Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 з кращих інструментів SEO & WordPress плагіни для максимальної видимості

  1. Швидкі способи оптимізації блогу
  2. SEO інструменти і плагіни WordPress
  3. 5. Yoast SEO (раніше WordPress SEO від Yoast)
  4. Загортання

  Ви знали, що 93% всього інтернет-трафіку починається з пошукової системи? Крім того, 75 відсотків шукачів не шукають минулих перших сторінок результатів.

  Дивлячись ще глибше на значення пошуку, ми виявляємо, що інструменти пошукових систем є номер один вид руху для контентних сайтів - навіть більше, ніж соціальні медіа, на 300 відсотків! Якщо ви запускаєте блог WordPress, це означає, що ви є контент-сайтом, а пошукові системи - ваш найкращий друг.

  Як інтернет-маркетинг гуру Ніл Патель вказує , "Зміст маркетингу є найдешевшим і найбільш ефективним способом зробити SEO в ці дні. Не тільки написання високоякісного вмісту створює посилання швидше, ніж їх створення вручну, але це також дешевше. "

  Отже, що ви робите, коли найкращий спосіб рангу в пошукових системах це ігнорувати тактику SEO старих шкіл і писати зручне зміст? Чи є ще способи зробити свій контент SEO-дружній, а?

  Звичайно!

  У той час, коли закінчилися дні побудови схем ручного підключення та заповнення ключових слів, ви можете збільшити свій рейтинг в пошукових системах, використовуючи ряд інструментів, які оптимізують вміст блогу WordPress для пошукових систем, не зловживаючи системою. Ознайомтеся з деякими з цих кращих варіантів нижче.

  Швидкі способи оптимізації блогу

  Перш ніж ми перейдемо до цих інструментів і плагінів, вам доведеться оптимізувати блог WordPress, щоб він міг ефективно працювати з цими плагінами.

  Щоб розпочати роботу, переконайтеся, що час завантаження сайту оптимізовано належним чином. Використовуйте онлайн-інструмент для перевірки швидкості, як Google PageSpeed ​​Insights для аналізу продуктивність сайту та перегляньте поради щодо його швидшого використання .

  Використовуйте онлайн-інструмент для перевірки швидкості, як  Google PageSpeed ​​Insights  для аналізу  продуктивність сайту та перегляньте поради щодо його швидшого використання

  Бонус: швидкість сторінки може вплинути на ваші пошукові рейтинги, тому запуск цих тестів і вирішення проблем є гарною тактикою SEO самостійно.

  SEO інструменти і плагіни WordPress

  Після внесення цих змін, і ваш сайт працює швидше, подивіться на наступні інструменти і плагіни, щоб допомогти збільшити ваші маркетингові зусилля SEO.

  SEMRush є інструментом, який дозволяє порівняти ваші маркетингові зусилля з тими, що використовуються вашими конкурентами. Ознайомтеся з ефективністю вашого сайту за допомогою звітів, які аналізують зростання вашого трафіку та рейтингу ключових слів. Ви навіть можете побачити, у яких місцях Ваші ключові слова добре функціонують.

  Потім перевірте звіти, які аналізують результати ваших конкурентів, включаючи:

  • Ключові слова
  • Позиція
  • CPC
  • Трафік
  • Відсоток витрат
  • Конкурентна щільність

  Не соромтеся вводити будь-яке доменне ім'я, з яким потрібно порівнювати; спочатку не потрібно створювати кампанію.

  Почніть з пакету Pro за $ 69,95 на місяць, або оновіть до гуру або бізнес-пакети за $ 149,95 і $ 549,95 відповідно. Це особливо корисний інструмент для людей, які хочуть уважно стежити за своїми кампаніями в режимі реального часу, але також потребують щось більш потужне, ніж більшість безкоштовних інструментів.

  Це особливо корисний інструмент для людей, які хочуть уважно стежити за своїми кампаніями в режимі реального часу, але також потребують щось більш потужне, ніж більшість безкоштовних інструментів

  Просто тому, що набивання ключових слів більше не працює як тактика SEO, не означає стратегічного планування використання ключових слів неефективно.

  Планувальник ключових слів Google допомагає надихати ідей кампанії та показувати вам, що клієнти найчастіше шукають.

  Як пояснює Google, "Ви можете шукати ідеї щодо ключових слів і груп об’яв, отримувати статистичні дані про історію, переглядати список ключових слів і навіть створювати новий список ключових слів, поєднуючи кілька списків ключових слів".

  Бонус: Цей інструмент безкоштовний . Вам просто потрібно мати обліковий запис AdWords, але це також безкоштовно.

  Що робить інструмент "Планувальник ключових слів" Google настільки великий, що він не просто надає ідеї щодо ключових слів.

  Він також показує історичні дані, пов'язані з цими ключовими словами, щоб ви знали, наскільки вони популярні. Крім того, ви отримаєте звіти про ефективність ключових слів з часом.

  Це практичний інструмент, який ви можете використати, якщо ви переймаєтеся своєю наступною кампанією, або ж ви встановили гуру інтернет-маркетингу - і ви, звичайно, не можете піти не так з ціною.

  Це практичний інструмент, який ви можете використати, якщо ви переймаєтеся своєю наступною кампанією, або ж ви встановили гуру інтернет-маркетингу - і ви, звичайно, не можете піти не так з ціною

  Довгий хвіст Pro це трохи більше, ніж від Google Planer ключових слів, з діловими людьми, як Пат Флінн з Smart Passive Income, використовуючи його, щоб розвивати свої блоги та бізнес.

  Як обіцяє їхній веб-сайт, Long Tail Pro - це не лише ключові слова. Мова йде про зростання вашого бізнесу за допомогою цільового трафіку, збільшення кількості потенційних клієнтів і масштабованого зростання.

  З Long Tail Pro, це не тільки аналіз ключових слів. Ви також можете досліджувати конкурентів і перевіряти нішу видимості. За допомогою всього лише п'ятихвилинного налаштування ви можете розмістити всі цільові кампанії в одному місці, щоб ви могли перестати витрачати час на кілька інструментів і починати турбуватися про інші аспекти вашого бізнесу.

  Почніть з 10-денної безкоштовної пробної версії (не потрібна кредитна картка), а якщо вам подобається, що ви бачите, оновіть плату за одноразову плату в розмірі 97 доларів США. Насолоджуйтеся ще більшою кількістю функцій, таких як розрахунок конкурентоспроможності ключових слів за додаткові $ 27 на місяць.

  З незліченними позитивними відгуками людей у ​​всіх нішах, варто віддати безкоштовну пробну версію.

  З незліченними позитивними відгуками людей у ​​всіх нішах, варто віддати безкоштовну пробну версію

  SEO Quake є інструментом аналізу SEO для Firefox і Chrome (і Opera).

  З його допомогою можна переглядати звіти на будь-якому сайті на основі численних параметрів, включаючи рейтинг сторінки, індекс Google і рейтинг Alexa. Він також підкреслює nofollow посилання, а також звіти про щільність ключових слів для різних фраз. Крім того, все налаштовується, так що ви можете встановлювати власні параметри.

  З SEO Quake, ви можете перевірити звіти на вашому власному сайті, а також порівняти вашу статистику проти конкурентів.

  Привезений до вас тими ж людьми, що стоять за SEMRush, можна очікувати відмінного інструменту. Найкраще, це безкоштовно!

  5. Yoast SEO (раніше WordPress SEO від Yoast)

  Yoast SEO є найпопулярнішим плагіном SEO для користувачів WordPress. Це безкоштовно і за підтримки 4.7-зіркового рейтингу від більш ніж 3500 рецензентів - і це було завантажено колосальні 14 мільйонів разів. Якщо ви шукаєте якісний плагін SEO, який не порушить ваш бюджет, це він.

  З його допомогою ви зможете проаналізувати, наскільки оптимізовано кожен пост і сторінку для пошукових систем, на основі яких ключових слів ви орієнтуєтеся. Крім того, це робить додавання власного опису заголовка або мета для кожного повідомлення та сторінки простим. Ви також можете додавати теги Open Graph, генерувати XML-мапи сайту, очищати постійні посилання та видаляти зайві накладання з коду вашого сайту.

  Ви також можете додавати теги Open Graph, генерувати XML-мапи сайту, очищати постійні посилання та видаляти зайві накладання з коду вашого сайту

  Якщо ви шукаєте більше з цього плагіна, придбайте преміум версії , який починається від $ 69 за один сайт. Ліцензуйте до п'яти сайтів за $ 129 або працюйте з до 20 сайтів за $ 249. З преміум-версією ви отримаєте додаткову перевагу менеджера переадресації разом із преміум-підтримкою.

  Навіть якщо ви не хочете йти з платною версією, Yoast SEO є обов'язковим на вашому сайті WordPress.

  Broken Link Checker - це плагін WordPress, який відстежує ваші повідомлення, сторінки, коментарі та інший вміст для непрацюючих посилань і відсутніх зображень.

  Broken Link Checker - це плагін WordPress, який відстежує ваші повідомлення, сторінки, коментарі та інший вміст для непрацюючих посилань і відсутніх зображень

  Перевірка на непрацюючі посилання має важливе значення для SEO, тому що пошукові системи розглядають і слідують за вашими посиланнями. Якщо у вас є нерелевантні або спам-посилання (у тому числі в розділі коментарів), ви можете отримати штрафні санкції.

  Якщо цей плагін виявить непрацююче посилання, він повідомить вас про вашу інформаційну панель WordPress або за допомогою електронної пошти, дозволяючи вам входити та виправляти ці посилання. Редагувати посилання легко, оскільки ви можете зробити це безпосередньо на сторінці плагіна, а не вручну, оновивши кожне посилання.

  Не тільки плагіни, як це чудово для SEO, вони роблять ваш сайт більш зручним для користувачів, теж. Це відмінний інструмент для використання, якщо ви хочете краще оптимізувати свій сайт для пошукових систем, у той час як на жорсткому бюджеті.

  Це відмінний інструмент для використання, якщо ви хочете краще оптимізувати свій сайт для пошукових систем, у той час як на жорсткому бюджеті

  LinkPatrol допоможе вам "знайти, виправити і отримати контроль над посиланнями на вашому сайті", і це досить оновлення від безкоштовних плагінів WordPress. Як ми обговорювали в наш огляд LinkPatrol Цей інструмент допомагає відстежувати вихідні посилання та полегшує очищення застарілих.

  LinkPatrol спрощує процес, надаючи звіти про посилання та дозволяє легко видаляти зламані або спам-посилання. Ви також можете додати тег "rel = nofollow" до інших посилань, які ви не хочете впливати на ваші пошукові рейтинги.

  Якщо ви запускаєте сайт з декількома авторами, LinkPatrol також організовує ваші посилання, засновані на авторах, щоб повернути вас до контролю над вашими учасниками та їхніми звичками зв'язування.

  Ми сказали це раніше, і ми знову скажемо. LinkPatrol є незамінним інструментом для власників сайтів, які серйозно ставляться до SEO.

  Однак цей неймовірний плагін не приходить без витрат. Її одноразові збори починаються від $ 50 за один сайт і збільшуються до $ 100 на п'ять сайтів і $ 200 на 20 сайтів. Візьміть наш купон, і ви можете заощаджуйте 15% від вашої покупки .

  Загортання

  Хоча ніхто не може удосконалити формулу SEO - завдяки постійно змінюваним алгоритмам пошукової системи - є інструменти, які можна використовувати для створення дружнього сайту пошукової системи, який може допомогти підвищити рейтинг.

  Щоб почати, спробуйте безкоштовні версії цих інструментів і плагінів, але переконайтеся, що встановити Yoast SEO . Для початківців, цей плагін робить його cinch до вивчити основні практики SEO .

  Використання цих інструментів і плагінів допоможе не тільки збільшувати трафік з більшою видимістю в Інтернеті , але ваші зусилля з оптимізації пошукових систем будуть скоріше окуплятися, ніж пізніше.

  Отже, який з цих інструментів і плагінів ви спробуєте спочатку? Не забудьте повідомити нас у коментарях.

  Чи є ще способи зробити свій контент SEO-дружній, а?
  Отже, який з цих інструментів і плагінів ви спробуєте спочатку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»