Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як додати музику на сторінку в фейсбук без порушень авторських прав

  1. трохи передісторії
  2. Додавання музики на фейсбуці
  3. Додавання посилання в новинну стрічку
  4. Використання програм
  5. Конвертація аудіо у відео

  Здрастуй, дорогий читачу. Це знову я - Олена Ізотова. У своєму блозі я поспішаю ділитися корисною інформацією, яка цікавить багатьох. Так нещодавно я отримала кілька однакових листів з проханням розглянути питання: як додати музику на сторінку в фейсбук?

  Замислившись над цим, я відвідала сотні форумів, випробувала купу методів і знайшла кілька способів вирішення. У запропонованому огляді поспішаю поділитися отриманими результатами. Читайте і нехай ваша стіна засяє фарбами, а група стане популярною .

  трохи передісторії

  Сучасне покоління активно використовує соціальні мережі для спілкування, обміну інформацією, розвитку власного бізнесу. Але мало хто замислювався над тим, як же вони були створені?

  Свого часу Марк Цукерберг розробив якийсь сайт, який містив в собі певну інформацію про студентів Гарварду, а потім і людей з усього світу. Спочатку сторінки користувачів містили фотографію і дані, отримані в результаті заповнення якоїсь анкети, тому профілі виглядали однотипно.

  Спочатку сторінки користувачів містили фотографію і дані, отримані в результаті заповнення якоїсь анкети, тому профілі виглядали однотипно

  В даний час прогрес в області IT-технологій дозволив власникам акаунтів створювати стіни і спільноти, які виділяються серед інших. Це відбувається досить просто, достатньо:

  • вибрати незвичайні шпалери;
  • завантажити цікаві картинки, фотографії;
  • додати відео-кліпи;
  • розмістити аудіозаписи.

  Останній спосіб залучення уваги оточуючих до сих пір є загадкою, вирішивши яку власник аккаунта на фейсбуці стає популярним.

  А ви хочете отримати такий статус і привернути до себе користувачів? Швидше за все так, інакше ви б не задавалися таким питанням. Тоді продовжимо.

  Додавання музики на фейсбуці

  Власники і розробники соціальної мережі Facebook шанують закони, відповідно, нехтувати авторськими правами вони не хочуть. Через це додати аудіозапис на стіну не так-то просто. Для цього є кілька способів, перевірених неодноразово:

  1. поділитися посиланням в новинній стрічці;
  2. використовувати спеціальні програми;
  3. конвертувати відео-файл і залити його з комп'ютера.

  поділитися посиланням в новинній стрічці;  використовувати спеціальні програми;  конвертувати відео-файл і залити його з комп'ютера

  Ось три способи, завдяки яким ви можете зробити свій профіль або групу цікавою. Розглянемо докладніше кожен з них.

  Додавання посилання в новинну стрічку

  Це найлегший спосіб. Скажіть: «Як раніше ви шукали музику?» Найімовірніше заходили в відомі пошуковики і вбивали в рядок пошуку назву композиції і виконавця. У відповідь на запит отримували величезний список, що містить сам аудіозапис, текст пісні, іноді, ноти. Вірно?

  Так ось, тепер потрібно зробити те ж саме, а саме, вибрати потрібний сайт і поділитися посиланням на нього в своєму профілі (веб-ресурс, з якого відбудеться завантаження композиції, може бути будь-який: ваш блог, сторінка компанії і так далі).

  Для цього копіюємо адресу і вставляємо його в свою стрічку новин, натискаємо кнопку «опублікувати».

  Вітаю, все готово. Чи не складно, правда?

  Використання програм

  Додатків, що дозволяють розміщувати аудіозаписи на своїй сторінці багато, але краще зупинити свій вибір на SoundCloud.

  Для його використання потрібно попрацювати, а саме:

  • зареєструватися на офіційному сайті www.soundcloud.com;
  • натиснути клавішу «дозволити доступ в фейсбук»;
  • вибрати цікавлять жанри;
  • натиснути кнопку «завантажити»;
  • вибрати розділ «Завантажити файл» (він дозволить розмістити запис з комп'ютера);
  • корегуйте продукт (назва, доступність, можливість скачування);
  • зберегти зміни;
  • натиснути значок Facebook, що дозволить поділитися вашої записом в однойменній соціально мережі.

  Цей спосіб додавання музичної композиції на стіну не складний, однак, вимагає витрати часу, особливо в перший раз. Але, отриманий результат найважливіше. Аудіозапис додана - спосіб працює.

  Конвертація аудіо у відео

  Досвідчені користувачі Facebook підтвердять мої слова: додавати відео в цю соціальну мережу можна. А ви вже пробували? Якщо ні, не переживайте, надолужите згаяне зараз.

  Для початку виберете потрібну композицію. Потім відкрийте відеоредактор, що знаходиться на вашому комп'ютері (при відсутності такого встановіть його або працюйте в режимі онлайн).

  Потім відкрийте відеоредактор, що знаходиться на вашому комп'ютері (при відсутності такого встановіть його або працюйте в режимі онлайн)

  Завантажте програму свій файл і збережіть результат в форматі MP4. Підсумок можна розміщувати в фейсбуці.

  Вивчивши представлений огляд, ви дізналися способи додавання музики в таку соціальну мережу, як фейсбук, яка не дає безпосередньо завантажувати аудіозаписи, дотримуючись закон про авторські права.

  Я сподіваюся, що інформація виявилася корисною для вас. А це значить, ви зможете здивувати своїх друзів і колег, розмістивши потрібний файл на своїй сторінці. Не забувайте залишати коментарі та ділитися отриманим матеріалом, клікаючи по кнопках соціальних мереж. Нехай люди всього світу навчаться викладати аудіофайли в мережі.

  PS: для розкрутки своєї сторінки в Facebook і бізнесу в цілому я застосовувала курс моєї колеги Анни Зубкової «7 кроків для просування бізнесу в facebook» . Рекомендую!

  З повагою, Олена Ізотова.

  Так нещодавно я отримала кілька однакових листів з проханням розглянути питання: як додати музику на сторінку в фейсбук?
  Але мало хто замислювався над тим, як же вони були створені?
  А ви хочете отримати такий статус і привернути до себе користувачів?
  Скажіть: «Як раніше ви шукали музику?
  Вірно?
  Чи не складно, правда?
  А ви вже пробували?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»