Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  9 основних KPI в SEO для оцінки ефективності просування

  1. Видимість по семантичному ядру
  2. Позиції по ключових словах
  3. Відвідуваність сайту
  4. Зростання брендового трафіку
  5. Досягнення цілей (конверсія)
  6. Вартість цільового дії (Ліда)
  7. Вартість залучення відвідувача
  8. показник ROI
  9. поведінкові чинники
  10. підводимо підсумки

  Абревіатура KPI розшифровується як «Key Performance Indicators», що в перекладі з англійської означає «ключові показники ефективності» Абревіатура KPI розшифровується як «Key Performance Indicators», що в перекладі з англійської означає «ключові показники ефективності». Власне, вже з самої назви стає зрозуміло, що мова йде про метриках, на основі яких проводиться оцінка виконаної роботи.

  KPI дуже важливі для бізнесу, так як дозволяють швидко оцінити ефект, отриманий від виконаних завдань. Це дає розуміння успішності роботи в певному напрямку, діяльності фахівців в штаті або сторонніх підрядників.

  Використання подібних метрик при взаємодії SEO-компанії або фахівця, з замовником, в результаті, приносить користь обом сторонам. Клієнт може бачити, як виконання затверджених раніше робіт впливає на показники по проекту і динаміку його зростання в цілому. А оптимізатор може продемонструвати позитивну тенденцію розвитку, яка досягається завдяки його зусиллям.

  Це особливо актуально в сучасних умовах, коли перші помітні результати за проектом з'являються тільки після декількох місяців наполегливої ​​розвитку, і далеко не всі клієнти розуміють, чи ведеться робота над сайтом взагалі.

  Наприклад, за допомогою такого показника як зростання видимості по семантичному ядру, можна з легкістю продемонструвати позитивну динаміку, хоча на відвідуваності це поки майже не позначається. І ніяких тобі 90% слів в Топі, 300 уникав на добу на другий місяць роботи і інших казкових «гарантій» від старого Хоттабича.

  Власне, з тим, навіщо потрібні KPI в SEO і яка від них користь, ми розібралися. Так що давайте перейдемо до розгляду основних метрик ефективності, які можна використовувати при роботі з клієнтами.

  Видимість по семантичному ядру

  Хороша метрика для оцінки динаміки і потенціалу зростання проекту, його перспектив в майбутньому
  Хороша метрика для оцінки динаміки і потенціалу зростання проекту, його перспектив в майбутньому. Цей показник вимірюється у відсотках, показуючи частку аудиторії, яка бачить ваш сайт в результатах пошуку.

  Також, можна відслідковувати зміну кількості показів за пошуковими запитами в Google Search Console, порівнюючи звітний період з попереднім. Таким чином, легко зрозуміти, що робота рухається в правильному напрямку:

  Таким чином, легко зрозуміти, що робота рухається в правильному напрямку:

  Якісна оптимізація існуючих сторінок сайту, і регулярне додавання нових, будуть збільшувати його видимість в пошуку. А при наявності повного семантичного ядра і даних по існуючій видимості, можна приблизно оцінити, наскільки ще можна збільшити відсоток аудиторії, яка бачить сторінки сайту в пошуковій видачі.

  Позиції по ключових словах

  Спірна метрика, яка вважається застарілою через появу і розвитку персоналізованої видачі
  Спірна метрика, яка вважається застарілою через появу і розвитку персоналізованої видачі. Прив'язуватися до неї точно не варто, але, можна використовувати чисто для моніторингу, щоб своєчасно відстежувати зміни, які вимагають уваги.

  Наприклад, якщо відстежується зміна позицій у видачі відразу за кількома сотнями запитом, можна отримувати хорошу вибірку по загальному руху до Топу.

  Перевіряти позиції можна за допомогою різних сервісів, і якщо ви вже використовуєте Seo-reports в своїй роботі або плануєте створити акаунт, зверніть увагу, що в ньому реалізована інтеграція з Topvisor.ru, Allpositions.ru, Seolib.ru і Top-inspector.ru .

  Кожен з цих сервісів має функціонал перевірки позицій щодо проекту, і на сьогоднішній день, вони є найпопулярнішими в Рунеті інструментами, для таких завдань.

  Відвідуваність сайту

  Чим більше цільових відвідувачів переходить на сайт з пошуку, тим більша ймовірність, що частина з них зробить покупку, що і потрібно клієнту
  Чим більше цільових відвідувачів переходить на сайт з пошуку, тим більша ймовірність, що частина з них зробить покупку, що і потрібно клієнту. Але, необхідно розуміти, що конверсія з комерційних і інформаційними запитами буде істотно відрізнятися, не на користь останніх.

  Тут все прозоро, і чим більше трафіку, тим краще. За умови грамотної роботи фахівця, особливо хорошою динаміка зростання буде у молодих сайтів і проектів з великим потенціалом відвідуваності в ніші в цілому. У звітах Seo-reports це відображається симпатично і наочно:

  У звітах Seo-reports це відображається симпатично і наочно:

  Правда, варто враховувати той факт, що в регіонах і вузьких тематиках, стелю трафіку може бути досить невеликим. В такому випадку, потрібно думати над розширенням семантичного ядра і збільшенням кількості посадкових сторінок за рахунок суміжних тем. Вони можуть не конвертуватися в продажу / Ліди безпосередньо, але, в результаті, позитивний ефект все одно буде відчутний.

  Зростання брендового трафіку

  Для проектів, які приходять на просування вже маючи певний рівень відвідуваності, можна формувати звіт без його обліку
  Для проектів, які приходять на просування вже маючи певний рівень відвідуваності, можна формувати звіт без його обліку. Але, буває і так, що для клієнта важливий і зростання кількості переходів по запитах, пов'язаних з назвою бренду.

  Обсяг брендового трафіку можна збільшувати шляхом активної роботи з зовнішніми факторами - розміщуючи статті на популярних тематичних сайтах, в соціальних мережах, ЗМІ і т. Д. Все це буде працювати на підвищення впізнаваності компанії замовника.

  Конструктор в SEO-reports дозволяє вважати трафік на етапі формування звіту як з брендовими ключами, так і без них. Як це реалізовано, ви можете побачити на скріншоті нижче:

  Трафік віднімається тільки з розрахунку KPI і загального трафіку (в сервісі, при натисканні на знак питання, вказано які блоки) і скоро плануємо впровадити віднімання трафіку з блоку "пошукові фрази", тобто брендові запити не показуються.

  Досягнення цілей (конверсія)

  Показник, який важливий для будь-якого комерційного проекту, як для інтернет-магазину, так і для бізнесу, який працює в сфері надання послуг
  Показник, який важливий для будь-якого комерційного проекту, як для інтернет-магазину, так і для бізнесу, який працює в сфері надання послуг. Конверсія розраховується на основі досягнення певних цілей - продаж товару, відправка заявки на послуги, реєстрація користувача і т.д.

  Формула проста: показник конверсії дорівнює кількості користувачів, які зробили потрібну дію, по відношенню до загальної кількості відвідувачів сайту, в процентному співвідношенні.

  Тип конверсійного дії, і кількість таких цілей затверджується із замовником, і за умови грамотної роботи з юзабіліті, якістю вхідного трафіку і поліпшенням посадочних сторінок в цілому - звіт по цій метриці буде позитивним.

  Ось як досягнення цілей виводитися в звіті, який генерує наш сервіс:

  Ось як досягнення цілей виводитися в звіті, який генерує наш сервіс:

  Вартість цільового дії (Ліда)

  Абсолютна кількість переходів, безумовно, штука важлива
  Абсолютна кількість переходів, безумовно, штука важлива. Але, для того щоб бізнес залишався прибутковим, важливо не тільки знати, скільки цільових дій вчинили потенційні клієнти, а й скільки ресурсів було витрачено на отримання даних результатів. Це дозволяє зрозуміти віддачу від роботи з певним каналом.

  SEO-reports дозволяє виводити вартість по кожному з відслідковуються дій, що видно на прикладі нижче:

  SEO-reports дозволяє виводити вартість по кожному з відслідковуються дій, що видно на прикладі нижче:

  Найкраще на зростання кількості цільових дій, і зниження їх вартості, можна вплинути шляхом зміщення акцентів саме на роботу з конверсійними запитами, і поліпшення посадочних сторінок.

  Вартість залучення відвідувача

  Одна з переваг SEO - в процесі роботи над просуванням сайту, вартість залучення відвідувача (CPC) з часом буде знижуватися
  Одна з переваг SEO - в процесі роботи над просуванням сайту, вартість залучення відвідувача (CPC) з часом буде знижуватися. У підсумку, процес залучення клієнтів для бізнесу по цьому каналу, буде ставати все більш вигідним. Звичайно, це за умови якісної роботи. Але, ми-то з вами знаємо свою справу!

  Розраховується цей KPI за такою формулою:

  Розраховується цей KPI за такою формулою:

  А в Seo-reports.ru це робиться досить просто - вказуємо в конструкторі звіту бюджет на просування, і система сама поділить його на загальну кількість відвідувачів, а потім виведе потрібні цифри в звіті:

  ru це робиться досить просто - вказуємо в конструкторі звіту бюджет на просування, і система сама поділить його на загальну кількість відвідувачів, а потім виведе потрібні цифри в звіті:

  показник ROI

  ROI (Return On Investment) - це коефіцієнт повернення інвестицій, який дозволяє оцінити рентабельність вкладень для бізнесу, при роботі з тим чи іншим каналом
  ROI (Return On Investment) - це коефіцієнт повернення інвестицій, який дозволяє оцінити рентабельність вкладень для бізнесу, при роботі з тим чи іншим каналом. Вважати його на стороні агентства складно, так як необхідно знати конкретні фінансові показники бізнесу клієнта. Крім того, істотний вплив на нього чинять фактори, які не залежать від підрядників.

  Порахувати його, насправді, нескладно. Для цього, використовується така формула як:
  ROI = отриманий дохід / витрачений бюджет * 100%

  Вказуємо ці дані у відповідні поля в конструкторі звітів:

  І отримуємо цифри, які досить близькі до реальності:

  Нагадую, що працювати над цим показником потрібно разом із замовником, тільки щільне взаємодія може дати найкращі результати.

  поведінкові чинники

  Розуміння того як саме люди взаємодіють з сайтом, грає важливу роль для розвитку будь-якого проекту
  Розуміння того як саме люди взаємодіють з сайтом, грає важливу роль для розвитку будь-якого проекту. Цей так звані поведінкові метрики, які не тільки впливають на конверсію, а й належать до числа факторів, що враховуються пошуковими системами при ранжуванні.

  До розряду основних KPI, що свідчать про якість взаємодії відвідувачів з сайтом, відносяться:

  • кількість переглядів сторінок, в тому числі, на одного користувача;
  • час перебування на сайті / сторінці;
  • показник відмов по сайту / сторінках.

  Звичайно, в кожній з тематик є своя межа, ту стелю, вище якого не стрибнеш. Але, в цілому, робота над поліпшенням сайту і посадочних сторінок, буде позитивно позначатися на кожній з перерахованих метрик.

  підводимо підсумки

  Наявність KPI підвищує комфортність для обох сторін - як агентства, так і для клієнта на просування. Визначати їх потрібно відштовхуючись, перш за все від цілей бізнесу. Так як більшість фахівців працюють саме з малим і середнім бізнесом, це не зажадає яких-небудь складних розрахунків, і сам замовник без проблем зрозуміє, що саме йому потрібно і яка від цього користь.

  Коректно поставлені KPI дозволяють мінімізувати ризик претензій через недосягнутого очікувань з боку замовника, і уникнути втрат для підрядника, в разі якщо деякі з них не будуть досягнуті вчасно. Наявність показників ефективності робить звіти зрозумілими і наочними, що особливо важливо в перші місяці співпраці.

  Загалом, підходити до цього питання потрібно гранично акуратно, щоб працювати було комфортно, а клієнт міг легко відстежувати ефективність вкладень в такий канал розвитку свого бізнесу як SEO-просування.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»