Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Advanced SystemCare - безкоштовна програма для оптимізації роботи операційної системи

  1. Основні можливості Advanced SystemCare:
  2. Різні інструменти оптимізації в Advanced SystemCare Free

  Advanced SystemCare Free дозволяє очистити комп'ютер від шпигунського, рекламного ПЗ, виявити і усунути загрози в системі безпеки ОС, виправити помилки в системному реєстрі, очистити дисковий простір від зайвих і непотрібних тимчасових файлів, порожніх

  Advanced SystemCare Free - безкоштовна програма, що включає комплекс всіляких утиліт для оптимізації, настройки, виправленні помилок, підвищення продуктивності операційної системи. Якщо вас не влаштував результат перетворень, які були внесені даною програмою, ви завжди можете повернути колишню операційну систему назад з резервної копії, яка робиться при першому запуску програми.
  Advanced SystemCare Free сканує різні області ОС і виявляє проблеми, які уповільнюють її роботу. Advanced SystemCare Free після аналізу системи покаже, скільки і в якій області знайдено неправильних значень. Також користувач може ознайомитися з деталями, докладним описом знайдених помилок, в подальшому - виправлень.

  Advanced SystemCare Free пропонує користувачам потужні засоби для роботи з жорсткими дисками комп'ютера
  Advanced SystemCare Free пропонує користувачам потужні засоби для роботи з жорсткими дисками комп'ютера. З її допомогою можна провести аналіз використання ресурсів HDD, дефрагментацію і оптимізацію розміщення файлів. Це дозволить збільшити продуктивність системи.
  Затребувані кошти для роботи з Інтернет - це базовий контроль за спробами впровадження шкідливих програм і вірусів, також користувач може повністю знищити всі сліди Інтернет серфінгу.

  Основні можливості Advanced SystemCare:

  - Аналіз і оптимізація системної конфігурації.
  - Потужна дефрагментація і оптимізація жорстких дисків.
  - Очищення і оптимізація системного реєстру.
  - Автоматична робота у фоновому режимі.
  - Захист системи від шпигунського і шкідливого ПЗ.
  - Швидка і повне очищення жорстких дисків від сміття.
  - Виправлення безлічі системних помилок.
  - підчищають сліди навігації в Інтернеті.
  - Управління автозавантаженням.
  - Багатомовний інтерфейс, включаючи українську та російську.

  Різні інструменти оптимізації в Advanced SystemCare Free

  Різні інструменти оптимізації в Advanced SystemCare Free

  Відкрити вкладку «База інструментів» - «Очищення», доступні наступні інструменти: Захист конфіденційності (стирання слідів вашої діяльності і серфінгу), Iobit Деінсталятор (видалення програм на вашому комп'ютері), Очищення диска (аналіз диска для пошуку і видалення непотрібних файлів), Шредер файлів (гарантоване знищення ваших конфіденційних документів).

  У вкладці «База інструментів» - «Оптимізація» можна вибрати наступні інструменти: Оперативна пам'ять (перевірка і оптимізація використовуваної пам'яті і збільшення обсягу доступної фізичної пам'яті), Менеджер по запуску (оптимізація старту комп'ютера і поліпшення продуктивності системи), Розумний дефрагментатор (дефрагментація жорстких дисків для їх швидкодії і ефективної роботи).
  У вкладці «База інструментів» - «Відновлення» можна знайти такі інструменти: Відновлення після видалення (відновлення видалених файлів після того, як ви очистили кошик), Биті ярлики (сканування системи для пошуку битих ярликів і посилань і їх виправлення), Доктор Диска ( аналіз ваших дисків і файлових систем), помилки системи (помилки операційної системи і виправлення знайдених проблем), Помічник IE (управління доповненнями в контекстному меню IE і відновлення налаштувань).
  У вкладці «База інструментів» - «Безпека»: Системний дослідник (розглядає ключові частини системи, які можуть вплинути продуктивність комп'ютера і викликати проблеми), Пошук дірок в безпеці (сканування і автоматичне виправлення дірок в безпеці), Менеджер процесів (управління запущених процесів і відображення продуктивності системи).
  У вкладці «База інструментів» - «Контроль»: Автовимкнення (завершує роботу комп'ютера в заданий час), Дослідник дисків (аналіз дисків, для виявлення програм, що займають цінне простір в системі), Інформація про систему (збір і відображення детальної інформації про систему) , Пошук порожніх папок (пошук і видалення порожніх папок), Управління системою (помічник в зміні налаштувань операційної системи).
  Швидкий догляд: Швидке видалення шкідливих програм (перевірка і видалення шкідливого ПЗ та інших загроз безпеці), Ремонт реєстру (очищення реєстру для підвищення продуктивності комп'ютера), Ремонт ярликів (сканування і виправлення невірних ярликів), зачистка конфіденційності (стирання історії вашої діяльності і слідів серфінгу ), видалення непотрібних файлів (очищення від непотрібних файлів і звільнення місця на диску).
  Глибокий догляд: Повне видалення шкідливого ПО (глибоке сканування для видалення шкідливих програм та інших загроз безпеці), глибокий ремонт реєстру (глибоке очищення реєстру для поліпшення продуктивності комп'ютера), Дефрагментація реєстру (компоновка і оптимізація реєстру для збільшення продуктивності комп'ютера), оптимізація системи (оптимізація і ремонт конфігурації системи), оптимізація завантаження (оптимізація або затримка автозапуску елементів для прискорення комп'ютера), ремонт ярликів (сканування і виправлення невірних ярликів), Зачистка конфіденційності (стирання історії вашої діяльності і слідів серфінгу), Очищення від непотрібних файлів (очищення від непотрібних файлів і звільнення на диску), захист безпеки (запобігання установки шкідливих програм на вашому ПК), Сканування диска (сканування і виправлення помилок жорсткого диска), Ремонт вразливостей (сканування і виправлення вразливостей Windows), дефрагментація диска (дефрагментація жорсткого диска для поліпшення продуктивності ПК).
  Турбо Прискорювач дозволяє прискорити роботу вашої операційної системи.
  Завантажити Advanced SystemCare без реєстрації і смс


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»