Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як і навіщо розвивати особистий бренд звичайній людині

  1. Особистий бренд є у кожного Особистий бренд (репутація) з'являється у людини практично з народження...
  2. Чи не вийде мати кілька професійних особистих брендів
  3. Редактура особистості допустима
  4. Пошуки унікальності ведуть в тупик
  5. Що бажано зрозуміти до початку усвідомленої роботи над особистим брендом
  6. Розвиток особистого бренду не має відношення до продажу
  7. Просуванням вашого особистого бренду не зможе займатися піарник

  Особистий бренд є у кожного

  Особистий бренд (репутація) з'являється у людини практично з народження і розвивається протягом усього життя. Сенс в тому, щоб зрозуміти, який образ виникає в головах оточуючих, коли вони згадують про вас, яке визначає думку про вас існує. Коли людина нуль без палички, це теж особистий бренд.

  Скільки аудиторій, стільки і думок може бути про одне й те ж людину. Для кого-то ви мама Сергія, а для кого-то - головний бухгалтер Тетяна Василівна і та ще стерво.

  Своєю репутацією можна управляти

  Кожен може створювати з нуля або змінювати громадську думку про себе в ту сторону, в яку захоче. Але кордону можливих змін залежать від потенціалу людини. Тупуватий гопник може стати тупим депутатом. Але приставку «тупуватий» можна буде прибрати, поки не зміниться рівень інтелекту. Точно так же не можна розповідати, що у вас підкачаний чоловік, поки у нього не буде хоч якихось м'язів. Ідея видати бажане за дійсне здається спокусливою, але виходить це рідко.

  Чи не вийде мати кілька професійних особистих брендів

  Наприклад, людина хоче бути відомим в'язальники вовняних купальників і не менш відомим розробником. Він починає дурити: пише на одному майданчику і про в'язання, і про розробку - але кар'єра не рухається ні там ні там. Причина проста: в одному інформаційному просторі ви можете грати тільки одну роль.

  Причина проста: в одному інформаційному просторі ви можете грати тільки одну роль

  Виставка особистих брендів. Кадр із серіалу «Гра Престолів»

  Звичайно, можна взяти псевдонім, розвести два проекти по різних майданчиках і аудиторіям, але це утопія. Часу і рук на все не вистачить - щось залишиться на рівні хобі, а щось буде приносити основний дохід.

  Я пропоную не ускладнювати собі життя і відразу вибрати, що і на якому місці буде знаходитися. Вирішіть, на чому ви будете заробляти, в якій сфері будете нарощувати репутацію, а що буде вашим милим захопленням без претензій на монетизацію і експертність.

  Редактура особистості допустима

  Домовимося, що мова йде про реальну особистості, а не про вигадану.

  Навіть якщо ви новачок без заслуг, можна трішки прикрасити свою історію. Чи не говорити: «Я ніхто, але збираюся стати музикантом». Краще: «Я почав вивчати музику і планую кар'єру в цій сфері». Так, доведеться показувати справи - уроки, прогрес, помилки. Але статус музиканта краще, ніж обіцянка їм стати.

  Вдавайте, поки не почне виходити.

  Остін Клеон, письменник, художник

  Редактура можлива до найближчої до вас ступені розвитку. Тоді це правдоподібно для оточуючих, посильно для вас, а ще це хороший мотиватор для зростання. Якщо ж представлятися солістом Великого театру після пари вдалих вечірок в караоке-барі, толку не буде.

  Пошуки унікальності ведуть в тупик

  Якщо ви почнете детально вивчати тему особистого брендингу, на вас з кожного праски поваляться заклики знайти свою унікальність. Це звучить обнадійливо, але ми до смішного схожі, і більшість з нас дуже передбачувано. Інакше не працювали б соціальні стереотипи. Реклама і та б не працювала, будь ми настільки унікальні, як нам вселяють.

  Реклама і та б не працювала, будь ми настільки унікальні, як нам вселяють

  Учитель показує вихованцям фотографії учнів минулих років, пояснюючи, що кожна молода людина вважає себе центром Всесвіту. Кадр з фільму «Суспільство мертвих поетів»

  Ідея знайти в собі розвинені і виражені риси більш реалістична. Вони є у всіх. Хтось більшою мірою цинік, і це впадає в очі. Хтось контрол-фрік і перфекціоніст , І це досить значна частина особистості. Хтось ледар. Хтось ледар, але з совістю.

  Загалом, я за те, щоб не шукати в собі божу іскру. Дуже добре, якщо вона у вас є, але більшість людей не настільки унікальні. Зате у кожного є щось, що властиве йому більшою мірою, і це найсильніше впливає на характер, вчинки, спосіб мислення і спосіб життя.

  Для мене розумна унікальність з точки зору дорослої людини саме в цьому.

  Що бажано зрозуміти до початку усвідомленої роботи над особистим брендом

  Відвідати психотерапевта - хороша ідея

  Особистий бренд можна придумати, так вже вийшло. У політиці - можна. А ось в бізнесі або кар'єрі для звичайних людей це не працює. Якщо серйозно цим займатися, потрібно адекватно розуміти себе на дуже глибокому рівні.

  Ми можемо спиратися тільки на те, що маємо, тримаючи в розумі те, ким хочемо стати. Якщо десь помилитися і приписати собі цінності, які ви насправді не поділяєте, які вас не надихають і не захоплюють, сильного бренду не буде - ні особистого, ні корпоративного. Буде імітація, яка швидко перетвориться в ніщо.

  Чи багато хто може сказати, що знають себе достатньо добре і чесні з собою? Особисто я більше місяця намагалася розібратися зі своїми цінностями, цілями, бажаннями, сильними і слабкими сторонами. Перші спроби були відвертим брехнею самої себе, і «поточна редакція», думаю, не остання.

  Але ж крім розуміння важливо ще і прийняття себе.

  Розвиток особистого бренду не має відношення до продажу

  Ви можете бути відомі на всю країну, але бідні, як церковні миші. Особистий бренд - це історія не про продаж, а про вплив.

  Продають процеси доведеться налаштовувати окремо і вчасно - тоді, коли буде продукт, готова до покупок аудиторія і хоч якісь причини купити саме у вас. Якщо ви починаєте з нуля, то повинні розуміти, що за тиждень дива не станеться. Чи не станеться його і за місяць.

  Подивіться, за який термін у вашій сфері з'являються нові зірки, скільки часу проходить у успішних людей від появи на ринку до визнання. І ви побачите, який шлях має пройти вам.

  Просуванням вашого особистого бренду не зможе займатися піарник

  Чи не рівняйтеся на людей, на яких працюють провідні PR-агентства країни, якщо ви не один з них.

  У наступній статті розглянемо, як прописати цілі особистого бренду, вашу аудиторію і конкурентів.

  Чи багато хто може сказати, що знають себе достатньо добре і чесні з собою?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»