Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  9 кращих SEO фахівців зустрітися і слідувати

  1. Брайан Дін - Баклінко
  2. Основне навчання:
  3. Ренд Фішкін - МОЗ
  4. Тім Суло - Ахрефс
  5. Брітні Мюллер - МОЗ
  6. Почесні згадки
  7. Вітор Печанха
  8. Альберто Андре
  9. Фабіо Рікотта
  10. Ренато Мескіта
  11. Ніл Патель
  12. Висновок

  Не має значення, якщо ви хочете бути великим менеджером, відмінним професіоналом з маркетингу або майстром джедаїв.

  Як і в кожній хорошій подорожі героя, щоб досягти своєї нагороди (кінцевої мети), нам потрібні хороші наставники .

  Незалежно від того, наскільки ви самі вчитеся, ви, звичайно, віддзеркалюєте себе в когось ще й вивчаєте цінні уроки, щоб дістатися, звідки ви прийшли. Або, це дзеркало приїхати де йому захоче прибути.

  Стати відповідальною за стратегію контент-маркетингу та SEO Rock Content Я мав неймовірних наставників, особливо в компанії.

  Крім них, у мене були інші, які я багато чому навчила, і це допомогло мені бути професіоналом, яким я сьогодні є, і надихати мене стати професіоналом, яким я хочу бути завтра.

  Сьогодні я збираюся поділитися з вами деякими з хлопців, які були і є великими посиланнями для мене. Я сподіваюся, що я представляю вам хороших професіоналів, щоб теж багато чого навчилися у них, або принаймні, сподіваюся, що я надихну вас знайти хороших наставників!

  Так що приходьте, перевірте 9 професіоналів SEO, які навчили мене найбільше про цю тему, і вам також потрібно розпочати роботу.

  Завантажте цей пост, ввівши свій електронний лист нижче

  Працює на Rock Convert

  Не має значення, якщо ви хочете бути великим менеджером, відмінним професіоналом з маркетингу або майстром джедаїв Брайан Дін - Баклінко

  Я збираюся почати з хлопця, якого я хотів би слідувати сьогодні, і який дав мені кілька поглядів і хакі, щоб оптимізувати якість мого вмісту.

  Його вчення допомогли мені багато чого з стратегій для досягнення першого місця для кількох важливих ключових слів.

  Брайан Дін є засновником Росії Backlinko , сайт, на якому він допомагає професіоналам досягти реальних результатів за допомогою стратегії SEO.

  Сьогодні Backlinko є одним з найпопулярніших блогів у світі Цифровий маркетинг .

  Брайан славиться створенням сміливих стратегій, методів та інноваційних хакі на ринку.

  Він в основному посилається, коли ми думаємо про побудову ланок, за словами самого Ніла Пателя:

  Він в основному посилається, коли ми думаємо про побудову ланок, за словами самого Ніла Пателя:

  Він створив деякі дивовижні методи для завоювання посилань Техніка хмарочоса і Guetographics (завоювання зворотних посилань з інфографікою).

  Варто перевірити!

  Основне навчання:

  Будучи еталоном у досягненні зворотних посилань, найцінніші уроки, які я дізнався від нього, стосувалися створення вмісту, орієнтованого на SEO.

  Хороший вміст - це той, який передає Google правильні якісні сигнали:

  • Високий CTR
  • Видатні назви
  • Краще, ніж у конкурентів
  • Тривалий час на сторінці
  • Низький індекс відскоку
  • Правильне використання семантичного поля

  І з деякими порадами він може поліпшити всі ці аспекти в моєму змісті.

  Нещодавно я створив пост з розширеним вмістом хакі, які я використовую в своїй стратегії Рок-контент і деякі з них, наприклад, формула APP - спосіб створення введень, які переконують читача досягати кінця вашого тексту - і інші поради для поліпшення часу читача в моєму змісті.

  Якщо ви хочете домогтися успіху завдяки SEO, то ви повинні бути в курсі Brian Dean!

  Ренд Фішкін - МОЗ

  Найбільш відомі вуса в світі SEO не можуть бути виключені з мого списку.

  Ренд Фішкін є засновником Moz та колишнього генерального директора компанії. В даний час його позиція - "Mágico da Moz", назва якої показує актуальність, яку він має на ринку і, звичайно, в компанії.

  Так як я почав торкатися SEO стратегій, Ренд був великою посиланням для мене. Незалежно від часу роботи з пошуковою оптимізацією, відстеження вашої роботи є незамінним.

  Ренд має серію відео під назвою "Whiteboard Friday", яка публікується кожну п'ятницю, де він завжди говорить про дуже актуальну тему про SEO. Там він приносить деякі основні та просунуті поради, розповідає про актуальні теми та новини на ринку і розгадує деякі міфи.

  Ось приклад для перевірки:

  https://moz.com/blog/googles-longer-snippets

  Сьогодні блог Moz, мабуть, найпопулярніший, коли ми говоримо про SEO, тому я б радив будь-якому професіоналу в області відстежувати не тільки майстра, але й весь Moz.

  Всякий раз, коли у мене виникають питання щодо конкретної теми, я зазвичай граю на Google "сумніваюся + п'ятницю дошку", щоб побачити, якщо Ренд коли-небудь записав будь-яке відео на цю тему.

  У оптимізації пошукових систем і пунктуальних порад, щоб поліпшити мій рейтинг, без сумніву, Ренд мій великий наставник.

  Тім Суло - Ахрефс

  Тім Суло це хлопець, який виробляє кращі аналітичні дослідження та дослідження на видачах, чинниках рейтингу та ключових слів на ринку.

  Я мав би щонайменше 3 його статті у моїх улюблених у Chrome.

  Сьогодні Тім є керівником відділу маркетингу в компанії Ahrefs, одній з найбільших компаній на ринку та найбільш повні інструменти. У нього також є персональний блог BloggerJet .

  Ви можете слідувати за Тімом на обох ЗМІ, щоб переконатися, що ви станете кращим професіоналом.

  Перевірте це дивовижне дослідження, яке він зробив на SEO On Page .

  У цьому посиланні ви можете перевірити всі його матеріали на блозі Ahrefs крім того, щоб знайти його у всіх інших можливих засобах масової інформації.

  Зміст, який він виробляє, є посиланням на мені тип посади, яку я хотів би зробити, і дослідження приносять фантастичні уявлення кожній стратегії, яку я розробляю.

  Всякий раз, коли я читаю нове його дослідження або повне керівництво, я роблю тести та зміни в своїй стратегії, які майже завжди дуже позитивні.

  Вміст хаків, про який я згадував, був дуже натхненний тим постом, який випускає Тім.

  Якщо ви хочете вийти з ряду і прочитати додаткові дослідження, щоб перенести свій SEO на інший рівень, Тім Суло і блог Ahrefs є ідеальними посиланнями для вас!

  Брітні Мюллер - МОЗ

  Після деяких зауважень у посту я зрозумів, що в цьому тексті я згадав лише чоловіків і вибачаюся за це. Я також супроводжую великих жінок цифрового маркетингу, але це були ті, які найбільше вплинули на мою кар'єру, і я не мав такої поганості.

  A Брітні Мюллер є однією з цих жінок. Старший науковий співробітник SEO в Moz, вона дуже добре підходить до кваліфікованих стратегій перетворення. Крім того, вона знає, як поліпшити технічні SEO, як ніхто інший.

  Вона також допомагає в загальній стратегії продуктової команди МОЗ і є засновником компанії Pryde Marketing .

  Її рада вражає, і все, що вона робить, має велике значення для мене. Це - ураган, коли справа доходить до органічного руху.

  Почесні згадки

  Ці три мої наставники в ці дні, але мені потрібно зробити кілька почесних згадок хлопцям, які формують мою кар'єру і які продовжують бути важливими для мене.

  Вони є професіоналами, які потрібно виконувати, коли ви випускаєте будь-який вміст, як і три вище.

  Вітор Печанха

  У культурі Rock Content є три основні цінності: вчитися, навчати і вирішувати!

  І якщо є одне, що Пророцтво завжди робить - для ринку і всередині Скелі - навчати!

  Коли я приєднався до Rock я нічого не знав про SEO і сьогодні я граю в стратегію компанії. Більша частина навчання, яку я мав і досі, прийшов від нього.

  Пам'ятаю перший урок, який він дав про наспівуючи птахів і наміри пошуку, саме там я почав розуміти, що, щоб завоювати очі Google, потрібно турбуватися про перемогу користувача, а не алгоритму.

  Я використовую той приклад, який він дав про наміри пошуку до цього дня, коли я говорю про тему. Шукайте в Google "Eifflel tower height" або "Eiffel tower size", і відповідь буде такою ж. Не серія постів, а 300 метрів!

  Google вже дає відповідь, яку шукає читач.

  Це був лише один з незліченних уроків. Peçanha - найбільш дидактичний хлопець на національному ринку, і ви можете дізнатися в серіалі "Зміст і маркетинг", на вашому LinkedIn і, звичайно, у своїй недавно випущеній книзі (яка вже є бестселером) " Дякуємо за маркетинг ".

  Дякуємо!

  Альберто Андре

  Один з великих привілеїв, які я мав на початку своєї кар'єри, сидів поруч з ним, коли я був скромним стажером у Custumer Success.

  Щоб отримати уявлення про Альберто був хлопець, який навчив мене, як вимовляти SEO і різницю між контентом і вхідним маркетингом.

  Я також дізнався про багато методів побудови зв'язків, багато з яких я застосовую сьогодні, щоб зберегти найвищу позицію на багатьох відповідних ключових словах на ринку!

  Ви можете дізнатися більше про нього на LinkedIn, і він відіграє сьогоднішній проект. Embusk !

  Фабіо Рікотта

  Коли ми думаємо про SEO хлопця в Бразилії, ім'я Рікотта повинен прийти на розум.

  Можливо, наш ринок не має такої кількості назв, орієнтованих виключно на SEO, як це має американський ринок, але це, безсумнівно, одне з великих імен.

  Рікотта займається пошуком оптимізації з 2005 року, коли більшість з нас навіть не знала, що вона існує. Він є засновником Росії Майстер-агентство і має ваш особистий сайт також.

  Ricotta виробляє великий обсяг відео з SEO поради, зміст і багато речей для електронної комерції, а також.

  Багато знань і досвіду, щоб зберегти, зміст цього вже дав мені кілька прозрінь, особливо на початку моєї кар'єри з SEO.

  Якщо ви хочете, щоб споживати хороший зміст SEO на португальській мові, крім rockcontent.com/blog, звичайно, вміст Ricotta є, щоб допомогти вашій стратегії багато!

  Ренато Мескіта

  Ренато Мескіта є нашим керівником маркетингу тут, на рок-контент і хлопцем, який навчив мене найбільше з часу приєднання до команди маркетингу.

  Не дивно, що він вчитель SEO курс Рок-Університету.

  Хенк (як він відомий) завжди давав мені неймовірні уроки з контенту та нових стратегій SEO. Саме з ним я вивчив мистецтво шпигування за своїми конкурентами і вчуся у них.

  Щоб отримати уявлення про його знання та актуальність, перевірте цей пост, де він пояснює, що таке якісний вміст .

  Він був відповідальним за наші стратегії SEO, і це був хлопець, який навчив мене взяти на себе цю роль тут на Року, щоб він міг зайняти посаду Голови команди.

  Ніл Патель

  Ніл Патель є одним з великих імен у національному ринку цифрового маркетингу.

  Незважаючи на те, що він не слідував за ним сьогодні, на початку своєї кар'єри він був великою довідкою. Я багато чого дізнався від нього. Хлопець хороший!

  У нього завжди є якісь прохолодні ідеї, які відрізняють його на ринку.

  Не даремно, коли він прибув на бразильський ринок, погрожуючи вкрасти нашу позицію для "цифрового маркетингу", ми дали невелику перепону на базі.

  Але в кінці розповіді він повернувся один з найкрутіших випадків Рок з однієї з найяскравіших стратегій SEO Що я та Hank зробили тут у Rock!

  Таким чином, крім цінних уроків на початку своєї кар'єри, він витіснив нас з загального місця і створив нові стратегії, щоб залишитися попереду його.

  І це спрацювало! Він зробив нас кращими професіоналами!

  Спасибі Ніл Патель!

  Висновок

  Звичайно, є кілька інших хлопців і блогів, яких я дотримуюся. Але ті, хто згадав, є головними наставниками, які я мав і мав на ринку.

  Якщо сьогодні у мене є відмінні результати, то у Rock це все, що я дізнався від них.

  Якщо ви хочете досягти результатів зі своїми стратегіями SEO, знайдіть своїх наставників і вчитися у них.

  Я залишаю тут хлопців, яких я довідався найбільше, так що у вас теж є привілей вчитися у них.

  І скажіть мені! Хто є наставниками вашої стратегії SEO та цифрового маркетингу? Я також хочу зустріти нових людей!

  Я також хочу зустріти нових людей

  Хто є наставниками вашої стратегії SEO та цифрового маркетингу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»