Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як красиво оформити групу в Вконтакте і зробити меню

  1. Як красиво оформити групу в Вконтакте і зробити меню Приказку «зустрічають по одягу ....» Можна віднести...

  Як красиво оформити групу в Вконтакте і зробити меню

  Приказку «зустрічають по одягу ....» Можна віднести і до груп в Вконтакте. Красиво оформлена група привертає до себе увагу, а унікальне і корисне вміст підштовхує користувачів до вступу в групу. У минулій статті описала, як створити групу в ВК .

  Самостійно створити співтовариство не складно і за часом недовго. А ось для того, щоб зробити її красивою, доведеться потрудитися.

  До речі кажучи, попрацювати ще більше доведеться над розкручуванням і просуванням свого дітища - групи Вконтакте, але благо саме під реалізацію цих завдань існують професіонали. Якщо оформлення групи творчий і в той же час вкрай не трудомісткий процес, то ось просування краще довірити професіоналам. Ваша група Вконтакте потребує цільових і активних передплатників, пости публікуються на стінах ніхто не лайкать і не репоста? Тоді Вам точно допоможе - Soclike . Інноваційний сервіс онлайн просування, який за час свого існування встиг заслужити значний авторитет серед своїх користувачів. Тільки безпечні методики, чуйна технічна підтримка і цілком демократичні вартості. Користуємося!

  Ну що ж, тепер давайте розглянемо приклади красивих груп. Наприклад, група «МТ-Онлайн. Побутова техніка за оптовими цінами ». Створена вона для залучення нових покупців, реклами продукції і з метою збільшення продажів.

  Група асоціюється з інтернет-магазином, тому що в оформленні групи використовується логотип компанії. Дизайн дещо не взрачен, але такий корпоративний стиль у магазина.

  Меню групи відкривається після натискання «натисніть головне меню !!! Новини, товари, адреси ». Товари обговорюють і купують в групі без переходу на сайт інтернет-магазину, учасникам групи надаються знижки.

  У групі більше 35000 учасників
  У групі більше 35000 учасників. Є, звичайно, і собачки. Таких учасників групи краще видаляти своєчасно. А так - група жива і активно розвивається. В обговореннях беруть участь щодня. Єдине, контент групи містить тільки ту інформацію, яка відноситься до товарів магазину. Можна було б розбавити матеріали цікавими розповідями або корисними порадами. Так учасники частіше заходитимуть до групи, брати участь в коментарях і, купивши техніку один раз, точно згадають магазин, вирішивши купити щось ще через півроку-рік :).

  Наступна група «Інтернет магазин дитячого одягу Mio Sole». Дизайн групи так само відповідає стилю інтернет-магазину. Головна мета цієї красиво оформленої групи - так само продажу.

  Щоб відкрити меню досить натиснути банер в центрі або посилання МЕНЮ ГРУПИ.

  На відміну від першої розглянутої групи, посилання в меню цього співтовариство перенаправляють на відповідні сторінки інтернет - магазину
  На відміну від першої розглянутої групи, посилання в меню цього співтовариство перенаправляють на відповідні сторінки інтернет - магазину. У контенті групи реклама товарів чергується з цікавими висловлюваннями і матеріалами. Що досить важливо. Оскільки з такими матеріалами діляться з друзями, їх лайкають. Відповідно, про групу дізнаються все більше людей. Учасників - понад 36 тисяч. Серед них також є собачки, але їх небагато.

  Серед них також є собачки, але їх небагато

  Як зробити меню групи в Вконтакте самому

  Як бачимо в прикладах, найголовніша частина при наведенні краси в групі - це меню. Давайте подивимося, як створити меню. Для початку розберемо, як створити просте, зручне меню.

  Для початку визначимося: з яких розділів буде складатися меню. Каталог товарів, альбоми, сторінка контактів, сторінка компанії і т.д.

  Для збільшення продажів найголовнішим є каталог товарів. Посилання на вітрину продукції потрібно розмістити на самому видному місці. Покупець вибирав товар, ніж він далі цікавиться? Звичайно ж, умовами доставки та оплати. Тому другий за важливістю розділ в меню - оплата і доставка. У групі - як і в інтернет - магазині. Покупець цікавиться акціями, знижками і хочеться йому почитати відгуки.

  Якщо переслідуєте мета збільшити відвідуваність сайту через групу, то слід розмістити цікаві і популярні пости, фотографії і т.д. Те, що сприяє залученню аудиторії.

  Отже, приступаємо до самого процесу - самостійного створення меню. Заходимо у вкладку Управління співтовариством - Матеріали - Обмежені.

  Якщо вибрати матеріали відкриті, то будь-який учасник може створювати сторінки, при обмежених матеріалах - тільки редактори і адміністратор. Зберігаємо зміни і повертаємося на головну сторінку групи, на якій з'явилася сторінка СВІЖІ НОВИНИ.

  Заходимо в редагування новини і міняємо заголовок на потрібний.

  Далі пишемо розділ меню. Наприклад, каталог товарів, вибираємо значок вставки посилання і заповнюємо інформацію про доступ до сторінки і тип посилання.

  Тип посилання СТОРІНКА - це посилання на сторінку в групі, ЗОВНІШНЯ ПОСИЛАННЯ - це посилання може ввести на відповідний розділ на вашому сайті. При виборі посилання на сторінку групи наберіть її назву латиницею або цифрами. Це і буде посилання на нову сторінку.
  Далі повертаємося на головну сторінку, розкриваємо меню, переходимо по посиланню на тільки що створену сторінку і наповнюємо її вмістом. У вкладці історія можна подивитися всі зміни і при необхідності повернути попередній варіант.

  Тепер ви вмієте створювати найпростіше і примітивне меню групи в Вконтакте
  Тепер ви вмієте створювати найпростіше і примітивне меню групи в Вконтакте. У наступних матеріалах розповім про те, як створити гарне меню з кнопками, з картинками.

  Якщо сподобалася стаття, ви можете підписатися на оновлення по Email

  Ваша група Вконтакте потребує цільових і активних передплатників, пости публікуються на стінах ніхто не лайкать і не репоста?
  Покупець вибирав товар, ніж він далі цікавиться?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»