.

  Вони використовують більш розмовні формулювання, які підходять для оптимізації під довгі ключові слова, і пропонують розширені відповіді на запити, які працюють в зв'язці з цифровими асистентами

  Геозалежні пошукової видачі стає все більш помітною

  Пошукова оптимізація по локації зазнала чимало змін за останні кілька років. Можна припустити, що завдяки новим технологіям (наприклад, носиться гаджетам) питання релевантності локальної видачі стане ще більш гострим.

  Інтернет-магазини часто не замислюються про стратегію просування в конкретній місцевості, так як працюють на національному рівні і націлені на велику аудиторію. Але якщо при цьому не залишати поза увагою розвиток на місцевому рівні, ви вигідно виділитеся на тлі конкурентів і займете ту нішу, від якої всі інші навмисно відмовляються.

  Тут може спрацювати ефект кластера: зараз все більше компаній усвідомлюють, як важливо просуватися на місцевому рівні. Нехай ця обставина послужить хорошим стимулом і вам.

  висновок

  Слідкуйте за перерахованими тенденціями, щоб гарантовано залишатися передовою компанією. Залежно від ваших цілей і від того, наскільки SEO впливає на розвиток вашого бізнесу, спирайтеся на наведені рекомендації при розподілі витрат на маркетинг.

  Звичайно, це далеко не все нові віяння, які актуальні для електронної комерції, і важко передбачити, що буде далі. Тому зберігайте гнучкість і завжди шукайте нові вікна можливостей.

  Переклад опублікований на: E-Pepper.ru

  думка експерта

  Олена Годулянова
  менеджер відділу пошукового просування

  «Серед тенденцій, виділених автором, проглядає одна найважливіша: тепер пошукова оптимізація нерозривно пов'язана з організацією маркетингу, продажів - і, відповідно, з правильною подачею інформації про себе і свій товар. Дедалі більшої ваги в пошуковому просуванні набуває контент-маркетинг, і це стосується не тільки інтернет-магазинів.

  Більшості клієнтів ще складно прийняти, що SEO тепер полягає не тільки в технічній оптимізації, але і в наповненні сайту корисним контентом, рекомендаціях щодо поліпшення юзабіліті і інших моментах, які раніше не мали відношення до оптимізації. Технічна оптимізація передує всім перерахованим пунктам, проте тепер всі вони вимагають залучення SEO-фахівців ».

  26 серпня 2016

  comments powered by comments powered by

  Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів

  Але як зрозуміти, чи правильно ви поєднуєте ці інструменти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»