Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як довго повинен мій блог?

  1. Що робити, якщо блог-повідомлення більше?
  2. Що таке довжина публікації ідеального блогу?
  3. Якість по-перше

  Якщо першим запитанням для блогерів є: як часто слід оновлювати свій блог? Тоді другий часто: як довго повинні бути мої повідомлення в блозі?

  У мене є чудовий новий клієнт копірайтингу, який попросив мене написати серію постів для них, кожен довжиною близько 300-600 слів. Вони, ймовірно, наступні поради по пошуковій оптимізації, тому що, як правило, пошукові системи, як вміст принаймні 300 слів довго, і вони середнього бізнесу з декількома письменниками блогу, тому керівні принципи необхідні, щоб зберегти блог послідовним.

  Але чи можуть власники малого бізнесу визначити їхню довжину?

  Мої власні повідомлення в блозі, як правило, близько 1200 слів довго і довше посади краще для пошукової оптимізації, якщо вони залишаються актуальними. Я намагаюся писати детальні, корисні повідомлення менш ніж за 1000 слів.

  Що робити, якщо блог-повідомлення більше?

  Якщо у вас є більше, щоб сказати, і не пишуть один дуже довгий блог, ви б краще створити серію повідомлень в блогах.

  Запуск серії повідомлень у блогах також допомагає читачам очікувати, що ви будете публікувати в майбутньому, і закликаєте людей підписатися на ваш блог, щоб вони нічого не пропустили.

  Що таке довжина публікації ідеального блогу?

  Найкраща довжина для повідомлення в блозі, однак, багато слів, необхідних вам, щоб передати повідомлення і зрозуміти його, але я намагаюся тримати мої записи в блозі довжиною від 800 до 1200 слів і рекомендую теж робити.

  Команда успішного блогу Facebook нещодавно обговорила довжину повідомлення в блозі.

  Робін Дікінсон і Керрін Елізабет зазначили, що вони не читають довгі повідомлення в блозі, якщо вони не добре відформатовані, тож ви можете бути недбалими при форматуванні вашого блогу для коротких повідомлень у блозі, але якщо ви хочете, щоб люди дійсно читали, а не просто скачували, довгі повідомлення полегшують з хорошим форматом блогу.

  Пенелопа Джеймс і Шона Сміт погодилися, що довгі повідомлення в блогах є великими, якщо вони не є щоденними оновленнями, тому, якщо ви часто публікуєте, ви можете зберегти його довжину менше.

  Досвідчена професіонал із зв'язків з громадськістю Кетрін Уайт додала:

  “Я працюю над принципом прес-релізу. Короткий, гострий, не більше 500 слів, і інформація викладена вгору-вниз пірамідою в порядку важливості. "

  З своєчасним нагадуванням, що якість є більш важливою, ніж кількість чи частота , Кетрін продовжувала:

  - Я вірю, що мій голос повинен бути використаний для переконування, впливу і зміни. Тому, моєму читачеві потрібно бути впевненим, що я викладаю тільки те, що маю сказати. Я знаю, що мої читачі мають вуха, тому що я не згинаю його.

  Якість по-перше

  Легко втратити свій справжній фокус на блогах, тому що є так багато технічних питань та інших відволікаючих моментів, але тримайте фокус на якості ваших повідомлень у блозі.

  Незалежно від того, наскільки довго або коротко вони є, як часто, або як нерегулярно, ви оновлюєте свій блог, переконайтеся, що кожен пост відповідає потребам ваших читачів.

  Незалежно від того, чи є ваша мета викладанням, надихаючим чи забавним, ваші читачі зосереджуються на цьому і роблять деяку обережність редагування в блозі тому кожен блог робить свою роботу якомога менше.

  Хочете перевагу? Отримайте більше інструкцій для написання блогу, натиснувши на малюнок нижче. Ви отримаєте мій путівник - це на 100% безкоштовно

  Ви отримаєте мій путівник - це на 100% безкоштовно

  Що робити, якщо блог-повідомлення більше?
  Що таке довжина публікації ідеального блогу?
  Тоді другий часто: як довго повинні бути мої повідомлення в блозі?
  Але чи можуть власники малого бізнесу визначити їхню довжину?
  Що робити, якщо блог-повідомлення більше?
  Що таке довжина публікації ідеального блогу?
  Хочете перевагу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»