Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як дізнатися ключові слова конкурентів в Яндекс.Директі

  1. Як дізнатися ключові слова конкурентів в Ю Я
  2. Програми для підбору ключових слів конкурентів в Ю Я
  3. Відгуки по використанню програм для перегляду ключових конкурентів

  Успіх контекстної реклами в Yandex безпосередньо залежить від якості оформлення оголошень і точно підібраних ключових слів. Другий пункт дуже трудомісткий. Щоб уникнути помилок, заощадити час і витрати на тестування, можна використовувати чужий досвід - ключові слова конкурентів Директ. Для цього є спеціальні онлайн-сервіси та програми, що збирають статистику по публікованих оголошеннях в пошуку Яндекса за різноманітними запитами.

  Як дізнатися ключові слова конкурентів в Ю Я

  Процес вивчення конкурентів досить трудомісткий. Текст та оформлення креативів можна подивитися вручну, навіть час показу можна спробувати відстежити самостійно. Але за якими ключовими словами твій конкурент збирає трафік ти сам дізнатися не зможеш. Адже для цього потрібно вже мати у своєму розпорядженні великим списком ключових фраз і щодня робити «знімок» видачі Yandex за всіма цими запитами, заносячи в базу і результати пошуку і вміст реклами Яндекс.Директ для кожного запиту, в тому числі посилання і домени рекламодавців.

  Щоб збирати таку інформацію потрібні спеціальні скрипти, які працюють на потужних веб-серверах, підключених до інтернету швидкісними каналами. Тому єдиний спосіб підглянути, як рекламуються конкуренти - скористатися одним із сервісів збору ключових слів по домену.

  Потрібно підібрати ключову фразу, яка підходить твоєму товару чи послуги і ввести її в пошуку Yandex. Разом з результатами пошуку ти побачиш рекламні оголошення по цьому запиту. Посилання цих оголошень допоможуть визначити домени твоїх конкурентів.

  Приклад збору інформації за ключовими фразами конкурентів за допомогою сервісу advse.ru:

  Також можна на сайті advodka.com ввести домен свого конкурента і отримати звіти по його контекстній рекламі, як по ключових запитах, так і по всіх оголошеннях.

  com ввести домен свого конкурента і отримати звіти по його контекстній рекламі, як по ключових запитах, так і по всіх оголошеннях

  Зараз також цікавляться:

  Програми для підбору ключових слів конкурентів в Ю Я

  Сервіси збирають інформацію про рекламу Яндекс.Директ одним з двох способів: з плагінів в браузерах великого числа користувачів або щодня виконуючи парсинг головною або декількох перших сторінок Yandex з результатами пошуку за великим списком запитів (мільйони ключових фраз).

  Ефективним інструментом вивчення конкурентів є програма DirectEditor . Вона створена для створення і управління рекламними кампаніями в Яндекс.Директ. Але серед численних функцій DirectEditor є дуже корисна: «Аналіз конкурентів». За тим ключовими словами, що ти вказав для своєї кампанії програма знаходить інших рекламодавців і показує їх домени. Для кожного домена надається статистика по всім ключовим словами, використовуваним в Ю Я, позиції оголошення в спецрозміщенні або блоці гарантованих показів, кількість показів і кліків.

  Для кожного домена надається статистика по всім ключовим словами, використовуваним в Ю Я, позиції оголошення в спецрозміщенні або блоці гарантованих показів, кількість показів і кліків

  Також зібрати ключові слова конкурентів в Яндекс Директ тобі допоможуть такі онлайн-сервіси:

  • advODKA - сервіс відстежує результати пошуку ТОП 20 і контекстну рекламу для двох регіонів: Москва і Санкт-Петербург. Для доменів показуються ключові запити в Ю Я, їх частотність, а також заголовки, тексти та URL оголошень. Тарифи від 980 до 3980 рублів на місяць.
  • Advse PRO - збирає дані за допомогою безкоштовного пошукового тулбару Neiron Search Tools (аудиторія приблизно півмільйона користувачів). Сервіс дозволяє аналізувати рекламні кампанії за вказаними запитам, знаходити по ним конкурентів і збирати всі ключові слова, за якими конкуренти публікують оголошення в Ю Я. Є безкоштовний демо-режим з обмеженим числом результатів. Платні тарифи: 1500 рублів в рік (дозволений аналіз двох сайтів) і необмежений 5000 рублів в рік. Інформація оновлюється раз на тиждень.
  • SpyWords - збирає інформацію, скануючи видачу пошукових систем (вивчається перші 50 результатів по 23 мільйонам запитів). За допомогою цього сервісу ти можеш знайти конкурентів, переглянути їх оголошення і зібрати ключові слова. Для кожного запиту показується відповідне оголошення, позиція в рекламному блоці, число показів в місяць і кількість конкурентів в Ю Я за цим ключовим словом. Дані оновлюються кожні 30 днів. Є два тарифи: Pro посилання - 1 950 рублів на місяць і Unlim за 4 950 рублів / міс.
  • Serpstat - онлайн-сервіс аналізу пошукової видачі і контекстної реклами Яндекса по першим 50 позиціях пошуку для Москви і для Санкт-Петербурга. База запитів для збору статистики - більше 18 мільйонів фраз. Дані по доменах і їх ключовими словами в контекстній рекламі оновлюються щодня. Для кожного ключового слова конкурента в таблиці вказана позиція оголошення в блоці і число показів. Перші десять рядків у звіті можна подивитися безкоштовно. Платні тарифи коштують від $ 19 до $ 2500 в місяць в залежності від потрібного функціоналу, кількості запитів на добу і рядків у звіті.

  Платні тарифи коштують від $ 19 до $ 2500 в місяць в залежності від потрібного функціоналу, кількості запитів на добу і рядків у звіті

  Крім ключових слів, дані сервіси дозволяють порівнювати кілька конкуруючих в Ю Я доменів і аналізувати їх стратегію реклами.

  Відгуки по використанню програм для перегляду ключових конкурентів

  Нижче представлені кілька відгуків фахівців з арбітражу про використання інструментів збору ключових слів конкурентів Директ:

  • Wildo написав, що Spywords це «російський Semrush якого майстра так чекали». За допомогою даного сервісу вдалося за день Спарс з конкурентів і обробити величезну кількість запитів і опублікувати рекламу в Ю Я з максимальним охопленням.
  • Микита Строков (яндекс-директ-настройка.рф) використовує можливості Spywords з програми Кейколлектор. Хоча пошук ключових фраз конкурентів не завжди спрацьовує коректно, за допомогою Спайвордса вдається значно розширити число запитів. Завдяки цьому сервісу арбітражнік може швидко підібрати ключові слова і не впирається в свою фантазію.
  • Alex Hodinar вважає що Spywords дозволяє знайти у конкурентів запити з хорошою вартістю кліка і мінімальної конкуренцією. Це відмінна можливість не упустити жодної ключової слова.

  За допомогою перерахованих вище сервісів ти зможеш отримати готові ключові слова, вже відібрані і протестовані за свій рахунок конкурентами. Однак до всієї інформації треба ставитися критично. Те, що інший рекламодавець оплачує покази за певними ключовими словами, не означає, що він отримує за цим ключовими словами хороший трафік і конверсії. Все потрібно тестувати. Додатково рекомендуємо прочитати статтю про те, як підбирати ключові слова для Діректа .

  Ви вивчаєте конкурентів при публікації реклами в Ю Я?

  17 голосів

  Ви вивчаєте конкурентів при публікації реклами в Ю Я?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»