Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Адвего: огляд біржі. Як замовити, продати текст на Адвего

  1. Успіх біржі полягає в трьох складових:
  2. Види послуг біржі Адвего
  3. Пропозиції на біржі
  4. Інструкція як працювати на Адвего

  Адвего - це біржа унікального контенту; спеціально розроблений сайт, на якому можна продати свою статтю, замовити або купити готову роботу. Можна таким чином заробити на Адвего гроші двома способами: від продажу готових статей в магазині, або шляхом виконання замовлення. Сайт Адвего створювалася однією з найперших в далекому 2008 році. Її засновник Лупандін Сергій. Спочатку біржа займалася продажем коментарів на форумах і написанням невеликих статей, не виконуючи об'ємних робіт. Сьогодні, Адвего ру пропонує величезний вибір контенту та інших можливостей як для авторів так і для замовників матеріалів. Більш як півтора мільйона користувачів зареєстровані на сайті. Щодня виконується понад 35 тисяч замовлень, і число це постійно зростає. За роки роботи Адвего було оформлено більш ніж 9 мільйонів замовлень і оплачено за ним 70 мільйонів робіт. Більше 25 тисяч статей знаходиться в магазині контенту.

  Більше 25 тисяч статей знаходиться в магазині контенту

  Успіх біржі полягає в трьох складових:

  1. Доступність осягнення професії копірайтера для будь-кого, до чого діяльність ця приносить моментальний прибуток.
  2. Основне правило - замовник завжди правий, а якість контенту тут оцінюється дорого.
  3. Принцип - відкритість біржі. Для цього на біржі був створений Адвего форум, на якому користувачі можуть вирішувати і обговорювати різні проблемні питання. На Адвего відгуки дуже цінуються. З іншого боку, було відкрито розділ для листування зареєстрованих користувачів з адміністрацією Адвего.

  Величезний внесок біржа Адвего внесла в світ копірайтингу - розробка програмного забезпечення. Особливе місце займає - продукт Адвего Плагіатус, який визначає наявність плагіату в мережі інтернет. Plagiatus користуються не тільки учасники самої біржі, а й мільйони інших користувачів. Цікавим є софт для визначення семантичного ядра тексту і мультимовної перевірки орфографії.

  Види послуг біржі Адвего

  1. Написання унікальних статей. При цьому замовник може вимагати 4 підходи до написання: копірайтинг, seo-копірайтинг, рерайтинг і переклад. Копірайтинг є написання статті, використовуючи при цьому різні джерела або власні знання. Така робота оцінюється вище інших і заробіток на Адвего буде гідним. Seo-копірайтинг вимагає від автора знань оптимізації під пошукові системи і знання html-кодів. Рерайтінг - це переписування вже існуючої статті (статей), при цьому потрібну статтю може надати сам замовник, вказати певні посилання на статтю або залишити автору можливість самостійного вибору джерела в інтернеті. Останній тип статті - переклад тексту з однієї мови на іншу.
  2. Партизанський маркетинг (інакше - вірусний) - завуальована копірайтером реклама, яка розміщується їм на форумах, блогах соціальних мережах та ін.
  3. Написання рекламних текстів чи слоганів.
  4. Написання новинних стрічок, що містять актуальну інформацію.
  5. Коректура тексту, виправлення готових текстів, які мають стилістичні помилки.
  6. Заповнення сайтів якісним контентом.
  7. Продаж готових статей.

  Скільки можна заробити на Адвего:

  1. Для копірайтингу (за 1000 символів) - 0,95 - 1,35 доларів.
  2. Оплата рерайтинга (за 1000 символів) - 0,55 - 0,95 доларів.
  3. Переклад (за 1000 символів) - 1,3 долара.
  4. За наповнення сайтів ціна за 1 тисячу символів складе 0,75 доларів.
  5. За вірусний маркетинг можна отримати 1,5 долара за 1 тисячу символів.

  Гарна стаття в продовження: Переваги і витрати роботи фрілансером .

  Пропозиції на біржі

  Пропозиції на біржі

  На біржі Адвего існують різні способи зробити замовлення на контент. Це загальні замовлення, роботи для чорного і білого списків і тендери.

  Загальні замовлення залишаються для всіх користувачів сайту. Такі роботи оцінюються не дуже дорого і підходять для напрацювання досвіду новачків.

  Білий список складається замовником на його розсуд. Замовник підбирає для себе хороших авторів і відправляє замовлення на роботу безпосередньо ним, не розміщуючи їх в загальних замовленнях. Оплата тут може бути досить високою, все залежить від замовника і його суб'єктивної оцінки складності замовлення.

  До чорного списку потрапляють автори, які постійно припускаються помилок, не дотримуються встановлені терміни. У кожного замовника є власний чорний список.

  Тендер - постійне замовлення, має фіксовану оплату за хорошими тарифами. Переможцями тендеру стають автори з білих списків або користувачі з високим рейтингом на біржі.

  Інструкція як працювати на Адвего

  Для найбільш повноцінної і ефективної роботи, для повчання всіх переваг користувача на біржі, потрібно пройти етап Адвего - реєстрація. На головній сторінці в поле реєстрацію вводимо адресу електронної пошти, пароль і унікальний логін. Пароль намагаємося створити складний, що містить різні комбінації букв і цифр. Це запобігти можливості злому вашої сторінки. На вашу електронну скриньку прийде лист з активацією аккаунта, в ньому підтверджуємо реєстрацію. Після цього, користувача перенаправляють в його особистий кабінет, де відкриваються всі можливості платформи. Налаштовуємо свій профіль і приступаємо до роботи на Адвего.

  Перед реєстрацією необхідно завести доларовий електронний гаманець WebMoney. З іншими системами електронних гаманців Адвего не працює через недостатність в їх системах безпеки. Для виведення грошей встановлений ліміт: мінімальна сума - 5 доларів, а для першої операції буде потрібно 16 діб, далі термінів не встановлено.

  Реєструвати кілька акаунтів забороняється, їх адміни забанити і видалять, разом з грошима, що лежать на рахунку. Однак, якщо вказати різні платіжні дані, то можна зареєструвати різні акаунти.

  На біржі Адвего можна працювати і в ролі замовника, і в ролі автора. Виникаючі спірні питання, наприклад, щодо блокування облікового запису, вирішуються за допомогою служби підтримки. Однак відповідальність за доступ до профілю несе його власник. Найбільш оптимально з біржею Адвего виходить працювати зі стаціонарного комп'ютера і ноутбука, з мобільними гаджетами можуть виникнути проблеми.

  Після реєстрації і налаштувань профілю переходимо до вибору можливої ​​роботи. Для цього на вкладці «Робота», що знаходиться в лівому кутку у верхній частині сторінки, вибираємо «Пошук роботи». Для оптимального пошуку користуємося наявними фільтрами, наприклад, ціна, терміни виконання, розмір тексту і ін. Вибравши потрібну роботу, отримуємо картку замовлення, в якій детально розписані всі вимоги замовника до виконуваної роботи і вказані ключові слова.

  Для того, щоб гарантовано отримати оплату праці, потрібно виконати головні вимоги: унікальність тексту (якщо замовник не встановив ступінь унікальності в замовленні, то вона визначається за замовчуванням: для копірайтингу - 95%, для рерайта - 90%), повнота виконання технічного завдання та грамотне виконання. Унікальність тексту перевіряється програмою «Advego Plagiatus», яку можна завантажити безкоштовно прямо з сайту біржі.

  У кладці «Магазин статей» можна «Купити статтю», «Продати статтю», «Вивести кошти», «Поповнити рахунок», отримати «Сповіщення». Що б купити потрібну статтю, необхідно за допомогою фільтрів задати всі параметри. Всі ваші покупки будуть відображатися у вкладці «Рекламні статті» .Щоб продавати статті, потрібно мати в портфоліо 10 виконаних замовлень. Для продажу власної статті, необхідно вибрати самостійно тематику, яка підходить під категорії магазину, обсяг роботи (рекомендується на 2000 - 3000 символів), тип, мова. Необхідно написати яскравий заголовок, вставити готовий текст і в поле «Короткий текст» написати короткий зміст, із зазначенням ключових слів і основних питань, які вирішувалися в статті. Визначаємо вартість роботи, погоджуємося з пропонованими умовами, існуючими на біржі і тиснемо кнопку «Додати статтю». Цей текст пройде модерацію сайтом. Буде всього 3 спроби, після чого відбудеться тимчасове блокування облікового запису. Повідомлення про продаж статті прийде на пошту, його також можна відстежити на вкладці вгорі сторінки. Збільшити вартість роботи можна, їли додати до тексту картинки, але не більше 30 штук і відео.

  При виборі виконавця, часто замовники орієнтуються на репутацію профілю і якість портфоліо автора. Налаштувати потрібні показники можна у вкладці «Профіль». Портфоліо - це ваші роботи, розміщені на біржі Адвего. Має значення абсолютно все: кількість робіт і продажів, тематика, типи та інше. Портфоліо можна створити у вкладці Адвего «Форум», а можна завести на стороні у вигляді сайту-візитки з посиланням на нього на біржі.

  Вкладка «Форум» / »Форум авторів» - це місце для спілкування та вирішення важливих питань, що виникають на біржі Адвего. На вкладці «Форум» можна створити нову тему і наповнити її своїми роботами, тим самим підняти рейтинг свого портфоліо.

  Вкладка «Відмовлено в оплаті» відображає роботи, які були з тих чи інших причин не оплачені. Необхідно стежити, щоб в профілі не було невиконаних і незавершених робіт.

  Добре потрапити в ТОП профілів, це положення показано у вкладці «Місце в рейтингу», тоді інтерес до вашої персони серед замовників помітно зросте.

  У вкладці «Робота» є вкладка «Пошук роботи». Тут пропонуються різні типи робіт, вибравши відповідну вам відкриється вікно з додатковими фільтрами. Відзначаємо потрібні параметри і вибираємо зі списку пропозицій. Спочатку наводиться тема статті і деякі дані замовлення, натиснувши на заголовок ви зможете ознайомитись з докладним описом його описом. Кнопка «Взяти роботу» дозволяє вам приступити до виконання роботи. Варто зазначити, що замовлення на біржі можна брати тільки підходять вашому статусу на Адвего. Таких статусів всього п'ять: любитель, фахівець, професіонал, експерт і гуру. Новачок отримує статус «любитель», виконуючи якісно роботи він підвищує поступово свій статус, а отже і оплату своєї праці.

  Цікава вкладка «Робота» / «Мої роботи», яка показує всі ваші роботи і роботи, які виконуються вами в даний момент.

  Вкладка «Сервіс» має широкий функціонал. Тут розміщені вкладки: «Особисті дані» користувача, його профіль, «Статистика», «Користувачі», «Виведення коштів», «Поповнення рахунку», «Сповіщення», «Інструменти» для перевірки текстів, «Вибране». Вкладка «Сервіс» / «Користувачі» - демонструє кращих замовників і авторів за останні 30 (90) днів. Вкладка покаже кількість оплачених замовниками робіт, середню вартість, кількість відмов і відправлених статей на доопрацювання. Авторів ця вкладка виділить за такими показниками: скільки виконано робіт, середня довжина матеріалу, вартість, результативність і обов'язковість. В цілому інтерфейс біржі досить простий і зручний.

  Відео - як заробити на Адвего


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»