Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як довго повинні бути мої статті для SEO?

  1. Більш довгі статті мають більше можливості використовувати ключове слово контекстуально, у змісті.
  2. Довгі статті мають можливість обговорити більше термінів, пов'язаних з LSI.
  3. Довгі статті мають можливість націлювати більше довгих хвостів.
  4. rel = ”Next” і rel = ”Prev”

  Я є прихильником довгих статей , а також статей, які розбиті на різні сторінки. Google любить довгі статті, напевно. Однак, легше монетизувати статтю з меншим вмістом - оскільки ваші об'яви не втрачаються в морі слів. Я вважаю, що Google враховує, що статтю було розрізано на кілька сторінок, особливо якщо ви використовуєте функцію WordPress <! - nextpage->.

  Давайте поговоримо про це у двох різних розділах: перше: Яка думка Google про довгі та короткі статті? для цілей SEO. По-друге, це стосується монетизації, що є важливим аспектом більшості сайтів.

  Існує ряд причин, чому довші статті підтримують Google. Нижче наведено кілька причин.

  • Більш тривалі статті ставляться з меншою ймовірністю відключення фільтра Google.
  • Більш довгі статті мають більше можливості використовувати ключове слово контекстуально, у змісті.
  • Довгі статті мають можливість обговорити більше термінів, пов'язаних з LSI.
  • Довгі статті мають можливість націлювати більше довгих хвостів.

  Довгі статті мають можливість націлювати більше довгих хвостів

  У Google є патент, де, якщо вміст не є різноманітним, він вважається зайвим. Вона не буде добре оцінюватися, і вона не буде враховувати отримані вами посилання. У цьому патенті на фільтр різноманітності Google говорить наступне:

  Наприклад, система може визначити, що група ресурсів-кандидатів всі належать до одного і того ж іншого сайту, наприклад, шляхом визначення, що група ресурсів-кандидатів асоційована з тим же самим доменним ім'ям або ж адресою протоколу Інтернету (IP), або кожен з ресурсів-кандидатів у групі посилається на мінімальну кількість тих самих сайтів. В іншому прикладі система може визначити, що група ресурсів-кандидатів має спільний контекст контенту. Контекст контенту - це характеристика вмісту ресурсу, наприклад, тема, обговорювана в ресурсі, або машинна класифікація ресурсу.

  Перефразовуючи вищенаведений розділ, він говорить: Google визначає, що сторінки, які посилаються на вас, безпосередньо пов'язані з вашим сайтом . Якщо вони є посиланнями, що надходять з одного і того ж IP-адреси, або сторінок, які посилаються на ті самі сайти, або що всі вони мають точно такий же контекст контенту , то це справа, коли ви посилаєтеся на себе. Цей «контекст того самого змісту» по суті означає, що статті не достатньо різноманітні.

  У тому ж патенті зазначено наступне: «Щоб визначити оцінку якості зв'язку, механізм посилання може виконувати фільтрацію різноманітності на ресурсах. Фільтрація різноманітності - це процес відкидання ресурсів, які забезпечують по суті надлишкову інформацію для механізму якості зв'язку. Google може виявити, чи є ваші статті різноманітними, і якщо вони не є, вони будуть відкинуті .

  Справа в тому, що чим коротше стаття, тим важче надати інформацію, яка не є зайвою. Уявіть собі, що ви намагаєтеся сказати щось про тренування собак, у 400 слів або менше, це не сторінка, яка надзвичайно схожа на десятки, якщо не сотні інших статей в Інтернеті. Через фільтрацію різноманітності це слово 400 вважається зайвим і відкидається. Зробіть свої статті довше, тому шанси, що це не схоже на іншу статтю в Інтернеті.

  Більш довгі статті мають більше можливості використовувати ключове слово контекстуально, у змісті.

  Використання ключових слів у вмісті є найкращим способом згадати їх на вашому сайті Використання ключових слів у вмісті є найкращим способом згадати їх на вашому сайті. З іншого боку, використання ключових слів часто є шкідливим. Часто WordPress буде вводити ваші ключові слова на сторінці багато разів . Кілька прикладів, коли титул поміщається в пробіл, використовується як тег H1, поміщений у віджет "останні повідомлення", знову поміщений у віджет "останні коментарі", а потім знову над коментарями, після того, як хтось зробив коментар.

  На більш короткій статті ці ключові слова з шаблонами вводять дуже високу щільність використання типових умов. Google не цінує ключові слова, які використовуються в шаблоні стільки. Ваша щільність ключових слів буде набагато вищою, до того, що вона не звучить природно, якщо ваші статті коротші (з більш високою щільністю, що надходить з шаблону). З іншого боку, довга стаття розбавляє ключові слова, введені шаблонами. Більш довгі статті полегшують узагальнення ключових слів, таким чином відключаючи фільтр набору ключових слів.

  Довгі статті мають можливість обговорити більше термінів, пов'язаних з LSI.

  Більш детальна стаття охоплює тематику Більш детальна стаття охоплює тематику. Чим більше ви пишете про конкретне ключове слово, тим більше ви будете використовувати ключові слова, які пов'язані через приховане семантичне індексування (LSI). Наприклад, якщо ви пишете статтю про вартість авіаквитків, деякі терміни, пов'язані з БІС, - це квитки, авіакомпанії, місця, маршрут, дешеві ціни тощо. Ці слова знаходяться на інших статтях про авіакомпанії, тому Google очікує від вас написати статтю що використовує пов'язані слова , а не інші випадкові слова, які не мають нічого спільного з тарифами (наприклад, гольф-гойдалки). Написавши більш тривалу статтю, ви, природно, обговорите більш високий відсоток термінів, пов'язаних з LSI - роблячи це кращою статтею.

  Довгі статті мають можливість націлювати більше довгих хвостів.

  Є багато довгих хвостів, за якими ваша стаття буде ранг, якщо це просто довше Є багато довгих хвостів, за якими ваша стаття буде ранг, якщо це просто довше. Якщо ви пишете більше про тему, ви включаєте багато термінів, які мають відношення до нього. Використання ключового слова в різних формах допомагає краще оцінювати кожен варіант, який ви використовуєте. Якщо ви збираєтеся пройти всі зусилля, щоб класифікувати сторінку, включаючи отримання багатьох посилань, ви можете також надати їй найкращу можливість для ранжування багатьох пов'язаних ключових слів, щоб отримати ще більше трафіку.

  Все зводиться до цього - довгі статті використовують більше слів. Більше слів більше можливостей для ранжування за щось. Якщо всі умови відносяться до вашої сторінки, ви повинні отримати бонус за рейтингом для цих релевантних термінів.

  Незважаючи на те, що довгі сторінки чудово підходять для ранжування, довга сторінка не обов'язково є великою для прибутку. Чим довше стає ваша стаття, тим менший відсоток оголошень до слів. Збільшуючи вміст, ви ускладнюєте перегляд своїх оголошень. WordPress має функцію під назвою <! - nextpage–>, яка розбиває вашу статтю на сторінки. Також на вашому сайті міститься деякий код, який Google визнає, що розуміння кількох сторінок - це одна й та сама сторінка. Код: rel = ”next” і rel = ”prev”.

  rel = ”Next” і rel = ”Prev”

  Блог веб-майстрів Google  розповідає про  як використовувати ці два фрагменти коду Блог веб-майстрів Google розповідає про як використовувати ці два фрагменти коду. Коли Google бачить "Next" і "Prev" відносно в посиланнях якоря, він приймає його як дуже сильний знак того, що ця сторінка насправді належать до однієї великої статті, яка була розбита на багато сторінок.

  Важливо надіслати Google ці сигнали (WordPress зробить це автоматично), якщо ви хочете розбити вашу сторінку. Таким чином, ви зможете отримувати всі ті ж переваги, що включають багато відповідних термінів LSI, багато пов'язаних ключових слів і всі інші переваги, описані вище, навіть якщо ваша стаття розбита на сторінки.

  Причина, по якій ви хочете зробити пагінацію на великих статтях, звичайно, полягає в тому, щоб розбити статтю, щоб її легше засвоїти ваша аудиторія. Читаючи менші шматки одночасно, стаття не є надзвичайно великою. Крім того, якщо ви розміщуєте рекламу Google adwords (або інші типи оголошень) вище і нижче вашого вмісту, ви зможете показати більше з них, якщо їх розмістити.

  Розглянемо статтю довжиною 2000 слів. Якщо ви розміщуєте оголошення adwords вище і нижче статті, тобто 2 перегляду оголошення. Однак, якщо ви розіб'єте статтю на 4 сторінки по 500 кожна, це стає 4 x 2 (8 переглядів оголошення), якщо читач закінчить всю статтю. Це може різко збільшити ваш прибуток AdSense , а тим часом це не повинно серйозно впливати на ваш трафік (оскільки Google надає перевагу довгим статтям). Google повинен усвідомити, що це одна й та ж стаття, використовуючи rel = ”next” та rel = ”prev”.

  Було б непогано зробити ці зміни повільніше, якщо ви маєте справу зі старим сайтом, який вже отримує великий трафік від Google. Перервіть одну статтю вгору і подивіться, як Google відповідає. Якщо ця стаття отримує такий же обсяг трафіку, що й за кілька тижнів до цього (коли ви внесли зміни), то можна з упевненістю сказати, що це не вплине на ваш рейтинг. Швидше за все, збільшено кількість переглядів сторінок. який є відмінним сигналом для користувача, який надсилається в Google.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»