Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  «A9» - секретний пошукової алгоритм Amazon. Чому SEO оптимізація так важлива на Амазон.

  1. Що потрібно зробити, щоб тебе знайшли на «Амазон»
  2. Секретний алгоритм A9
  3. Назва продкут (Title)
  4. Ключові особливості продукту (Bullet Points) і опис продукту (Product Description)
  5. Ключові слова та пошукові терміни (Keywords & Search Terms)
  6. Оптимізуйте зображення продукту
  7. Додаткові способи поліпшення сторінки товару
  8. Пару слів про ціноутворення
  9. ЛСА: корисний спосіб збільшити охоплення своїх ключових слів
  10. І на останок...

  Заповітна мета всіх продавців, які працюють в електронній комерції, це швидка реалізація продукту в короткий термін. Якщо ви продавець на «Амазон» , Вам просто вкрай необхідно, щоб продукт з'явився саме в першій десятці видачі. Клієнти сервісу орієнтовані на покупку, вони намагаються знайти певний товар і купити його, як можна швидше. Як і в Google, так і на Amazon - купують тільки той товар, який знаходиться в топ-10 видачі. Звідси випливає важливість SEO оптимізації на «Амазон».

  Звідси випливає важливість SEO оптимізації на «Амазон»

  Продавці на «Амазон» позбавлені можливості користуватися багатогранним процесом продажів. Тутешній робочий процес - одна досконала угода. Це особливо справедливо по відношенню до приватних брендів, які роблять ставку не на підвищення своєї впізнаваності або купівельної прихильності, а на характеристику своєї продукції. Отже, вкрай важливо створити оптимізовану сторінку товару на «Амазон», причому оптимізований «з ніг до голови» заради досягнення двох основних цілей:

  Так як же покупець, який вас не знає (і якому, відверто кажучи, на вас наплювати), знайде ваш продукт? За допомогою рядка пошуку на «Амазон»!

  Пошук - це основний шлях, по якому покупці знаходять товари. Фактично, 44% покупців починають пошук прямо на «Амазон», обходячи «Гугл». І повірте, мова йде про споживачів, готових здійснити покупку. Цих споживачів приваблює можливість замовити товари на «Амазон» в один клік (функція one click checkout). На наведеній нижче схемі видно, який саме відсоток покупців купують товари саме завдяки пошуку.

  На наведеній нижче схемі видно, який саме відсоток покупців купують товари саме завдяки пошуку

  Опитування Forrester в 2013 році охопив лише тих споживачів, які починали пошук товарів з Google. Опитування Survava, проведений в 2015 році, включив результати за такими пошуковим системам, як Bing і Yahoo. Помаранчевим кольором показані користувачі, які звернулися до «Амазон», синім - до пошукових систем.

  Що потрібно зробити, щоб тебе знайшли на «Амазон»

  Перед безпосереднім створенням сторінки опису товару вам напевно буде потрібно якийсь час, щоб підібрати найбільш релевантні ключові запити для пошуку ваших товарів.

  Після того, як відібрали основні ключові слова, релевантні для вашого продукту і мають значний обсяг пошуку, ви захочете розмістити їх на Вашій сторінці продукту: Назва, Ключові особливості продукту, Опис продукту, Ключові слова (на сервері), і т. Д. Вибір хороших ключових слів для таргетування багато в чому збільшить видимість вашого продукту в органічній видачі і, отже, підвищить число ваших відвідувачів, а в кінцевому підсумку і число продажів.

  Наприклад, щоб знайти товар, ми задаємо в пошуку ключову фразу «бамбукові палички для маршмеллоу» (bamboo marshmallow sticks). У блоці Назва продукту ми фокусуємося саме на цій ключовій фразі, а також на пов'язаних з нею ключових словах. Судячи з усього, продавцеві вдалося добре оптимізувати лістинг цього продукту, оскільки в даний час він знаходиться на топової позиції в результатах органічного пошуку за ключовою фразою "bamboo marshmallow sticks".

  Як ви думаєте? Як він це зробив? «Амазон» використовує багато факторів для визначення результатів органічного пошуку, включаючи ціну, історію продажів, швидкість покупки, відгуки, рейтинги і багато іншого. У цій статті ми висвітлимо правила SEO оптимізації на «Амазон» і дамо вам кілька корисних порад щодо того, як змусити ваш продукт ранжуватися саме за тими ключовими словами, які ви вибрали для нього.

  Секретний алгоритм A9

  Пошуковий алгоритм «Амазон» був розроблений його дочірньою компанією А9 (кому цікаво прочитати більше про даному алгоритмі, стаття тут ... ). Завдання А9 - пов'язувати пошукові запити споживачів з самими релевантними продуктами в каталозі «Амазону», причому миттєво. Роль цього сервісу дуже актуальна для бізнес-моделі «Амазону», оскільки А9 робить ставку на одну єдину метрику, що перевершує всі інші за ступенем важливості: виручка з одного кліка. Незалежно від того, які методи використовує «Amazon» при формуванні органічних результатів пошуку, орієнтація на видачу продукту, найбільш релевантного пошуковому запиту споживача, є найкращим способом генерування продажів.

  Компанія Amazon розробила деякі елементи для створення сторінки продукту, завдяки яким можна створити «привабливу пропозицію» для покупця. У статті «Пошукова оптимізація лістингу продукту» ( Optimizing Listings for Search and Browse ), Опублікованій на «Амазон», описані основні параметри, які враховує алгоритм А9.

  У статті «Пошукова оптимізація лістингу продукту» (  Optimizing Listings for Search and Browse  ), Опублікованій на «Амазон», описані основні параметри, які враховує алгоритм А9

  Такі фактори, як ступінь зв'язності тексту, ціна, доступність, наявність вибору, а також торгова історія, допомагають визначити позицію вашого продукту в рядку результатів пошуку. Надаючи релевантну і повну інформацію про ваш продукт, ви можете підвищити його видимість і продажу.

  Нижче представлений перелік основних порад, на які рекомендується орієнтуватися при створенні оптимізованої сторінки продукту на «Амазон».

  • Чи не включаєте назва бренду ваших конкурентів або неправдиву інформацію: використання ключових слів, дезорієнтуючих споживачів, суперечить умовам використання «Амазону» і може призвести до усунення вашого продукту і закриття аккаунта. Джефф Безос не любить, коли з ним ведуть нечесну гру.
  • Не надмірність при виборі ключових слів: Amazon називає це «наданням надлишкової інформації, яку почерпнув з інших джерел». З точки зору СЕО-оптимізації на «Амазон», більше - не завжди краще. Не повторюйте свої ключові слова.
  • Не використовуйте пунктуацію в ключових словах: застосовуйте тільки одинарний інтервал для поділу ключових слів, при цьому ніяких ком, крапок з комою, тире і т. Д. Як би дивно це не виглядало, включення пунктуації здатне привести до скорочення кількості ключових слів, за якими може ранжуватися ваш продукт.
  • Не додавайте загальнопоширених помилок, варіантів або синонімів: Amazon враховує слова, близькі за написанням і значенням, так що немає необхідності включати їх в свій комплект запитів. Наприклад, такі ключові слова з мінімальними варіантами написання, як "marshmallow stick", "marshmellow stix" і "marshmellos stick", будуть враховуватися пошуковими алгоритмами «Амазону» як одне ключове слово.

  Ви можете вставляти ваші відібрані ключові слова в наступні блоки на лістингу:

  • Назва продукту;
  • Ключові особливості продукту (тези);
  • Опис продукту;
  • Назва файлу з зображенням продукту;
  • Пошукові терміни (знайдені при редагуванні опису продукту в рубриці Seller Central).

  Давайте поглянемо на деякі з цих пунктів уважніше.

  Назва продкут (Title)

  Назва продукту є пріоритетом при створенні його лістингу як для покупців, так і для алгоритмів «Амазону». Це означає, що вам потрібно придумати таку назву продукту, яке буде позитивно впливати як на людей (і, відповідно, спонукати їх кликати на ваш лістинг), так і на алгоритми «Амазону», мета яких - знаходити відповідності між вашим лістингом та ключовим терміном споживача.

  «Амазон» пропонує включати наступні параметри в назву вашого продукту:

  • бренд
  • назва продукту
  • ключові особливості
  • розмір
  • якість

  Хоча офіційна політика «Амазону» про це замовчує, проте треба відзначити, що згідно з загальновизнаною практиці SEO оптимізації найважливіші ключові слова (які ви вже визначили, зважаючи на вагу пошуку та релевантності) слід поміщати на перше місце в назві продукту. Це допомагає потенційним покупцям відразу отримати короткий уявлення про ваш продукт, поки вони ще знаходяться на сторінці органічних результатів пошуку товарів.

  Ви можете використовувати до 250 знаків в назві вашого продукту. Важливо відзначити, що пошук може відбуватися по кожному окремому слову в Title. Це означає, що вам не потрібно повторювати слова в Назві продукту. Це у ваших же інтересах, так як повтор слів призводить до марного витрачання знаків і перевантаженості фрази (як ми знаємо, громіздкі назви часто відлякують клієнтів). Конкретна інформація, яку ви можете включити в Назва продукту, залежить від категорії товару.

  Ключові особливості продукту (Bullet Points) і опис продукту (Product Description)

  Покупці зазвичай роблять запит щодо Ключових особливостей продукту (Bullet Points, також їх називають «Булет») і Описи продукту, тому вам слід грамотно провести SEO оптимізацію цих блогів. Однак текст також дає можливість показати основні риси і гідності вашого продукту, поліпшити рівень конверсії. У цих блоках Ви можете надати важливу інформацію про товар - ідеально було б, якби ви мали чітким розумінням профілів ваших клієнтів, щоб могли відповідати на будь-які їхні проблемні питання або заперечення.

  «Амазон» радить при створенні «Булет» (bullet points) спиратися на чіткі і короткі тези про Ваш продукт. Нижче 5 порад, які Вам допоможуть створити правильні «Bullet Points» і «Product Description»:

  • Підкресліть 5 ключових особливостей вашого продукту, які ви хочете показати клієнтам, - розміри, вік, ідеальні умови, рівень кваліфікації, зміст, країна виробництва і т. Д.
  • Повторіть важливу інформацію з назви і опису.
  • Починайте кожен «булет» з великої літери.
  • Пишіть неповними пропозиціями і не ставте кінцеву пунктуацію.
  • Не вмикайте інформацію про промоакциях і ціною.

  Подивіться на розміщений нижче приклад опису інструменту для догляду за домашніми вихованцями - такий варіант оформлення демонструє добре отформатированную і блок «Bullet Points».

  Блок «Product Description» також зроблений дуже продумано, з простим форматуванням і розкладкою. При цьому вона містить кілька додаткових елементів, які ви більше ніде не зустрінете в лістингу.

  Ключові слова та пошукові терміни (Keywords & Search Terms)

  Amazon надає вам на сайті кілька місць для ключових слів, за якими ви хочете зорієнтувати. Крім тексту і ключових слів, які розміщені в рубриках Назва продукту, Ключові особливості, Опис, ви також можете перерахувати свої ключові слова у вкладці Ключові слова в панелі управління сторінкою товару (Seller Central).

  Можливо, ви хочете включити додаткові ключові слова, які не відобразили в основних рубриках - Назва, Опис і Особливості. Нижче в даній статті ми розповімо про деякі додаткові способи знаходження ключових слів. Зараз лише нагадаємо важливий момент: чи не впроваджуйте в ключові слова пунктуацію, тобто коми чи крапки з комами - це може зменшити охоплення ваших ключових слів.

  Оптимізуйте зображення продукту

  Застосування високоякісних зображень продукту дуже важливо для того, щоб зацікавити клієнта, продемонструвати якість товару і в кінцевому підсумку конвертувати відвідувача в покупця.

  Отже, зображення безпосередньо впливають на рівень конверсії і показник кликабельности продукту. «Амазон» сформулював кілька простих, очевидних правил щодо зображення продукту, якими слід керуватися при створенні сторінки товару:

  • Зображення повинно відповідати опису продукту за розміром, кольором і т. Д.
  • Зображення повинно бути фотографією, а не малюнком
  • Зображення продукту повинно бути чітким і добре освітленим
  • Знімки крупним планом не повинні бути покриті відблисками або тінню
  • Зображення продукту повинно займати, щонайменше, 80% від загального розміру знімка
  • Фон повинен бути простим і зрозумілим, що не відволікаючим покупців від продукту
  • Включайте ключові запити в назву Ваших зображень

  Рекомендується використовувати кілька зображень, зроблених під різними кутами. «Амазон» дозволяє завантажувати до 9 знімків (потенційно 9 ключових запитів), так чому не скористатися запропонованою можливістю і не мотивувати клієнта на здійснення покупки за рахунок яскравих і барвистих фотографій вашого продукту?

  Щоб зображення товару максимально допомогло збільшити конверсію продажів, використовуйте знімки розміром не менше 1000 пікселів. Завдяки цьому ви зможете ефективно застосовувати ефекти hover і zoom до зображень вашого продукту і тим самим підвищувати зацікавленість клієнтів.

  Завдяки цьому ви зможете ефективно застосовувати ефекти hover і zoom до зображень вашого продукту і тим самим підвищувати зацікавленість клієнтів

  Додаткові способи поліпшення сторінки товару

  Робота над створенням і оптимізацією перерахованих вище елементів, таких як Назва, Особливості, Опис, Зображення, а також працюючи над ключовими запитами, за якими ви таргетіруете, врешті-решт приведе вас до успіху. Але що таке «успіх», крім простого зростання продажів? Існують дві важливі метрики для визначення і збільшення вашого успіху: рівень конверсії і показник КЕП.

  Рівень конверсії - це відсоток відвідувань сторінки вашого продукту, які привели до продажу. Він розраховується наступним чином:

  Conversion Rate = Total Order Items / Sessions.

  Рівень конверсії = Загальна кількість замовлених товарів / кількість сеансів.

  У розділі Seller Central ви можете подивитися рівень конверсії вашого продукту, зайшовши в підрубрику Reports (Звіти) -> Business Reports (Бізнес-звіти) -> Sales and Traffic (Продажі і Трафік), а потім, вивчивши показник Order Item Session Percentages (Ставлення кількості замовлень до к-сті сеансів).

  Три найважливіших фактора, що поліпшують рівень вашої конверсії:

  • високоякісне зображення продукту;
  • прийнятна ціна;
  • соціальна значимість (кількість і зміст відгуків).

  Показник кликабельности - це відсоток кліків на лістинг вашого продукту. Він розраховується наступним чином:

  Click Through Rate = Sessions / Page Views.

  Показник кликабельности = Кількість сеансів / Кількість переглядів сторінки.

  У розділі Seller Central, в підрубриці Sales and Traffic report ви можете вручну порахувати ваш показник КЕП, розділивши число сеансів на кількість переглядів сторінки. Ось як це виглядає:

  Ось як це виглядає:

  Три найважливіших фактора, що поліпшують показник КЕП на «Амазон»:

  • високоякісне зображення продукту;
  • прийнятна ціна:
  • соціальна значимість (кількість і зміст відгуків).

  Обидві метрики - рівень вашої конверсії і показник КЕП - можуть вимірюватися на щоденній основі. Виробляючи невеликі оновлення різних елементів вашого лістингу, ви можете бачити зміни, відображені в даних метриках.

  Наприклад, якщо зміните основне зображення вашого продукту, можете побачити невелике зростання в показниках кликабельности і кількості сесій на сайті. Або, якщо поміняєте основне ключове слово, за яким ви таргетіруете, врешті-решт побачите зниження кількості сесій, але зате відзначите зростання продажів завдяки таргетування більш релевантного трафіку.

  Рівень вашої конверсії і показник кликабельности повинні бути динамічними, схильними до змін в залежності від змін трафіку, купівельної поведінки і умов ринку в цілому. Вкрай важливо стежити за цими змінами і своєчасно дозволяє внести необхідні корективи. Це означає, що вам слід постійно проводити спліт-тести з метою оптимізації ключових слів, за якими ви таргетіруете, зображень, які ви використовуєте, встановленої вами ціни продукту і т. Д. Програма Splitly дозволяє автоматизувати ваші спліт-тести і аналізи або просто змінювати ваші сторінки вручну в Seller Central і відстежувати дані.

  Пару слів про ціноутворення

  Amazon зазначає, що ціна є основним чинником, що впливає на органічне ранжування вашого продукту. Товар повинен мати прийнятну вартість в порівнянні з конкурентними продуктами, тому вам слід вивчити присутню на ринку конкуренцію, перш ніж призначати приблизну ціну продукту.

  Ціноутворення може виявитися досить складною справою, якщо мова йде про продукти, представлених приватними брендами. Особливо важко доводиться на початковому етапі запуску продукту, коли вартість приватного бренду практично нульова. По крайней мере, немає жодного чинника, який міг би виправдати значну націнку. Це змушує продавців товарів приватних брендів призначати ціни, виходячи із загального рівня цін на продукти конкуруючих приватних брендів.

  ЛСА: корисний спосіб збільшити охоплення своїх ключових слів

  Латентно-семантичний аналіз (ЛСА) - це цікавий спосіб обчислення синонімів в інформаційному просторі. Існує система ранжирування (звана латентно-семантичне індексуванням), яка задає діапазон значень від 0 до 1 для відмінні одне від одного: чим ближче за змістом слова - тим ближче до одиниці, чим далі за змістом - тим ближче до нуля. Пошукові роботи сканують вміст сторінки і виявляють релевантні ключові слова для розпізнання контенту сторінки.

  Цей процес може виявитися досить корисним для СЕО-оптимізації на «Амазон», оскільки ви можете підвищити видимість вашого продукту при органічному пошуку: включаючи більше ключових слів, отриманих шляхом ЛСА, ви розширюєте охоплення ключових слів, що, в свою чергу, підвищує видимість продукту на сторінці результатів пошуку.

  Є один дуже хороший інструмент для цього: LSI Graph . Це безкоштовний сервіс, який автоматично генерує релевантні ключові слова. Наприклад, для ключового слова «палички для маршмеллоу» (marshmallow sticks) ми отримуємо наступний список ключових слів:

  Ви можете отримати ті ж самі результати в Google Keyword Planner, проте LSI Graph дозволяє виявити деякі додаткові ключові слова. До того ж, якщо більшість ваших конкурентів також використовують GKP і при цьому засновують свою продає сторінку на тих же самих даних, Ви можете знайти нові унікальні запити.

  І на останок...

  Виконавши всі рекомендації і прислухавшись до порад цієї статті, ви збагнете секрет успіху SEO оптимізації на Amazon: як заробляти і пропонувати якісний продукт (це вірно як щодо сторінки продукту, так і по відношенню до самого продукту). «Амазон» коротко формулює цю доктрину в документації Seller Central :

  «Конверсія продажів починається тоді, коли сторінки продуктів легко знайти, а уявлення товарів привабливі ...»

  Якщо ви можете сконцентруватися на основних елементах розуміння купівельних потреб, зробити так, щоб ваш продукт відповідав цим потребам, і при цьому дохідливо переконати в цьому покупців за допомогою тексту і зображень, то Amazon стане частіше показувати ваш продукт, а відвідувачі з більшою ймовірністю перетворяться в ваших покупців. Ці покупці залишать хороші відгуки, а хороші відгуки приведуть до соціальної значущості і високому рівню конверсії. І ви побачите, як процес продажів піде швидко і ефективно.

  Якщо Ви маєте запитання по SEO оптимізації або Ви хочете проконсультуватися по-поводу оптимізації Вашої сторінки на Amazon, залишайте Ваші коментарі нижче!

  Так як же покупець, який вас не знає (і якому, відверто кажучи, на вас наплювати), знайде ваш продукт?
  Як ви думаєте?
  Як він це зробив?
  Але що таке «успіх», крім простого зростання продажів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»