Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  8 Доступне програмне забезпечення SEO (менше $ 50 на місяць)

  1. SEO Spyglass (найбільш рекомендований)
  2. Jaaxy
  3. SheerSEO
  4. Величний
  5. UpCity
  6. WooRank
  7. SEO перевірка сайту
  8. Аналізатор сайту
  9. Висновок

  Ви не можете робити SEO без статистики.

  Тим не менш, це не гарна ідея інвестувати сотні доларів на SEO або дослідження ключових слів, коли ви знаходитесь на жорсткому бюджеті. Доброю новиною є, крім величезної (і дорогої) Програмне забезпечення SEO як Ahrefs або SEMrush, є багато доступних і відмінних рішень для інтернет-маркетологів.

  Ось 10 доступних програмних засобів SEO, менше $ 50 на місяць, щоб допомогти вам оптимізувати ваші маркетингові зусилля.

  Перевір.

  SEO Spyglass (найбільш рекомендований)

  SEO Spyglass (найбільш рекомендований)

  Вартість: $ 124.75 один раз
  Офіційний веб-сайт: SEO-Spyglass.com

  Хоча це не нижче $ 40 на місяць, SEO Spyglass ще дешевше в тому, що вона не вимагає будь-яких повторюваних платежів, які б заощадити багато в довгостроковій перспективі. SEO Spyglass є настільним і зворотним аналізом SEO програмного забезпечення, сумісного на будь-яких пристроях.

  Використовується і довіряють багато великих брендів, таких як Amazon Webstore, HP, Toshiba та багато іншого, SEO Spyglass - це відмінний вибір для кожного інтернет-маркетингу.

  Функції SEO Spyglass включають:

  • Backlink checker - Як ми всі знаємо, що зворотні посилання є основним фактором ранжування пошукової системи. SEO Spyglass допоможе вам витягти всі зворотні посилання на будь-який сайт або сторінки миттєво.
  • Текст орієнтації на ключове слово - Крім того, інструмент також допомагає визначити шаблони прив'язки тексту, які посилаються на будь-які сайти в Інтернеті.
  • PageRank - SEO Spyglass відображає Google PageRank для кожної вхідної посилання, яку можна легко відсортувати, щоб перевірити якість посилань, які вказують на вас або сторінку ваших конкурентів.
  • Трафік, надісланий з кожної зворотної лінії - це показник від рейтингу трафіку Alexa, який оцінює кількість трафіку, який отримує сайт. Ідея полягає в тому, що зворотний зв'язок з веб-сайту з великою кількістю відвідувачів, ймовірно, направляє деяких з цих відвідувачів через зворотний зв'язок.
  • Сортування посилань з блогів і форумів - це унікальна функція SEO Spyglass, що дозволяє фільтрувати лише посилання з блогів і форумів. Ці посилання простіше відтворити, надіславши повідомлення вручну або звернувшись до відповідного блогера.
  • Розрахуйте значення зворотного посилання - програмне забезпечення SEO Spyglass також допомагає обчислити значення кожної зворотної лінії зв'язку на основі щільності посилання на референтній сторінці.

  Jaaxy

  Jaaxy

  Вартість: $ 19 на місяць
  Офіційний веб-сайт: Jaaxy.com

  Jaaxy є в першу чергу низькою конкуренцією інструмент дослідження ключових слів , але вони також пропонують різні функції відстеження, щоб допомогти оптимізувати ваші зусилля SEO. Крім того, дослідження ключових слів лежать в основі SEO. Як сказала Крісті Хайнс:

  Ви не можете нічого робити, доки не буде встановлено цільові ключові слова, а побудова посилань марно, якщо ви не оптимізували свої сторінки за ключовими словами, за якими ви намагаєтеся оцінити.

  І це те, що Jaaxy добре, допомагаючи вам знайти як вигідні ключові слова, так і відстежувати ваш прогрес за розумну ціну.

  Jaaxy має ряд особливостей, включаючи:

  • Конкурс ключових слів - допоможе вам швидко визначити конкуренцію за ключовими словами (з такими показниками, як Quoted Search Results), щоб знайти найкращі ключові слова для ранжування в пошукових системах.
  • SEO Аналіз - допомагає вам аналізувати найкращі результати для будь-яких ключових слів.
  • Менеджер списку ключових слів - збереження та відстеження будь-яких ключових слів для подальшого використання.
  • Rank Checker - за допомогою Jaaxy ви можете швидко перевірити позицію на Google, не вимагаючи ручного пошуку та підрахунку в режимі анонімного перегляду.

  SheerSEO

  SheerSEO

  Вартість: $ 15 на місяць
  Офіційний веб-сайт: SheerSEO.com

  SheerSEO є найбільш доступним все-в-одному SEO інструменти на ринку, який допоможе вам керувати, контролювати і проводити SEO кампаній. Хоча SheerSEO може похвалитися широким спектром функцій з PageRank трекера, перевірки зворотних зв'язків, трекера соціальних медіа і багато іншого, це найвідоміше за відстеження вашого рейтингу в пошукових системах і перевірки того, як ваші зусилля з просування (наприклад, будівництво посилань) впливають на нього.

  SheerSEO починається на рівні $ 7, їх найкраще значення - $ 15.

  Ось огляд основних функцій SheerSEO:

  • Відстеження рейтингу - SheerSEO дозволяє відстежувати рейтинг пошукової системи для будь-яких ключових слів на Google, Bing і Yahoo. Найбільш корисною частиною цієї функції є її історичне відстеження, яке дозволяє відстежувати тенденції в рейтингах з часом.
  • Кількість зворотних посилань - Швидко візуалізуйте кількість зворотних посилань на ваш сайт, це дозволяє відстежувати будь-які негативні тенденції SEO, так що ви зможете вжити заходів до того, як буде занадто пізно.
  • Відстеження соціальних медіа - SheerSEO дозволяє відстежувати всі згадки про ваш бренд з великих соціальних медіа-каналів, таких як Twitter і Facebook, і добре знаходить спільну діяльність, яку ви зазвичай не бачите.
  • Доповіді з поштою - Ця функція спеціально розроблена для агентств SEO для надсилання звітів PDF або CSV своїм клієнтам.

  Величний

  Величний

  Вартість: $ 49,99 на місяць
  Офіційний веб-сайт: Majestic.com

  Majestic є маркетинговою пошуковою системою і інструментом перевірки зворотного зв'язку SEO. Majestic є більш дорогим, ніж інші інструменти в цьому списку, але вони пропонують спеціальний план на $ 49,99 на місяць за щоквартальні підписки.

  Особливості Majestic включають:

  • Site Explorer - дана функція дозволяє досліджувати зворотний зв'язок будь-якого домену та надає короткий опис профілю зворотного зв'язку на сайті (кількість зворотних посилань, доменів-посилань, зворотних посилань .edu тощо).
  • Перевірка ключових слів - Ця функція дозволяє перевіряти ключові слова або фрази, а також перевіряти кількість показів, а також отримувати обсяг пошуку для кожного ключового слова.
  • Link Profile Fight - Ця унікальна функція дозволяє візуально порівнювати профілі зворотного зв'язку для двох різних сайтів.
  • Історія зворотного зв'язку - Majestic дає можливість перевірити історію зворотних зв'язків для тенденцій від вас або ваших конкурентів.
  • Масова перевірка зворотного зв'язку - як випливає з назви, цей інструмент дозволяє перевіряти відлік зворотного зв'язку для декількох доменів.
  • Інструмент порівняння - Ця функція дозволяє порівняти повноваження сайту до 5 доменів з такими показниками, як профіль зворотного зв'язку, потік довіри, індексовані URL-адреси.
  • Clique Hunter - Ця функція дозволяє знаходити тенденції зв'язування до 10 сайтів. Ідея цього полягає в тому, що якщо ці сайти пов'язують з багатьма з ваших конкурентів, вони також частіше посилаються на вас.

  UpCity

  UpCity

  Вартість: $ 50 на місяць
  Офіційний веб-сайт: UpCity.com

  UpCity є SEO програмне забезпечення для SEO агентств. Однак їх багатий набір SEO, і соціальні інструменти також можуть бути корисні для будь-якого інтернет-бізнесу. На $ 50 ви можете використовувати UpCity для запуску 1 кампанії та відстеження 5 ключових слів.

  Функції UpCity включають:

  • Ранжування звітів - UpCity запускає щоденні звіти, щоб показати вам, де ви і ваші конкуренти займаєте позицію в Google, Bing і Yahoo.
  • Усунення неполадок на місці - Ця функція автоматично сканує та перевіряє ваш сайт, щоб допомогти визначити та забезпечити вирішення проблем, пов'язаних з SEO.
  • Соціальні медіа та керування каталогами - Ця функція дозволяє подавати свій бренд на канали та каталоги соціальних медіа, відстежуючи те, що відбувається для захисту іміджу вашого бренда.
  • Дослідження зворотних зв'язків - Ця функція дозволяє відстежувати ваш профіль зворотного зв'язку (з такими даними, як кількість зворотного посилання, вихідний текст і текст прив'язки).
  • Освіта - UpCity також проводить освітній центр з усім, від навчання, як перетворити більше продажів, щоб розвивати свій бізнес. Це великий ресурс для власників малого бізнесу, маркетологів і блогерів.

  WooRank

  WooRank

  Вартість: $ 49 на місяць
  Офіційний веб-сайт: WooRank.com

  WooRank, запущений в 2011 році, є спеціалізованим програмним забезпеченням для перевірки SEO. WooRank гордо переглядає до 75k сайтів на місяць, і широко відомий як деякі з кращих інструментів для створення SEO звітів в Інтернеті.

  Особливості WooRank включають:

  • Огляд In-Depth - Дозволяє витягувати огляди вашого сайту різними даними, такими як SEO, соціальні медіа, зручність використання та багато іншого. Краща частина полягає в тому, що WooRank також дозволяє відстежувати ваш прогрес у реальному часі для будь-яких майбутніх помилок або проблем.
  • Конкурентний аналіз - Ця функція дозволяє відстежувати своїх конкурентів і визначати, які ключові слова вони націлюють, щоб допомогти вам адаптувати вашу стратегію відповідно.
  • Контрольний список маркетингу - це унікальна функція WooRank, яка допомагає вам розставляти пріоритети завдань і максимально використовувати ваші маркетингові зусилля.
  • Експорт фірмових відгуків - Ця функція особливо корисна для агентств SEO, які швидко генерують та завантажують огляди сайтів PDF для своїх клієнтів.

  SEO перевірка сайту

  SEO перевірка сайту

  Вартість: $ 19,95 на місяць
  Офіційний веб-сайт: SEOSiteCheckup.com

  SEO перевірка сайту є інструментом SEO, який допомагає вам контролювати і відстежувати зростання вашого сайту з такими показниками, як швидкість сайту, непрацюючі посилання, а також повний аналіз сайту. Найкраща частина про SEO-перевірку сайту - це щотижнева електронна пошта моніторингу SEO, так що ви завжди зможете бути в курсі вашого бізнесу в Інтернеті.

  SEO Site Checkup може похвалитися різноманітними функціями, такими як:

  • Повний аналіз сайту - дає вам поглиблений аналіз того, наскільки добре ваш сайт оптимізований для SEO, ця інформація також може бути експортована і збережена як PDF для відстеження ваших зусиль SEO.
  • Генератор Sitemap - Ця функція дозволяє швидко створювати мапу сайту для вашого сайту, як ви знаєте sitemap є обов'язковим за даними Google Webmaster.
  • Моніторинг веб-сайту - SEO перевірка сайту також допомагає контролювати ваш сайт 24/7 і повідомляти по електронній пошті, коли ваш сайт не працює, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми відразу.
  • Відстежуйте швидкість завантаження вашого сайту - автоматично відстежує швидкість завантаження вашого сайту, тому ви зможете точно визначити, коли ваш сервер повільний або помилковий, щоб уникнути втрати трафіку.

  Аналізатор сайту

  Аналізатор сайту

  Вартість: $ 29,90 на місяць
  Офіційний веб-сайт: Site-Analyzer.com

  Сайт Analyzer - це аналіз на сторінці та огляд сторінки для цілей SEO. Гордістю похвалившись більш ніж 40 000 користувачів, Site Analyzer допомагає вам відстежувати продуктивність вашого сайту на ключові моменти, такі як доступність, дизайн, тексти, мультимедіа та мережа.

  Основні функції Analyzer сайту:

  • Глибокий аналіз на сторінці - Site Analyzer дозволяє створити повний аналіз будь-яких сторінок з вашого вмісту, ключових слів, дизайну, продуктивності та доступності.
  • Повний сканування сайту - Ця функція сканує ваш сайт для будь-яких технічних питань SEO, таких як непрацюючі посилання, дублювання вмісту та багато іншого.
  • Відстеження ключових слів - допомагає відстежувати позицію будь-яких ключових слів у Google. Ця функція унікальна для Analyzer сайту, оскільки ви можете легко візуалізувати свої дані, щоб побачити виразні шаблони рейтингу.
  • Експорт фірмових відгуків - Analyzer сайту також дозволяє створювати індивідуальні та унікальні фірмові звіти SEO в форматах PDF і CSV.

  Висновок

  Без великої аналітики даних, компанії сліпими і глухими, блукаючи на веб, як олені на автостраді.

  Велике програмне забезпечення SEO не тільки заощаджує вам цінний час, але й допомагає краще оптимізувати ваші маркетингові зусилля і розвивати свій бізнес в Інтернеті. Тим не менш, ви не хочете, щоб більше інвестувати на SEO на ранніх стадіях.

  Ось де ці доступні інструменти програмного забезпечення SEO вступає в гру.

  Моїм найбільш рекомендованим інструментом є SEO Spyglass для цілей аналізу зворотного зв'язку. Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для відстеження вашої позиції в рейтингу, ви хочете перевірити SheerSEO . 🙂

  Це все найкращі інструменти, які я знайшов для аналізу SEO, які інші інструменти ви рекомендуєте? І які найкращі способи їх використання?

  Готові розпочати онлайн-бізнес? Перевірте моє рекомендовані ресурси .

  І які найкращі способи їх використання?
  Готові розпочати онлайн-бізнес?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»