Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  8 нескладних рекомендацій для реклами і просування салону краси в інтернеті - Арніка

  Кожен бізнес прагне дати своєму клієнтові максимум для задоволення його конкретних потреб

  Кожен бізнес прагне дати своєму клієнтові максимум для задоволення його конкретних потреб. А це значить, що просто наданням послуги або просто продажем товару тут не обмежитися. Ви зустрічаєте свого клієнта ще до того, як зробили йому класну стрижку або продали домашнє засіб для догляду. І ви точно залишилися з вашим клієнтом після цього. Ви повинні бути з клієнтом всюди. І найкраще це «скрізь» представлено в інтернеті.

  1. Попрацюйте над SEO-оптимізацією. Нічого надскладного, візьміть пару консультацій у маркетолога, проаналізуйте, як ваш клієнт шукає ваш продукт. Які запити вводить в пошуковики, які слова використовує.

  2. Грамотна контекстна реклама. Потрібно зрозуміти, яким чином клієнти салону шукають вас, коли звертаються в перший раз або повторно. Найголовніше - виявити потребу вашого клієнта, їх «біль», і донести до них, що їх проблеми ви можете вирішити якісніше ваших конкурентів.

  3. Не забувайте просити клієнтів залишати відгуки - в соцмережах, на сайті. Якщо відгук в соцмережах - неодмінно відповідайте на нього, робіть посилання на першоджерело. Це сформує у вас імідж надійного і порядного підприємства, а активне посилання на автора відкликання доведе його реальність.

  ***

  ***

  4. Відстежуйте, коли у вашого клієнта виникає потреба у ваших послугах - саме в цій «точці» інформація про вас і ваших послугах буде найбільш доречна. Послуги по догляду за волоссям затребувані взимку - починайте розповідати про них в кінці осені. Питання про корекцію фігури актуальні літо? Піднімайте їх в середині весни.

  5. Придумайте для клієнта невелике керівництво, де варто описати ваші продукти і ваші послуги. Нехай це буде стаття, презентація або ролик. Так перед процесом вибору ви знизите стрес клієнта, викликаний незнанням вас як представника послуги або товару. Також вам допоможе якесь керівництво по самостійного вибору продукту. Це тим більш важливо, що у клієнта створюється враження, що вибір він робить сам, хоч і з вашою підтримкою.

  6. Не забувайте пропонувати клієнта Додавати в Вибране ваш сайт, запрошувати в ваші групи або ставити лайки ваших сторінок. Робіть пости в групах і на сторінках і виділяйте активним посиланням клієнтів, вказуйте їх на фото. Залучайте до себе увагу регулярно.

  7. Розповідайте своїм клієнтам, що ваша діяльність повністю відповідає всім нормам і правилам (а ми в цьому впевнені :). Ви зберігаєте товари в відповідних умовах, ви стерилізують і дезінфіціруете всі перукарні і манікюрні приладдя, у вас все відмінно з пожежною безпекою? Покажіть це! Влаштуйте відео-екскурсії, поставте веб-камери, зробіть докладні знімки і поділіться цим.

  8. Спробуйте якомога більше інструментів. Сайт салону, блог, контекстна реклама, соцмережі, SEO, SMS- та e-mail-розсилки, Youtube, презентації на сервісі Slideshare і багато іншого.

  І найголовніше - спілкуйтеся! Спілкуйтеся з клієнтом, регулярно і позитивно. Не залишайте його. І він не залишить вас.

  _______

  Прочитали? Зробіть свій внесок в розвиток красивого бізнесу!
  Вступайте в наші групи Вконтакте і Facebook !
  Реєструйтеся в "Арніці"

  Питання про корекцію фігури актуальні літо?
  Ви зберігаєте товари в відповідних умовах, ви стерилізують і дезінфіціруете всі перукарні і манікюрні приладдя, у вас все відмінно з пожежною безпекою?
  Прочитали?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»